Oficiální Výsledková listina Mělnický vinařský běh 2018
22. 9. 2018

dětský 600

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Skokan JanSokol Roudnice n/L Atletika#331#kluci 6001.00:01:56Detail
2. Krátký MarekPraha 4 Kamýk#327#kluci 6002.00:02:00+00:00:04.61Detail
3. Zloský ŠimonHostín#353#kluci 6003.00:02:11+00:00:15.61Detail
4. Hušek JanAtletika Neratovice#301#kluci 6004.00:02:16+00:00:20.61Detail
5. Kučera MiroslavMalé Žernoseky#329#kluci 6005.00:02:16+00:00:20.61Detail
6. Mráziková JulieDPK Mělník#305#holky 6001.00:02:18+00:00:22.61Detail
7. Baloun PetrRačice#351#kluci 6006.00:02:19+00:00:23.61Detail
8. Jiráň AntonínRUNTHEWORLD#323#kluci 6007.00:02:20+00:00:24.61Detail
9. Gramskopf Vojtěch#303#kluci 6008.00:02:21+00:00:25.61Detail
10. Šafránek MatějSKI TEAM#361#kluci 6009.00:02:21+00:00:25.61Detail
11. Hrstka Kryštof#311#kluci 60010.00:02:22+00:00:26.61Detail
12. Valda Jakub#335#kluci 60011.00:02:23+00:00:27.61Detail
13. Vít FilipSlivenec#342#kluci 60012.00:02:23+00:00:27.61Detail
14. Fajglová AnnaSokol Cítov#316#holky 6002.00:02:23+00:00:27.61Detail
15. Šafránková NikolaJenštejn#372#holky 6003.00:02:23+00:00:27.61Detail
16. Kozáková KarolínaRoudnice nad Labem#324#holky 6004.00:02:25+00:00:29.61Detail
17. Hart AdamHamráček#363#kluci 60013.00:02:26+00:00:30.61Detail
18. Zapp Max#309#kluci 60014.00:02:26+00:00:30.61Detail
19. Klimeš Alexander#338#kluci 60015.00:02:29+00:00:33.61Detail
20. Zákora AdamNovakart.cz#308#kluci 60016.00:02:32+00:00:36.61Detail
21. Táborská JulieTRIATHLON MĚLNÍK#334#holky 6005.00:02:33+00:00:37.61Detail
22. Hartová EmaHamráček#364#holky 6006.00:02:36+00:00:40.61Detail
23. Zákora LukášNovakart.cz#307#kluci 60017.00:02:36+00:00:40.61Detail
24. Žežulka RíšaVelký Borek#337#kluci 60018.00:02:36+00:00:40.61Detail
25. Šafránek ŠtěpánSKI TEAM#360#kluci 60019.00:02:41+00:00:45.61Detail
26. Vaněk OndřejOstrý#359#kluci 60020.00:02:43+00:00:47.61Detail
27. Dočekalová Beáta#356#holky 6007.00:02:43+00:00:47.61Detail
28. Štefan Filip#313#kluci 60021.00:02:49+00:00:53.61Detail
29. Vítová KlárkaSlivenec#341#holky 6008.00:02:49+00:00:53.61Detail
30. Zappová Ella#310#holky 6009.00:02:51+00:00:55.61Detail
31. Slíva JonášObříství#344#kluci 60022.00:03:11+00:01:15.61Detail
32. Havlíčková TerezaMělník#370#holky 60010.00:03:51+00:01:55.61Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz