Oficiální Výsledková listina Třeboňský maraton
20. 10. 2018

Maraton / Marathon Kategorie Vlci

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtrátaČipový čas
1. Exner JakubJihlava#118#02:42:2702:42:25.42Detail
2. Holub Václav Velosport Valenta Scott #171#02:42:42+00:00:15.61Detail
3. Procházka MichalPerňa System#497#02:44:13+00:01:46.6102:44:11.39Detail
4. Sedláček OndřejTrisk České Budějovice#538#02:51:28+00:09:01.61Detail
5. Opletal MartinHisport team#446#02:54:29+00:12:02.6102:54:24.89Detail
6. Trnka PavelNečum a běž#654#02:55:28+00:13:01.6102:55:25.82Detail
7. Kapalčík ŠimonMistrovice#236#02:57:36+00:15:09.6102:57:33.58Detail
8. Skála VáclavPraha#543#02:59:12+00:16:45.6102:59:10.06Detail
9. Sandecki MarkMika Training#536#02:59:38+00:17:11.61Detail
10. Vondrášek MartinTJ Jiskra Třeboň#686#03:00:06+00:17:39.6103:00:04.51Detail
11. Provazník TomášFK Sokolov#502#03:00:41+00:18:14.6103:00:34.40Detail
12. Chlup TomášKamenice nad Lipou#198#03:02:58+00:20:31.6103:02:56.93Detail
13. Touška MirekNová Ves#647#03:05:54+00:23:27.6103:05:46.83Detail
14. Neumann MartinStrážnice#426#03:05:58+00:23:31.6103:05:56.62Detail
15. Jirásek TomášRunning Stones#217#03:08:09+00:25:42.6103:08:01.79Detail
16. Šíp OndřejPraha#590#03:08:42+00:26:15.6103:08:40.03Detail
17. Havel ViktorJindřichův Hradec#152#03:09:03+00:26:36.6103:09:00.99Detail
18. Kysela TomášČeské Budějovice#334#03:09:20+00:26:53.6103:09:17.70Detail
19. Konvalina MatějMost#271#03:12:33+00:30:06.6103:12:31.97Detail
20. Šourek MartinHradec Králové#603#03:12:55+00:30:28.6103:12:18.27Detail
21. Fučík PavelMilovičtí běžci#131#03:14:06+00:31:39.6103:13:52.94Detail
22. Skřivan TomášJindřichův Hradec #545#03:15:27+00:33:00.6103:15:18.39Detail
23. Makovský JakubPraha#378#03:16:28+00:34:01.61Detail
24. Werner Lukáš Zelená liška#696#03:17:21+00:34:54.6103:17:09.43Detail
25. Šlampa MartinPraha#597#03:17:33+00:35:06.6103:17:30.81Detail
26. Strnad DavidTriSK České Budějovice#565#03:18:27+00:36:00.6103:18:20.55Detail
27. Tlustý TomášPodlešín#640#03:20:30+00:38:03.6103:20:25.98Detail
28. Vondrák MartinHorní Bříza#685#03:21:27+00:39:00.6103:21:22.94Detail
29. Kozánek PetrKyjov#284#03:22:18+00:39:51.6103:22:11.85Detail
30. Smetana FilipRybářská škola Třeboň - Větřní#552#03:23:21+00:40:54.6103:23:07.45Detail
31. Žaba JiříBenešovský běžecký klub#715#03:24:02+00:41:35.6103:23:56.62Detail
32. Chalupa PetrMK Kladno#195#03:25:21+00:42:54.6103:25:17.82Detail
33. Maxa MilanPísek#404#03:25:47+00:43:20.6103:25:31.27Detail
34. Dubjel RobertBrno#99#03:26:18+00:43:51.6103:26:09.09Detail
35. Macek JanPraha#369#03:26:18+00:43:51.6103:26:12.33Detail
36. Orlovský MartinTj Drslavice#449#03:26:42+00:44:15.6103:26:37.36Detail
37. Dubec JanTriexpert Milt racing#98#03:26:46+00:44:19.6103:26:45.03Detail
38. Nagy MiroslavMatfyz#421#03:26:47+00:44:20.61Detail
39. Bicelli RaphaelPrague#29#03:26:48+00:44:21.61Detail
40. Stastny Tomas Praha#562#03:26:59+00:44:32.6103:26:49.52Detail
41. Svenda Alex#574#03:27:01+00:44:34.6103:26:56.82Detail
42. Šoltés FilipMladá Vožice#1590#03:27:10+00:44:43.6103:27:03.58Detail
43. Rudolf Jan Praha#528#03:27:22+00:44:55.6103:27:11.33Detail
44. Kubíček MartinČeskomoravský cement#317#03:27:27+00:45:00.6103:27:19.67Detail
45. Srb Jindřich#560#03:27:31+00:45:04.6103:27:23.65Detail
46. Holeček JiříBěžci Chomutov#165#03:27:46+00:45:19.6103:27:39.32Detail
47. Macek PetrTEMPO MAKERS#371#03:27:47+00:45:20.61Detail
48. Kykal JanPraha 6#333#03:28:42+00:46:15.6103:28:37.06Detail
49. Novák VilémPraha#434#03:29:49+00:47:22.6103:29:45.37Detail
50. Kňava MartinBike a Běh Ostrov#258#03:30:16+00:47:49.6103:30:04.51Detail
51. Košina FrantišekTřeboň#277#03:30:25+00:47:58.6103:30:14.77Detail
52. Benko TomášPraha#23#03:30:56+00:48:29.6103:30:15.90Detail
53. Nguyen GaelPraha#428#03:31:17+00:48:50.6103:31:12.32Detail
54. Landsman PetrRozběháme Česko - Plzeň#337#03:32:05+00:49:38.6103:31:56.06Detail
55. Davídek JanValachiarun.cz#81#03:32:46+00:50:19.61Detail
56. Karabut VitaliyPraha/Almaty#237#03:34:31+00:52:04.6103:34:27.86Detail
57. Liška RadekBěžecká škola #356#03:35:03+00:52:36.61Detail
58. Doubal JakubTřeboň#90#03:35:20+00:52:53.6103:35:11.35Detail
59. Kvapil Milan Salamon#332#03:36:08+00:53:41.6103:35:55.95Detail
60. Bíbrlík DavidBK Ludgeřovice#28#03:36:10+00:53:43.6103:35:55.16Detail
61. Štindl JanTaekwon-Do škola Velešín ITF#619#03:36:19+00:53:52.6103:36:09.69Detail
62. Rakovič MatějLety#513#03:36:20+00:53:53.6103:36:05.21Detail
63. Kepka TomasCT Weber#248#03:37:25+00:54:58.6103:37:21.53Detail
64. Moka MichalTriathlon Team Chrudim#412#03:37:35+00:55:08.6103:37:23.15Detail
65. Hába OndřejDiscipline equals freedom#140#03:38:28+00:56:01.6103:38:17.02Detail
66. Dikan JozefSPSVD Jistebnice#82#03:38:31+00:56:04.6103:37:57.59Detail
67. Bergmann FilipVEUS Vyškov#24#03:39:40+00:57:13.61Detail
68. Šindelář Ondřej Elite Sport Boskovice#589#03:41:18+00:58:51.61Detail
69. Moravec KarelRunning Stones Praha#415#03:41:43+00:59:16.6103:41:36.02Detail
70. Špirek VáclavZelená liška#604#03:41:51+00:59:24.6103:41:40.00Detail
71. Kincl JanPraha 4#252#03:42:17+00:59:50.6103:41:53.18Detail
72. Kraus DanielCheznovice#297#03:42:25+00:59:58.6103:42:20.35Detail
73. Sečkár AloisSvobodní Praha 4#537#03:42:28+01:00:01.6103:42:12.33Detail
74. Pospíšil DavidPraha#491#03:42:29+01:00:02.6103:42:01.01Detail
75. Veselý TomášRozběháme Česko#679#03:43:44+01:01:17.6103:43:35.11Detail
76. Blažek JanSŽMT#41#03:43:56+01:01:29.61Detail
77. Loula StanislavTatiná#365#03:44:02+01:01:35.6103:43:46.90Detail
78. Červenka JiříBrno#77#03:44:40+01:02:13.61Detail
79. Jukl Václav#221#03:44:57+01:02:30.6103:44:41.35Detail
80. Kačenka MichalPraha#223#03:46:31+01:04:04.6103:46:20.41Detail
81. Svoboda OndřejHumpolec#576#03:46:35+01:04:08.6103:46:25.24Detail
82. Sládek Vilém#547#03:47:16+01:04:49.61Detail
83. Jukl Jan#220#03:48:11+01:05:44.6103:48:10.15Detail
84. Hodaň LukášAF TEAM PLZEŇ - SAFEREX#163#03:48:19+01:05:52.61Detail
85. Ryneš LukášTAKADA Louny#534#03:48:47+01:06:20.6103:48:30.65Detail
86. Lenkvik JanSEKO Louny#346#03:48:47+01:06:20.61Detail
87. Valenta JanBěžecká škola Miloše Škorpilaj#666#03:49:09+01:06:42.6103:48:39.49Detail
88. Růžička LukášLoma Runners#531#03:49:10+01:06:43.6103:49:00.34Detail
89. Záleský JiříGymnázium Třeboň#699#03:49:47+01:07:20.6103:49:30.45Detail
90. Petr MilanMattoni FreeRun Jihlava#469#03:49:49+01:07:22.6103:49:35.64Detail
91. Zemek OndřejBudeč#445#03:50:03+01:07:36.6103:49:52.06Detail
92. Cibulka RadimIronstars Beroun#67#03:50:23+01:07:56.6103:50:14.62Detail
93. Novak TomasSpartak Žebrák Muay Thai Kickboxing#433#03:50:54+01:08:27.61Detail
94. Korba LukášNová Ves pod Pleší#273#03:50:58+01:08:31.61Detail
95. Pečenka JakubKutná Hora#464#03:51:15+01:08:48.6103:50:56.13Detail
96. Tichota DavidNýrsko#637#03:51:22+01:08:55.6103:51:09.90Detail
97. Valenta DavidPelhřimov#665#03:51:28+01:09:01.6103:50:49.03Detail
98. Egersdorf JiříPraha#115#03:51:43+01:09:16.6103:51:00.28Detail
99. Taušek VáclavMEA Water#631#03:51:53+01:09:26.6103:51:36.94Detail
100. Kalenský JanProtivanov#229#03:51:53+01:09:26.6103:51:31.75Detail
101. Sladky TomasRUN PRAHA - PLZEŇ#548#03:52:00+01:09:33.6103:51:26.46Detail
102. Čapek Stanislav#71#03:52:02+01:09:35.6103:51:29.28Detail
103. Švarc PavelDVA A PŮL OSLA#629#03:52:02+01:09:35.6103:51:29.58Detail
104. Létal LubošRozběháme Břeclav, SRTG Břeclav#348#03:53:23+01:10:56.6103:53:08.39Detail
105. Rakovič JakubLety#512#03:53:28+01:11:01.6103:53:13.85Detail
106. Martinek JanBudeč#393#03:54:13+01:11:46.6103:53:56.16Detail
107. Máca JakubPredator Workout Počátky#366#03:54:15+01:11:48.6103:53:54.70Detail
108. Háva LukášPredator Workout Počátky#151#03:54:16+01:11:49.6103:53:57.64Detail
109. Petrášek TomášČeské Budějovice#471#03:54:19+01:11:52.61Detail
110. Slezák PetrFrýdek-Místek#551#03:54:20+01:11:53.6103:54:02.64Detail
111. Nezbeda TomášVeselí nad Lužnicí#427#03:55:00+01:12:33.6103:54:47.52Detail
112. Baroch LukášSRTG Most#14#03:55:10+01:12:43.6103:55:00.48Detail
113. Kerlin Tomáš(r)UNISáci#249#03:55:58+01:13:31.6103:55:19.73Detail
114. Kuneš AdamKorejský Sršni#326#03:56:32+01:14:05.6103:56:19.15Detail
115. Štěrba Ondřej#612#03:57:11+01:14:44.61Detail
116. Dolejš MartinMlazice#86#03:57:22+01:14:55.6103:56:53.50Detail
117. Bubeníček JosefDecathlon Plzeň#58#03:58:05+01:15:38.61Detail
118. Hubáček PavelTempo Makers#186#03:59:01+01:16:34.6103:58:43.44Detail
119. Zelenka PetrPraha#705#03:59:47+01:17:20.6103:59:30.74Detail
120. Slavětínský Martin Pelhřimov#549#04:01:03+01:18:36.6104:00:41.51Detail
121. Hora JanPraha 4#173#04:02:24+01:19:57.6104:01:54.97Detail
122. Prášil AdamPraha#492#04:03:23+01:20:56.6104:03:06.34Detail
123. Aulík David České Budějovice#8#04:03:39+01:21:12.6104:03:10.60Detail
124. Klír ZdeněkRoudnice nad Labem#255#04:04:49+01:22:22.61Detail
125. Beneda RadekPeakmachine#22#04:05:38+01:23:11.61Detail
126. Kortan PavelKamenice nad Lipou#274#04:05:40+01:23:13.6104:05:17.96Detail
127. Gärtner PetrBKČS#133#04:07:30+01:25:03.6104:07:08.92Detail
128. Kabát ArnoštPísek#222#04:08:20+01:25:53.6104:08:05.02Detail
129. Stupka JakubPraha 4#569#04:09:42+01:27:15.6104:09:18.11Detail
130. Motyka JanKomorní Lhotka#417#04:10:14+01:27:47.6104:10:09.42Detail
131. Vaněk PetrJindřichův Hradec#673#04:11:30+01:29:03.61Detail
132. Kárný JanAC FOFR#242#04:12:38+01:30:11.6104:12:13.76Detail
133. Blafka MartinSuchdol nad Luznici#38#04:16:10+01:33:43.6104:15:50.38Detail
134. Petráček DominikLetohrad#470#04:16:21+01:33:54.6104:16:04.35Detail
135. Sita JaroslavLanškroun#542#04:16:21+01:33:54.61Detail
136. Šťastný OndřejPraha 1#607#04:17:24+01:34:57.6104:16:46.76Detail
137. Balada JakubPardubice#11#04:19:31+01:37:04.6104:19:13.86Detail
138. Medek Jan#405#04:19:48+01:37:21.6104:19:29.98Detail
139. Koukolíček Josef#281#04:20:13+01:37:46.6104:19:51.65Detail
140. Martin DavidTábor#391#04:20:55+01:38:28.6104:20:13.60Detail
141. Kutek LukášPraha#330#04:22:00+01:39:33.6104:21:35.32Detail
142. Vepřek JarmilBrno#677#04:22:10+01:39:43.6104:22:08.41Detail
143. Minařík Miloš#409#04:22:57+01:40:30.61Detail
144. Křivánek PetrPelhřimov#310#04:23:04+01:40:37.6104:22:29.63Detail
145. Pokorný XX#485#04:23:19+01:40:52.6104:23:03.43Detail
146. Šlajs Štěpán Loučovice #596#04:24:14+01:41:47.6104:23:38.20Detail
147. Sevruk AlexejLitoměřice#541#04:26:02+01:43:35.6104:25:57.24Detail
148. Krejčí AlešHavlíčkův Brod#301#04:27:02+01:44:35.6104:26:37.39Detail
149. Šalanda Marek#579#04:27:12+01:44:45.6104:26:43.92Detail
150. Blaha LiborTeam Bedihošť#39#04:27:53+01:45:26.6104:27:17.77Detail
151. Krekels JulienPraha#303#04:29:03+01:46:36.6104:28:41.77Detail
152. Kalužný MichalPraha#231#04:29:11+01:46:44.6104:28:52.50Detail
153. Chalaš Zdeněk#194#04:31:30+01:49:03.6104:31:12.91Detail
154. Keslar MilanBrno#250#04:37:12+01:54:45.6104:36:44.58Detail
155. Hurtík PavelPraha#192#04:37:52+01:55:25.6104:37:13.83Detail
156. Bouzek VítTřebíč 1#46#04:42:49+02:00:22.6104:42:28.44Detail
157. Pála OndřejPraha#452#04:44:15+02:01:48.6104:43:44.98Detail
158. Pála RomanPraha#453#04:44:15+02:01:48.6104:43:44.89Detail
159. Rousek Jan#526#04:44:19+02:01:52.6104:44:03.61Detail
160. Kolařík JanPraha#268#04:44:46+02:02:19.6104:44:31.19Detail
161. Dvořák AlešMexická vlna#105#04:45:30+02:03:03.6104:44:58.65Detail
162. Pokorný PetrTehov#1594#04:46:23+02:03:56.6104:45:56.90Detail
163. Markvart JanZEWL#389#04:46:54+02:04:27.6104:46:39.29Detail
164. Štěrba Vojta#613#04:52:48+02:10:21.61Detail
165. Šerek Daniel#584#04:53:26+02:10:59.6104:52:44.75Detail
166. Lolek PetrVohančice#358#04:54:41+02:12:14.6104:54:18.54Detail
167. Prikryl PetrZuble#495#04:55:26+02:12:59.6104:53:48.98Detail
168. Malý OndřejSiko koupelny#384#04:57:03+02:14:36.6104:56:28.32Detail
169. Kosina JiriPraha#275#05:00:23+02:17:56.6104:59:54.31Detail
170. Hulec JakubSK Městský úřad Třeboň#188#05:01:08+02:18:41.6105:00:43.15Detail
171. Vancl DanielPísek#671#05:21:59+02:39:32.6105:21:12.29Detail
172. Karbusický ZbyněkPraha#239#05:25:22+02:42:55.6105:24:46.33Detail
Redondo Asier#516#00:00:00Detail
Koukolíček Václav#282#00:00:00Detail
Rokos LukášTřeboň#525#00:00:00Detail
Protuš Marek Sluníčkáři#501#00:00:00Detail
Šofránek JanBrno#601#00:00:00Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz