Oficiální Výsledková listina Český kros Labské pískovce
31. 3. 2019

Běh 7,5 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Bredlová JaroslavaVitaSport#199#ženy1.00:38:43Detail
2. Lorinc JanÚstí nad Labem#218#muži1.00:39:04+00:00:21.84Detail
3. Kulhánek JáchymLK Slovan Karlovy Vary#92#muži2.00:40:08+00:01:25.84Detail
4. Kulhánek OndřejLK Slovan Karlovy Vary#93#muži3.00:43:48+00:05:05.84Detail
5. Ciml Michal#19#muži4.00:43:51+00:05:08.84Detail
6. Ludvíková NatalkaBiatlon Mikulášovice#101#ženy2.00:45:22+00:06:39.84Detail
7. Bartáková JanaČeská Lípa#8#ženy3.00:45:29+00:06:46.84Detail
8. Groulík VítÚstí nad Labem#42#muži5.00:46:17+00:07:34.84Detail
9. Mareš VáclavČeské Budějovice#223#muži6.00:47:31+00:08:48.84Detail
10. Sikorová LenkaMusher klub JCC#154#ženy4.00:47:44+00:09:01.84Detail
11. Maška JanTisá#110#muži7.00:47:50+00:09:07.84Detail
12. Tvrdíková LenkaLitoměřice#175#ženy5.00:48:15+00:09:32.84Detail
13. Švácha Luboš Sokol Mšeno #170#muži8.00:51:02+00:12:19.84Detail
14. Matoušková Adélaslaný#113#ženy6.00:51:13+00:12:30.84Detail
15. Pelc MatyášOrienťáci#130#muži9.00:51:15+00:12:32.84Detail
16. Groulíková AdélaÚstí nad Labem#43#ženy7.00:51:35+00:12:52.84Detail
17. Vyskočilová PetraMost#184#ženy8.00:51:54+00:13:11.84Detail
18. Rodovská ŽanetaTeplice#146#ženy9.00:52:24+00:13:41.84Detail
19. Kindlová ŠárkaLitoměřice#78#ženy10.00:53:12+00:14:29.84Detail
20. Dlouhý JanSkláři Teplice#24#muži10.00:53:52+00:15:09.84Detail
21. Štefan JanSkláři Teplice#166#muži11.00:53:54+00:15:11.84Detail
22. Zámečníková MilušeSRTG Praha #190#ženy11.00:54:06+00:15:23.84Detail
23. Šenk FilipMattonky Jablonec#202#muži12.00:54:13+00:15:30.84Detail
24. Gubanová MichaelaMOST#45#ženy12.00:54:13+00:15:30.84Detail
25. Gittlerová JitkaBiatlon Liberec#40#ženy13.00:55:08+00:16:25.84Detail
26. Motvičková KristýnaLouny#122#ženy14.00:55:11+00:16:28.84Detail
27. Moravcová Petra Roudnice nad Labem#121#ženy15.00:55:37+00:16:54.84Detail
28. Chládková BarbaraZdiby#59#ženy16.00:55:40+00:16:57.84Detail
29. Pýchová AlenaČelákovice#143#ženy17.00:58:51+00:20:08.84Detail
30. Wurmová IlonaŠtětí#188#ženy18.00:58:56+00:20:13.84Detail
31. Zaňkova Věra#191#ženy19.00:59:00+00:20:17.84Detail
32. Havlová KateřinaLoko Beroun#48#ženy20.01:02:31+00:23:48.84Detail
33. Havránková NikolaFerrum Racing#49#ženy21.01:03:15+00:24:32.84Detail
34. Červinková MartinaPraha#222#ženy22.01:07:33+00:28:50.84Detail
35. Kubinec VáclavLitoměřice#89#muži13.01:12:18+00:33:35.84Detail
36. Kubincová KateřinaLitoměřice#88#ženy23.01:13:02+00:34:19.84Detail
37. Kracmanová HanaKamenické běhny#31#ženy24.01:16:40+00:37:57.84Detail
38. Filipová Vladimíra#35#ženy25.01:19:28+00:40:45.84Detail
39. Štembergová Zuzana Teplice #167#ženy26.01:21:57+00:43:14.84Detail
DNS Fraňková AlexandraHoroguru#36#ženyDetail
DNS Župová VeronikaDěčín #194#ženyDetail
DNS Řízková AnnaDěčín#149#ženyDetail
DNS Kulovaná PetraÚstí nad Labem#96#ženyDetail
DNS Hercíková JanaBenátky nad Jizerou#51#ženyDetail
DNS Červinková MartinaAXA#18#ženyDetail
DNS Vojáček LukášHrádek nad Nisou#182#mužiDetail
DNS Hercíková JanaBenátky nad Jizerou#196#ženyDetail
DNS Karásková MichaelaJablonec nad Nisou#73#ženyDetail
DNS Hladíková Marcela Chabařovice#53#ženyDetail
DNS Jech Lubomir#64#mužiDetail
DNS Růžička JanUsti Nad Labem#30#mužiDetail
DNS Kašparec PetrSklárna AJETO#197#mužiDetail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz