Oficiální Výsledková listina Mělnický vinařský běh 2018
22. 9. 2018

10 km Kategorie Z35-49


# Příjmení Jméno Klub st. č.Skupina 2#2Skupina 4#4Oficiální časZtráta
1. Bradáčová MartinaMK Kladno#128#ženy1.00:41:03Detail
2. Kralova VeronikaZeleneč#101#ženy3.00:43:46+00:02:43Detail
3. Krátká LuciePraha 4 Kamýk#129#ženy4.00:46:21+00:05:18Detail
4. Šafránková KláraJenštejn#208#ženy5.00:47:16+00:06:13Detail
5. Pastyříková VladimíraZeleneč#100#ženy9.00:48:49+00:07:46Detail
6. Maršálková MichalaPraha#233#ženy10.00:48:59+00:07:56Detail
7. Chocholová JanaPraha 9#164#ženy11.00:49:06+00:08:03Detail
8. Langerová MichaelaLiběchov#79#ženy13.00:50:11+00:09:08Detail
9. Černá JanaPraha#61#ženy14.00:51:26+00:10:23Detail
10. Lenochová LenkaKozárovice, Zálezlice#119#ženy15.00:51:37+00:10:34Detail
11. Šafránková RitaIThinkBeer#104#ženy16.00:51:45+00:10:42Detail
12. Kubová MichaelaIRONMAN SUDOMĚŘ TEAM#230#ženy17.00:51:53+00:10:50Detail
13. Valínová DagmarMělník#78#ženy19.00:51:59+00:10:56Detail
14. Verešová VěraMělník#211#ženy20.00:52:29+00:11:26Detail
15. Nová GabrielaBáječné ženy v běhu#30#ženy21.00:52:35+00:11:32Detail
16. Vostrá Mošovská LucieBáječné ženy v běhu#21#ženy22.00:52:38+00:11:35Detail
17. Nováková JanaMělník#63#ženy25.00:54:17+00:13:14Detail
18. Kubešová AnnaŠneci v běhu #10#ženy26.00:54:17+00:13:14Detail
19. Cimrová VěraMělník#189#ženy28.00:55:00+00:13:57Detail
20. Cimlerová LenkaRoudnice nad Labem#16#ženy29.00:55:14+00:14:11Detail
21. Levová LucieDolní Zimoř#156#ženy34.00:55:55+00:14:52Detail
22. Podráská LenkaNebužely#146#ženy35.00:55:56+00:14:53Detail
23. Kočvarová LadislavaStrančice #163#ženy37.00:56:15+00:15:12Detail
24. Jiráňová TamaraRUNTHEWORLD#77#ženy39.00:56:26+00:15:23Detail
25. Klepáčová PavlínaRoudnice nad Labem#17#ženy40.00:56:52+00:15:49Detail
26. Zappová SylvaMelnik#184#ženy41.00:56:57+00:15:54Detail
27. Kozáková Dáša#181#ženy42.00:56:58+00:15:55Detail
28. Cibulková HanaLitoměřice#27#ženy44.00:57:41+00:16:38Detail
29. Pekárková BlankaBaječné ženy v běhu #23#ženy45.00:57:44+00:16:41Detail
30. Blumentritova SimonaAdventní běhání#8#ženy46.00:57:46+00:16:43Detail
31. Vítová HelenaSlivenec#213#ženy47.00:58:02+00:16:59Detail
32. Kocsisová MonikaTT3 sports#36#ženy49.00:59:03+00:18:00Detail
33. Paříková SoňaBáječné ženy v běhu#86#ženy50.00:59:03+00:18:00Detail
34. Haufová JitkaKralupy nad Vltavou#116#ženy51.00:59:17+00:18:14Detail
35. Šístková MarkétaMělník#150#ženy52.00:59:18+00:18:15Detail
36. Lotterová AndreaRtw#43#ženy53.00:59:19+00:18:16Detail
37. Jandová LídaParta bez triček - Šumperk#136#ženy54.00:59:35+00:18:32Detail
38. Dvořáková EvaMělník#118#ženy55.01:00:17+00:19:14Detail
39. Królová HanaKralupy nad Vltavou#108#ženy57.01:01:01+00:19:58Detail
40. Černá Eva#191#ženy58.01:01:22+00:20:19Detail
41. Edrová Andrea#142#ženy59.01:01:29+00:20:26Detail
42. Červenková PavlínaŠtětí#169#ženy60.01:01:34+00:20:31Detail
43. Váňová-Hluší KateřinaLemondice Česká Lípa #58#ženy63.01:02:19+00:21:16Detail
44. Havlíčková LadaKralupy nad Vltavou#109#ženy65.01:02:38+00:21:35Detail
45. Dočekalová JanaMělník#57#ženy66.01:03:51+00:22:48Detail
46. Štruplová EvaMělník#237#ženy67.01:04:14+00:23:11Detail
47. Pecháčová EvaVelké Přílepy#49#ženy68.01:04:21+00:23:18Detail
48. Průchová Jana#115#ženy70.01:06:04+00:25:01Detail
49. Hájková ŠárkaVelvary#195#ženy71.01:07:21+00:26:18Detail
50. Kuttelwascherová MartinaKladno#106#ženy72.01:07:31+00:26:28Detail
51. Malá KateřinaTOM a KČT Kralupy nad Vltavou#134#ženy74.01:15:55+00:34:52Detail
52. Zákorová KateřinaNovakart.cz#182#ženy75.01:25:46+00:44:43Detail
Daňová KateřinaLitoměřice#25#ženy00:00:00Detail
Štelcíková LudmilaRozárka#103#ženy00:00:00Detail
Kratoňová MichaelaRun the World #105#ženy00:00:00Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz