Oficiální Výsledková listina Přestavlcký vlk
8. 9. 2018

hlavní

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta123
1. Cmunt PetrSuperior CYKLOFIT CYCLING TEAM#5#M291.00:59:08.7500:18:56.6200:20:26.6300:19:45.49Detail
2. Šljochrt FilipKoloshop Team#53#M391.00:59:39.34+00:00:30.5900:18:56.1700:20:27.0600:20:16.10Detail
3. Růžička ZbyněkSKI PAUDERA Staré Splavy#29#M292.01:00:52.55+00:01:43.8000:18:55.9100:20:51.2000:21:05.43Detail
4. Špaček JakubCK Lovosice#57#M293.01:02:45.93+00:03:37.1800:19:32.8600:21:41.5900:21:31.46Detail
5. Bušek MarekBTT Libochovice#4#M491.01:02:55.50+00:03:46.7500:19:38.7400:21:35.3200:21:41.43Detail
6. Hrabeta MiroslavRoudnice n/L#60#M492.01:03:03.61+00:03:54.8600:19:38.8900:21:45.8200:21:38.89Detail
7. Mařík JanBicykl Team Ústí/n/L#38#M392.01:03:10.75+00:04:02.0000:19:56.3500:21:40.3000:21:34.09Detail
8. Trux MilošBike Point Roudnice nad Labem#34#M493.01:03:49.41+00:04:40.6600:19:55.3600:21:47.7600:22:06.29Detail
9. Soubusta PetrCK Slavoj Terezín#86#M494.01:04:34.28+00:05:25.5300:20:30.9200:22:27.0700:21:36.29Detail
10. Rosypal LadislavMMB Třebenice#28#M495.01:04:43.62+00:05:34.8700:20:17.7700:21:56.4900:22:29.35Detail
11. Augusta FilipMMB Třebenice#1#M294.01:04:46.51+00:05:37.7600:20:07.9800:22:37.5100:22:01.02Detail
12. Čapek LubomírKÚC Bikesport Ústí nad Labem#8#M496.01:05:00.08+00:05:51.3300:20:43.6600:22:14.3500:22:02.06Detail
13. Pinc ZdeněkMMB Třebenice#22#M295.01:05:05.88+00:05:57.1300:20:57.0300:22:15.4900:21:53.34Detail
14. Svoboda AlešCK Přestavlky#69#M393.01:05:20.28+00:06:11.5300:20:38.0400:22:35.5100:22:06.71Detail
15. Pospíšil LubošCK Slavoj Terezín#23#M394.01:05:48.11+00:06:39.3600:20:44.1900:22:29.2500:22:34.66Detail
16. Hora ZdeněkCyklokemp Pod Lipou Roudnice#59#M591.01:05:52.41+00:06:43.6600:20:52.3400:22:23.4900:22:36.56Detail
17. Němec ZdeněkBike Point Roudnice#73#M497.01:06:16.29+00:07:07.5400:20:48.5700:22:38.5000:22:49.20Detail
18. Jeřábek OldřichBicykl Team Ústí/n/L#42#Mdo181.01:06:49.97+00:07:41.2200:20:50.4600:22:44.7500:23:14.75Detail
19. Prchlík JosefCK Slavoj Terezín#24#M498.01:06:50.18+00:07:41.4300:21:06.6800:22:58.9800:22:44.51Detail
20. Krob ZdenekBike Point Roudnice#76#M592.01:07:03.31+00:07:54.5600:21:13.4000:22:51.8700:22:58.03Detail
21. Cmunt OndřejBitters superior cyklofit team#6#Mdo182.01:07:06.21+00:07:57.4600:20:50.3200:23:11.8800:23:04.00Detail
22. Šálek DavidST Brozany#83#M395.01:07:33.28+00:08:24.5300:21:35.9200:22:43.1100:23:14.24Detail
23. Šulek JosefHříškov#10#M396.01:08:02.62+00:08:53.8700:21:35.0000:23:04.8600:23:22.75Detail
24. Kalita RadekBike Sport Ústí n/L#61#M499.01:08:10.36+00:09:01.6100:21:58.1600:23:21.4100:22:50.78Detail
25. Salač MiroslavCK Přestavlky#56#M397.01:08:12.07+00:09:03.3200:21:18.9200:23:19.4100:23:33.73Detail
26. Janda PetrKomikoni#18#M398.01:08:54.73+00:09:45.9800:21:35.5600:23:27.7000:23:51.46Detail
27. Kokoška HonzaBTT Libochovice#89#M399.01:09:08.20+00:09:59.4500:22:23.6300:23:14.6900:23:29.87Detail
28. Šatra ZdeněkSOREX team Roudnice n. L.#33#M3910.01:09:17.64+00:10:08.8900:21:20.2300:23:58.2900:23:59.11Detail
29. Ptáček MichalSport team Brozany#26#M3911.01:09:18.79+00:10:10.0400:21:36.7900:23:44.7000:23:57.30Detail
30. Ciprián MartinFun Bike Team Ústí/n/L#43#M4910.01:09:34.92+00:10:26.1700:21:34.6200:24:03.3200:23:56.96Detail
31. Sunkovský MiroslavBTT Libochovice#58#M4911.01:09:38.90+00:10:30.1500:21:50.6900:23:50.6400:23:57.56Detail
32. Šašek OtakarBTT Libochovice#78#M3912.01:09:47.07+00:10:38.3200:21:58.5100:23:40.2200:24:08.32Detail
33. Beránek TomášÚstí/n/L#49#M4912.01:10:00.59+00:10:51.8400:21:37.1500:24:04.8800:24:18.54Detail
34. Vanča Martin101 underground riders Lovosice#35#M296.01:10:03.59+00:10:54.8400:21:55.5900:23:55.0200:24:12.97Detail
35. Kozák StanislavRoudnice n/L#90#M4913.01:10:07.61+00:10:58.8600:21:51.0400:23:50.0300:24:26.52Detail
36. Lapihuska MichalR2 This Team is 40+#48#M4914.01:10:26.51+00:11:17.7600:22:01.5900:23:52.8200:24:32.09Detail
37. Pecánek JanMMB Třebenice#65#M4915.01:10:54.74+00:11:45.9900:22:03.7100:24:07.5500:24:43.47Detail
38. Vaněk RadekRoudnice n/L#92#M4916.01:11:12.86+00:12:04.1100:22:31.7200:24:10.8900:24:30.24Detail
39. Schovanec JanRoudnice nad Labem#32#M297.01:11:26.92+00:12:18.1700:22:24.1400:24:33.5700:24:29.20Detail
40. Cvejn JanHZS UL-DC#7#M4917.01:11:44.24+00:12:35.4900:22:29.7000:24:13.9000:25:00.64Detail
41. Rauchfuss JonatanRevitBuild MTB Team#27#Mdo183.01:11:45.46+00:12:36.7100:22:02.1100:24:37.3100:25:06.03Detail
42. Maříková BarboraBicykl Team Ústí/n/L#39#Z1.01:12:20.84+00:13:12.0900:22:24.4100:24:21.2200:25:35.19Detail
43. Hájek SašaRoudnice n/L#72#M3913.01:12:37.34+00:13:28.5900:22:44.4800:25:10.1300:24:42.72Detail
44. Laňka PetrR2 This Team is 40+#47#M4918.01:12:38.09+00:13:29.3400:22:31.6000:24:29.3500:25:37.13Detail
45. Hampl MichalKoloshop Team#62#M4919.01:12:54.84+00:13:46.0900:22:30.8900:25:11.2300:25:12.70Detail
46. Hrebinka MarekBTT Libochovice#16#M4920.01:13:13.77+00:14:05.0200:22:44.6300:25:10.0000:25:19.12Detail
47. Lukášek JakubBike Point Roudnice#94#M298.01:13:21.27+00:14:12.5200:22:22.9700:26:03.4000:24:54.88Detail
48. Čarný JosefMMB Třebenice#55#M4921.01:13:32.81+00:14:24.0600:22:28.6200:25:16.6400:25:47.54Detail
49. Škrabal AntonínRevit Bvilo MTB Team#71#Mdo184.01:13:51.00+00:14:42.2500:21:59.6300:25:32.6200:26:18.74Detail
50. Říha PavelBTT Libochovice#80#M4922.01:15:29.34+00:16:20.5900:22:44.7800:25:48.8000:26:55.75Detail
51. Beránek LadislavKoloshop Team Teplice#2#M299.01:16:10.00+00:17:01.2500:22:30.0800:26:06.9600:27:32.95Detail
52. Honzátko JiříVysoká#74#M4923.01:16:10.62+00:17:01.8700:24:10.6300:25:54.4300:26:05.54Detail
53. Došek PavelMMB Třebenice#66#M593.01:16:25.46+00:17:16.7100:23:48.2900:26:30.3600:26:06.80Detail
54. Šťastný RadekRoudnice n/L#64#M4924.01:16:26.34+00:17:17.5900:23:18.2600:26:46.1800:26:21.89Detail
55. Svoboda OndřejCK Přestavlky#46#M3914.01:16:50.89+00:17:42.1400:24:17.1900:26:46.2500:25:47.45Detail
56. Kroufek MartinNerd Team#43#M2910.01:17:33.37+00:18:24.6200:23:19.1700:26:41.3700:27:32.81Detail
57. Vágner EvženCK Přestavlky#41#M4925.01:17:45.99+00:18:37.2400:24:18.5700:27:04.4200:26:22.99Detail
58. Havlíček TomášBTT Libochovice#82#M2911.01:18:07.84+00:18:59.0900:23:52.8500:26:48.8700:27:26.11Detail
59. Hlíza RadimProboštov#91#M3915.01:18:19.94+00:19:11.1900:24:37.7900:26:34.5500:27:07.60Detail
60. Kirschner VáclavNord Team#44#Mdo185.01:18:24.27+00:19:15.5200:24:24.1100:27:05.5600:26:54.60Detail
61. Horáček PavelSahara Vědomice#88#M4926.01:18:54.76+00:19:46.0100:24:35.2400:26:50.3900:27:29.12Detail
62. Bláha PetrLibochovice#3#M4927.01:18:56.64+00:19:47.8900:24:21.8900:27:11.4000:27:23.34Detail
63. Hájek MartinBTT Libochovice#12#M3916.01:18:56.75+00:19:48.0000:24:47.4600:26:39.8200:27:29.45Detail
64. Šulcová EliškaBicykl Team Ústí/n/L#40#Z2.01:18:58.30+00:19:49.5500:24:21.0200:27:14.9100:27:22.36Detail
65. Henzl PavelCYKLO CITY - Lovosice#15#M4928.01:19:10.66+00:20:01.9100:23:31.3200:26:58.1800:28:41.15Detail
66. Hasnedlová IvaDěčín#14#Z3.01:19:46.84+00:20:38.0900:25:25.9300:27:10.0300:27:10.88Detail
67. Prchlík MatějASK Lovosice#25#Mdo186.01:20:58.60+00:21:49.8500:24:27.8900:27:25.5700:29:05.13Detail
68. Čapková MonikaElite Women Team#9#Z4.01:23:05.32+00:23:56.5700:26:33.7400:28:09.9500:28:21.63Detail
69. Jenč PavelCK Lovosice#93#M60plus1.01:23:05.95+00:23:57.2000:25:34.7300:29:11.7900:28:19.42Detail
70. Čapek TomášNučhičky#67#M4929.01:23:24.41+00:24:15.6600:25:33.3200:29:18.0100:28:33.07Detail
71. Macek PetrRoudnice#85#M594.01:23:44.44+00:24:35.6900:25:50.7500:29:05.4300:28:48.25Detail
72. Holz VítězslavRouně#50#M4930.01:23:55.35+00:24:46.6000:26:43.5500:28:30.1700:28:41.62Detail
73. Adámek MiroslavČernouc#81#M60plus2.01:24:16.21+00:25:07.4600:26:19.6700:29:06.1000:28:50.43Detail
74. Hampl OndřejBicykl Team Ústí/n/L#63#Mdo187.01:24:16.50+00:25:07.7500:24:41.3300:29:31.4800:30:03.68Detail
75. Hylský JiříSKY Renegape#79#M3917.01:24:50.37+00:25:41.6200:26:33.6100:28:52.4300:29:24.32Detail
76. Vaněk PravoslavDubí#36#M60plus3.01:25:37.03+00:26:28.2800:26:51.4100:28:37.7800:30:07.83Detail
77. Krejčíková HelenaKamýk#84#Z5.01:27:17.37+00:28:08.6200:27:02.2300:29:52.1200:30:23.02Detail
78. Jenč MichalSky renegade#19#M3918.01:29:50.80+00:30:42.0500:27:16.2800:31:14.0000:31:20.51Detail
79. Kohoutek TomášNF Upřímné srdce#21#M3919.01:31:49.13+00:32:40.3800:27:47.3300:32:04.9700:31:56.81Detail
80. Zelenák DušanGlassman TT Teplice#37#M60plus4.01:33:16.68+00:34:07.9300:29:05.7800:30:42.9300:33:27.95Detail
81. Stanko NikolaKyškovice#52#M3920.01:36:37.10+00:37:28.3500:28:24.2400:32:37.5200:35:35.34Detail
82. Hájková AlenaASK Lovosice#13#Z6.01:39:20.20+00:40:11.4500:35:21.7500:30:53.7800:33:04.66Detail
83. Soubustová MarieCK Slavoj Terezín#87#Z7.01:46:16.06+00:47:07.3100:32:19.5400:37:09.7900:36:46.72Detail
DNF Pechar BobBike Point Roudnice#77#M59DNF 00:22:14.0200:11:30.0200:23:48.34Detail
DNF Zahálka ŠtěpánCK Slavoj Terezín#54#Mdo18DNF 00:23:42.2600:35:46.54Detail
DNF Florián VratislavRoudnice#75#M39DNF 00:26:20.0400:41:03.02Detail
DNF Lán Martin#70#M49DNF 00:28:03.0900:52:14.49Detail
DNF Řezáč MatějPredator workout UL#31#M29DNF Detail
DNS Bartolomějová Michaela#68#ZDNS 00:15:44.1500:03:12.6800:01:00.09Detail
DNS Futera JakubFutíci#11#M29DNS Detail
DNS Jakš JosefCK Lovosice#17#M60plusDNS Detail
DNS Ježková KateřinaNutrend Litoměřice#20#ZDNS Detail
DNS Řebíček JanSport team Brozany#30#M39DNS Detail
DNS Beyr LubošKoloshop Teplice#51#M60plusDNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz