Oficiální Výsledková listina Jaroměřský kros
8. 4. 2018

Mladší žákyně

# Příjmení Jméno Klub st. č.Skupina 2#2Skupina 3#3Oficiální časZtráta1
1. HAVLÍČKOVÁ AnnaTJ Sokol Hradec Králové10111.00 Mladší žákyně ČOS1.Ml. žákyně PŘEBOR1.00:05:2500:05:24.78Detail
2. DUCHÁČOVÁ EmaTJ Sokol Hradec Králové 9511.00 Mladší žákyně ČOS2.Ml. žákyně PŘEBOR2.00:05:30+00:00:0500:05:29.53Detail
3. ŠTEFANOVÁ MarkétaSokol Studenec/SK Studenec12411.00 Mladší žákyně ČOS3.00:05:36+00:00:1100:05:35.35Detail
4. EXNAROVÁ VendulaAtletický oddíl Spartak Vrchlabí97Ml. žákyně PŘEBOR3.00:05:38+00:00:1300:05:37.60Detail
5. MACHOVÁ JolanaTJ Sokol Jaroměř32011.00 Mladší žákyně ČOS4.00:05:41+00:00:1600:05:40.31Detail
6. DVOŘÁKOVÁ TerezaTJ Sokol Praha Královské Vinohrady 9611.00 Mladší žákyně ČOS5.00:05:42+00:00:1700:05:41.66Detail
7. HÜBNEROVÁ KarolínaTJ Sokol Skuhrov10611.00 Mladší žákyně ČOS6.00:05:44+00:00:1900:05:43.58Detail
8. KONDRÁTOVÁ NatálieSokol Kolín-Atletika11111.00 Mladší žákyně ČOS7.00:05:45+00:00:2000:05:44.25Detail
9. FREJVALDOVÁ BarboraSK Dobruška9900:05:47+00:00:2200:05:46.93Detail
10. KUMPOŠTOVÁ AndreaIscarex Junior Team ČT31000:05:48+00:00:2300:05:47.00Detail
11. TYNKOVÁ KateřinaTJ Sokol Skuhrov12711.00 Mladší žákyně ČOS8.00:05:48+00:00:2300:05:47.72Detail
12. MIČÁNKOVÁ VeronikaTJ Sokol Hradec Králové40011.00 Mladší žákyně ČOS9.00:05:50+00:00:2500:05:49.09Detail
13. POKORNÁ KláraSokol Kolín-Atletika11911.00 Mladší žákyně ČOS10.00:05:50+00:00:2500:05:49.31Detail
14. PLECHÁČOVÁ IlonaAtletický oddíl Spartak Vrchlabí11800:05:51+00:00:2600:05:50.57Detail
15. HUDOUSKOVÁ BarboraTJ Sokol Hradec Králové39911.00 Mladší žákyně ČOS11.00:05:51+00:00:2600:05:50.59Detail
16. HAMPLOVÁ TerezaActivity Lanškroun29200:05:59+00:00:3400:05:58.14Detail
17. ŠMÍDOVÁ JanaTJ Sokol Hradec Králové39811.00 Mladší žákyně ČOS12.00:06:00+00:00:3500:05:59.45Detail
18. VOBORNÍKOVÁ MarieTJ Sokol Jaroměř13011.00 Mladší žákyně ČOS13.00:06:01+00:00:3600:06:00.27Detail
19. STEJSKALOVÁ TerezaSK Dobruška12300:06:02+00:00:3700:06:01.06Detail
20. FEJOVÁ ViktorieSK Dobruška9800:06:02+00:00:3700:06:01.74Detail
21. SOUČKOVÁ JanaTJ Sokol Hradec Králové12211.00 Mladší žákyně ČOS14.00:06:03+00:00:3800:06:02.56Detail
22. KOPELENTOVÁ AdélaSokol Kolín-Atletika11311.00 Mladší žákyně ČOS15.00:06:08+00:00:4300:06:07.96Detail
23. DVOŘÁKOVÁ KláraSK Dobruška29700:06:09+00:00:4400:06:08.14Detail
24. VÁCLAVKOVÁ EliškaSK Dobruška12800:06:09+00:00:4400:06:08.75Detail
25. POSPÍŠILOVÁ KateřinaAtletický oddíl Spartak Vrchlabí12000:06:12+00:00:4700:06:11.08Detail
26. HÁLOVÁ SabinaTJ Sokol Hradec Králové39611.00 Mladší žákyně ČOS16.00:06:14+00:00:4900:06:13.57Detail
27. KLEMENTOVA LuisaActivity Lanskroun319Ml. žákyně PŘEBOR4.00:06:14+00:00:4900:06:13.85Detail
28. KROUŽELOVÁ LucieTJ Sokol HK32611.00 Mladší žákyně ČOS17.00:06:15+00:00:5000:06:14.30Detail
29. JINDROVÁ AnnaAtletický oddíl Spartak Vrchlabí10800:06:16+00:00:5100:06:15.91Detail
30. SOUČKOVÁ ElenaTJ Sokol Hradec Králové39311.00 Mladší žákyně ČOS18.00:06:16+00:00:5100:06:15.92Detail
31. CHUDÁ EliškaTJ Sokol HK29911.00 Mladší žákyně ČOS19.Ml. žákyně PŘEBOR5.00:06:18+00:00:5300:06:17.06Detail
32. HANČOVÁ KláraAtletický oddíl Spartak Vrchlabí10000:06:19+00:00:5400:06:18.14Detail
33. MACHKOVÁ MariannaTJ Sokol HK30011.00 Mladší žákyně ČOS20.Ml. žákyně PŘEBOR6.00:06:23+00:00:5800:06:22.35Detail
34. NOVOTNÁ NellaTJ Sokol Hradec Králové38311.00 Mladší žákyně ČOS21.00:06:25+00:01:0000:06:24.16Detail
35. HEJZLAROVÁ AnetaTJ Sokol Jaroměř10311.00 Mladší žákyně ČOS22.00:06:25+00:01:0000:06:24.89Detail
36. ŠTĚTINOVÁ KateřinaAtletika Dobruška12500:06:26+00:01:0100:06:25.33Detail
37. KUDRNÁČOVÁ LindaTJ Sokol Jaroměř11411.00 Mladší žákyně ČOS23.00:06:32+00:01:0700:06:31.53Detail
38. PAVELKOVÁ Vendula39700:06:33+00:01:0800:06:32.56Detail
39. HOŘEJŠÍ DanielaTJ Sokol HK31111.00 Mladší žákyně ČOS24.00:06:35+00:01:1000:06:34.10Detail
40. PICKOVÁ AnnaSokol Hradec Králová33711.00 Mladší žákyně ČOS25.00:06:35+00:01:1000:06:34.12Detail
41. REGENTOVÁ EmilyTJ Sokol HK31211.00 Mladší žákyně ČOS26.00:06:36+00:01:1100:06:35.63Detail
42. HEJSKOVÁ TerezaTJ Sokol Hradec Králové10211.00 Mladší žákyně ČOS27.00:06:37+00:01:1200:06:36.96Detail
43. PITTNEROVÁ AdélaAtletický oddíl Spartak Vrchlabí11700:06:45+00:01:2000:06:44.25Detail
44. THIELE EmaTJ Sokol Hradec Králové12611.00 Mladší žákyně ČOS28.00:06:47+00:01:2200:06:46.70Detail
45. HOCHSTEIGEROVÁ AnetaTJ Sokol Jaroměř10511.00 Mladší žákyně ČOS29.00:06:49+00:01:2400:06:48.12Detail
46. VOLECHOVÁ KláraAtletický oddíl Spartak Vrchlabí13100:06:52+00:01:2700:06:51.07Detail
47. KLIMEKOVÁ TerezaTJ Sokol Jaroměř11011.00 Mladší žákyně ČOS30.00:06:52+00:01:2700:06:51.59Detail
48. FLÉGROVÁ MartinaSemonice26800:08:01+00:02:3600:08:00.26Detail
49. NOVOTNÁ LucieTJ Sokol Jaroměř26911.00 Mladší žákyně ČOS31.00:08:03+00:02:3800:08:02.93Detail
50. BÁRTOVÁ EvaAtletický oddíl Spartak Vrchlabí38900:08:26+00:03:0100:08:25.06Detail
JINDŘIŠKOVÁ LucieSokol Velké Hamry10911.00 Mladší žákyně ČOS00:00:00Detail
LUŇÁKOVÁ ViktorieTJ Sokol Hradec Králové11511.00 Mladší žákyně ČOS00:00:00Detail
MRŠTÍKOVÁ AnetaTJ Sokol Hradec Králové11611.00 Mladší žákyně ČOS00:00:00Detail
PRAŽÁKOVÁ DanielaTJ Sokol Hradec Králové12111.00 Mladší žákyně ČOS00:00:00Detail
VENDULA PavelkováAtletický oddíl Spartak Vrchlabí12900:00:00Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz