Oficiální Výsledková listina Český kros Labské pískovce
31. 3. 2019

Běh 22,5 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta123
1. Šindelář Martin Hnízdil Team#163#muži1.01:46:5300:33:49.6200:35:55.7000:37:07.06Detail
2. Mach DavidOstrava#102#muži2.01:59:36+00:12:43.6000:37:46.7300:39:43.8100:42:04.58Detail
3. Pleva ZdeněkTeam Česká Tlama#136#muži3.02:03:01+00:16:08.6000:38:19.7400:41:24.3900:43:16.12Detail
4. Spratek JanESA#201#muži4.02:03:43+00:16:50.6000:38:44.8600:41:13.2400:43:44.20Detail
5. Matyuš DanielSKMP Kadaň#115#muži5.02:05:13+00:18:20.6000:36:16.6200:41:33.8900:47:22.10Detail
6. Hampejsová MartinaŠNECI na MAX#46#ženy1.02:09:33+00:22:40.6000:41:03.1400:43:34.2300:44:55.52Detail
7. Stumpf MichalMost#157#muži6.02:12:41+00:25:48.6000:39:33.6900:43:22.5600:49:44.68Detail
8. Jaumotte LaurentAXA#62#muži7.02:14:41+00:27:48.6000:44:19.1000:45:20.8500:45:00.88Detail
9. Kulhánek PetrLK Slovan Karlovy Vary#94#muži8.02:15:14+00:28:21.6000:43:44.0900:44:46.9300:46:41.99Detail
10. Ohem Martin eMsport Slaný#126#muži9.02:16:55+00:30:02.6000:42:39.4800:45:09.2600:49:05.75Detail
11. Beránek LukášLoko Beroun#13#muži10.02:17:09+00:30:16.6000:41:51.3900:46:16.0800:49:00.67Detail
12. Bártlová KláraJablonec nad Nisou#10#ženy2.02:19:22+00:32:29.6000:44:10.9400:46:32.9900:48:37.51Detail
13. Vacek Aleš Nový Bor#176#muži11.02:21:35+00:34:42.6000:44:21.8200:46:25.5900:50:47.15Detail
14. Vodička PavelMost#181#muži12.02:21:42+00:34:49.6000:40:55.0900:43:20.2400:57:26.58Detail
15. Teplík Petr/Predator Workout Ústí nad Labem#171#muži13.02:23:55+00:37:02.6000:43:03.0900:49:26.5800:51:24.48Detail
16. Runge AndreDresden#204#muži14.02:24:18+00:37:25.6000:45:08.7500:47:49.7200:51:19.38Detail
17. Vyhnánek Petr#183#muži15.02:25:00+00:38:07.6000:44:12.2300:47:20.9400:53:26.74Detail
18. Branda KarelÚstí nad Labem#17#muži16.02:26:21+00:39:28.6000:43:17.3600:47:15.7400:55:47.81Detail
19. Kulhánková BarboraLK Slovan Karlovy Vary#95#ženy3.02:26:32+00:39:39.6000:47:43.0400:48:17.5200:50:30.55Detail
20. Pröller MiroslavČeská Lípa#140#muži17.02:26:38+00:39:45.6000:44:34.1800:49:26.2800:52:37.12Detail
21. Zámečník ZbyšekSRTG Praha#189#muži18.02:27:29+00:40:36.6000:45:18.9400:48:48.7900:53:20.56Detail
22. Krsek JanFerrum Racing#87#muži19.02:30:00+00:43:07.6000:48:02.4800:49:27.4100:52:29.98Detail
23. Groulík VáclavÚstí nad Labem#41#muži20.02:30:48+00:43:55.6000:45:11.6900:49:25.3900:56:10.09Detail
24. Bezděk MiroslavPraha#15#muži21.02:32:03+00:45:10.6000:48:13.9800:48:58.5800:54:50.13Detail
25. Ludvíková KatkaSebnitz#100#ženy4.02:33:03+00:46:10.6000:47:46.4100:52:38.3000:52:37.91Detail
26. Knobloch JosefÚstí nad Labem#221#muži22.02:33:56+00:47:03.6000:47:58.3600:52:21.8500:53:35.12Detail
27. Kudrová NellyKesnerka#91#ženy5.02:34:45+00:47:52.6000:47:38.9500:52:36.4300:54:28.82Detail
28. Ehrlich JAROSLAVKb Kamenický šenov#29#muži23.02:37:10+00:50:17.6000:48:14.4000:52:02.5100:56:52.21Detail
29. Keidel ThomasLSV Pirna#172#muži24.02:37:47+00:50:54.6000:48:09.6900:52:47.9500:56:48.41Detail
30. Jacob SteffenPirna#60#muži25.02:44:05+00:57:12.6000:52:07.9200:55:54.8000:56:01.65Detail
31. Mikulka MartinÚstí nad Labem#120#muži26.02:44:53+00:58:00.6000:51:02.5400:55:44.1300:58:05.78Detail
32. Paatzová Martina Vchynice#129#ženy6.02:46:12+00:59:19.6000:50:49.5500:55:48.7900:59:32.65Detail
33. Schwarz MarekBěžecká parta Žižkov#153#muži27.02:47:33+01:00:40.6000:49:14.1100:57:01.9701:01:16.81Detail
34. Jahn AngelaLSV Pirna#2#ženy7.02:49:00+01:02:07.6000:52:22.6700:56:41.3800:59:55.07Detail
35. Matoušková Markétaslaný#114#ženy8.02:56:44+01:09:51.6000:55:36.9701:00:01.9001:01:04.47Detail
36. Maternová AdélaeMsport Slaný#112#ženy9.02:56:44+01:09:51.6000:55:36.1601:00:05.1301:01:02.45Detail
DNF Owczarzy RobertKarlovy Vary#128#muži00:58:23.97Detail
DNF Kleinerová TerezaLiberec#79#ženy00:59:46.16Detail
DNF Holý JanChomutov#54#muži01:05:18.85Detail
DNS Hanzlová MichaelaTřinec#47#ženyDetail
DNS Sukovatá Klára Gladiators#158#ženyDetail
DNS Slowiaczková MiriamTřinec#155#ženyDetail
DNS Škvor JosefPraha#165#mužiDetail
DNS Škrdlantová MartinaOstrov#164#ženyDetail
DNS Effmert Marek Nový Bor#28#mužiDetail
DNS Hradecka ZoraCesta za snem#56#ženyDetail
DNS Štěpán JaroslavJeštěd Skyrace#169#mužiDetail
DNS Schulze Michael Golem2004@yahoo.de#152#mužiDetail
DNS Lahola Tomáš Babice u Uh. Hradiště #98#muži03:45:20.48Detail
DNS Bartl MartinÚstí nad Labem#9#muži03:45:23.15Detail
DNS Rybárová TamaraŠneci v běhu#147#ženy03:45:23.38Detail
DNS Bába MarekÚstí nad Labem#4#muži03:45:23.41Detail
DNS Maxová KateřinaBlovice#116#ženyDetail
DNS Černecký Vladan Ústí nad Labem #22#mužiDetail
DNS Jirkal Tomáš#65#mužiDetail
DNS Vlačihová BoženaPovrlské Běhny#180#ženyDetail
DNS Knobloch JosefÚstí nad Labem #81#mužiDetail
DNS Chalupný JakubOhníč#58#mužiDetail
DNS Čermák MichalSemily#21#mužiDetail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz