Výsledková listina Kros Bučiny
13. 10. 2018

15 km

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Peřinka FilipTTT#91#Vlci1.00:58:59Detail
2. Beránek ŠimonPraha Koloděje#362#Vlci2.01:00:09+00:01:10.26Detail
3. Šebek Pavel#110#Vlci3.01:00:42+00:01:43.26Detail
4. Gaisl Luboš#320#Vlci4.01:01:21+00:02:22.26Detail
5. El Hassan Júnis#18#Vlci5.01:01:56+00:02:57.26Detail
6. Kalina ZdeněkSPORTICUS team#39#Vlci6.01:02:00+00:03:01.26Detail
7. Vitásek AlešSRTG Mladá Boleslav#387#MMasters1.01:03:04+00:04:05.26Detail
8. Skala DavidPraha#356#Vlci7.01:03:06+00:04:07.26Detail
9. Camrda PavelInverse team#10#Veteráni1.01:03:11+00:04:12.26Detail
10. Muras PetrMK Seitl Ostrava#78#Vlci8.01:03:35+00:04:36.26Detail
11. Němec Jan#80#MMasters2.01:04:03+00:05:04.26Detail
12. Jirásek TomášRunning Stones Praha#359#Vlci9.01:04:15+00:05:16.26Detail
13. Bubeníček JiříPraha#8#Veteráni2.01:04:18+00:05:19.26Detail
14. Loula JanHoPe Endorfin#66#Vlci10.01:04:19+00:05:20.26Detail
15. Linhart MartinPraha#62#MMasters3.01:04:20+00:05:21.26Detail
16. Pangrác OndřejMatfyz Praha#89#MMasters4.01:04:23+00:05:24.26Detail
17. Paulis Jiří#389#Vlci11.01:04:37+00:05:38.26Detail
18. Harkabuz OndrejSezemice#27#MMasters5.01:04:45+00:05:46.26Detail
19. Šlampa MartinPraha#115#Vlci12.01:05:04+00:06:05.26Detail
20. Koudelka DrahomírMeixner Consulting#53#MMasters6.01:05:06+00:06:07.26Detail
21. Kalkus JanROYAL BAY team#40#Vlci13.01:05:25+00:06:26.26Detail
22. Veselý Lukáš#134#Vlci14.01:05:42+00:06:43.26Detail
23. Zemánek Milanhradove strimelice#142#MMasters7.01:05:50+00:06:51.26Detail
24. Lhota JindrichLany#60#MMasters8.01:06:01+00:07:02.26Detail
25. Sychrovský PavelPoděbrady#109#Veteráni3.01:06:10+00:07:11.26Detail
26. Beck ZdeněkNo Limit#2#MMasters9.01:06:29+00:07:30.26Detail
27. Kopáček JanKostelní Lhota#51#Vlci15.01:06:31+00:07:32.26Detail
28. Skála RadekČeský Brod#100#MMasters10.01:06:32+00:07:33.26Detail
29. Hazucha MatúšVlachy vertical#30#Vlci16.01:06:44+00:07:45.26Detail
30. Firman VlastimilNehvizdy#19#Veteráni4.01:07:09+00:08:10.26Detail
31. Vodička JosefTJ Zentiva#136#Vlci17.01:07:24+00:08:25.26Detail
32. Kučera MartinKolín#57#Vlci18.01:08:11+00:09:12.26Detail
33. Kroupa ŠtěpánHi Sport Team#376#MMasters11.01:08:27+00:09:28.26Detail
34. Skalický JosefActivityLa.cz Žichlínek#101#Veteráni5.01:08:39+00:09:40.26Detail
35. Rieger JanProgress Cycle#396#MMasters12.01:08:56+00:09:57.26Detail
36. Sklenář JanŘevnice#102#MMasters13.01:09:06+00:10:07.26Detail
37. Skopal VladimírOlympiaSpartanTraining #103#Vlci19.01:09:20+00:10:21.26Detail
38. Karbulka PavelŠAKAL Kbely#42#MMasters14.01:09:33+00:10:34.26Detail
39. Jančárek TomášPraha#35#Vlci20.01:09:41+00:10:42.26Detail
41. Pokorný PetrPraha#95#MMasters15.01:10:01+00:11:02.26Detail
42. Hroneš MichaelJosefov#31#MMasters16.01:10:08+00:11:09.26Detail
43. Ozorovský MariánBKČS#88#MMasters17.01:10:44+00:11:45.26Detail
44. Vaněk PetrŠneci v běhu #130#Veteráni6.01:10:45+00:11:46.26Detail
45. Nový PavelTriatlon Mladá Boleslav#85#MMasters18.01:10:50+00:11:51.26Detail
46. Tuhovčák MilanSRTG Čelákovice#123#MMasters19.01:11:03+00:12:04.26Detail
48. Němec ArnoštKolín#79#Veteráni7.01:11:28+00:12:29.26Detail
49. Dubský RomanPřibyslav#15#MMasters20.01:11:41+00:12:42.26Detail
50. Uhlíř TomášRK Olšina#125#MMasters21.01:12:08+00:13:09.26Detail
51. Šindelář KarelŽižkovský tygři#112#MMasters22.01:13:05+00:14:06.26Detail
52. Ded PavelPraha#14#MMasters23.01:14:02+00:15:03.26Detail
54. Matějka LukášKralupy nad Vltavou#71#Vlci21.01:14:20+00:15:21.26Detail
55. Novotný MarekDubeč cross#84#MMasters24.01:14:21+00:15:22.26Detail
57. Nedbal JanKrhanice#375#MMasters25.01:14:38+00:15:39.26Detail
58. Kukač PetrHO V. N. O.#58#Veteráni8.01:14:48+00:15:49.26Detail
59. Szonda IstvánPraha#384#Vlci22.01:15:11+00:16:12.26Detail
60. Brzek PavelELEVEN MERCEDES MITAS#7#Vlci23.01:15:32+00:16:33.26Detail
61. Plch Matěj#94#Vlci24.01:16:43+00:17:44.26Detail
62. Šnajperk Viktorshimpi_cz#118#MMasters26.01:17:24+00:18:25.26Detail
63. Knížek LukášČerné Voděrady#45#Vlci25.01:17:27+00:18:28.26Detail
64. Listinsky RomanPraha#64#Vlci26.01:17:27+00:18:28.26Detail
65. Slavík TomášPRAHA#104#Vlci27.01:17:36+00:18:37.26Detail
66. Gregor JaroslavBěchovice#25#MLegendy1.01:17:38+00:18:39.26Detail
67. Šíp LadislavPraha - Best#390#Vlci28.01:17:40+00:18:41.26Detail
69. Rybka Vlastik#347#Veteráni9.01:17:41+00:18:42.26Detail
72. Uhlík RomanKolín#124#Vlci29.01:17:45+00:18:46.26Detail
73. Mukařovský AlešSK Kšely#77#MMasters27.01:17:51+00:18:52.26Detail
75. Benýr PavelMBM Praha#5#Veteráni10.01:17:53+00:18:54.26Detail
76. Bráza JirkaLAIC#6#MMasters28.01:18:01+00:19:02.26Detail
77. Kopáček MichalMountain team Kobáčkovic#392#Vlci30.01:18:05+00:19:06.26Detail
78. Ševčík David#111#MMasters29.01:18:09+00:19:10.26Detail
79. Bušek JiříČerčany#9#Veteráni11.01:18:51+00:19:52.26Detail
80. Pospíšil MartinPraha#96#Vlci31.01:19:03+00:20:04.26Detail
82. Matoušek PavelPraha#73#Vlci32.01:19:05+00:20:06.26Detail
83. Antoš Jan#1#MMasters30.01:19:21+00:20:22.26Detail
88. Hazlbauer JanUkradený Širáci#29#Vlci33.01:19:34+00:20:35.26Detail
90. Wurm PavelHakuna Matata#139#MMasters31.01:19:47+00:20:48.26Detail
92. Dyntar RadekEMA#16#MMasters32.01:20:10+00:21:11.26Detail
94. Koldovský Martin#49#MMasters33.01:20:45+00:21:46.26Detail
96. Lipa PatrykCieszyn #63#Vlci34.01:20:47+00:21:48.26Detail
101. Wendl JanKostelec nad Černými lesy#138#Vlci35.01:21:03+00:22:04.26Detail
102. Matějka MartinBěžecký Klub Chýně#72#Vlci36.01:21:03+00:22:04.26Detail
103. Šípek MichaelPraha 4#113#MMasters34.01:21:10+00:22:11.26Detail
105. Oplt Rudolf#87#Vlci37.01:21:51+00:22:52.26Detail
106. Keller RomanSRTG Čelákovice#393#MMasters35.01:23:25+00:24:26.26Detail
107. Jansky PetrPraha#37#Vlci38.01:23:27+00:24:28.26Detail
110. Valihrach LukášKolín#127#Vlci39.01:26:57+00:27:58.26Detail
111. Valihrach VáclavKolín#128#MLegendy2.01:26:57+00:27:58.26Detail
112. Šlapák MichalBubeneč#117#Veteráni12.01:28:08+00:29:09.26Detail
113. Zajíc FrantišekKopidlno#141#MMasters36.01:28:20+00:29:21.26Detail
114. Hanslian MartinPerun#355#MMasters37.01:28:32+00:29:33.26Detail
115. Kocian David#47#MMasters38.01:28:45+00:29:46.26Detail
117. Galbavý Pavel#24#Veteráni13.01:28:46+00:29:47.26Detail
121. Vápeník Jan#131#Vlci40.01:29:29+00:30:30.26Detail
124. Eichinger JaroslavPraha#17#Vlci41.01:30:22+00:31:23.26Detail
126. Hejný MartinČechtice#371#MMasters39.01:30:40+00:31:41.26Detail
127. Sticzay-Gromski Peterčernošice#107#Veteráni14.01:31:25+00:32:26.26Detail
136. Nevrkla JaroslavNehvizdy#81#MMasters40.01:41:10+00:42:11.26Detail
138. Kostka PetrModřany!#52#MMasters41.01:41:30+00:42:31.26Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz