Oficiální Výsledková listina Třeboňský maraton
20. 10. 2018

Maraton / Marathon

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtrátaČipový čas
1. EXNER JakubJihlava#118Vlci1.02:42:2702:42:25.42Detail
2. VEBER JosefLK Tatran Chodov#675MMasters1.02:42:31+00:00:0402:42:30.26Detail
3. HOLUB Václav Velosport Valenta Scott #171Vlci2.02:42:42+00:00:15Detail
4. PROCHÁZKA MichalPerňa System#497Vlci3.02:44:13+00:01:4602:44:11.39Detail
5. ŠUNKA JanMoravan Louňovice#625MMasters2.02:48:10+00:05:43Detail
6. DVOŘÁK MartinSK Míle#108MMasters3.02:48:24+00:05:57Detail
7. KUČERA PetrKES BUK Grymov#320MMasters4.02:48:59+00:06:32Detail
8. BAUER Václav Kleť#17MMasters5.02:49:19+00:06:5202:49:18.16Detail
9. SEDLÁČEK OndřejTrisk České Budějovice#538Vlci4.02:51:28+00:09:01Detail
10. HLAVÁČ BronislavENERGY TEAM Bolatice#160MMasters6.02:52:24+00:09:5702:52:23.18Detail
11. LEPIER Jan#347MMasters7.02:54:28+00:12:0102:54:26.60Detail
12. OPLETAL MartinHisport team#446Vlci5.02:54:29+00:12:0202:54:24.89Detail
13. TRNKA PavelNečum a běž#654Vlci6.02:55:28+00:13:0102:55:25.82Detail
14. KASÍK KonstantinJKM#244MMasters8.02:55:37+00:13:1002:55:31.00Detail
15. SEKYROVÁ IvanaAK Sokolov#540ZMasters1.02:56:47+00:14:2002:56:44.49Detail
16. KAPALČÍK ŠimonMistrovice#236Vlci7.02:57:36+00:15:0902:57:33.58Detail
17. PEJŠA Jansmí být prázdné#466MMasters9.02:57:39+00:15:1202:57:33.89Detail
18. DZIAN PatienceBěžecký klub české spořitelny#111MMasters10.02:57:46+00:15:19Detail
19. SKÁLA VáclavPraha#543Vlci8.02:59:12+00:16:4502:59:10.06Detail
20. SANDECKI MarkMika Training#536Vlci9.02:59:38+00:17:11Detail
21. ZÍMOVÁ JanaMaratón klub Kladno #711Gazely1.02:59:53+00:17:2602:59:50.13Detail
22. VONDRÁŠEK MartinTJ Jiskra Třeboň#686Vlci10.03:00:06+00:17:3903:00:04.51Detail
23. PROVAZNÍK TomášFK Sokolov#502Vlci11.03:00:41+00:18:1403:00:34.40Detail
24. HAŠPL MarcelOddíl 2015 / Pohořelice#149MMasters11.03:00:42+00:18:1503:00:36.31Detail
25. JÍNA PavelTJ Liga 100 Olomouc#216Veteráni1.03:01:08+00:18:41Detail
26. KRÁTKÝ TomášSK Los Lobos#295Veteráni2.03:01:28+00:19:0103:01:25.87Detail
27. KREJZLÍK VáclavKlínec#302MMasters12.03:01:59+00:19:3203:01:56.81Detail
28. KRIKLOVÁ Alena#306Gazely2.03:02:04+00:19:3703:02:01.29Detail
29. MAKAI András#377MMasters13.03:02:09+00:19:4203:02:06.47Detail
30. CHLUP TomášKamenice nad Lipou#198Vlci12.03:02:58+00:20:3103:02:56.93Detail
31. HOMMER RomanDěti Kleti#172Veteráni3.03:03:32+00:21:0503:03:30.61Detail
32. LINHART MartinPraha#351MMasters14.03:03:48+00:21:2103:03:43.98Detail
33. ZELENKA LiborTJ Jiskra Třeboň#704MMasters15.03:04:22+00:21:5503:04:19.27Detail
34. VIŠČOR PavelBrno#681MMasters16.03:04:38+00:22:1103:04:35.49Detail
35. POKORNÝ VáclavBrno#486MMasters17.03:05:39+00:23:1203:05:35.02Detail
36. TOUŠKA MirekNová Ves#647Vlci13.03:05:54+00:23:2703:05:46.83Detail
37. NEUMANN MartinStrážnice#426Vlci14.03:05:58+00:23:3103:05:56.62Detail
38. POLACHOVÁ LenkaRockRunners#488Gazely3.03:07:24+00:24:5703:07:17.69Detail
39. LIŠKA AlešUniversal USU Team#354MMasters18.03:07:31+00:25:0403:07:26.65Detail
40. JIRÁSEK TomášRunning Stones#217Vlci15.03:08:09+00:25:4203:08:01.79Detail
41. KADLEC MiroslavASV Salzburg#225Veteráni4.03:08:15+00:25:4803:08:14.57Detail
42. BILINA PetrSK Petrovice u Sedlčan#33MMasters19.03:08:17+00:25:5003:08:07.05Detail
43. KOHNOVÁ LenkaBehejBrno.com - Salming#263Gazely4.03:08:33+00:26:0603:08:24.05Detail
44. ŠÍP OndřejPraha#590Vlci16.03:08:42+00:26:1503:08:40.03Detail
45. FIALA TomášKřemže#124MMasters20.03:09:01+00:26:34Detail
46. HAVEL ViktorJindřichův Hradec#152Vlci17.03:09:03+00:26:3603:09:00.99Detail
47. KYSELA TomášČeské Budějovice#334Vlci18.03:09:20+00:26:5303:09:17.70Detail
48. HOUFKOVÁ KateřinaForrest Gump Team#178Gazely5.03:10:04+00:27:3703:10:00.62Detail
49. ONDRÁČEK ZdeněkEurosoftware#443MMasters21.03:11:21+00:28:54Detail
50. BEZECNÝ Robert Dobříš #27MMasters22.03:11:33+00:29:06Detail
51. MIŠKOVIČ DušanPlzeňští běžci KLUB#410MMasters23.03:11:41+00:29:14Detail
52. FANTA LadislavMaratón klub Kladno#122Veteráni5.03:11:50+00:29:23Detail
53. KRÁL Pavel#289MMasters24.03:11:58+00:29:3103:11:56.05Detail
54. TRNKA PavelTřebíč#655MMasters25.03:12:01+00:29:3403:11:58.48Detail
55. KUČERA VáclavPraha#321Veteráni6.03:12:07+00:29:4003:12:04.14Detail
56. KONVALINA MatějMost#271Vlci19.03:12:33+00:30:0603:12:31.97Detail
57. ŠOUREK MartinHradec Králové#603Vlci20.03:12:55+00:30:2803:12:18.27Detail
58. JELÍNEK ZbyněkTJ Liga 100 Olomouc#215Veteráni7.03:13:08+00:30:4103:13:00.28Detail
59. LORENC MartinOlomouc#360MMasters26.03:13:17+00:30:5003:13:05.22Detail
60. TOLL AndersUppsala LK#641Veteráni8.03:13:44+00:31:17Detail
61. MERTOVA MichaelaŠtefko running team#407ZMasters2.03:13:52+00:31:2503:13:51.00Detail
62. FUČÍK PavelMilovičtí běžci#131Vlci21.03:14:06+00:31:3903:13:52.94Detail
63. CHOVANEC MichalPraha 10#201MMasters27.03:14:35+00:32:0803:14:24.76Detail
64. BRADÁČOVÁ MartinaMaratón klub Kladno#49ZMasters3.03:15:18+00:32:5103:15:15.39Detail
65. SKŘIVAN TomášJindřichův Hradec #545Vlci22.03:15:27+00:33:0003:15:18.39Detail
66. RINCON SalvadorUppsala LK#521MMasters28.03:16:19+00:33:52Detail
67. ŠTEFANIČOVÁ HanaTriKlub Příbram#608ZMasters4.03:16:19+00:33:5203:16:11.88Detail
68. MAKOVSKÝ JakubPraha#378Vlci23.03:16:28+00:34:01Detail
69. AXELSSON GunillaUppsala LK#9Gazely6.03:16:30+00:34:0303:16:20.23Detail
70. ARDAMICA David#6MMasters29.03:16:37+00:34:1003:16:31.19Detail
71. WERNER Lukáš Zelená liška#696Vlci24.03:17:21+00:34:5403:17:09.43Detail
72. MOMOT YuriyJihlava#413MMasters30.03:17:21+00:34:5403:17:15.24Detail
73. ŠLAMPA MartinPraha#597Vlci25.03:17:33+00:35:0603:17:30.81Detail
74. WALA PetrBK SAK Karviná#692MMasters31.03:18:14+00:35:4703:18:11.63Detail
75. STRNAD DavidTriSK České Budějovice#565Vlci26.03:18:27+00:36:0003:18:20.55Detail
76. REUTELER ErichTřeboň#518MLegendy1.03:18:44+00:36:17Detail
77. SEDLÁK PavelSlatiňany#539MMasters32.03:18:55+00:36:28Detail
78. KRČÁLOVÁ OlgaPolná #298ZMasters5.03:19:01+00:36:34Detail
79. ŠIMEK PavelPolná #588MMasters33.03:19:03+00:36:3603:19:01.09Detail
80. TOUPAL JanBKV Holýšov#646MMasters34.03:19:17+00:36:5003:19:11.30Detail
81. TLUSTÝ TomášPodlešín#640Vlci27.03:20:30+00:38:0303:20:25.98Detail
82. MACEK JanZelená liška#370MMasters35.03:20:50+00:38:2303:20:42.71Detail
83. DOČEKAL FrantaMaraton klub Kladno#83MMasters36.03:20:54+00:38:2703:20:50.34Detail
84. ONDRÁŠIK MilanBKV Holýšov#444MMasters37.03:20:55+00:38:2803:20:47.81Detail
85. VRLOVÁ JanaStarý Poddvorov#689ZMasters6.03:20:56+00:38:2903:20:46.82Detail
86. KINC PavelVF Sport Team Černá Hora#251MMasters38.03:21:08+00:38:4103:21:05.68Detail
87. VONDRÁK MartinHorní Bříza#685Vlci28.03:21:27+00:39:0003:21:22.94Detail
88. HARAMULOVÁ LenkaGEEZERRUN#147Gazely7.03:21:59+00:39:3203:21:55.10Detail
89. KUJÍČEK TomášBk Spořice#324MMasters39.03:22:09+00:39:4203:22:08.25Detail
90. KOZÁNEK PetrKyjov#284Vlci29.03:22:18+00:39:5103:22:11.85Detail
91. BĚLEHRÁDEK PavelVelké Tresné 58#20MLegendy2.03:22:20+00:39:5303:22:15.62Detail
92. BRONEC MartinStříbro#53MMasters40.03:22:36+00:40:0903:22:35.08Detail
93. BROŽ MichalJihlava#55MMasters41.03:22:47+00:40:2003:22:39.32Detail
94. NOVÁKOVÁ MartinaSport Club Plzeň#437ZMasters7.03:23:05+00:40:3803:22:59.20Detail
95. NĚMEC Jan#423MMasters42.03:23:16+00:40:4903:23:12.35Detail
96. SMETANA FilipRybářská škola Třeboň - Větřní#552Vlci30.03:23:21+00:40:5403:23:07.45Detail
97. BUCHLOVSKÝ PetrAtletika Prachatice#61MMasters43.03:23:32+00:41:0503:23:23.01Detail
98. KŘÍŽOVÁ AnežkaHora Svaté Kateřiny#311Gazely8.03:23:35+00:41:0803:23:28.66Detail
99. ŽABA JiříBenešovský běžecký klub#715Vlci31.03:24:02+00:41:3503:23:56.62Detail
100. KOTRBA ŠtěpánJasmín Kutná Hora#279MMasters44.03:24:26+00:41:59Detail
101. BALOGH MiroslavDrhovice#13MMasters45.03:24:32+00:42:0503:24:26.25Detail
102. STUDENY LubomirOddil 2015#568Veteráni9.03:24:45+00:42:1803:24:39.79Detail
103. OMRAI JanTj slavoj Bečov nad Teplou#442MMasters46.03:25:00+00:42:33Detail
104. CHALUPA PetrMK Kladno#195Vlci32.03:25:21+00:42:5403:25:17.82Detail
105. ŠTÝBNAR Zbyněkpteam#622MMasters47.03:25:22+00:42:55Detail
106. MAXA MilanPísek#404Vlci33.03:25:47+00:43:2003:25:31.27Detail
107. VENCELOVÁ PavlaPraha#676ZMasters8.03:26:03+00:43:3603:25:58.64Detail
108. DUBJEL RobertBrno#99Vlci34.03:26:18+00:43:5103:26:09.09Detail
109. MACEK JanPraha#369Vlci35.03:26:18+00:43:5103:26:12.33Detail
110. ORLOVSKÝ MartinTj Drslavice#449Vlci36.03:26:42+00:44:1503:26:37.36Detail
111. DUBEC JanTriexpert Milt racing#98Vlci37.03:26:46+00:44:1903:26:45.03Detail
112. NAGY MiroslavMatfyz#421Vlci38.03:26:47+00:44:20Detail
113. RIPPELOVA HanaPraha 6#522Gazely9.03:26:47+00:44:20Detail
114. BICELLI RaphaelPrague#29Vlci39.03:26:48+00:44:21Detail
115. HOLEČEK MartinVIVOBAREFOOT BUDĚJOVICE#166MMasters48.03:26:54+00:44:27Detail
116. STASTNY Tomas Praha#562Vlci40.03:26:59+00:44:3203:26:49.52Detail
117. SVENDA Alex#574Vlci41.03:27:01+00:44:3403:26:56.82Detail
118. ŠOLTÉS FilipMladá Vožice#1590Vlci42.03:27:10+00:44:4303:27:03.58Detail
119. CECHMEISTER BohumilPřisnotice#66MMasters49.03:27:15+00:44:4803:27:02.88Detail
120. ŽEMLA, ING. PetrPraha 4 - Chodov#718MMasters50.03:27:18+00:44:5103:27:08.92Detail
121. LOJKOVÁ RomanaPraha#357Gazely10.03:27:22+00:44:5503:27:10.96Detail
122. RUDOLF Jan Praha#528Vlci43.03:27:22+00:44:5503:27:11.33Detail
123. KUBÍČEK MartinČeskomoravský cement#317Vlci44.03:27:27+00:45:0003:27:19.67Detail
124. SVĚCHOTOVÁ HanaSpartak Praha 4#573ZMasters9.03:27:31+00:45:0403:27:25.79Detail
125. SRB Jindřich#560Vlci45.03:27:31+00:45:0403:27:23.65Detail
126. MARTINEK JiříSK Městec#394MMasters51.03:27:41+00:45:1403:27:36.43Detail
127. HOLEČEK JiříBěžci Chomutov#165Vlci46.03:27:46+00:45:1903:27:39.32Detail
128. MACEK PetrTEMPO MAKERS#371Vlci47.03:27:47+00:45:20Detail
129. KUCKO Miroslav#318MLegendy3.03:28:24+00:45:57Detail
130. KYKAL JanPraha 6#333Vlci48.03:28:42+00:46:1503:28:37.06Detail
131. DUBSKÝ RomanPřibyslav#101MMasters52.03:28:43+00:46:16Detail
132. LINDAHL AndersUppsala LK#1596MMasters53.03:29:43+00:47:1603:29:41.57Detail
133. NOVÁK VilémPraha#434Vlci49.03:29:49+00:47:2203:29:45.37Detail
134. PIHL SKOG IdaUppsala LK#475Gazely11.03:29:49+00:47:2203:29:40.59Detail
135. KŇAVA MartinBike a Běh Ostrov#258Vlci50.03:30:16+00:47:4903:30:04.51Detail
136. KREIDL OndřejPraha#300MMasters54.03:30:22+00:47:55Detail
137. KOŠINA FrantišekTřeboň#277Vlci51.03:30:25+00:47:5803:30:14.77Detail
138. BENKO TomášPraha#23Vlci52.03:30:56+00:48:2903:30:15.90Detail
139. BUBLA DanielPIM BK Divoká Šárka#59Veteráni10.03:30:59+00:48:3203:30:57.29Detail
140. NGUYEN GaelPraha#428Vlci53.03:31:17+00:48:5003:31:12.32Detail
141. LANDSMAN PetrRozběháme Česko - Plzeň#337Vlci54.03:32:05+00:49:3803:31:56.06Detail
142. DAVÍDEK JanValachiarun.cz#81Vlci55.03:32:46+00:50:19Detail
143. HLADÍK TomášPlzeň#159MMasters55.03:33:17+00:50:5003:33:11.64Detail
144. HEJDA LadislavLadermon #158MMasters56.03:33:23+00:50:56Detail
145. NEJEDLÝ PetrPraha 5#422MMasters57.03:33:29+00:51:02Detail
146. ŠOLTA MarcelSRTG Strupčice#602Veteráni11.03:33:31+00:51:0403:33:22.03Detail
147. MACÁN MiloslavBKV Holýšov#367MMasters58.03:33:32+00:51:05Detail
148. JASIOK LumírTrek 1324#210MMasters59.03:33:41+00:51:1403:33:34.69Detail
149. KARABUT VitaliyPraha/Almaty#237Vlci56.03:34:31+00:52:0403:34:27.86Detail
150. TESAŘ MilanCerekvice nad Loučnou#632MMasters60.03:34:37+00:52:1003:34:23.72Detail
151. VRÁTNÝ KamilAC Praha 1890#688MMasters61.03:34:47+00:52:20Detail
152. LIŠKA RadekBěžecká škola #356Vlci57.03:35:03+00:52:36Detail
153. DOUBAL JakubTřeboň#90Vlci58.03:35:20+00:52:5303:35:11.35Detail
154. LEVÝ MiroslavChirurgie TN#350MMasters62.03:35:29+00:53:0203:35:27.06Detail
155. KOLAŘÍKOVÁ MagdalénaOstrava#269Gazely12.03:35:30+00:53:0303:35:19.51Detail
156. HAVLÍČEK ZdeněkJirkov#154Veteráni12.03:35:59+00:53:3203:35:51.77Detail
157. AL-KAYSY SaidPraha 5#3Veteráni13.03:36:00+00:53:3303:35:42.24Detail
158. ŠKORPIL MilošBěžecká škola Miloše Škorpila#593MLegendy4.03:36:04+00:53:3703:35:31.21Detail
159. ŠIMÁK PavelVodňany#586MMasters63.03:36:06+00:53:39Detail
160. KVAPIL Milan Salamon#332Vlci59.03:36:08+00:53:4103:35:55.95Detail
161. HORELICOVÁ LucieČeské Budějovice#175Gazely13.03:36:09+00:53:4203:35:47.93Detail
162. BÍBRLÍK DavidBK Ludgeřovice#28Vlci60.03:36:10+00:53:4303:35:55.16Detail
163. ŠTINDL JanTaekwon-Do škola Velešín ITF#619Vlci61.03:36:19+00:53:5203:36:09.69Detail
164. RAKOVIČ MatějLety#513Vlci62.03:36:20+00:53:5303:36:05.21Detail
165. DVOŘÁČEK JanTJ Sokol Mnich#103MMasters64.03:36:27+00:54:0003:35:57.78Detail
166. PODHAJSKÝ PavelSK LIBORCI TRUTNOV#481MMasters65.03:36:55+00:54:28Detail
167. JANKOT RomanČMK#207MMasters66.03:37:12+00:54:4503:37:03.86Detail
168. SLABA PetrTábor#546Veteráni14.03:37:21+00:54:5403:37:17.66Detail
169. KEPKA TomasCT Weber#248Vlci63.03:37:25+00:54:5803:37:21.53Detail
170. MOKA MichalTriathlon Team Chrudim#412Vlci64.03:37:35+00:55:0803:37:23.15Detail
171. FRENANDER CharlottaUppsala LK#128Veteránky1.03:38:14+00:55:4703:38:04.62Detail
172. HÁBA OndřejDiscipline equals freedom#140Vlci65.03:38:28+00:56:0103:38:17.02Detail
173. DIKAN JozefSPSVD Jistebnice#82Vlci66.03:38:31+00:56:0403:37:57.59Detail
174. BĚHOUN VlastislavČlunek#19MMasters67.03:38:36+00:56:0903:38:30.60Detail
175. ŠTYCH PřemyslČerčany#623MMasters68.03:38:38+00:56:1103:38:03.13Detail
176. TESAŘOVÁ MartaOpava#634ZMasters10.03:38:39+00:56:1203:38:26.57Detail
177. VANĚK JanTCV-JH#672MMasters69.03:38:52+00:56:2503:38:47.36Detail
178. MOŽÍŠ ZbyněkUniversal USU Team#418MMasters70.03:39:08+00:56:4103:39:02.18Detail
179. OLŠJAK LadislavMarcelky GW stáj#441Veteráni15.03:39:26+00:56:5903:39:25.29Detail
180. EBEL EduardEDY Lovosice#112Veteráni16.03:39:27+00:57:0003:39:00.18Detail
181. BÁLKA StanislavVelké Pavlovice#12MMasters71.03:39:28+00:57:0103:39:14.72Detail
182. BERGMANN FilipVEUS Vyškov#24Vlci67.03:39:40+00:57:13Detail
183. VALDOVÁ MarieSK Kardašova Řečice#664ZMasters11.03:39:40+00:57:1303:39:28.43Detail
184. ADAMCOVÁ Helena#2ZMasters12.03:39:47+00:57:2003:39:29.17Detail
185. FALTUS JanPraha - Radotín#121MMasters72.03:39:48+00:57:2103:39:38.47Detail
186. BITTNER JosefVitality Brno#35MMasters73.03:40:03+00:57:3603:39:28.30Detail
187. VRTIŠKA OndejPraha#690MMasters74.03:40:04+00:57:3703:39:51.56Detail
188. JIROUT BohumilVysoké Mýto #219MMasters75.03:40:11+00:57:4403:39:58.78Detail
189. NOVÁK JiříJihlava #431MMasters76.03:40:15+00:57:48Detail
190. WEIGEL LiborPraha Komořany#694MMasters77.03:40:26+00:57:5903:40:16.36Detail
191. KALAŠ RudolfGreenpeace Boskovice#228MMasters78.03:40:50+00:58:2303:40:43.32Detail
192. FABIÁNEK BronislavTJ Orel Dolní Čermná#119MMasters79.03:40:50+00:58:2303:40:39.92Detail
193. ŠTÍBR DavidPraha#618MMasters80.03:40:55+00:58:2803:40:51.10Detail
194. HRUBÝ MartinČeský Krumlov#183MMasters81.03:40:55+00:58:2803:40:46.44Detail
195. RUSÍNOVÁ MonikaSK Žebětín#529ZMasters13.03:40:55+00:58:2803:40:46.15Detail
196. ARTURSSON KarinUppsala LK#7Veteránky2.03:40:59+00:58:3203:40:51.04Detail
197. HUML JakubKralupy Nad Vltavou#189MMasters82.03:41:10+00:58:4303:40:36.23Detail
198. ŠLAIS JiříStarý Plzenec#595MMasters83.03:41:10+00:58:4303:40:59.79Detail
199. ŠULCOVÁ JitkaMaraton klub Kladno#624ZMasters14.03:41:11+00:58:4403:40:56.10Detail
200. ŽÁK MiroslavStříbrné Hory#716Veteráni17.03:41:14+00:58:4703:41:06.51Detail
201. PĚNKAVA Petr#468MMasters84.03:41:17+00:58:5003:41:04.53Detail
202. ŠINDELÁŘ Ondřej Elite Sport Boskovice#589Vlci68.03:41:18+00:58:51Detail
203. LEGÁT MartinTábor#344MMasters85.03:41:20+00:58:5303:41:02.07Detail
204. ZBOŘIL VlastimilIvanovice na Hané#701MMasters86.03:41:28+00:59:0103:41:14.89Detail
205. VÍTŮ Michal Salming Running Česko#1589MMasters87.03:41:36+00:59:0903:41:28.04Detail
206. MORAVEC KarelRunning Stones Praha#415Vlci69.03:41:43+00:59:1603:41:36.02Detail
207. ŠPIREK VáclavZelená liška#604Vlci70.03:41:51+00:59:2403:41:40.00Detail
208. BREZNEN Igor#52MMasters88.03:41:55+00:59:2803:41:44.13Detail
209. KINCL JanPraha 4#252Vlci71.03:42:17+00:59:5003:41:53.18Detail
210. MASOJÍDKOVÁ Petra#397Gazely14.03:42:18+00:59:5103:42:15.22Detail
211. TESAŘ PavelOpava#633MMasters89.03:42:24+00:59:5703:42:11.94Detail
212. KRAUS DanielCheznovice#297Vlci72.03:42:25+00:59:5803:42:20.35Detail
213. JELÍNEK JanBěh Kladno#214MMasters90.03:42:26+00:59:59Detail
214. SEČKÁR AloisSvobodní Praha 4#537Vlci73.03:42:28+01:00:0103:42:12.33Detail
215. POSPÍŠIL DavidPraha#491Vlci74.03:42:29+01:00:0203:42:01.01Detail
216. VOBORSKÝ DavidPraha#683Veteráni18.03:42:34+01:00:0703:42:22.82Detail
217. DOLEJŠÍ JanSuchdol nad Lužnicí#87MMasters91.03:42:44+01:00:1703:42:18.97Detail
218. PARMA TomášRungo Core#457MMasters92.03:42:55+01:00:2803:42:44.24Detail
219. KRÁL StanislavRun the World#290MMasters93.03:43:13+01:00:4603:42:40.37Detail
220. VESELÝ TomášRozběháme Česko#679Vlci75.03:43:44+01:01:1703:43:35.11Detail
221. BLAŽEK JanSŽMT#41Vlci76.03:43:56+01:01:29Detail
222. LOULA StanislavTatiná#365Vlci77.03:44:02+01:01:3503:43:46.90Detail
223. ŠIZLING JiříBKV Holýšov#592MMasters94.03:44:08+01:01:4103:44:01.99Detail
224. HOVORKOVÁ BarboraUSK Akademik z.s.#180Gazely15.03:44:27+01:02:0003:44:13.67Detail
225. TOMAN MartinSK Babice#643MMasters95.03:44:28+01:02:01Detail
226. ČERVENKA JiříBrno#77Vlci78.03:44:40+01:02:13Detail
227. JUKL Václav#221Vlci79.03:44:57+01:02:3003:44:41.35Detail
228. HURDA MiroslavTeplice#190MMasters96.03:45:01+01:02:3403:44:42.17Detail
229. PROKOPEC DanielVysoké Mýto#500MMasters97.03:45:30+01:03:0303:45:08.43Detail
230. MALEŇÁK MiroslavPlzeň#381MMasters98.03:46:16+01:03:4903:45:51.96Detail
231. KAČENKA MichalPraha#223Vlci80.03:46:31+01:04:0403:46:20.41Detail
232. SVOBODA OndřejHumpolec#576Vlci81.03:46:35+01:04:0803:46:25.24Detail
233. KUČERA OndřejJindřichův Hradec#319MMasters99.03:46:39+01:04:1203:46:27.27Detail
234. KAKÁČOVÁ JanaElite Sport Max Team Blansko#227ZMasters15.03:46:42+01:04:1503:46:38.96Detail
235. BÍLEK PetrHorní Skrýchov#31MMasters100.03:46:50+01:04:2303:46:45.78Detail
236. SLÁDEK Vilém#547Vlci82.03:47:16+01:04:49Detail
237. KEJŠAR JanČeské Budějovice#246MMasters101.03:47:19+01:04:5203:47:04.57Detail
238. MAJER MilošJamajka Team#375MMasters102.03:47:24+01:04:5703:47:03.60Detail
239. DUŠKOVÁ JitkaEON TT Tábor#102ZMasters16.03:47:28+01:05:0103:47:19.59Detail
240. BOUZKOVÁ KateřinaSušice#47Gazely16.03:47:30+01:05:0303:47:10.65Detail
241. PÁRALOVÁ MarkétaPRAHA 5#456ZMasters17.03:47:36+01:05:0903:47:27.04Detail
242. JUKL Jan#220Vlci83.03:48:11+01:05:4403:48:10.15Detail
243. VAIGLOVÁ DanielaValašské Meziříčí#663Gazely17.03:48:15+01:05:4803:48:04.50Detail
244. HODAŇ LukášAF TEAM PLZEŇ - SAFEREX#163Vlci84.03:48:19+01:05:52Detail
245. SRB LadislavLevice#561MMasters103.03:48:34+01:06:0703:48:00.94Detail
246. ZBOŘÍLOVÁ MartinaKozy Koule#702Gazely18.03:48:35+01:06:0803:48:12.82Detail
247. VORLIK PavelŘehlovice, Stadice#687Veteráni19.03:48:43+01:06:1603:48:33.82Detail
248. STRNADOVÁ LucieProfesionální svině#566Gazely19.03:48:44+01:06:1703:48:31.35Detail
249. RYNEŠ LukášTAKADA Louny#534Vlci85.03:48:47+01:06:2003:48:30.65Detail
250. LENKVIK JanSEKO Louny#346Vlci86.03:48:47+01:06:20Detail
251. VALENTA JanBěžecká škola Miloše Škorpilaj#666Vlci87.03:49:09+01:06:4203:48:39.49Detail
252. RŮŽIČKA LukášLoma Runners#531Vlci88.03:49:10+01:06:4303:49:00.34Detail
253. HANOUSKOVÁ MartinaVeltrusy#146ZMasters18.03:49:11+01:06:44Detail
254. HAVELKA VladimírBorovany#153MMasters104.03:49:36+01:07:0903:49:09.81Detail
255. ZÁLESKÝ JiříGymnázium Třeboň#699Vlci89.03:49:47+01:07:2003:49:30.45Detail
256. PETR MilanMattoni FreeRun Jihlava#469Vlci90.03:49:49+01:07:2203:49:35.64Detail
257. BINDER VáclavPlnej pupek CB#34MLegendy5.03:49:50+01:07:2303:49:43.91Detail
258. VALENTA PavelChrudim#667Veteráni20.03:49:50+01:07:2303:49:39.01Detail
259. VALENTOVÁ Markéta#668ZMasters19.03:49:54+01:07:2703:49:18.12Detail
260. ZEMEK OndřejBudeč#445Vlci91.03:50:03+01:07:3603:49:52.06Detail
261. JÁNSKÝ PavelStrakonice#208MMasters105.03:50:09+01:07:4203:49:52.18Detail
262. CIBULKA RadimIronstars Beroun#67Vlci92.03:50:23+01:07:5603:50:14.62Detail
263. KANKA LukasVyprachtice#234MMasters106.03:50:25+01:07:5803:50:10.74Detail
264. VESELÝ OldřichJindřichův Hradec#678MMasters107.03:50:40+01:08:1303:50:29.89Detail
265. TOMÁŠEK JiříBoršov n/Vl.#644MMasters108.03:50:40+01:08:1303:50:20.96Detail
266. NOVAK TomasSpartak Žebrák Muay Thai Kickboxing#433Vlci93.03:50:54+01:08:27Detail
267. KORBA LukášNová Ves pod Pleší#273Vlci94.03:50:58+01:08:31Detail
268. PEČENKA JakubKutná Hora#464Vlci95.03:51:15+01:08:4803:50:56.13Detail
269. TICHOTA DavidNýrsko#637Vlci96.03:51:22+01:08:5503:51:09.90Detail
270. VALENTA DavidPelhřimov#665Vlci97.03:51:28+01:09:0103:50:49.03Detail
271. EGERSDORF JiříPraha#115Vlci98.03:51:43+01:09:1603:51:00.28Detail
272. BEDENK PetrMaraton Team Sexy Guru#1597MMasters109.03:51:46+01:09:1903:51:05.42Detail
273. TAUŠEK VáclavMEA Water#631Vlci99.03:51:53+01:09:2603:51:36.94Detail
274. KALENSKÝ JanProtivanov#229Vlci100.03:51:53+01:09:2603:51:31.75Detail
275. UHLÍŘOVÁ RadkaRK Olšina#661Gazely20.03:51:53+01:09:2603:51:31.13Detail
276. ŘÍHA Petr#535MMasters110.03:51:55+01:09:2803:51:15.42Detail
277. SLADKY TomasRUN PRAHA - PLZEŇ#548Vlci101.03:52:00+01:09:3303:51:26.46Detail
278. ŠVAJCR RadekBŠMŠ Plzeň #627MMasters111.03:52:01+01:09:3403:51:27.45Detail
279. DUBCOVÁ JanaPlzeň#97Gazely21.03:52:02+01:09:3503:51:27.74Detail
280. ČAPEK Stanislav#71Vlci102.03:52:02+01:09:3503:51:29.28Detail
281. ŠVARC PavelDVA A PŮL OSLA#629Vlci103.03:52:02+01:09:3503:51:29.58Detail
282. ŠTURMOVÁ BarboraForrest Gump team#621Gazely22.03:52:02+01:09:3503:51:31.07Detail
283. PLEŠTILOVÁ LuciePLNEJ PUPEK CB#479Gazely23.03:52:36+01:10:0903:52:08.66Detail
284. LORENCOVÁ LindaSokol Plumlov#361ZMasters20.03:52:47+01:10:2003:52:25.45Detail
285. PROCHÁZKA Petr Vernéřovice#498MMasters112.03:52:51+01:10:2403:52:11.99Detail
286. RAKOVIČ PavelLety#514Veteráni21.03:52:53+01:10:2603:52:39.70Detail
287. ŠTĚCH MartinAK Bílina#609MMasters113.03:52:59+01:10:3203:52:41.27Detail
288. LÉTAL LubošRozběháme Břeclav, SRTG Břeclav#348Vlci104.03:53:23+01:10:5603:53:08.39Detail
289. HOŠTIČKA RadekPlzen#177MMasters114.03:53:25+01:10:5803:53:02.06Detail
290. HOLEKSA PetrBílá#167MMasters115.03:53:26+01:10:5903:52:42.53Detail
291. RAKOVIČ JakubLety#512Vlci105.03:53:28+01:11:0103:53:13.85Detail
292. LANDA Jan Spartak Žebrák #336MMasters116.03:53:36+01:11:0903:53:16.23Detail
293. MACHOVÁ IvanaKlatovy#374Veteránky3.03:53:43+01:11:1603:53:29.71Detail
294. PATOČKA ŠtěpánSLT allstars#458MMasters117.03:53:52+01:11:2503:53:13.48Detail
295. CÍRAL FrantišekDvory nad Lužnicí#68MMasters118.03:53:53+01:11:2603:53:45.08Detail
296. PODHORSKÝ VladimírAtex007#482MMasters119.03:53:54+01:11:2703:53:41.99Detail
297. KAMENEC IvanVsetín#232MLegendy6.03:54:06+01:11:3903:54:00.24Detail
298. MACEČEK Martin#368MMasters120.03:54:08+01:11:41Detail
299. RŮŽIČKA TomášEnsemble Terrible#532MMasters121.03:54:08+01:11:4103:53:51.12Detail
300. MARTINEK JanBudeč#393Vlci106.03:54:13+01:11:4603:53:56.16Detail
301. MÁCA JakubPredator Workout Počátky#366Vlci107.03:54:15+01:11:4803:53:54.70Detail
302. HÁVA LukášPredator Workout Počátky#151Vlci108.03:54:16+01:11:4903:53:57.64Detail
303. PETRÁŠEK TomášČeské Budějovice#471Vlci109.03:54:19+01:11:52Detail
304. SLEZÁK PetrFrýdek-Místek#551Vlci110.03:54:20+01:11:5303:54:02.64Detail
305. KANTA JanPraha 9#235MMasters122.03:54:22+01:11:5503:54:05.46Detail
306. JANČÁŘ StanislavMK Seitl Ostrava#1588Veteráni22.03:54:28+01:12:0103:54:08.17Detail
307. DVOŘÁK LeošPraha#106MMasters123.03:54:44+01:12:1703:54:29.02Detail
308. BŘÍŽĎALOVÁ JanaBrno#57ZMasters21.03:54:45+01:12:1803:54:06.83Detail
309. POHANKOVÁ GabrielaValy#484Gazely24.03:54:53+01:12:2603:54:15.56Detail
310. LOSER MartinStruhařov#362MMasters124.03:54:53+01:12:26Detail
311. MENZA MartinPlzeň#406MMasters125.03:54:59+01:12:3203:54:25.30Detail
312. NEZBEDA TomášVeselí nad Lužnicí#427Vlci111.03:55:00+01:12:3303:54:47.52Detail
313. HAVRÁNEK JiříZÁLUŽÍ NA SEKERÁCH#156MMasters126.03:55:00+01:12:3303:54:42.69Detail
314. ČERNÁ LenkaLibníč#74Gazely25.03:55:01+01:12:3403:54:43.86Detail
315. CUPAL Pepa "Pomalý"Běžecká škola Miloše Škorpila#69MMasters127.03:55:03+01:12:3603:54:32.10Detail
316. DOMČÍKOVÁ TerezaPraha#88Gazely26.03:55:03+01:12:3603:54:43.87Detail
317. LÁSKA RudolfTHOSE RESILIENT #338MMasters128.03:55:05+01:12:3803:54:58.53Detail
318. ŠRYTROVÁ LadislavaMnichovo Hradiště#605Gazely27.03:55:09+01:12:4203:55:00.12Detail
319. BAROCH LukášSRTG Most#14Vlci112.03:55:10+01:12:4303:55:00.48Detail
320. PROCHÁZKA DanielDoosan Škoda Power#496MMasters129.03:55:26+01:12:5903:55:09.95Detail
321. KAŠKA RadekKostelec nad Orlicí#245MMasters130.03:55:31+01:13:0403:55:01.36Detail
322. HŮRKA OtakarBike a běh Ostrov#191MMasters131.03:55:33+01:13:0603:55:22.56Detail
323. PŘIKRYLOVÁ JohanaBKV Holýšov#505Gazely28.03:55:46+01:13:1903:55:38.81Detail
324. KLOBOUK JiříOtaslavice#256Veteráni23.03:55:56+01:13:2903:55:39.17Detail
325. KERLIN Tomáš(r)UNISáci#249Vlci113.03:55:58+01:13:3103:55:19.73Detail
326. KREML Zdenek#304MMasters132.03:55:58+01:13:31Detail
327. RUZICKOVA MartaPraha#530Gazely29.03:56:29+01:14:02Detail
328. KUNEŠ AdamKorejský Sršni#326Vlci114.03:56:32+01:14:0503:56:19.15Detail
329. DRNEK MartinDrndíci#1593MMasters133.03:56:50+01:14:2303:56:29.15Detail
330. ŠTĚRBA Ondřej#612Vlci115.03:57:11+01:14:44Detail
331. DOLEJŠ MartinMlazice#86Vlci116.03:57:22+01:14:5503:56:53.50Detail
332. MARTINEC PetrVeselá#392MMasters134.03:57:33+01:15:0603:57:09.74Detail
333. ŠÍMA Jan Cyklo Outdoor Netolice#585MMasters135.03:57:36+01:15:0903:57:27.31Detail
334. ZELENKOVÁ AliceKladno#707Veteránky4.03:57:49+01:15:2203:57:23.12Detail
335. BUBENÍČEK JosefDecathlon Plzeň#58Vlci117.03:58:05+01:15:38Detail
336. DOČKALOVÁ JanaPraha#85ZMasters22.03:58:37+01:16:1003:58:12.13Detail
337. DOČKAL VladimírPraha#84MMasters136.03:58:37+01:16:1003:58:13.77Detail
338. ŠAŠKOVÁ SoňaTJ Sokol Plzeň-Karlov#582ZMasters23.03:58:47+01:16:2003:58:25.25Detail
339. RYGÁL LiborSK MAXTRI LIBEREC#533Veteráni24.03:58:56+01:16:2903:58:47.11Detail
340. HUBÁČEK PavelTempo Makers#186Vlci118.03:59:01+01:16:3403:58:43.44Detail
341. ZELENKA PetrPraha#705Vlci119.03:59:47+01:17:2003:59:30.74Detail
342. HANOUSEK MiroslavVeltrusy#145MMasters137.04:00:26+01:17:5903:59:45.70Detail
343. KRÁLÍKOVÁ TerezaLhůta#293Gazely30.04:00:27+01:18:0004:00:13.54Detail
344. VALÍČEK MichalWohnout running team#669MMasters138.04:00:28+01:18:0104:00:14.10Detail
345. BUDIRSKÁ PetraOstrava#60Gazely31.04:00:34+01:18:0704:00:08.84Detail
346. SLAVĚTÍNSKÝ Martin Pelhřimov#549Vlci120.04:01:03+01:18:3604:00:41.51Detail
347. PICHOVÁ DagmarBrno#476ZMasters24.04:01:21+01:18:5404:00:46.31Detail
348. DRÁZDA Petr#94Veteráni25.04:01:25+01:18:5804:01:03.88Detail
349. MAJEROVÁ JanaJamajka Team#376ZMasters25.04:01:27+01:19:0004:01:07.73Detail
350. BOČKOVÁ LucieSlapy u Tábora#43Gazely32.04:02:02+01:19:3504:01:40.07Detail
351. HRUŠKA TomášKbelští sokoli#184MMasters139.04:02:08+01:19:4104:01:47.40Detail
352. HORA JanPraha 4#173Vlci121.04:02:24+01:19:5704:01:54.97Detail
353. ŠANTÍNOVÁ MarkétaPSC Plzeň#581ZMasters26.04:03:00+01:20:3304:02:27.60Detail
354. ZEIDLER MilanNeratovice #703Veteráni26.04:03:07+01:20:4004:02:55.59Detail
355. PRÁŠIL AdamPraha#492Vlci122.04:03:23+01:20:5604:03:06.34Detail
356. AULÍK David České Budějovice#8Vlci123.04:03:39+01:21:1204:03:10.60Detail
357. ZÁVODNÍK MilanBrno#700MMasters140.04:03:48+01:21:2104:03:35.69Detail
358. CHOCHOL MichaelPraha 9#199MMasters141.04:04:05+01:21:3804:03:42.86Detail
359. KLÍR ZdeněkRoudnice nad Labem#255Vlci124.04:04:49+01:22:22Detail
360. NOVÁK MartinBrázdim - Šneci v běhu#432MMasters142.04:05:06+01:22:3904:04:48.99Detail
361. MATĚJČKOVÁ RadmilaVeltrusy#399ZMasters27.04:05:11+01:22:4404:05:07.95Detail
362. PRES DavidOlšany#494MMasters143.04:05:37+01:23:1004:05:24.27Detail
363. VEVERKA PetrBěžecká škola Miloše Škorpila#680MMasters144.04:05:38+01:23:1104:05:05.02Detail
364. BENEDA RadekPeakmachine#22Vlci125.04:05:38+01:23:11Detail
365. KORTAN PavelKamenice nad Lipou#274Vlci126.04:05:40+01:23:1304:05:17.96Detail
366. JANÁSEK AlešOstrava#203MMasters145.04:05:41+01:23:1404:05:19.38Detail
367. PLOCH JiříBudějovice#480MMasters146.04:05:41+01:23:1404:05:24.08Detail
368. JANECKÝ JaroslavOstrov#205MMasters147.04:05:47+01:23:2004:05:19.78Detail
369. ŠVIHELOVÁ Sylva#630Gazely33.04:05:47+01:23:2004:05:23.70Detail
370. MALEČEK PetrPraha#380MMasters148.04:06:17+01:23:5004:05:57.94Detail
371. ČERNÝ Jindřich#76Gazely34.04:06:23+01:23:5604:06:15.16Detail
372. TURKOVÁ LenkaSRTG Most#660Gazely35.04:06:30+01:24:0304:06:04.40Detail
373. VOHLÍDKOVÁ KristýnaTřebíč#684ZMasters28.04:07:06+01:24:3904:06:36.73Detail
374. GÄRTNER PetrBKČS#133Vlci127.04:07:30+01:25:0304:07:08.92Detail
375. BENDLOVÁ PetraOlešnice#21Gazely36.04:07:34+01:25:0704:07:09.28Detail
376. ZELENKA VladimírKladno#706Veteráni27.04:07:42+01:25:1504:07:14.76Detail
377. PAZOUR MilanJindřichův Hradec#463Veteráni28.04:07:45+01:25:1804:07:17.76Detail
378. CHOCHOLOVÁ JanaPraha 9#200ZMasters29.04:07:49+01:25:2204:07:26.93Detail
379. KABÁT ArnoštPísek#222Vlci128.04:08:20+01:25:5304:08:05.02Detail
380. LATKA VladislavČeské Budějovice#342MMasters149.04:08:44+01:26:1704:08:28.83Detail
381. WACHTARCZYK TomášNoDNF.cz#691MMasters150.04:08:57+01:26:3004:08:13.44Detail
382. KŠANDA PetrPlzeň #313MMasters151.04:09:17+01:26:50Detail
383. STUPKA JakubPraha 4#569Vlci129.04:09:42+01:27:1504:09:18.11Detail
384. MOTYKA JanKomorní Lhotka#417Vlci130.04:10:14+01:27:4704:10:09.42Detail
385. STEINBAUER JiříTrhové Sviny-Rejta#563MMasters152.04:11:06+01:28:39Detail
386. VANĚK PetrJindřichův Hradec#673Vlci131.04:11:30+01:29:03Detail
387. ŠMÍDOVEC PatrikPlzeň#600MMasters153.04:11:35+01:29:0804:11:12.40Detail
388. BURIAN Martin#63MMasters154.04:11:42+01:29:1504:11:34.49Detail
389. DVOŘÁK Marek#107MMasters155.04:11:47+01:29:2004:11:26.48Detail
390. HÝSKOVÁ ŠárkaČeské Budějovice#193Veteránky5.04:12:03+01:29:3604:11:43.86Detail
391. PRUCKNER DietmarIFIRMI#503Veteráni29.04:12:35+01:30:0804:12:15.48Detail
392. KÁRNÝ JanAC FOFR#242Vlci132.04:12:38+01:30:1104:12:13.76Detail
393. MARZIN MartinB ohumín#396Veteráni30.04:12:46+01:30:1904:12:21.89Detail
394. ODROBINOVÁ Veronika#440ZMasters30.04:13:11+01:30:4404:12:44.23Detail
395. FOLBRECHT JanHope České Budějovice#125MMasters156.04:13:14+01:30:4704:12:46.12Detail
396. PAVLŮSEK PetrKateřinice#462Veteráni31.04:13:23+01:30:5604:13:12.78Detail
397. ČVANČARA PavelTEMPO MAKERS#80MMasters157.04:13:24+01:30:5704:12:59.41Detail
398. PĚČKOVÁ ZdeňkaAF TEAM PLZEŇ#465ZMasters31.04:13:41+01:31:1404:13:27.66Detail
399. TOMAN LiborSpálené Poříčí#642MMasters158.04:14:12+01:31:4504:13:47.02Detail
400. HNÍZDO PetrPraha 6#162MMasters159.04:14:14+01:31:4704:13:47.99Detail
401. KONDROVÁ PetraBřasy#270ZMasters32.04:14:14+01:31:4704:13:49.77Detail
402. KOZUBÍKOVÁ ŠANDOVÁ JanaČeské Budějovice#286Gazely37.04:14:44+01:32:1704:14:04.35Detail
403. KOHOUT LuděkNová Ves#264Veteráni32.04:14:45+01:32:1804:14:25.43Detail
404. REITEROVÁ MonikaČSOB Na Zdraví#517Gazely38.04:15:10+01:32:4304:14:51.79Detail
405. PALACLÝ VáclavForrest Gump team Chanovice#454MMasters160.04:15:34+01:33:0704:15:03.32Detail
406. TUPY MartinCeske Budejovice#659MMasters161.04:15:39+01:33:1204:15:25.81Detail
407. ČERVENÝ VáclavPlzeň#78Veteráni33.04:15:44+01:33:1704:15:31.38Detail
408. KUŽELOVÁ MichaelaLišov#331Gazely39.04:16:08+01:33:4104:15:37.62Detail
409. ČERNÝ JardaKotěhůlky#75MMasters162.04:16:08+01:33:4104:15:37.56Detail
410. BEDNÁŘ MilošJindřichův Hradec#18MMasters163.04:16:08+01:33:4104:15:40.34Detail
411. BLAFKA MartinSuchdol nad Luznici#38Vlci133.04:16:10+01:33:4304:15:50.38Detail
412. PETRÁČEK DominikLetohrad#470Vlci134.04:16:21+01:33:5404:16:04.35Detail
413. SITA JaroslavLanškroun#542Vlci135.04:16:21+01:33:54Detail
414. HOUŠKA MichalHoušánci#179MMasters164.04:16:25+01:33:5804:16:22.78Detail
415. NOVOTNÁ AnežkaPraha#438Gazely40.04:16:35+01:34:0804:15:52.31Detail
416. KALOUSOVÁ HanaVysoké Mýto#230ZMasters33.04:16:45+01:34:1804:16:17.98Detail
417. HARVAN MarekVysoké Mýto#148Veteráni34.04:16:47+01:34:2004:16:19.42Detail
418. ŠVANDA PetrTřeboň#628MMasters165.04:16:48+01:34:2104:16:18.20Detail
419. BAJEROVÁ Ilona#10ZLegendy1.04:17:01+01:34:3404:16:48.08Detail
420. HRSTKA Pavel(R)UNISáci#182MMasters166.04:17:12+01:34:4504:16:34.69Detail
421. ŠŤASTNÝ OndřejPraha 1#607Vlci136.04:17:24+01:34:5704:16:46.76Detail
422. TRÁVNÍČKOVÁ Ivetatravex#648Gazely41.04:17:49+01:35:2204:17:15.10Detail
423. KROC MiloslavBrandýsek#307Veteráni35.04:18:06+01:35:3904:17:38.42Detail
424. DRASTÍK JakubKIWI#93MMasters167.04:18:19+01:35:5204:18:05.06Detail
425. BRANDBERG YvonneUppsala LK#50Veteránky6.04:18:36+01:36:0904:18:26.10Detail
426. ČÍŽKOVÁ Jana Blovice #79Veteránky7.04:19:10+01:36:4304:18:45.85Detail
427. BALADA JakubPardubice#11Vlci137.04:19:31+01:37:0404:19:13.86Detail
428. MEDEK Jan#405Vlci138.04:19:48+01:37:2104:19:29.98Detail
429. PLATONOV Igor#1599MMasters168.04:19:58+01:37:3104:19:24.55Detail
430. KOUKOLÍČEK Josef#281Vlci139.04:20:13+01:37:4604:19:51.65Detail
431. TRČKOVÁ Veronika#650Gazely42.04:20:29+01:38:0204:19:58.94Detail
432. PUCHOLT JiříUnhošť#507Veteráni36.04:20:47+01:38:2004:20:15.36Detail
433. MARTIN DavidTábor#391Vlci140.04:20:55+01:38:2804:20:13.60Detail
434. KOCÁB RadimVolary#260Veteráni37.04:21:16+01:38:4904:20:55.18Detail
435. BOHÁČ JiříBehejBrno.com#44MLegendy7.04:21:34+01:39:0704:21:20.50Detail
436. KUTEK LukášPraha#330Vlci141.04:22:00+01:39:3304:21:35.32Detail
437. VEPŘEK JarmilBrno#677Vlci142.04:22:10+01:39:4304:22:08.41Detail
438. BRYKNEROVÁ MichaelaPřelouč#56Gazely43.04:22:42+01:40:1504:22:12.77Detail
439. LIŠKA DavidForrest Gump Team#355MMasters169.04:22:43+01:40:1604:22:13.00Detail
440. HULÁN PetreAdvokacie Praha#187MMasters170.04:22:56+01:40:2904:22:26.77Detail
441. MINAŘÍK Miloš#409Vlci143.04:22:57+01:40:30Detail
442. KŘIVÁNEK PetrPelhřimov#310Vlci144.04:23:04+01:40:3704:22:29.63Detail
443. FRANĚK PetrTo rozchodíš!#127Veteráni38.04:23:04+01:40:3704:22:36.67Detail
444. PAVLÍK MiroslavKOB Litvínov#461MLegendy8.04:23:07+01:40:4004:22:36.71Detail
445. ŠLECHTA JaroslavChlum u Třeboně#598MMasters171.04:23:08+01:40:4104:22:36.36Detail
446. POKORNÝ XX#485Vlci145.04:23:19+01:40:5204:23:03.43Detail
447. RECMANOVÁ EvaHřebeč#515Veteránky8.04:23:24+01:40:5704:22:50.84Detail
448. GEJDOŠ MÜLLEROVÁ LenkaBratislava#136ZMasters34.04:23:38+01:41:1104:23:05.52Detail
449. BUZINKAY AlexanderFotri Bratislava#64Veteráni39.04:23:39+01:41:1204:23:06.23Detail
450. ŠLAJS Štěpán Loučovice #596Vlci146.04:24:14+01:41:4704:23:38.20Detail
451. ENGSTRAND UlfUppsala LK#117MMasters172.04:24:41+01:42:1404:24:30.78Detail
452. KOCANDA Tomáš#261MMasters173.04:25:00+01:42:3304:24:25.74Detail
453. FULÍN JanPraha 8 - Karlín#132MMasters174.04:25:22+01:42:5504:25:07.33Detail
454. TICHÝ Jaromír RUN magazine TEAM#638MMasters175.04:25:48+01:43:2104:25:17.67Detail
455. POSOLDOVÁ SimonaPlzeň#490Gazely44.04:25:51+01:43:2404:25:16.58Detail
456. SEVRUK AlexejLitoměřice#541Vlci147.04:26:02+01:43:3504:25:57.24Detail
457. HÄUSLER VáclavPříbram#150Veteráni40.04:26:20+01:43:5304:25:40.76Detail
458. KREJČÍ AlešHavlíčkův Brod#301Vlci148.04:27:02+01:44:3504:26:37.39Detail
459. ŠALANDA Marek#579Vlci149.04:27:12+01:44:4504:26:43.92Detail
460. ŠALÁTOVÁ RenataCheb#580ZMasters35.04:27:22+01:44:5504:26:46.94Detail
461. ŠKVAŘILOVÁ EvaŘíčany u Brna#594ZMasters36.04:27:22+01:44:5504:26:47.55Detail
462. BLAHA LiborTeam Bedihošť#39Vlci150.04:27:53+01:45:2604:27:17.77Detail
463. BLAHA VáclavTEAM Bedihošť#40Veteráni41.04:27:53+01:45:2604:27:17.07Detail
464. KUKOL Tomáš#325MMasters176.04:28:35+01:46:0804:28:13.43Detail
465. KREKELS JulienPraha#303Vlci151.04:29:03+01:46:3604:28:41.77Detail
466. SÝKORA Martin#577Veteráni42.04:29:07+01:46:4004:28:30.29Detail
467. JELÍNEK AntonínHavlíčkův Brod#213MLegendy9.04:29:10+01:46:4304:28:38.83Detail
468. KALUŽNÝ MichalPraha#231Vlci152.04:29:11+01:46:4404:28:52.50Detail
469. LINHART StanislavHluboka u Borovan#353MMasters177.04:29:27+01:47:0004:29:01.05Detail
470. LONGAUEROVA LenkaRozběhej Litvínov#359ZMasters37.04:29:51+01:47:2404:29:24.08Detail
471. ORLINGER Herbert EmilHPLC Linz, Rakousko#448Veteráni43.04:31:12+01:48:4504:30:39.89Detail
472. CHALAŠ Zdeněk#194Vlci153.04:31:30+01:49:0304:31:12.91Detail
473. KADLEC Jaroslav#224MMasters178.04:31:31+01:49:0404:30:50.42Detail
474. RAJMON JanPraha#511Veteráni44.04:31:32+01:49:0504:31:18.54Detail
475. REZEK MichalPIM Kings#519Veteráni45.04:32:49+01:50:2204:32:25.54Detail
476. SUTTR Pavel#570Veteráni46.04:33:48+01:51:2104:33:22.05Detail
477. BRABCOVÁ RadmilaPraha#48ZMasters38.04:33:48+01:51:2104:33:27.63Detail
478. ŠIRLOVÁ BrigitaKlubko#591Gazely45.04:35:20+01:52:5304:34:43.10Detail
479. HOLOUBEK Jindřich OddíL2015#169Veteráni47.04:35:20+01:52:53Detail
480. KUBCOVA EvaPraha#314ZMasters39.04:36:01+01:53:3404:35:37.26Detail
481. KUBEC LiborPraha#315MMasters179.04:36:01+01:53:3404:35:37.32Detail
482. NIGRIN PřemyslLom u Mostu #429MMasters180.04:36:01+01:53:3404:35:34.15Detail
483. KADLECOVÁ MagdalenaPlzeň#226ZMasters40.04:36:13+01:53:4604:35:33.66Detail
484. ŠŤASTNÝ JiříPraha 8#606Veteráni48.04:36:13+01:53:4604:35:36.12Detail
485. ZEMKOVÁ HelenaBŽB#710ZMasters41.04:36:18+01:53:5104:35:42.39Detail
486. TROCHTOVÁ AlexandraPraha #657Veteránky9.04:36:30+01:54:0304:36:02.10Detail
487. LÖSEROVÁ KateřinaStruhařov#363ZMasters42.04:36:33+01:54:06Detail
488. JECHOVÁ MarkétaNová Role#212Gazely46.04:36:45+01:54:18Detail
489. SMOLÍKOVÁ MartinaJihlava#554Gazely47.04:37:12+01:54:4504:36:43.35Detail
490. KESLAR MilanBrno#250Vlci154.04:37:12+01:54:4504:36:44.58Detail
491. HURTÍK PavelPraha#192Vlci155.04:37:52+01:55:2504:37:13.83Detail
492. BYSTŘIČAN jiříBK Ludgeřovice#65Veteráni49.04:38:08+01:55:4104:37:51.20Detail
493. KELLNER LiborBrno#247MMasters181.04:38:30+01:56:0304:37:45.91Detail
494. BARTŮŇKOVÁ MiluškaEscape Room Karlovy Vary#16Gazely48.04:38:41+01:56:1404:38:03.13Detail
495. KUPCZÁKOVÁ Miroslava Karlovy Vary#327Gazely49.04:38:41+01:56:1404:38:03.01Detail
496. MAČUDA MilanKarlovy Vary#373MMasters182.04:38:42+01:56:1504:38:05.00Detail
497. FABIANOVÁ IvanaPraha#120Gazely50.04:39:02+01:56:3504:38:33.94Detail
498. LINHART MilanKBA Grafitec Dobruška#352Veteráni50.04:39:02+01:56:3504:38:50.51Detail
499. STUDENÁ Marie Borotín#567Gazely51.04:39:22+01:56:5504:38:45.52Detail
500. POLEDNÍKOVÁ MichaelaFrýdek - Místek#489Gazely52.04:39:52+01:57:2504:39:25.19Detail
501. KUDLÍKOVÁ Petra#322Gazely53.04:39:52+01:57:2504:39:16.06Detail
502. TRNĚNÁ MichalaKVV České Budějovice#651Gazely54.04:39:53+01:57:2604:39:27.94Detail
503. MUNSTER LudvikVysoké Mýto#420MMasters183.04:39:54+01:57:2704:39:16.01Detail
504. KRÁTKÝ JanRokycany#294MMasters184.04:40:23+01:57:5604:39:55.63Detail
505. BOBYSUD MartinPraha#42MMasters185.04:42:11+01:59:4404:42:03.58Detail
506. ŠEBESTÍKOVÁ terezaŠneci v běhu#583ZMasters43.04:42:17+01:59:5004:42:00.94Detail
507. BOUZEK VítTřebíč 1#46Vlci156.04:42:49+02:00:2204:42:28.44Detail
508. BEZDÍČKOVÁ LenkaOlešnice#26ZMasters44.04:43:01+02:00:3404:42:22.01Detail
509. ORSÁG JosefPomalé šípy Kopřivnice #450Veteráni51.04:43:02+02:00:3504:42:41.08Detail
510. PÁLA OndřejPraha#452Vlci157.04:44:15+02:01:4804:43:44.98Detail
511. PÁLA RomanPraha#453Vlci158.04:44:15+02:01:4804:43:44.89Detail
512. ROUSEK Jan#526Vlci159.04:44:19+02:01:5204:44:03.61Detail
513. FRIDRICHOVSKÁ AnetaBudeč#129Gazely55.04:44:46+02:02:1904:44:23.10Detail
514. KOLAŘÍK JanPraha#268Vlci160.04:44:46+02:02:1904:44:31.19Detail
515. GŘÍBKOVÁ JanaNěmčice nad Hanou#139ZMasters45.04:45:20+02:02:5304:44:44.69Detail
516. DVOŘÁK AlešMexická vlna#105Vlci161.04:45:30+02:03:0304:44:58.65Detail
517. POKORNÝ PetrTehov#1594Vlci162.04:46:23+02:03:5604:45:56.90Detail
518. FOLBRECHT LukášFanklub Ivety Bartošové#126MMasters186.04:46:29+02:04:0204:46:01.41Detail
519. MARKVART JanZEWL#389Vlci163.04:46:54+02:04:2704:46:39.29Detail
520. VÁLKOVÁ JanaTábor#670Gazely56.04:47:46+02:05:1904:47:06.12Detail
521. DUBOVSKÝ PetrČakovice#100MMasters187.04:48:09+02:05:4204:47:39.87Detail
522. JANDOVA ZuzkaZuble#204Gazely57.04:48:25+02:05:5804:46:48.32Detail
523. NEUMANN BarbaraBěžecká škola Miloše Škorpila#425Gazely58.04:48:37+02:06:1004:48:07.89Detail
524. CHLUP Petrwww.dvabezci.cz#197Veteráni52.04:48:39+02:06:1204:48:36.12Detail
525. PETROVÁ GabrielaMečeříž#472ZMasters46.04:49:39+02:07:1204:49:17.43Detail
526. KŘÍŽOVÁ LenkaPraha#312Gazely59.04:51:28+02:09:0104:50:49.98Detail
527. KRUMBHOLZOVÁ AlenaBohušovice nad Ohří #308ZMasters47.04:51:56+02:09:2904:51:45.22Detail
528. ŠTĚRBA Vojta#613Vlci164.04:52:48+02:10:21Detail
529. ŠTĚRBOVÁ Kateřina#614Veteránky10.04:53:25+02:10:5804:52:46.09Detail
530. ŠEREK Daniel#584Vlci165.04:53:26+02:10:5904:52:44.75Detail
531. ULMA TomášPraha #662Veteráni53.04:53:44+02:11:1704:53:10.86Detail
532. LOLEK PetrVohančice#358Vlci166.04:54:41+02:12:1404:54:18.54Detail
533. PRIKRYL PetrZuble#495Vlci167.04:55:26+02:12:5904:53:48.98Detail
534. KRAJČOVÁ VeronikaPrague#288Gazely60.04:55:56+02:13:2904:55:30.88Detail
535. GASSENBAUER Vlastislavall the vogue#134MMasters188.04:56:17+02:13:5004:55:51.27Detail
536. CHLANDA OldřichŽižkova Borohrádek #196MMasters189.04:56:45+02:14:1804:56:04.93Detail
537. MALÝ OndřejSiko koupelny#384Vlci168.04:57:03+02:14:3604:56:28.32Detail
538. KOSTLÁNOVÁ SimonaSenior Klub Team Tábor#276ZMasters48.04:58:39+02:16:1204:58:11.13Detail
539. KLÍMA LadislavČeské Budějovice#254MMasters190.04:58:39+02:16:1204:58:27.30Detail
540. THEINEROVÁ MonikaSenior Klub Team Tábor#414ZMasters49.04:58:40+02:16:1304:58:11.92Detail
541. ŠVADLENA FrantišekMighty Sounds#626MMasters191.05:00:15+02:17:4804:59:34.17Detail
542. KOSINA JiriPraha#275Vlci169.05:00:23+02:17:5604:59:54.31Detail
543. GRUBER Martin Bystřice #137MMasters192.05:00:29+02:18:0204:59:48.81Detail
544. PEKÁRKOVÁ BlankaPraha#467ZMasters50.05:00:35+02:18:0805:00:00.52Detail
545. JIRKOVSKÁ PavlínaRakovník#218ZMasters51.05:00:35+02:18:0804:59:59.78Detail
546. HULEC JakubSK Městský úřad Třeboň#188Vlci170.05:01:08+02:18:4105:00:43.15Detail
547. FROUZ PetrTábor#130MMasters193.05:03:42+02:21:1505:03:06.52Detail
548. HANZÁLKOVÁ ToňaPlzeňská 12tka #25ZLegendy2.05:06:55+02:24:2805:06:32.86Detail
549. KANĚVOVÁ EvaPraha 11#233ZMasters52.05:08:11+02:25:4405:07:41.20Detail
550. EMANUEL ĽudovítŘíčany#116MMasters194.05:09:02+02:26:3505:08:34.91Detail
551. ŠTĚTKA PavelDobětický expres#615Veteráni54.05:09:14+02:26:4705:08:53.32Detail
552. ŠTĚTKOVÁ AnnaDobětický expres#616Gazely61.05:09:15+02:26:4805:08:57.26Detail
553. ŠTĚTKOVÁ MartinaDobětický expres#617Veteránky11.05:09:15+02:26:4805:08:55.37Detail
554. HORÁKOVÁ JanaBrno#174Gazely62.05:11:18+02:28:5105:11:04.94Detail
555. KOKOJANOVÁ BlankaŘíčany u Brna#265ZMasters53.05:11:19+02:28:5205:10:43.27Detail
556. HAJÍČEK Pavel#143MMasters195.05:13:37+02:31:1005:12:55.89Detail
557. PLECÁKOVÁ ŠárkaRakovnik#478Gazely63.05:13:38+02:31:1105:12:58.78Detail
558. FAIST OndřejPlzeň#871MMasters196.05:20:27+02:38:0005:04:35.20Detail
559. VANCL DanielPísek#671Vlci171.05:21:59+02:39:3205:21:12.29Detail
560. ZEMČÍKOVÁ VeronikaMattoni FreeRun Zlín#709ZMasters54.05:22:04+02:39:3705:21:26.03Detail
561. KAREŠOVÁ ZdeňkaBěžci Chomutov#241Veteránky12.05:23:58+02:41:3105:23:24.33Detail
562. KAREŠ LadislavBěžci Chomutov#240Veteráni55.05:23:59+02:41:3205:23:25.17Detail
563. HORNÁK PavelOlomouc#176MMasters197.05:24:02+02:41:3505:23:24.70Detail
564. PRAVCOVÁ VěraOstrov#493ZMasters55.05:24:42+02:42:1505:24:07.91Detail
565. BULANTOVÁ HanaSokolov#62Gazely64.05:25:14+02:42:4705:24:41.81Detail
566. KARBUSICKÝ ZbyněkPraha#239Vlci172.05:25:22+02:42:5505:24:46.33Detail
567. JANUSOVÁ Petraáměstí Míru 132 Březová#209Gazely65.05:27:46+02:45:1905:27:13.98Detail
568. HOLUB JaromírŠneci v běhu#170Veteráni56.05:30:09+02:47:4205:29:53.00Detail
569. NILSSON GunnarUppsala LK#430MLegendy10.05:30:35+02:48:0805:30:19.26Detail
570. HALLIN EvaUppsala Lk#144Veteránky13.05:33:35+02:51:0805:33:05.52Detail
571. MALČÍK Pavel#379Veteráni57.05:34:10+02:51:4305:33:33.37Detail
572. KRÁLÍČEK MilošRakovník#291MLegendy11.05:36:27+02:54:0005:35:46.00Detail
573. TRÁVNÍKOVÁ PavlínaBrno#649Gazely66.05:51:32+03:09:0505:50:51.57Detail
574. KREMLÁČKOVÁ PetraBrno#305ZMasters56.06:07:16+03:24:4906:07:02.38Detail
MARŠÍK JindřichŠiroká veřejnost#390MMasters00:00:00Detail
MACEK TomášTábor#372MMasters00:00:00Detail
ŠTUDLAR Jiří#620MMasters00:00:00Detail
REDONDO Asier#516Vlci00:00:00Detail
LEISSER Petr#345MMasters00:00:00Detail
ŽEBRÁKOVÁ Táňa#717Gazely00:00:00Detail
KOUKOLÍČEK Václav#282Vlci00:00:00Detail
KOCOURKOVÁ LaďkaČeské Budějovice#262ZMasters00:00:00Detail
ROKOS LukášTřeboň#525Vlci00:00:00Detail
ROKOS IvanTřeboň#524Veteráni00:00:00Detail
TICHOŇOVÁ RenataUherský Brod#636Veteránky00:00:00Detail
MAŠITA MartinHoroušany#398Veteráni00:00:00Detail
PROTUŠ Marek Sluníčkáři#501Vlci00:00:00Detail
ŠOFRÁNEK JanBrno#601Vlci00:00:00Detail
THEINER MartinSenior Klub Team Tábor#635Veteráni00:00:00Detail
HROMADA MichalPraha#181MMasters00:00:00Detail
GÅVSTEN SofiaUppsala LK#135Gazely00:00:00Detail
ÁBELOVÁ LucietRUtNov#1Gazely00:00:00Detail
ПЛАТОНОВ ИгорьРоссия, г. Новосибирск#719MMasters00:00:00Detail
KOLÁŘ PavelTJ Liga 100 Olomouc#267Veteráni00:00:00Detail
HADRAVA TomášKozy Koule#141MMasters00:00:00Detail
DNF MAREŠ BohumilPosilovna Průvan Brno#387MLegendyDNF Detail
DNF GRYGAR DavidARCHITEKTI Grygar#138MMastersDNF Detail
DNF PÁVEK MilošÚstí nad Orlicí#460MMastersDNF Detail
DNS HAVRLANT JiriCafe Racers#157MMastersDNS Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz