Oficiální Výsledková listina Běh pro UNICEF
25. 3. 2018

12 km Kategorie muži

# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtráta
1. KUČERA DavidSK Habena600:43:25Detail
2. HONZAJK Jiří3200:47:08+00:03:43Detail
3. MACHATKA Karel13200:47:59+00:04:34Detail
4. MACH Štěpán5000:48:55+00:05:30Detail
5. MAREK Martin21600:50:11+00:06:46Detail
6. VYBÍRAL Lukáš19300:50:23+00:06:58Detail
7. KOSTRUNEK FilipPraha18300:50:42+00:07:17Detail
8. STRÁNSKÝ Roman5200:51:06+00:07:41Detail
9. BARTONĚK OndřejUherské Hradiště17900:51:26+00:08:01Detail
10. CHALOUPKA Zdeněk22500:51:29+00:08:04Detail
11. ŠPAČEK JiříŠpačci1900:51:42+00:08:17Detail
12. SMETANA LukášVeltrusy15500:52:08+00:08:43Detail
13. POLÁK Marek2900:52:39+00:09:14Detail
14. HAVLÍČEK TomášDejvice1700:52:42+00:09:17Detail
15. TÁBORSKÝ PetrČáslav200:52:47+00:09:22Detail
16. VALENTA RadekTerezín17200:53:10+00:09:45Detail
17. PECHAC Jan22900:53:23+00:09:58Detail
18. HLADIŠ JanBěžecký klub Chýně5100:53:52+00:10:27Detail
19. PRAŽÁK DavidHO Přírodní vědy9200:53:54+00:10:29Detail
20. HRDLIČKA JaroslavTJ Sokol Liptákov13900:53:54+00:10:29Detail
21. MATTHEWS DougTerronska UTD8300:54:15+00:10:50Detail
22. BLODEK Tomáš4900:54:24+00:10:59Detail
23. CERNÝ OndřejHK Pardubice8800:54:39+00:11:14Detail
24. SMAŽIL PavelPraha13600:55:03+00:11:38Detail
25. BERGAUER Marek2300:55:32+00:12:07Detail
26. TRAVNICEK VojtechTraplice19600:55:32+00:12:07Detail
27. CHOCHOL Michael21900:56:29+00:13:04Detail
28. KADLEC JiříPraha 623200:56:33+00:13:08Detail
29. SZABO Pavol22700:56:34+00:13:09Detail
30. SRB JindřichNight Run Team1500:56:40+00:13:15Detail
31. KRŮŽELA Standasvaz bankovních bohémů10900:56:47+00:13:22Detail
32. BAČÁK Mariansvaz bankovních bohémů10000:56:47+00:13:22Detail
33. KOVAC JakubPraha18500:57:02+00:13:37Detail
34. NAGY MilošUhříněves 13100:57:04+00:13:39Detail
35. GUERRERO DavidPraha7800:57:08+00:13:43Detail
36. ŠORF Jiří2800:57:19+00:13:54Detail
37. KOŠŤÁL DanielPraha17500:57:36+00:14:11Detail
38. FERRER PabloPraha8600:58:17+00:14:52Detail
39. ŠIŠÁK TomášUherský Brod6900:58:18+00:14:53Detail
40. ZRUSTEK Martinpraha16200:58:19+00:14:54Detail
41. CEPEK JanBK Chýně7200:58:43+00:15:18Detail
42. FRITZ Robert22400:59:20+00:15:55Detail
43. BIENEK Vojtěch300:59:38+00:16:13Detail
44. BÍLEK Jirka21700:59:38+00:16:13Detail
45. FIALA JanPraha 722800:59:48+00:16:23Detail
46. VRANA VilemPraha15901:00:21+00:16:56Detail
47. IWONSKI Jiří15601:00:26+00:17:01Detail
48. HASA MartinPraha16601:00:51+00:17:26Detail
49. BLIŽŇÁK VojtěchTJ Sokol Praha Královské Vinohrady2601:00:57+00:17:32Detail
50. DAUBNER JanČeská spořitelna11301:01:32+00:18:07Detail
51. ANDRADE TelmoTerronská UTD5801:01:43+00:18:18Detail
52. JURÁNEK OndřejAdidas Runners Prague19901:02:04+00:18:39Detail
53. KOLESA AdamPraha18601:02:10+00:18:45Detail
54. POKORNÝ JanKladno15001:02:22+00:18:57Detail
55. JIRANEK Jan9501:02:38+00:19:13Detail
56. ŠUK MichalPraha 10501:03:07+00:19:42Detail
57. HOJDN LukášRUN magazine team22301:03:11+00:19:46Detail
58. SCHWARZ MarekBěžecká parta Žižkov19001:03:36+00:20:11Detail
59. SYNČÁK Ondřej17401:03:38+00:20:13Detail
60. LUKEŠ MarekŠpačci2001:03:41+00:20:16Detail
61. BEČKA MarekPraha16701:03:49+00:20:24Detail
62. ČMUCHA JiříPraha12701:03:53+00:20:28Detail
63. MATRKA RostislavPraha13001:03:55+00:20:30Detail
64. RADEV Alexander20301:04:11+00:20:46Detail
65. JURÁK MartinPraha13401:04:14+00:20:49Detail
66. NĚMEC MichalŠneci5301:04:56+00:21:31Detail
67. KORTUS JakubMirovice801:05:17+00:21:52Detail
68. BLICHA MartinKošice12801:05:57+00:22:32Detail
69. HORKÝ MirekBKČS 11101:06:00+00:22:35Detail
70. FELIX JurajNitra10601:06:02+00:22:37Detail
71. ROUBAL ZdeněkPraha 6 8701:06:16+00:22:51Detail
72. ŠLÁPOTA LáďaBKČS9901:06:50+00:23:25Detail
73. SOUKENKA RadimBlack S Gang6301:07:09+00:23:44Detail
74. TRČKA JanAlbeř17801:07:23+00:23:58Detail
75. SERDAREVIC GoranPraha11601:07:33+00:24:08Detail
75. SERDAREVIC GoranPraha5501:07:33+00:24:08Detail
77. HEJRA David"U konce s dechem"14401:08:04+00:24:39Detail
78. JELÉNEK JanPraha19801:08:13+00:24:48Detail
79. HADŽIOSMANOVIĆ SrdanPraha6501:08:24+00:24:59Detail
80. WILK KarelKČT Trilobit Barrandov5701:08:33+00:25:08Detail
81. ŠUK DavidPraha10101:08:40+00:25:15Detail
82. FORMAN Filip2 extremisti18001:09:04+00:25:39Detail
83. KARDOS FrantisekPraha11901:09:14+00:25:49Detail
84. KUDRNA TadeášPraha12001:09:21+00:25:56Detail
85. SILIELSKÝ Michal23001:09:33+00:26:08Detail
86. ČECH Prokop4301:09:35+00:26:10Detail
87. SEKANINA JanPopelavé kachny s doutníkem2201:09:36+00:26:11Detail
88. ČIBERA RomanExtraŠpička1401:09:36+00:26:11Detail
89. JIROVEC David3101:09:37+00:26:12Detail
90. JIRÁSEK Vít2701:10:41+00:27:16Detail
91. MAREK TomášProroci zadní řady9401:11:05+00:27:40Detail
92. ŠUSTÁK MiroslavKONSIT11501:11:20+00:27:55Detail
93. SEDLAK PetrExtraŠpička6801:13:07+00:29:42Detail
94. JIRÁT LukášPraha10401:14:20+00:30:55Detail
95. STEJSKAL JanPraha 1016101:14:22+00:30:57Detail
96. LANKAŠ JanProkop4ever19501:14:27+00:31:02Detail
97. MÍŠEK JanKONSIT11401:15:08+00:31:43Detail
98. ŠANTRŮČEK MartinSK Slavia Praha9701:15:28+00:32:03Detail
99. LUKÁŠEK JiříPoděbrady18201:16:11+00:32:46Detail
100. VALKO StanislavKONSIT11801:19:09+00:35:44Detail
101. ŠOLC JakubEPO G4 Pfefrmint klub19201:19:26+00:36:01Detail
102. STRAKOŠ MartinPříbor7001:23:33+00:40:08Detail
103. VAŇKÁT HonzaEPO18801:23:33+00:40:08Detail
STIBŮREK JakubBEROUN1600:00:00Detail
VOLEK JakubSRTG Praha2100:00:00Detail
DOLEJŠÍ Lukáš2500:00:00Detail
ČERNÝ Jan3600:00:00Detail
PERINGER Matouš3700:00:00Detail
ŠMÍD Roman4100:00:00Detail
FILIP TeoŠneci5400:00:00Detail
ZIKA OndřejExtraŠpička7500:00:00Detail
HNILIČKA Václav7900:00:00Detail
ŠLAIS VáclavPraha8400:00:00Detail
SIMANDL PetrLes Bonvivants10300:00:00Detail
DAXNER JakubJAJAJ10700:00:00Detail
KUDRNA MatyášPraha12200:00:00Detail
HRABOVSKÝ Ondřej18400:00:00Detail
ŘÍČKA Pavel18700:00:00Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz