Oficiální Výsledková listina Novostrašecký běh
14. 4. 2018

muži

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. ČADEK OndřejKačice#246#Muži A1.00:19:39Detail
2. HAVEL FilipBK Louny#313#Muži A2.00:20:48+00:01:09Detail
3. KÁRNÍK JanSokol Unhošť#208#Muži A3.00:21:29+00:01:50Detail
4. HAVLÁSEK PetrMaraton Klub Kladno#328#Muži A4.00:21:31+00:01:52Detail
5. HURYCH JakubMaratón klub Kladno#262#Muži A5.00:21:36+00:01:57Detail
6. LOSENSKÝ PavelTJ Sokol Unhošť#301#Muži B1.00:21:39+00:02:00Detail
7. PÍŠA PetrMK Kladno#338#Muži A6.00:22:00+00:02:21Detail
8. SKLENÁŘ DavidČBK#342#Muži A7.00:22:06+00:02:27Detail
9. PODUŠKA JosefAC Tepo Kladno#305#Muži C1.00:22:16+00:02:37Detail
10. PLUHÁČEK AlešHovaďáci#280#Muži A8.00:22:17+00:02:38Detail
11. ŠTAJER PavelHovaďáci#277#Muži A9.00:22:23+00:02:44Detail
12. REICHL JanMaraton Klub Kladno#323#Muži B2.00:22:28+00:02:49Detail
13. ZAHRADNÍK MartinMalíkovice#337#Muži A10.00:22:35+00:02:56Detail
14. HOMOLA Jiří10. ZŠ Kladno#336#Muži B3.00:22:37+00:02:58Detail
15. DOČEKAL FrantišekMK Kladno#269#Muži B4.00:22:42+00:03:03Detail
16. FIKES MetodějMK Kladno#217#Muži C2.00:22:46+00:03:07Detail
17. HOLÝ MiroslavMaraton Klub Kladno#243#Muži A11.00:22:50+00:03:11Detail
18. BECHYNĚ JanNové Strašecí#230#Muži A12.00:23:06+00:03:27Detail
19. ČERNÝ AntonínMaraton klub Kladno#258#Muži C3.00:23:24+00:03:45Detail
20. NEŠVERA JakubHO lezci Kladno#298#Muži A13.00:23:27+00:03:48Detail
21. DOLEŽAL OndřejPletený Újezd#249#Muži B5.00:23:33+00:03:54Detail
22. DANÍČEK VáclavMK Kladno#278#Muži A14.00:23:39+00:04:00Detail
23. AXAMIT MichalRuda#284#Muži A15.00:24:05+00:04:26Detail
24. SCHEU HaraldLMB#270#Muži B6.00:24:18+00:04:39Detail
25. BERÁNEK JakubMK Kladno#276#Muži A16.00:24:23+00:04:44Detail
26. HOFMAN VítNové Strašecí#331#Muži A17.00:24:31+00:04:52Detail
27. PLŠEK FrantišekAC Tepo Kladno#332#Muži A18.00:24:32+00:04:53Detail
28. HLAVSA JiříTuchlovice#327#Muži A19.00:24:40+00:05:01Detail
29. KŘEČEK FrantišekMaratónklub Kladno#307#Muži D1.00:24:40+00:05:01Detail
30. NĚMEČEK PetrTK Lány#291#Muži A20.00:24:56+00:05:17Detail
31. VŠETULA MatějAC Tepo Kladno#308#Muži A21.00:25:02+00:05:23Detail
32. VOREL JosefMK Kladno#324#Muži C4.00:25:04+00:05:25Detail
33. KMEŤ Milannové Strašecí#248#Muži C5.00:25:06+00:05:27Detail
34. MINAŘÍK RostislavSRTG Nové Strašecí#287#Muži A22.00:25:11+00:05:32Detail
35. CHOCHOLA PetrZŠ a MŠ Nové Strašecí#358#Muži B7.00:25:28+00:05:49Detail
36. ŠŤASTNÝ JaroslavMK Kladno#318#Muži D2.00:25:32+00:05:53Detail
37. HLAVSA JiříRynholec#266#Muži B8.00:25:43+00:06:04Detail
38. HLAVSA MartinTuchlovice#326#Muži B9.00:26:05+00:06:26Detail
39. DOLEŽAL PetrNové Strašecí#356#Muži A23.00:26:06+00:06:27Detail
40. PROŠEK JosefStrašáci Strašecí#282#Muži C6.00:26:12+00:06:33Detail
41. DAVÍDEK MiroslavUhonice#255#Muži B10.00:26:21+00:06:42Detail
42. TŮMA HynekNové Strašecí#344#Muži A24.00:26:22+00:06:43Detail
43. POLÍVKA VladimírLoko Rakovník#322#Muži D3.00:26:26+00:06:47Detail
44. BERÁNEK JosefMK Kladno#257#Muži D4.00:26:31+00:06:52Detail
45. DRÁBEK MatějKladno#274#Muži A25.00:26:31+00:06:52Detail
46. VOMASTEK MilanMK Kladno#303#Muži C7.00:26:47+00:07:08Detail
47. BIDŠOVSKÝ JiříNové Strašecí#275#Muži B11.00:26:50+00:07:11Detail
48. KRATINA PavelMK Kladno#235#Muži C8.00:27:13+00:07:34Detail
49. KMUNÍČEK MilošMaraton klub Kladno#242#Muži C9.00:27:29+00:07:50Detail
50. KAMENIK JaroslavNové Strašecí#225#Muži A26.00:27:33+00:07:54Detail
51. VALCHÁŘ DanielRuda#229#Muži A27.00:27:48+00:08:09Detail
52. MRÁZ JanSK MŠECKÉ ŽEHROVICE#245#Muži A28.00:27:50+00:08:11Detail
53. CHILD MarkPartisan Prague#293#Muži B12.00:27:57+00:08:18Detail
54. HAMPEL TomášStochov#288#Muži A29.00:28:06+00:08:27Detail
55. KOVAŘOVIC LukášKladno#333#Muži B13.00:28:08+00:08:29Detail
56. STÁDNÍK PetrRynholec#250#Muži B14.00:28:12+00:08:33Detail
57. TRACHTA PetrSokol Srbeč#272#Muži B15.00:28:12+00:08:33Detail
58. JEDLIČKA MartinAC. Tepo Kladno#297#Muži B16.00:28:18+00:08:39Detail
59. HUBIČKA FilipDružec#251#Muži B17.00:28:26+00:08:47Detail
60. PILÍK StanislavPanský mlýn Rakovník#316#Muži D5.00:28:35+00:08:56Detail
61. GREGOR MartinNové Strašecí#232#Muži A30.00:28:41+00:09:02Detail
62. VOGL LubošSenkov#339#Muži C10.00:28:51+00:09:12Detail
63. VOŽECH MartinNové Strašecí#343#Muži A31.00:28:52+00:09:13Detail
64. LEV MartinSRTG Nové Strašecí#256#Muži A32.00:28:53+00:09:14Detail
65. TVRZ MartinKBS Rakovník#286#Muži A33.00:29:15+00:09:36Detail
66. HORÁK MartinKačice#224#Muži A34.00:29:21+00:09:42Detail
67. KOŘÁN Jakub#234#Muži A35.00:29:29+00:09:50Detail
68. UXA TomášURT Beroun#228#Muži C11.00:29:46+00:10:07Detail
69. BIRD DarianHoroměřice#349#Muži A36.00:29:47+00:10:08Detail
70. KNOBLOCH LukášSRTG Nové Strašecí#207#Muži A37.00:29:48+00:10:09Detail
71. BANKA TomášHovaďáci#279#Muži A38.00:29:55+00:10:16Detail
72. HEJNA JiříSki team Nové Strašecí#220#Muži B18.00:29:55+00:10:16Detail
73. FILIP KarelNové Strašecí#11#Muži D6.00:30:02+00:10:23Detail
74. KOLÍN OndřejStochov#259#Muži A39.00:30:18+00:10:39Detail
75. VESELÝ LubošNové Strašecí#335#Muži C12.00:30:24+00:10:45Detail
76. PELÁN StanislavBěžci Slaný#357#Muži C13.00:30:47+00:11:08Detail
77. KRATOCHVÍL LadislavLoko Rakovník#321#Muži E1.00:30:57+00:11:18Detail
78. ARNOŠT Jan#290#Muži A40.00:31:12+00:11:33Detail
79. CIVÍN AlešHZS KCP Praha#348#Muži A41.00:31:13+00:11:34Detail
80. MATOCHA PetrNové Strašecí#352#Muži A42.00:31:18+00:11:39Detail
81. HRABĚ ZdeněkHZS KCP Praha#347#Muži B19.00:31:18+00:11:39Detail
82. CHYTRÝ RobertKBS Rakovník#341#Muži A43.00:31:22+00:11:43Detail
83. TRUNEČEK VáclavSlaný#346#Muži B20.00:31:27+00:11:48Detail
84. MACHÁČEK MilanNové Strašecí#306#Muži B21.00:31:34+00:11:55Detail
85. DOLEJŠÍ VítRuda#226#Muži B22.00:31:37+00:11:58Detail
86. URBANEC VladimírMaraton klub Kladno#380#Muži D7.00:31:40+00:12:01Detail
87. VEJRAŽKA MiroslavTřtice#264#Muži C14.00:31:55+00:12:16Detail
88. CHOCHOLA VladimírMK Kladno#253#Muži D8.00:32:09+00:12:30Detail
89. KLIMŠA JiříPraha#310#Muži B23.00:32:15+00:12:36Detail
90. HARTYCH MiroslavBěžci Slaný#329#Muži A44.00:32:34+00:12:55Detail
91. DOČEKAL Jakub#268#Muži A45.00:32:36+00:12:57Detail
92. POPOVIČ Jiří#315#Muži C15.00:32:40+00:13:01Detail
93. TLUSTÝ MilanBaník Rynholec#218#Muži A46.00:32:42+00:13:03Detail
94. ŠAROCH AdamBaník Rynholec#239#Muži A47.00:32:52+00:13:13Detail
95. ŠAROCH JiříBaník Rynholec#240#Muži C16.00:32:54+00:13:15Detail
96. SCHUCHARDT StephanPartisan Prague#295#Muži B24.00:33:10+00:13:31Detail
97. ŠVÁCHA LubošSokol Mšeno#247#Muži C17.00:33:36+00:13:57Detail
98. TŮMA FrantišekMaratón klub Kladno#233#Muži D9.00:33:54+00:14:15Detail
99. FRIDRICH TomášRynholec#281#Muži C18.00:34:48+00:15:09Detail
100. VESELÝ TomášNové Strašecí#354#Muži A48.00:35:10+00:15:31Detail
101. SEDLÁČEK RadekRuda#222#Muži B25.00:35:32+00:15:53Detail
102. ROCK JanSokol Unhošť#314#Muži D10.00:36:00+00:16:21Detail
103. FRONĚK TomášNové Strašecí#227#Muži A49.00:37:16+00:17:37Detail
104. VALACH AndrejPraha#345#Muži A50.00:40:19+00:20:40Detail
105. MÍKA OndřejSykyho sexy krtečci - Havlíčkův Brod#296#Muži A51.00:41:35+00:21:56Detail
106. TLUSTÝ MiroslavBaník Rynholec#221#Muži B26.00:42:06+00:22:27Detail
107. TLUSTÝ LadislavMaratón klub Kladno#238#Muži E2.00:42:45+00:23:06Detail
108. SVATÝ Václav#381#Muži A52.00:42:57+00:23:18Detail
109. BENDL FilipNové Strašecí#236#Muži A53.00:42:59+00:23:20Detail
110. MANSFELD JanSvinařov#334#Muži A54.00:43:31+00:23:52Detail
111. THUMA MiroslavNové Strašecí#330#Muži C19.00:44:11+00:24:32Detail
112. MERUNKA JanMK Kladno#244#Muži E3.00:44:49+00:25:10Detail
113. SKALNÍK FrantišekTuchlovice#311#Muži E4.00:45:17+00:25:38Detail
114. DOUŠA FrantišekSokol Lodenice#353#Muži C20.00:51:12+00:31:33Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz