Výsledková listina Kros Bučiny
13. 10. 2018

15 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. PEŘINKA FilipTTT91Vlci1.00:58:59Detail
2. BERÁNEK ŠimonPraha Koloděje362Vlci2.01:00:09+00:01:10Detail
3. ŠEBEK Pavel110Vlci3.01:00:42+00:01:43Detail
4. GAISL Luboš320Vlci4.01:01:21+00:02:22Detail
5. EL HASSAN Júnis18Vlci5.01:01:56+00:02:57Detail
6. KALINA ZdeněkSPORTICUS team39Vlci6.01:02:00+00:03:01Detail
7. VITÁSEK AlešSRTG Mladá Boleslav387MMasters1.01:03:04+00:04:05Detail
8. SKALA DavidPraha356Vlci7.01:03:06+00:04:07Detail
9. CAMRDA PavelInverse team10Veteráni1.01:03:11+00:04:12Detail
10. MURAS PetrMK Seitl Ostrava78Vlci8.01:03:35+00:04:36Detail
11. NĚMEC Jan80MMasters2.01:04:03+00:05:04Detail
12. JIRÁSEK TomášRunning Stones Praha359Vlci9.01:04:15+00:05:16Detail
13. BUBENÍČEK JiříPraha8Veteráni2.01:04:18+00:05:19Detail
14. LOULA JanHoPe Endorfin66Vlci10.01:04:19+00:05:20Detail
15. LINHART MartinPraha62MMasters3.01:04:20+00:05:21Detail
16. PANGRÁC OndřejMatfyz Praha89MMasters4.01:04:23+00:05:24Detail
17. PAULIS Jiří389Vlci11.01:04:37+00:05:38Detail
18. HARKABUZ OndrejSezemice27MMasters5.01:04:45+00:05:46Detail
19. ŠLAMPA MartinPraha115Vlci12.01:05:04+00:06:05Detail
20. KOUDELKA DrahomírMeixner Consulting53MMasters6.01:05:06+00:06:07Detail
21. KALKUS JanROYAL BAY team40Vlci13.01:05:25+00:06:26Detail
22. VESELÝ Lukáš134Vlci14.01:05:42+00:06:43Detail
23. ZEMÁNEK Milanhradove strimelice142MMasters7.01:05:50+00:06:51Detail
24. LHOTA JindrichLany60MMasters8.01:06:01+00:07:02Detail
25. SYCHROVSKÝ PavelPoděbrady109Veteráni3.01:06:10+00:07:11Detail
26. BECK ZdeněkNo Limit2MMasters9.01:06:29+00:07:30Detail
27. KOPÁČEK JanKostelní Lhota51Vlci15.01:06:31+00:07:32Detail
28. SKÁLA RadekČeský Brod100MMasters10.01:06:32+00:07:33Detail
29. HAZUCHA MatúšVlachy vertical30Vlci16.01:06:44+00:07:45Detail
30. FIRMAN VlastimilNehvizdy19Veteráni4.01:07:09+00:08:10Detail
31. VODIČKA JosefTJ Zentiva136Vlci17.01:07:24+00:08:25Detail
32. KUČERA MartinKolín57Vlci18.01:08:11+00:09:12Detail
33. KROUPA ŠtěpánHi Sport Team376MMasters11.01:08:27+00:09:28Detail
34. SKALICKÝ JosefActivityLa.cz Žichlínek101Veteráni5.01:08:39+00:09:40Detail
35. RIEGER JanProgress Cycle396MMasters12.01:08:56+00:09:57Detail
36. SKLENÁŘ JanŘevnice102MMasters13.01:09:06+00:10:07Detail
37. SKOPAL VladimírOlympiaSpartanTraining 103Vlci19.01:09:20+00:10:21Detail
38. KARBULKA PavelŠAKAL Kbely42MMasters14.01:09:33+00:10:34Detail
39. JANČÁREK TomášPraha35Vlci20.01:09:41+00:10:42Detail
40. HAMPEJSOVÁ MartinaŠNECI na MAX26ZMasters1.01:09:48+00:10:49Detail
41. POKORNÝ PetrPraha95MMasters15.01:10:01+00:11:02Detail
42. HRONEŠ MichaelJosefov31MMasters16.01:10:08+00:11:09Detail
43. OZOROVSKÝ MariánBKČS88MMasters17.01:10:44+00:11:45Detail
44. VANĚK PetrŠneci v běhu 130Veteráni6.01:10:45+00:11:46Detail
45. NOVÝ PavelTriatlon Mladá Boleslav85MMasters18.01:10:50+00:11:51Detail
46. TUHOVČÁK MilanSRTG Čelákovice123MMasters19.01:11:03+00:12:04Detail
47. ROTTOVÁ KateřinaPraha 6368ZMasters2.01:11:22+00:12:23Detail
48. NĚMEC ArnoštKolín79Veteráni7.01:11:28+00:12:29Detail
49. DUBSKÝ RomanPřibyslav15MMasters20.01:11:41+00:12:42Detail
50. UHLÍŘ TomášRK Olšina125MMasters21.01:12:08+00:13:09Detail
51. ŠINDELÁŘ KarelŽižkovský tygři112MMasters22.01:13:05+00:14:06Detail
52. DED PavelPraha14MMasters23.01:14:02+00:15:03Detail
53. PHILLIPS MonikaBěhat umí každý 92Gazely1.01:14:04+00:15:05Detail
54. MATĚJKA LukášKralupy nad Vltavou71Vlci21.01:14:20+00:15:21Detail
55. NOVOTNÝ MarekDubeč cross84MMasters24.01:14:21+00:15:22Detail
56. KANTOROVÁ KateřinaBK Čvacht41ZMasters3.01:14:34+00:15:35Detail
57. NEDBAL JanKrhanice375MMasters25.01:14:38+00:15:39Detail
58. KUKAČ PetrHO V. N. O.58Veteráni8.01:14:48+00:15:49Detail
59. SZONDA IstvánPraha384Vlci22.01:15:11+00:16:12Detail
60. BRZEK PavelELEVEN MERCEDES MITAS7Vlci23.01:15:32+00:16:33Detail
61. PLCH Matěj94Vlci24.01:16:43+00:17:44Detail
62. ŠNAJPERK Viktorshimpi_cz118MMasters26.01:17:24+00:18:25Detail
63. KNÍŽEK LukášČerné Voděrady45Vlci25.01:17:27+00:18:28Detail
64. LISTINSKY RomanPraha64Vlci26.01:17:27+00:18:28Detail
65. SLAVÍK TomášPRAHA104Vlci27.01:17:36+00:18:37Detail
66. GREGOR JaroslavBěchovice25MLegendy1.01:17:38+00:18:39Detail
67. ŠÍP LadislavPraha - Best390Vlci28.01:17:40+00:18:41Detail
68. LHOTOVA PavlaLany61Gazely2.01:17:41+00:18:42Detail
69. RYBKA Vlastik347Veteráni9.01:17:41+00:18:42Detail
70. JIRÁSKOVÁ LucieKolín38Gazely3.01:17:45+00:18:46Detail
71. PUNČOCHÁŘOVÁ DitaKerberos360ZMasters4.01:17:45+00:18:46Detail
72. UHLÍK RomanKolín124Vlci29.01:17:45+00:18:46Detail
73. MUKAŘOVSKÝ AlešSK Kšely77MMasters27.01:17:51+00:18:52Detail
74. HULINOVA KaterinaPraha 632Gazely4.01:17:52+00:18:53Detail
75. BENÝR PavelMBM Praha5Veteráni10.01:17:53+00:18:54Detail
76. BRÁZA JirkaLAIC6MMasters28.01:18:01+00:19:02Detail
77. KOPÁČEK MichalMountain team Kobáčkovic392Vlci30.01:18:05+00:19:06Detail
78. ŠEVČÍK David111MMasters29.01:18:09+00:19:10Detail
79. BUŠEK JiříČerčany9Veteráni11.01:18:51+00:19:52Detail
80. POSPÍŠIL MartinPraha96Vlci31.01:19:03+00:20:04Detail
81. ŘEZNÍČKOVÁ LucieKladno99ZMasters5.01:19:04+00:20:05Detail
82. MATOUŠEK PavelPraha73Vlci32.01:19:05+00:20:06Detail
83. ANTOŠ Jan1MMasters30.01:19:21+00:20:22Detail
84. ČUMPELOVÁ KateřinaBC Nová trojka13Gazely5.01:19:29+00:20:30Detail
85. VOTOČKOVÁ Petra EmiliePraha 10137Gazely6.01:19:30+00:20:31Detail
86. FRYŠOVÁ KristýnaPraha22ZMasters6.01:19:30+00:20:31Detail
87. KNOBOVÁ LucieModřany!46Gazely7.01:19:32+00:20:33Detail
88. HAZLBAUER JanUkradený Širáci29Vlci33.01:19:34+00:20:35Detail
89. KODĚROVÁ LucieČernošice48ZMasters7.01:19:43+00:20:44Detail
90. WURM PavelHakuna Matata139MMasters31.01:19:47+00:20:48Detail
91. ŠLAMPOVÁ TerezaPraha116Gazely8.01:20:00+00:21:01Detail
92. DYNTAR RadekEMA16MMasters32.01:20:10+00:21:11Detail
93. MARTIŠOVÁ PetraHoPe Endorfin68Gazely9.01:20:41+00:21:42Detail
94. KOLDOVSKÝ Martin49MMasters33.01:20:45+00:21:46Detail
95. MOKRANOVA VeronikaPraha76Gazely10.01:20:45+00:21:46Detail
96. LIPA PatrykCieszyn 63Vlci34.01:20:47+00:21:48Detail
97. VAGNEROVÁ ZuzanaJoskatel388Gazely11.01:20:51+00:21:52Detail
98. PAVLÍKOVÁ LenkaPraha 990ZMasters8.01:20:52+00:21:53Detail
99. STANKOVA EvaKvetnice106Gazely12.01:20:55+00:21:56Detail
100. MARŠÁLKOVÁ MichalaPraha 867Gazely13.01:20:58+00:21:59Detail
101. WENDL JanKostelec nad Černými lesy138Vlci35.01:21:03+00:22:04Detail
102. MATĚJKA MartinBěžecký Klub Chýně72Vlci36.01:21:03+00:22:04Detail
103. ŠÍPEK MichaelPraha 4113MMasters34.01:21:10+00:22:11Detail
104. SLAVÍKOVÁ NaděždaPardubice105ZLegendy1.01:21:43+00:22:44Detail
105. OPLT Rudolf87Vlci37.01:21:51+00:22:52Detail
106. KELLER RomanSRTG Čelákovice393MMasters35.01:23:25+00:24:26Detail
107. JANSKY PetrPraha37Vlci38.01:23:27+00:24:28Detail
108. UHLÍŘOVÁ RadkaRK Olšina126Gazely14.01:23:44+00:24:45Detail
109. KUBCOVÁ EvaPraha 10 Dubeč56ZMasters9.01:24:17+00:25:18Detail
110. VALIHRACH LukášKolín127Vlci39.01:26:57+00:27:58Detail
111. VALIHRACH VáclavKolín128MLegendy2.01:26:57+00:27:58Detail
112. ŠLAPÁK MichalBubeneč117Veteráni12.01:28:08+00:29:09Detail
113. ZAJÍC FrantišekKopidlno141MMasters36.01:28:20+00:29:21Detail
114. HANSLIAN MartinPerun355MMasters37.01:28:32+00:29:33Detail
115. KOCIAN David47MMasters38.01:28:45+00:29:46Detail
116. GALBAVÁ Sára23Gazely15.01:28:45+00:29:46Detail
117. GALBAVÝ Pavel24Veteráni13.01:28:46+00:29:47Detail
118. FOUČKOVÁ HanaStrakonice21Gazely16.01:29:03+00:30:04Detail
119. CERVANOVÁ AnnaANAVI tým 11Gazely17.01:29:23+00:30:24Detail
120. NOVÁKOVÁ MartinaSlavia Žižkov - Voláč82Veteránky1.01:29:29+00:30:30Detail
121. VÁPENÍK Jan131Vlci40.01:29:29+00:30:30Detail
122. KARBULKOVÁ AliceŠAKAL Kbely43ZMasters10.01:30:04+00:31:05Detail
123. KATOLICKÁ MarkétaSK Luštěnice386ZMasters11.01:30:15+00:31:16Detail
124. EICHINGER JaroslavPraha17Vlci41.01:30:22+00:31:23Detail
125. DĚKANOVSKÁ Markéta170ZMasters12.01:30:34+00:31:35Detail
126. HEJNÝ MartinČechtice371MMasters39.01:30:40+00:31:41Detail
127. STICZAY-GROMSKI Peterčernošice107Veteráni14.01:31:25+00:32:26Detail
128. FISCHEROVA KatkaŠakal Kbely20Gazely18.01:31:25+00:32:26Detail
129. POČTOVÁ VeronikaPraha369Gazely19.01:31:44+00:32:45Detail
130. ŽEBRÁKOVÁ TáňaKolín143Gazely20.01:31:56+00:32:57Detail
131. SHÁDLEROVÁ KateřinaMladá Boleslav385ZMasters13.01:33:42+00:34:43Detail
132. WURMOVÁ LídaHakuna Matata140ZMasters14.01:37:54+00:38:55Detail
133. REHÁKOVÁ DanaKladno98Gazely21.01:37:54+00:38:55Detail
134. PEČENKOVÁ LucieKostelec nad Černými lesy373Gazely22.01:37:56+00:38:57Detail
135. CERVANOVÁ IvaPraha12Gazely23.01:38:17+00:39:18Detail
136. NEVRKLA JaroslavNehvizdy81MMasters40.01:41:10+00:42:11Detail
137. NOVOTNÁ KateřinaDubeč cross83ZMasters15.01:41:18+00:42:19Detail
138. KOSTKA PetrModřany!52MMasters41.01:41:30+00:42:31Detail
139. JANSKÁ KamilaPraha36Gazely24.01:44:39+00:45:40Detail
140. ŠIZLINGOVÁ EvaVysoká Lhota114ZMasters16.01:44:58+00:45:59Detail
141. HANOUSKOVÁ VeronikSvvat391Gazely25.01:45:31+00:46:32Detail
142. HAVLÍNOVÁ DanaDangoogla28Gazely26.01:47:07+00:48:08Detail
143. MĚŘÍNSKÁ Eva#SmrtNaTrati, Tábor74Gazely27.01:49:54+00:50:55Detail
144. BEŇASOVÁ VeronikaTábor4Gazely28.01:49:56+00:50:57Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz