Oficiální Výsledková listina Běh do Řitky
14. 4. 2018

15 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Nytra MartinKilpi Racing Team #119#Vlci1.01:05:20Detail
2. Vokrouhlík MichalPraha#435#Vlci2.01:06:18+00:00:58.87Detail
3. Šebek PavelRysy#155#Vlci3.01:09:19+00:03:59.87Detail
4. Čtvrtníček JakubBěhejBrno.com - Běžci #27#Vlci4.01:10:18+00:04:58.87Detail
5. Kalkus HonzaZOYAL BAY team#236#Vlci5.01:12:24+00:07:04.87Detail
6. Němec Jan#115#MMasters1.01:15:32+00:10:12.87Detail
7. Wewiora SlawomirHorni Bezdekov#238#MMasters2.01:16:27+00:11:07.87Detail
8. Linhart MartinPraha#239#MMasters3.01:17:23+00:12:03.87Detail
9. Hach Lukáš#44#Vlci6.01:17:44+00:12:24.87Detail
10. Bubeníček JiříPraha 4 #22#Veteráni1.01:17:56+00:12:36.87Detail
11. Skalka DavidPraha#259#Vlci7.01:18:29+00:13:09.87Detail
12. Zemánek Milanhradove strimelice#189#MMasters4.01:18:40+00:13:20.87Detail
13. El Hassan#37#Vlci8.01:19:02+00:13:42.87Detail
14. Kopáček Jan#77#Vlci9.01:20:25+00:15:05.87Detail
15. Skuhrovec JaroslavFuga Triumf#422#MMasters5.01:21:28+00:16:08.87Detail
16. Hazucha MatúšVlachy vertical#50#Vlci10.01:22:35+00:17:15.87Detail
17. Svoboda JosefIronStars Beroun#224#MMasters6.01:22:45+00:17:25.87Detail
18. Volod'ko Mychajlo#177#Vlci11.01:22:55+00:17:35.87Detail
19. Požár KarelBrno#140#Vlci12.01:23:11+00:17:51.87Detail
20. Kment PetrPraha#73#MMasters7.01:23:46+00:18:26.87Detail
21. Harkabuz OndrejSezemice#47#MMasters8.01:23:55+00:18:35.87Detail
22. Marášek Jan#437#Vlci13.01:24:27+00:19:07.87Detail
23. Němec ArnoštKolín#114#Veteráni2.01:25:18+00:19:58.87Detail
24. Uhlíř TomášRK Olšina#168#MMasters9.01:25:23+00:20:03.87Detail
25. Phillips Monika#131#Gazely1.01:26:21+00:21:01.87Detail
26. Gazda VítězslavDivišov#43#MMasters10.01:27:27+00:22:07.87Detail
27. Seidl MichaelDřevohostice#237#Vlci14.01:27:50+00:22:30.87Detail
28. Tuhovčák Milan#166#MMasters11.01:27:50+00:22:30.87Detail
29. Smolík JanPraha#269#Vlci15.01:28:03+00:22:43.87Detail
30. Suchan MilanYaman Kladno#425#Vlci16.01:28:34+00:23:14.87Detail
31. Spratek JanDobratice#148#Vlci17.01:28:35+00:23:15.87Detail
32. Nedbal Jan#233#MMasters12.01:29:17+00:23:57.87Detail
33. Lančarič PetrZáběhlice#92#MMasters13.01:29:27+00:24:07.87Detail
34. Děd Pavel#273#MMasters14.01:29:28+00:24:08.87Detail
35. Paták PavelPivovar Hostivar#127#MMasters15.01:29:34+00:24:14.87Detail
36. Ševčík David#156#MMasters16.01:29:43+00:24:23.87Detail
37. Lojková RomanaSRTG Praha#99#Gazely2.01:29:45+00:24:25.87Detail
38. Sklenář Jan#145#MMasters17.01:29:46+00:24:26.87Detail
39. Rudolf JanSRTG Praha#420#Vlci18.01:29:48+00:24:28.87Detail
40. Bruthans MartinČernošice#18#MMasters18.01:29:49+00:24:29.87Detail
41. Havlík MartinRychtáre#250#Vlci19.01:30:05+00:24:45.87Detail
42. Dušek RostislavDataLine#35#MMasters19.01:30:07+00:24:47.87Detail
43. Hamršmíd JanKlub Larse Heletága#45#Vlci20.01:30:08+00:24:48.87Detail
44. Gregor Jaroslav#266#MLegendy1.01:30:09+00:24:49.87Detail
45. Pipek Jan#222#Vlci21.01:30:09+00:24:49.87Detail
46. Veselý Lukáš#433#Vlci22.01:30:34+00:25:14.87Detail
47. Drunecky MartinPraha - Stodulky#33#MMasters20.01:30:43+00:25:23.87Detail
48. Hendrych TomášHorní Libchava#52#MMasters21.01:31:02+00:25:42.87Detail
49. Lhota JindřichLány#196#MMasters22.01:31:26+00:26:06.87Detail
50. Bráza JirkaLAIC#234#MMasters23.01:31:28+00:26:08.87Detail
51. Šromovský VojtěchRebel Runners#260#Vlci23.01:31:39+00:26:19.87Detail
52. Jílek MartinTAJFUN / Litomyšl#66#MMasters24.01:32:30+00:27:10.87Detail
53. Pařík MartinČernošice#126#Vlci24.01:32:36+00:27:16.87Detail
54. Kudrnová AnnaSK Babice#215#Gazely3.01:33:03+00:27:43.87Detail
55. Byars NickModrany#402#MMasters25.01:33:25+00:28:05.87Detail
56. Belan MartinNitra#6#Vlci25.01:33:48+00:28:28.87Detail
57. Němeček PetrLos Bucaneros#414#Vlci26.01:33:56+00:28:36.87Detail
58. Páralová Markéta#125#ZMasters1.01:33:56+00:28:36.87Detail
59. Velas Jakub#174#MMasters26.01:34:02+00:28:42.87Detail
60. Matějka LukášKralupy nad Vltavou#105#Vlci27.01:34:05+00:28:45.87Detail
61. Hulinova KateřinaPraha#191#Gazely4.01:34:11+00:28:51.87Detail
62. Čížková MartinaPříbram#26#Gazely5.01:34:32+00:29:12.87Detail
63. Stříbrná Zuzana#216#ZMasters2.01:34:49+00:29:29.87Detail
64. Vandrovec René#172#MMasters27.01:35:03+00:29:43.87Detail
65. Plch Matěj#134#Vlci28.01:35:04+00:29:44.87Detail
66. Lhotová PavlaLány#197#Gazely6.01:35:10+00:29:50.87Detail
67. Bulín PavelPraha#254#MMasters28.01:35:29+00:30:09.87Detail
68. Nováková KamilaPraha#117#Gazely7.01:35:39+00:30:19.87Detail
69. Kopáček Michal#78#Vlci29.01:36:02+00:30:42.87Detail
70. Timura PetrŽanka Team#211#Vlci30.01:36:18+00:30:58.87Detail
71. Metelková RadkaKladno#248#ZMasters3.01:36:29+00:31:09.87Detail
72. Perretta MarcoPrague#130#Vlci31.01:36:52+00:31:32.87Detail
73. Kaděrová Petra#67#ZMasters4.01:37:43+00:32:23.87Detail
74. Teichman ViktorŘitka#428#MMasters29.01:37:49+00:32:29.87Detail
75. Kalužný MichalPraha#406#Vlci32.01:38:02+00:32:42.87Detail
76. Benýr PavelMBM Praha#8#Veteráni3.01:38:05+00:32:45.87Detail
77. Zoulek AlešDobřichovice#262#Vlci33.01:38:08+00:32:48.87Detail
78. Antoš Jan#3#MMasters30.01:38:26+00:33:06.87Detail
79. Oplt Rudolf#122#Vlci34.01:38:51+00:33:31.87Detail
80. Kubik JiriMorfeovy tenisky#90#MMasters31.01:38:54+00:33:34.87Detail
81. Fabian JanKvakouni#38#Vlci35.01:39:45+00:34:25.87Detail
82. Koldovský Martin#75#MMasters32.01:39:51+00:34:31.87Detail
83. Hrabák Karel#210#MMasters33.01:40:10+00:34:50.87Detail
84. Trylč Martin#429#Vlci36.01:40:26+00:35:06.87Detail
85. Kubcová EvaPraha#221#ZMasters5.01:40:31+00:35:11.87Detail
86. Valihrach VáclavKolín#171#MLegendy2.01:40:36+00:35:16.87Detail
87. Chvosta Adam#58#Vlci37.01:41:12+00:35:52.87Detail
88. Kocian David#74#MMasters34.01:41:32+00:36:12.87Detail
89. Fischkandl David#39#Vlci38.01:41:41+00:36:21.87Detail
90. Marášek Jakub#104#Vlci39.01:41:45+00:36:25.87Detail
91. Lopata DanielStochov#409#MMasters35.01:41:50+00:36:30.87Detail
92. Čumpelová KateřinaBC Nová trojka#29#Gazely8.01:42:11+00:36:51.87Detail
93. Berit TomášBarrandov#9#Vlci40.01:42:21+00:37:01.87Detail
94. Punčochářová DitaKERBEROS#141#ZMasters6.01:42:22+00:37:02.87Detail
95. Rýdl Vladimír#142#Veteráni4.01:43:15+00:37:55.87Detail
96. Šilingr Zdeněk#426#Vlci41.01:43:22+00:38:02.87Detail
97. Zelenka PetrPraha 3#188#Vlci42.01:43:24+00:38:04.87Detail
98. Vančáková MagdalénaGekont club#230#Veteránky1.01:45:12+00:39:52.87Detail
99. Pospíšil J#1#Vlci43.01:45:52+00:40:32.87Detail
100. Muranska DominikaPraha 7#112#Gazely9.01:46:42+00:41:22.87Detail
101. Jaklová Iva#60#ZMasters7.01:50:41+00:45:21.87Detail
102. Veselý StandaKladno#245#Vlci44.01:51:41+00:46:21.87Detail
103. Votočková PetraRun4fun#178#Gazely10.01:53:14+00:47:54.87Detail
104. Kovarikova TerezaPraha#82#Gazely11.01:53:48+00:48:28.87Detail
105. Vaňková Silvie#432#ZMasters8.01:56:05+00:50:45.87Detail
106. Vaněk Roman#431#Vlci45.01:56:05+00:50:45.87Detail
107. Střelbová LenkaJuuL#150#ZMasters9.01:56:16+00:50:56.87Detail
108. Urban VítRUNNING LIONS#430#MMasters36.01:57:14+00:51:54.87Detail
109. Šrámková ZdeňkaŽdírec nad Doubravou#158#ZMasters10.01:58:46+00:53:26.87Detail
110. Culos Stefano#275#MMasters37.02:02:49+00:57:29.87Detail
111. Galbavá Sára#40#Gazely12.02:03:29+00:58:09.87Detail
112. Galbavý Pavel#41#Veteráni5.02:03:29+00:58:09.87Detail
113. Lankaš Jan#94#MMasters38.02:08:26+01:03:06.87Detail
114. Vladyka JaromírStudio POLE Velké Popovice#175#MLegendy3.02:13:27+01:08:07.87Detail
DNF Belica Ondřej#7#VlciDetail
DNF Cvejn Malá#403#GazelyDetail
DNF Garcia OlidPraha#42#VlciDetail
DNF Havlík MartinRychtáré#49#VlciDetail
DNF Jaborník Karel#59#VlciDetail
DNF Jeřábek Jan#65#VlciDetail
DNF Kleibl Michal#71#VlciDetail
DNF Konopásek Štěpán#76#VlciDetail
DNF Krobová Andrea#88#ZMastersDetail
DNF Lněnička Ondra#98#VlciDetail
DNF Minčič Miloš#110#MMastersDetail
DNF Pilát Tomáš#132#VlciDetail
DNF Sklenář OndřejGeokonsult#421#VlciDetail
DNF Sukovatá Klára#151#GazelyDetail
DNF Svoboda JiříActive Tour Cycling Team#152#VeterániDetail
DNF Šizlingová Eva#157#ZMastersDetail
DNF Štolbová Monika#159#GazelyDetail
DNF Švecová Lucie#161#GazelyDetail
DNF Vápeník Jan#173#VlciDetail
DNF Vodička Josef#176#VlciDetail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz