Oficiální Výsledková listina Novostrašecký běh
14. 4. 2018

mladší žactvo

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. SUŠICKÝ TomášAtletika Nové Strašecí#108#mladší žáci1.00:02:20Detail
2. HERINK TomášAK Louny#47#mladší žáci2.00:02:21+00:00:01Detail
3. VÁVROVÁ VeronikaAK Louny#32#mladší žákyně1.00:02:25+00:00:05Detail
4. KOUDELKA Jiříatletický oddíl Nové Strašecí#94#mladší žáci3.00:02:27+00:00:07Detail
5. KOTLÍKOVÁ AdélaCK Loko Rakovník#155#mladší žákyně2.00:02:27+00:00:07Detail
6. LETOVÁ LucieLoko Rakovník#88#mladší žákyně3.00:02:28+00:00:08Detail
7. VŠETULA MichalA.C. Tepo Kladno#138#mladší žáci4.00:02:30+00:00:10Detail
8. HELEBRANTOVÁ KateřinaAK Louny#33#mladší žákyně4.00:02:32+00:00:12Detail
9. VALOUŠEK OndřejAK Louny#6#mladší žáci5.00:02:34+00:00:14Detail
10. HANKO DanielAtletika Nové Strašecí#99#mladší žáci6.00:02:36+00:00:16Detail
11. VELIČKA JanSportovní centrum Nové Strašecí#5#mladší žáci7.00:02:38+00:00:18Detail
12. VELIČKOVÁ IvetaSportovní centrum Nové Strašecí#4#mladší žákyně5.00:02:41+00:00:21Detail
13. REICHL VojtaPZ Kladno#175#mladší žáci8.00:02:41+00:00:21Detail
14. DOUŠOVÁ KláraNové Strašecí#128#mladší žákyně6.00:02:44+00:00:24Detail
15. SLAVÍKOVÁ ViktorieAK Louny#2#mladší žákyně7.00:02:45+00:00:25Detail
16. FIKESOVÁ LauraAC Tepo Kladno#115#mladší žákyně8.00:02:50+00:00:30Detail
17. ŠKRÁBAL ŠimonStochov#79#mladší žáci9.00:02:52+00:00:32Detail
18. MANSFELD Jan#86#mladší žáci10.00:02:54+00:00:34Detail
19. HALFAR ŠimonAtletika Nové Strašecí#22#mladší žáci11.00:02:55+00:00:35Detail
20. CUŘÍN Mikuláš#124#mladší žáci12.00:02:58+00:00:38Detail
21. ŠÍMA MatějRynholec#90#mladší žáci13.00:02:58+00:00:38Detail
22. BIDRMANOVÁ AlžbětaAK Louny#9#mladší žákyně9.00:03:02+00:00:42Detail
23. NEDBAL DaliborNové Strašecí#26#mladší žáci14.00:03:02+00:00:42Detail
24. FRONĚK ŠtěpánNové Strašecí#171#mladší žáci15.00:03:02+00:00:42Detail
25. DOLEJŠÍ TerezaRuda#129#mladší žákyně10.00:03:04+00:00:44Detail
26. FABINGEROVÁ RebekaAtletika Nové Strašecí#89#mladší žákyně11.00:03:06+00:00:46Detail
27. POSPÍŠIL DavidNové Strašecí#168#mladší žáci16.00:03:08+00:00:48Detail
28. MULLEROVÁ TerezaNové Strašecí#84#mladší žákyně12.00:03:10+00:00:50Detail
29. MAŘÍKOVÁ SáraNové Strašecí#73#mladší žákyně13.00:03:27+00:01:07Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz