Oficiální Výsledková listina Třeboňský maraton
20. 10. 2018

Maraton / Marathon

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtrátaČipový čas
15. Sekyrová IvanaAK Sokolov#540#ZMasters1.02:56:4702:56:44.49Detail
21. Zímová JanaMaratón klub Kladno #711#Gazely1.02:59:53+00:17:26.6102:59:50.13Detail
28. Kriklová Alena#306#Gazely2.03:02:04+00:19:37.6103:02:01.29Detail
38. Polachová LenkaRockRunners#488#Gazely3.03:07:24+00:24:57.6103:07:17.69Detail
43. Kohnová LenkaBehejBrno.com - Salming#263#Gazely4.03:08:33+00:26:06.6103:08:24.05Detail
48. Houfková KateřinaForrest Gump Team#178#Gazely5.03:10:04+00:27:37.6103:10:00.62Detail
61. Mertova MichaelaŠtefko running team#407#ZMasters2.03:13:52+00:31:25.6103:13:51.00Detail
64. Bradáčová MartinaMaratón klub Kladno#49#ZMasters3.03:15:18+00:32:51.6103:15:15.39Detail
67. Štefaničová HanaTriKlub Příbram#608#ZMasters4.03:16:19+00:33:52.6103:16:11.88Detail
69. Axelsson GunillaUppsala LK#9#Gazely6.03:16:30+00:34:03.6103:16:20.23Detail
78. Krčálová OlgaPolná #298#ZMasters5.03:19:01+00:36:34.61Detail
85. Vrlová JanaStarý Poddvorov#689#ZMasters6.03:20:56+00:38:29.6103:20:46.82Detail
88. Haramulová LenkaGEEZERRUN#147#Gazely7.03:21:59+00:39:32.6103:21:55.10Detail
94. Nováková MartinaSport Club Plzeň#437#ZMasters7.03:23:05+00:40:38.6103:22:59.20Detail
98. Křížová AnežkaHora Svaté Kateřiny#311#Gazely8.03:23:35+00:41:08.6103:23:28.66Detail
107. Vencelová PavlaPraha#676#ZMasters8.03:26:03+00:43:36.6103:25:58.64Detail
113. Rippelova HanaPraha 6#522#Gazely9.03:26:47+00:44:20.61Detail
121. Lojková RomanaPraha#357#Gazely10.03:27:22+00:44:55.6103:27:10.96Detail
124. Svěchotová HanaSpartak Praha 4#573#ZMasters9.03:27:31+00:45:04.6103:27:25.79Detail
134. Pihl Skog IdaUppsala LK#475#Gazely11.03:29:49+00:47:22.6103:29:40.59Detail
155. Kolaříková MagdalénaOstrava#269#Gazely12.03:35:30+00:53:03.6103:35:19.51Detail
161. Horelicová LucieČeské Budějovice#175#Gazely13.03:36:09+00:53:42.6103:35:47.93Detail
171. Frenander CharlottaUppsala LK#128#Veteránky1.03:38:14+00:55:47.6103:38:04.62Detail
176. Tesařová MartaOpava#634#ZMasters10.03:38:39+00:56:12.6103:38:26.57Detail
183. Valdová MarieSK Kardašova Řečice#664#ZMasters11.03:39:40+00:57:13.6103:39:28.43Detail
184. Adamcová Helena#2#ZMasters12.03:39:47+00:57:20.6103:39:29.17Detail
195. Rusínová MonikaSK Žebětín#529#ZMasters13.03:40:55+00:58:28.6103:40:46.15Detail
196. Artursson KarinUppsala LK#7#Veteránky2.03:40:59+00:58:32.6103:40:51.04Detail
199. Šulcová JitkaMaraton klub Kladno#624#ZMasters14.03:41:11+00:58:44.6103:40:56.10Detail
210. Masojídková Petra#397#Gazely14.03:42:18+00:59:51.6103:42:15.22Detail
224. Hovorková BarboraUSK Akademik z.s.#180#Gazely15.03:44:27+01:02:00.6103:44:13.67Detail
234. Kakáčová JanaElite Sport Max Team Blansko#227#ZMasters15.03:46:42+01:04:15.6103:46:38.96Detail
239. Dušková JitkaEON TT Tábor#102#ZMasters16.03:47:28+01:05:01.6103:47:19.59Detail
240. Bouzková KateřinaSušice#47#Gazely16.03:47:30+01:05:03.6103:47:10.65Detail
241. Páralová MarkétaPRAHA 5#456#ZMasters17.03:47:36+01:05:09.6103:47:27.04Detail
243. Vaiglová DanielaValašské Meziříčí#663#Gazely17.03:48:15+01:05:48.6103:48:04.50Detail
246. Zbořílová MartinaKozy Koule#702#Gazely18.03:48:35+01:06:08.6103:48:12.82Detail
248. Strnadová LucieProfesionální svině#566#Gazely19.03:48:44+01:06:17.6103:48:31.35Detail
253. Hanousková MartinaVeltrusy#146#ZMasters18.03:49:11+01:06:44.61Detail
259. Valentová Markéta#668#ZMasters19.03:49:54+01:07:27.6103:49:18.12Detail
275. Uhlířová RadkaRK Olšina#661#Gazely20.03:51:53+01:09:26.6103:51:31.13Detail
279. Dubcová JanaPlzeň#97#Gazely21.03:52:02+01:09:35.6103:51:27.74Detail
282. Šturmová BarboraForrest Gump team#621#Gazely22.03:52:02+01:09:35.6103:51:31.07Detail
283. Pleštilová LuciePLNEJ PUPEK CB#479#Gazely23.03:52:36+01:10:09.6103:52:08.66Detail
284. Lorencová LindaSokol Plumlov#361#ZMasters20.03:52:47+01:10:20.6103:52:25.45Detail
293. Machová IvanaKlatovy#374#Veteránky3.03:53:43+01:11:16.6103:53:29.71Detail
308. Břížďalová JanaBrno#57#ZMasters21.03:54:45+01:12:18.6103:54:06.83Detail
309. Pohanková GabrielaValy#484#Gazely24.03:54:53+01:12:26.6103:54:15.56Detail
314. Černá LenkaLibníč#74#Gazely25.03:55:01+01:12:34.6103:54:43.86Detail
316. Domčíková TerezaPraha#88#Gazely26.03:55:03+01:12:36.6103:54:43.87Detail
318. Šrytrová LadislavaMnichovo Hradiště#605#Gazely27.03:55:09+01:12:42.6103:55:00.12Detail
323. Přikrylová JohanaBKV Holýšov#505#Gazely28.03:55:46+01:13:19.6103:55:38.81Detail
327. Ruzickova MartaPraha#530#Gazely29.03:56:29+01:14:02.61Detail
334. Zelenková AliceKladno#707#Veteránky4.03:57:49+01:15:22.6103:57:23.12Detail
336. Dočkalová JanaPraha#85#ZMasters22.03:58:37+01:16:10.6103:58:12.13Detail
338. Šašková SoňaTJ Sokol Plzeň-Karlov#582#ZMasters23.03:58:47+01:16:20.6103:58:25.25Detail
343. Králíková TerezaLhůta#293#Gazely30.04:00:27+01:18:00.6104:00:13.54Detail
345. Budirská PetraOstrava#60#Gazely31.04:00:34+01:18:07.6104:00:08.84Detail
347. Pichová DagmarBrno#476#ZMasters24.04:01:21+01:18:54.6104:00:46.31Detail
349. Majerová JanaJamajka Team#376#ZMasters25.04:01:27+01:19:00.6104:01:07.73Detail
350. Bočková LucieSlapy u Tábora#43#Gazely32.04:02:02+01:19:35.6104:01:40.07Detail
353. Šantínová MarkétaPSC Plzeň#581#ZMasters26.04:03:00+01:20:33.6104:02:27.60Detail
361. Matějčková RadmilaVeltrusy#399#ZMasters27.04:05:11+01:22:44.6104:05:07.95Detail
369. Švihelová Sylva#630#Gazely33.04:05:47+01:23:20.6104:05:23.70Detail
371. Černý Jindřich#76#Gazely34.04:06:23+01:23:56.6104:06:15.16Detail
372. Turková LenkaSRTG Most#660#Gazely35.04:06:30+01:24:03.6104:06:04.40Detail
373. Vohlídková KristýnaTřebíč#684#ZMasters28.04:07:06+01:24:39.6104:06:36.73Detail
375. Bendlová PetraOlešnice#21#Gazely36.04:07:34+01:25:07.6104:07:09.28Detail
378. Chocholová JanaPraha 9#200#ZMasters29.04:07:49+01:25:22.6104:07:26.93Detail
390. Hýsková ŠárkaČeské Budějovice#193#Veteránky5.04:12:03+01:29:36.6104:11:43.86Detail
394. Odrobinová Veronika#440#ZMasters30.04:13:11+01:30:44.6104:12:44.23Detail
398. Pěčková ZdeňkaAF TEAM PLZEŇ#465#ZMasters31.04:13:41+01:31:14.6104:13:27.66Detail
401. Kondrová PetraBřasy#270#ZMasters32.04:14:14+01:31:47.6104:13:49.77Detail
402. Kozubíková Šandová JanaČeské Budějovice#286#Gazely37.04:14:44+01:32:17.6104:14:04.35Detail
404. Reiterová MonikaČSOB Na Zdraví#517#Gazely38.04:15:10+01:32:43.6104:14:51.79Detail
408. Kuželová MichaelaLišov#331#Gazely39.04:16:08+01:33:41.6104:15:37.62Detail
415. Novotná AnežkaPraha#438#Gazely40.04:16:35+01:34:08.6104:15:52.31Detail
416. Kalousová HanaVysoké Mýto#230#ZMasters33.04:16:45+01:34:18.6104:16:17.98Detail
419. Bajerová Ilona#10#ZLegendy1.04:17:01+01:34:34.6104:16:48.08Detail
422. Trávníčková Ivetatravex#648#Gazely41.04:17:49+01:35:22.6104:17:15.10Detail
425. Brandberg YvonneUppsala LK#50#Veteránky6.04:18:36+01:36:09.6104:18:26.10Detail
426. Čížková Jana Blovice #79#Veteránky7.04:19:10+01:36:43.6104:18:45.85Detail
431. Trčková Veronika#650#Gazely42.04:20:29+01:38:02.6104:19:58.94Detail
438. Bryknerová MichaelaPřelouč#56#Gazely43.04:22:42+01:40:15.6104:22:12.77Detail
447. Recmanová EvaHřebeč#515#Veteránky8.04:23:24+01:40:57.6104:22:50.84Detail
448. Gejdoš Müllerová LenkaBratislava#136#ZMasters34.04:23:38+01:41:11.6104:23:05.52Detail
455. Posoldová SimonaPlzeň#490#Gazely44.04:25:51+01:43:24.6104:25:16.58Detail
460. Šalátová RenataCheb#580#ZMasters35.04:27:22+01:44:55.6104:26:46.94Detail
461. Škvařilová EvaŘíčany u Brna#594#ZMasters36.04:27:22+01:44:55.6104:26:47.55Detail
470. Longauerova LenkaRozběhej Litvínov#359#ZMasters37.04:29:51+01:47:24.6104:29:24.08Detail
477. Brabcová RadmilaPraha#48#ZMasters38.04:33:48+01:51:21.6104:33:27.63Detail
478. Širlová BrigitaKlubko#591#Gazely45.04:35:20+01:52:53.6104:34:43.10Detail
480. Kubcova EvaPraha#314#ZMasters39.04:36:01+01:53:34.6104:35:37.26Detail
483. Kadlecová MagdalenaPlzeň#226#ZMasters40.04:36:13+01:53:46.6104:35:33.66Detail
485. Zemková HelenaBŽB#710#ZMasters41.04:36:18+01:53:51.6104:35:42.39Detail
486. Trochtová AlexandraPraha #657#Veteránky9.04:36:30+01:54:03.6104:36:02.10Detail
487. Löserová KateřinaStruhařov#363#ZMasters42.04:36:33+01:54:06.61Detail
488. Jechová MarkétaNová Role#212#Gazely46.04:36:45+01:54:18.61Detail
489. Smolíková MartinaJihlava#554#Gazely47.04:37:12+01:54:45.6104:36:43.35Detail
494. Bartůňková MiluškaEscape Room Karlovy Vary#16#Gazely48.04:38:41+01:56:14.6104:38:03.13Detail
495. Kupczáková Miroslava Karlovy Vary#327#Gazely49.04:38:41+01:56:14.6104:38:03.01Detail
497. Fabianová IvanaPraha#120#Gazely50.04:39:02+01:56:35.6104:38:33.94Detail
499. Studená Marie Borotín#567#Gazely51.04:39:22+01:56:55.6104:38:45.52Detail
500. Poledníková MichaelaFrýdek - Místek#489#Gazely52.04:39:52+01:57:25.6104:39:25.19Detail
501. Kudlíková Petra#322#Gazely53.04:39:52+01:57:25.6104:39:16.06Detail
502. Trněná MichalaKVV České Budějovice#651#Gazely54.04:39:53+01:57:26.6104:39:27.94Detail
506. Šebestíková terezaŠneci v běhu#583#ZMasters43.04:42:17+01:59:50.6104:42:00.94Detail
508. Bezdíčková LenkaOlešnice#26#ZMasters44.04:43:01+02:00:34.6104:42:22.01Detail
513. Fridrichovská AnetaBudeč#129#Gazely55.04:44:46+02:02:19.6104:44:23.10Detail
515. Gříbková JanaNěmčice nad Hanou#139#ZMasters45.04:45:20+02:02:53.6104:44:44.69Detail
520. Válková JanaTábor#670#Gazely56.04:47:46+02:05:19.6104:47:06.12Detail
522. Jandova ZuzkaZuble#204#Gazely57.04:48:25+02:05:58.6104:46:48.32Detail
523. Neumann BarbaraBěžecká škola Miloše Škorpila#425#Gazely58.04:48:37+02:06:10.6104:48:07.89Detail
525. Petrová GabrielaMečeříž#472#ZMasters46.04:49:39+02:07:12.6104:49:17.43Detail
526. Křížová LenkaPraha#312#Gazely59.04:51:28+02:09:01.6104:50:49.98Detail
527. Krumbholzová AlenaBohušovice nad Ohří #308#ZMasters47.04:51:56+02:09:29.6104:51:45.22Detail
529. Štěrbová Kateřina#614#Veteránky10.04:53:25+02:10:58.6104:52:46.09Detail
534. Krajčová VeronikaPrague#288#Gazely60.04:55:56+02:13:29.6104:55:30.88Detail
538. Kostlánová SimonaSenior Klub Team Tábor#276#ZMasters48.04:58:39+02:16:12.6104:58:11.13Detail
540. Theinerová MonikaSenior Klub Team Tábor#414#ZMasters49.04:58:40+02:16:13.6104:58:11.92Detail
544. Pekárková BlankaPraha#467#ZMasters50.05:00:35+02:18:08.6105:00:00.52Detail
545. Jirkovská PavlínaRakovník#218#ZMasters51.05:00:35+02:18:08.6104:59:59.78Detail
548. Hanzálková ToňaPlzeňská 12tka #25#ZLegendy2.05:06:55+02:24:28.6105:06:32.86Detail
549. Kaněvová EvaPraha 11#233#ZMasters52.05:08:11+02:25:44.6105:07:41.20Detail
552. Štětková AnnaDobětický expres#616#Gazely61.05:09:15+02:26:48.6105:08:57.26Detail
553. Štětková MartinaDobětický expres#617#Veteránky11.05:09:15+02:26:48.6105:08:55.37Detail
554. Horáková JanaBrno#174#Gazely62.05:11:18+02:28:51.6105:11:04.94Detail
555. Kokojanová BlankaŘíčany u Brna#265#ZMasters53.05:11:19+02:28:52.6105:10:43.27Detail
557. Plecáková ŠárkaRakovnik#478#Gazely63.05:13:38+02:31:11.6105:12:58.78Detail
560. Zemčíková VeronikaMattoni FreeRun Zlín#709#ZMasters54.05:22:04+02:39:37.6105:21:26.03Detail
561. Karešová ZdeňkaBěžci Chomutov#241#Veteránky12.05:23:58+02:41:31.6105:23:24.33Detail
564. Pravcová VěraOstrov#493#ZMasters55.05:24:42+02:42:15.6105:24:07.91Detail
565. Bulantová HanaSokolov#62#Gazely64.05:25:14+02:42:47.6105:24:41.81Detail
567. Janusová Petraáměstí Míru 132 Březová#209#Gazely65.05:27:46+02:45:19.6105:27:13.98Detail
570. Hallin EvaUppsala Lk#144#Veteránky13.05:33:35+02:51:08.6105:33:05.52Detail
573. Trávníková PavlínaBrno#649#Gazely66.05:51:32+03:09:05.6105:50:51.57Detail
574. Kremláčková PetraBrno#305#ZMasters56.06:07:16+03:24:49.6106:07:02.38Detail
0. Žebráková Táňa#717#Gazely00:00:00Detail
0. Kocourková LaďkaČeské Budějovice#262#ZMasters00:00:00Detail
0. Tichoňová RenataUherský Brod#636#Veteránky00:00:00Detail
0. Gåvsten SofiaUppsala LK#135#Gazely00:00:00Detail
0. Ábelová LucietRUtNov#1#Gazely00:00:00Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz