Oficiální Výsledková listina Mělnický vinařský běh 2018
22. 9. 2018

10 km


# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Skupina 2#2Oficiální časZtráta
1. Bradáčová MartinaMK Kladno#128#Z35-491.00:41:03Detail
2. Smotlachová EvinaMělník#160#Zdo351.00:41:28+00:00:25Detail
3. Kralova VeronikaZeleneč#101#Z35-492.00:43:46+00:02:43Detail
4. Krátká LuciePraha 4 Kamýk#129#Z35-493.00:46:21+00:05:18Detail
5. Šafránková KláraJenštejn#208#Z35-494.00:47:16+00:06:13Detail
6. Szőkölová KateřinaBtníky#207#Zdo352.00:47:29+00:06:26Detail
7. Mališová KarlaSabzo#159#1.00:47:55+00:06:52Detail
8. Bohoňková VendulaJilemnice#187#Zdo353.00:48:14+00:07:11Detail
9. Pastyříková VladimíraZeleneč#100#Z35-495.00:48:49+00:07:46Detail
10. Maršálková MichalaPraha#233#Z35-496.00:48:59+00:07:56Detail
11. Chocholová JanaPraha 9#164#Z35-497.00:49:06+00:08:03Detail
12. Koudelková Iva#147#Zdo354.00:50:04+00:09:01Detail
13. Langerová MichaelaLiběchov#79#Z35-498.00:50:11+00:09:08Detail
14. Černá JanaPraha#61#Z35-499.00:51:26+00:10:23Detail
15. Lenochová LenkaKozárovice, Zálezlice#119#Z35-4910.00:51:37+00:10:34Detail
16. Šafránková RitaIThinkBeer#104#Z35-4911.00:51:45+00:10:42Detail
17. Kubová MichaelaIRONMAN SUDOMĚŘ TEAM#230#Z35-4912.00:51:53+00:10:50Detail
18. Hliněná KateřinaLuigiCocoti - Mělník#227#Zdo355.00:51:54+00:10:51Detail
19. Valínová DagmarMělník#78#Z35-4913.00:51:59+00:10:56Detail
20. Verešová VěraMělník#211#Z35-4914.00:52:29+00:11:26Detail
21. Nová GabrielaBáječné ženy v běhu#30#Z35-4915.00:52:35+00:11:32Detail
22. Vostrá Mošovská LucieBáječné ženy v běhu#21#Z35-4916.00:52:38+00:11:35Detail
23. Karlíková AnnaPraha #75#Zdo356.00:53:05+00:12:02Detail
24. Nesvadbová EliškaŽatec#65#Zdo357.00:53:14+00:12:11Detail
25. Nováková JanaMělník#63#Z35-4917.00:54:17+00:13:14Detail
26. Kubešová AnnaŠneci v běhu #10#Z35-4918.00:54:17+00:13:14Detail
27. Slánská Katkanebužely#155#Zdo358.00:54:48+00:13:45Detail
28. Cimrová VěraMělník#189#Z35-4919.00:55:00+00:13:57Detail
29. Cimlerová LenkaRoudnice nad Labem#16#Z35-4920.00:55:14+00:14:11Detail
30. Řeháková Petrašneci v běhu#26#2.00:55:42+00:14:39Detail
31. Mojžíšová BarboraMělník#28#Zdo359.00:55:42+00:14:39Detail
32. Krzáková MartinaLemondice Česká Lípa #60#Zdo3510.00:55:44+00:14:41Detail
33. Veselá AnitaMělník#68#3.00:55:54+00:14:51Detail
34. Levová LucieDolní Zimoř#156#Z35-4921.00:55:55+00:14:52Detail
35. Podráská LenkaNebužely#146#Z35-4922.00:55:56+00:14:53Detail
36. Baselová MarcelaKralupy nad Vltavou#185#Zdo3511.00:56:14+00:15:11Detail
37. Kočvarová LadislavaStrančice #163#Z35-4923.00:56:15+00:15:12Detail
38. Kettnerová KristýnaPraha#95#juniorky1.00:56:25+00:15:22Detail
39. Jiráňová TamaraRUNTHEWORLD#77#Z35-4924.00:56:26+00:15:23Detail
40. Klepáčová PavlínaRoudnice nad Labem#17#Z35-4925.00:56:52+00:15:49Detail
41. Zappová SylvaMelnik#184#Z35-4926.00:56:57+00:15:54Detail
42. Kozáková Dáša#181#Z35-4927.00:56:58+00:15:55Detail
43. Kernerová Martina#111#Zdo3512.00:57:36+00:16:33Detail
44. Cibulková HanaLitoměřice#27#Z35-4928.00:57:41+00:16:38Detail
45. Pekárková BlankaBaječné ženy v běhu #23#Z35-4929.00:57:44+00:16:41Detail
46. Blumentritova SimonaAdventní běhání#8#Z35-4930.00:57:46+00:16:43Detail
47. Vítová HelenaSlivenec#213#Z35-4931.00:58:02+00:16:59Detail
48. Urbánková AnnaŘepín#139#Zdo3513.00:58:58+00:17:55Detail
49. Kocsisová MonikaTT3 sports#36#Z35-4932.00:59:03+00:18:00Detail
50. Paříková SoňaBáječné ženy v běhu#86#Z35-4933.00:59:03+00:18:00Detail
51. Haufová JitkaKralupy nad Vltavou#116#Z35-4934.00:59:17+00:18:14Detail
52. Šístková MarkétaMělník#150#Z35-4935.00:59:18+00:18:15Detail
53. Lotterová AndreaRtw#43#Z35-4936.00:59:19+00:18:16Detail
54. Jandová LídaParta bez triček - Šumperk#136#Z35-4937.00:59:35+00:18:32Detail
55. Dvořáková EvaMělník#118#Z35-4938.01:00:17+00:19:14Detail
56. Maříková Hana ZZS SČK#143#4.01:00:18+00:19:15Detail
57. Królová HanaKralupy nad Vltavou#108#Z35-4939.01:01:01+00:19:58Detail
58. Černá Eva#191#Z35-4940.01:01:22+00:20:19Detail
59. Edrová Andrea#142#Z35-4941.01:01:29+00:20:26Detail
60. Červenková PavlínaŠtětí#169#Z35-4942.01:01:34+00:20:31Detail
61. Balounová MartinaRačice#88#Zdo3514.01:01:37+00:20:34Detail
62. Málková HankaLemondice Česká Lípa #59#Zdo3515.01:02:18+00:21:15Detail
63. Váňová-Hluší KateřinaLemondice Česká Lípa #58#Z35-4943.01:02:19+00:21:16Detail
64. Stránská PetraCvikov#11#5.01:02:35+00:21:32Detail
65. Havlíčková LadaKralupy nad Vltavou#109#Z35-4944.01:02:38+00:21:35Detail
66. Dočekalová JanaMělník#57#Z35-4945.01:03:51+00:22:48Detail
67. Štruplová EvaMělník#237#Z35-4946.01:04:14+00:23:11Detail
68. Pecháčová EvaVelké Přílepy#49#Z35-4947.01:04:21+00:23:18Detail
69. Machová Jana#141#Zdo3516.01:04:24+00:23:21Detail
70. Průchová Jana#115#Z35-4948.01:06:04+00:25:01Detail
71. Hájková ŠárkaVelvary#195#Z35-4949.01:07:21+00:26:18Detail
72. Kuttelwascherová MartinaKladno#106#Z35-4950.01:07:31+00:26:28Detail
73. Coblová ŠtěpánkaLázně Toušeň#190#Zdo3517.01:07:33+00:26:30Detail
74. Malá KateřinaTOM a KČT Kralupy nad Vltavou#134#Z35-4951.01:15:55+00:34:52Detail
75. Zákorová KateřinaNovakart.cz#182#Z35-4952.01:25:46+00:44:43Detail
Daňová KateřinaLitoměřice#25#Z35-4900:00:00Detail
Štelcíková LudmilaRozárka#103#Z35-4900:00:00Detail
Kratoňová MichaelaRun the World #105#Z35-4900:00:00Detail
Blechová LucieLBS Sport Team#120#juniorky00:00:00Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz