Oficiální Výsledková listina Novostrašecký běh
14. 4. 2018

ženy

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. GRYGAROVÁ JanaKokrdov#210#Ženy B1.00:24:09Detail
2. ČERNÁ JanaAC Tepo Kladno#319#Ženy B2.00:25:26+00:01:17Detail
3. RAKOVÁ GabrielaMKK#241#Ženy B3.00:25:50+00:01:41Detail
4. FIKESOVÁ KvětušeKačice#215#Ženy B4.00:25:59+00:01:50Detail
5. MACHÁČOVÁ LucieTuchlovice#299#Ženy A1.00:26:54+00:02:45Detail
6. PŘÍHODOVÁ BarboraTJ Sokol Unhošť#304#Ženy A2.00:27:15+00:03:06Detail
7. KOKOTÍKOVÁ JarmilaNové Strašecí#265#Ženy B5.00:27:34+00:03:25Detail
8. ŠTEKLOVÁ PetraZŠ A MŠ J. A. KOMENSKÉHO V NOVÉM STRAŠECÍ (ZE...#223#Ženy B6.00:27:57+00:03:48Detail
9. ŠTĚPÁNKOVÁ EvaBiatlon Beroun#285#Ženy C1.00:28:01+00:03:52Detail
10. CHILD MarkétaPraha#289#Ženy B7.00:29:03+00:04:54Detail
11. KAMENÍČKOVÁ VeronikaVinařice#312#Ženy C2.00:29:08+00:04:59Detail
12. BLÄTTERBAUEROVÁ LucieBraškov#292#Ženy B8.00:29:37+00:05:28Detail
13. HRACHOVCOVÁ MichaelaRakovník#252#Ženy A3.00:29:41+00:05:32Detail
14. HNÍZDILOVÁ LenčaZa Hezčí Zadeček#263#Ženy A4.00:29:48+00:05:39Detail
15. ŠIMÁČKOVÁ Julia#283#Ženy A5.00:30:06+00:05:57Detail
16. VEJRAŽKOVÁ AnežkaTřtice#320#Ženy A6.00:30:22+00:06:13Detail
17. MRÁZOVÁ BarboraZŠ A MŠ J. A. KOMENSKÉHO NOVÉ STRAŠECÍ#202#Ženy A7.00:30:28+00:06:19Detail
18. HOCHMALOVÁ MartinaNové Strašecí#351#Ženy A8.00:31:06+00:06:57Detail
19. VALCHÁŘOVÁ ZuzanaBěžci Slaný#302#Ženy B9.00:31:26+00:07:17Detail
20. UXOVÁ AnettURT Beroun#231#Ženy A9.00:31:28+00:07:19Detail
21. URBANCOVÁ AliceMaraton klub kladno#300#Ženy D1.00:31:43+00:07:34Detail
22. ČERMÁKOVÁ VladimíraBuštěhrad#206#Ženy B10.00:31:46+00:07:37Detail
23. THUMOVÁ KamilaSportRaces-Isaac Team#261#Ženy A10.00:32:27+00:08:18Detail
24. ELSNICOVÁ KamilaZŠ a MŠ J. A. Komenského Nové Strašecí#203#Ženy A11.00:32:37+00:08:28Detail
25. HEJNOVÁ LucieSki team Nové Strašecí#204#Ženy A12.00:32:37+00:08:28Detail
26. FIKESOVÁ AnetaA.C. Tepo Kladno#216#Ženy A13.00:32:56+00:08:47Detail
27. CHOCHOLOVÁ IvanaZŠ Jince#205#Ženy B11.00:33:06+00:08:57Detail
28. DOČEKALOVÁ MarkétaKladno#325#Ženy B12.00:33:23+00:09:14Detail
29. KLEKNEROVÁ KristýnaZŠ A MŠ J. A. KOMENSKÉHO V NOVÉM STRAŠECÍ (ZE...#271#Ženy A14.00:33:48+00:09:39Detail
30. KUČEROVÁ LucieNové Strašecí#355#Ženy B13.00:34:15+00:10:06Detail
31. JENÍČKOVÁ ZuzanaŠneci v běhu#260#Ženy B14.00:34:22+00:10:13Detail
32. INMAN HanaRuda#254#Ženy B15.00:34:52+00:10:43Detail
33. MARVANOVÁ JanaVinařice#317#Ženy B16.00:35:20+00:11:11Detail
34. BAYEROVÁ JarmilaSenkov#340#Ženy C3.00:35:49+00:11:40Detail
35. KOULOVÁ VeronikaZEBRY#273#Ženy A15.00:36:34+00:12:25Detail
36. MANSFELDOVÁ Zuzana#219#Ženy B17.00:36:44+00:12:35Detail
37. KOSTKOVÁ JanaKladno#237#Ženy A16.00:40:01+00:15:52Detail
38. VOSÁTKOVÁ LibušeNové Strašecí#201#Ženy D2.00:40:02+00:15:53Detail
39. HILL Daisy#213#Ženy A17.00:40:12+00:16:03Detail
40. HILL Radka#212#Ženy A18.00:40:14+00:16:05Detail
41. HUSÁKOVÁ JanaNové Strašecí#309#Ženy A19.00:40:36+00:16:27Detail
42. BENCATOVA Gabriela#209#Ženy A20.00:40:40+00:16:31Detail
43. ZETKOVÁ MarianaSvárov#350#Ženy A21.00:41:35+00:17:26Detail
44. ŠAROCHOVÁ KláraZebry#294#Ženy A22.00:41:35+00:17:26Detail
45. TLUSTÁ BeataBaník Rynholec#211#Ženy A23.00:42:05+00:17:56Detail
46. TETOUROVÁ Stela#382#Ženy A24.00:42:56+00:18:47Detail
47. THUMOVÁ DanaNové Strašecí#267#Ženy C4.00:44:11+00:20:02Detail
48. RYŠOVÁ Ivana#214#Ženy D3.00:51:12+00:27:03Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz