Oficiální Výsledková listina Novostrašecký běh
14. 4. 2018

elévové

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. VARCHOLA DominikAK Louny#146#chlapci1.00:00:16Detail
2. MATĚJOVIČ ZdeněkNové Strašecí#117#chlapci2.00:00:16+00:00:00Detail
3. VŠETULA JanSrby#140#chlapci3.00:00:17+00:00:01Detail
4. PETŘÍK JanSki Team Nové Strašecí#106#chlapci4.00:00:17+00:00:01Detail
5. MALÍK TobiášUnhošť#96#chlapci5.00:00:18+00:00:02Detail
6. VŠETULOVÁ KláraSrby#145#děvčata1.00:00:19+00:00:03Detail
7. NOVÁKOVÁ ZuzanaNové Strašecí#31#děvčata2.00:00:19+00:00:03Detail
8. BLÍN JanNové Strašecí#10#chlapci6.00:00:19+00:00:03Detail
9. RYŠAVÁ AgátaRuda#112#děvčata3.00:00:19+00:00:03Detail
10. KRÁL Filip#161#chlapci7.00:00:19+00:00:03Detail
11. PEREMSKÝ VáclavUnhošť#19#chlapci8.00:00:19+00:00:03Detail
12. HAUŽVIC TomášNové Strašecí#52#chlapci9.00:00:19+00:00:03Detail
13. SOUKUPOVÁ Eva#167#chlapci10.00:00:20+00:00:04Detail
14. FIKES MetodSK Kačice#113#chlapci11.00:00:20+00:00:04Detail
15. GALKO AliceLužná#93#děvčata4.00:00:19+00:00:03Detail
16. ŽLÁBKOVÁ MarkétaTuchlovice#44#děvčata5.00:00:19+00:00:03Detail
17. ŠTEKL MatějSKI Team Nové Strašecí#144#chlapci12.00:00:20+00:00:04Detail
18. ŠTEKL RadimSKI Team Nové Strašecí#142#chlapci13.00:00:20+00:00:04Detail
19. SEDLÁČKOVÁ SoňaRuda#123#děvčata6.00:00:20+00:00:04Detail
20. RUBLIČ MatyášNové Strašecí#60#chlapci14.00:00:20+00:00:04Detail
21. HAMPEL TadeášStochov#97#chlapci15.00:00:21+00:00:05Detail
22. CHARVÁT LukášNové Strašecí#1#chlapci16.00:00:21+00:00:05Detail
23. ISTENÍKOVÁ AliceNové Strašecí#120#děvčata7.00:00:21+00:00:05Detail
24. HRACHOVCOVÁ MagdalenaRakovník#119#děvčata8.00:00:21+00:00:05Detail
25. TLUSTÝ FrantišekBaník Rynholec#69#chlapci17.00:00:22+00:00:06Detail
26. MAŘÍKOVÁ EmmaNové Strašecí#76#děvčata9.00:00:22+00:00:06Detail
27. ELSNICOVÁ Adéla#13#děvčata10.00:00:22+00:00:06Detail
28. NEVÍM JanNové Strašecí#141#chlapci18.00:00:22+00:00:06Detail
29. ŠVEJSKOVSKÁ TýnaBuštěhrad#65#děvčata11.00:00:22+00:00:06Detail
30. VOŠICKÁ KateřinaNové Strašecí#25#děvčata12.00:00:22+00:00:06Detail
31. NOVOTNÝ Tomáš#165#chlapci19.00:00:23+00:00:07Detail
32. MAIOVÁ NatálieCSNS#37#děvčata13.00:00:23+00:00:07Detail
33. UDAVE ESCALANTE SofiaKladno#107#děvčata14.00:00:23+00:00:07Detail
34. SEILEROVÁ NikolaNové Strašecí#125#děvčata15.00:00:23+00:00:07Detail
35. BAĎUROVÁ EliškaNové Strašecí#59#děvčata16.00:00:24+00:00:08Detail
36. ŠANDOVÁ BabetaNové Strašecí#101#děvčata17.00:00:24+00:00:08Detail
37. POKORNÝ Jakub#156#chlapci20.00:00:24+00:00:08Detail
38. CHOCHOLOVÁ AnetaMŠ Jince#54#děvčata18.00:00:25+00:00:09Detail
39. ČERNÝ MiroslavSKI Team Nové Strašecí#147#chlapci21.00:00:25+00:00:09Detail
40. PETRÁČEK MatějNové Strašecí#81#chlapci22.00:00:25+00:00:09Detail
41. FRONĚK MatyášNové Strašecí#149#chlapci23.00:00:26+00:00:10Detail
42. KLIMŠA TadeášPraha#12#chlapci24.00:00:28+00:00:12Detail
43. MAI KarelCSNS#36#chlapci25.00:00:28+00:00:12Detail
44. KOUDELKOVÁ EditaPecínov#92#děvčata19.00:00:28+00:00:12Detail
45. LÜFTNEROVÁ TerezaSCNS Nové Strašecí#45#děvčata20.00:00:28+00:00:12Detail
46. HAŠKOVÁ Ema#78#děvčata21.00:00:28+00:00:12Detail
ŠNAJDROVÁ ŠarlotaPraha#136#děvčata00:00:00Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz