Oficiální Výsledková listina Malíkov open 2018
18. 8. 2018

A Dlouhá 43 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. PÍSAŘ JanRajec - Trek28AM11.01:41:37.70Detail
2. BARTOŇ PavelEurofoam sport team20AM21.01:47:20.73+00:05:43.03Detail
3. VÍTŮ JosefEurofoam sport team4AM12.01:47:20.96+00:05:43.26Detail
4. KNÍŽE DavidProdoli Racing Team54AM22.01:52:25.52+00:10:47.82Detail
5. ZAJÍC Václav TJ Jiskra Nová Bystřice 19AM23.01:55:01.32+00:13:23.62Detail
6. PIVKO David22AM24.01:59:26.37+00:17:48.67Detail
7. KOTEN AdamMST Jihlava5AM25.01:59:28.92+00:17:51.22Detail
8. HEŘMÁNEK JanJH Cycling15AM13.02:01:28.78+00:19:51.08Detail
9. DVORSKÝ RadekSmiling Bikers Malíkov1AM26.02:01:43.02+00:20:05.32Detail
10. BLAŽEK ZdeněkSOS Jindřichův Hradec38AM27.02:02:37.30+00:20:59.60Detail
11. BERAN PavelGrupetto team51AM28.02:04:11.48+00:22:33.78Detail
12. KREJČÍ VáclavCSK Markus11AM31.02:07:21.48+00:25:43.78Detail
13. HAVEL ViktorJ. Hradec50AM29.02:07:25.23+00:25:47.53Detail
14. ŠŇUPÁNEK OndřejČZU Praha18AM210.02:13:09.52+00:31:31.82Detail
15. MALÝ FilipVojtěši Příbraz44AM211.02:13:28.42+00:31:50.72Detail
16. SUČ IvanPK sport56AM14.02:13:29.10+00:31:51.40Detail
17. JIRSA MilošKamenice nad Lipou52AMJ1.02:13:34.63+00:31:56.93Detail
18. ŠVÁCHA MichalSmiling Bikers Malíkov31AM15.02:13:34.91+00:31:57.21Detail
19. RYŠAVÁ VendulaČZU Praha17AZ11.02:13:59.20+00:32:21.50Detail
20. SVOBODA Petr VojtěchVojtěši Příbraz41AM212.02:16:43.25+00:35:05.55Detail
21. MUKEC TomášSki klub Velké Meziříčí40AM213.02:17:44.54+00:36:06.84Detail
22. KADLEC Kamil42AM214.02:18:02.58+00:36:24.88Detail
23. RÁBEK Milan34AM215.02:18:51.09+00:37:13.39Detail
24. SEDLÁK RadekEurofoam sport team21AM32.02:18:53.22+00:37:15.52Detail
25. KUČERA OndřejSTS Chvojkovice Brod55AM216.02:19:10.97+00:37:33.27Detail
26. VESELÝ OldřichSOS Jindřichův Hradec 35AM217.02:19:17.51+00:37:39.81Detail
27. MICHÁLEK ZdeněkBANNER Power 2 You7AM218.02:19:30.09+00:37:52.39Detail
28. GROŠEK LiborPK sport32AM219.02:19:32.61+00:37:54.91Detail
29. POKORNÝ PavelJihlavská čtyřka26AM220.02:20:34.09+00:38:56.39Detail
30. ŠMÍD PavelVojtěši Příbraz43AM33.02:20:35.05+00:38:57.35Detail
31. KOTENOVÁ SimonaMST Jihlava6AZ12.02:22:32.79+00:40:55.09Detail
32. MARHOUN ZdeněkČeské Budějovice2AM221.02:24:45.48+00:43:07.78Detail
33. PECHEK VladimírPechek Team Vlasenice13AM41.02:25:44.20+00:44:06.50Detail
34. MED Jaroslav Jhcycling 30AM222.02:28:47.99+00:47:10.29Detail
35. ŠETKA JiříVojtěši Příbraz46AM34.02:28:59.40+00:47:21.70Detail
36. MAREK JanPlech Team Kunžak24AMJ2.02:28:59.78+00:47:22.08Detail
37. PUNDA VáclavMTB Modřany10AM35.02:30:39.72+00:49:02.02Detail
38. FOUS JanSaunabar Horní Cerekev29AM42.02:32:02.45+00:50:24.75Detail
39. CHALUPA VojtěchVojtěši Příbraz45AM36.02:32:57.81+00:51:20.11Detail
40. SCHREK DanielJihlavská čtyřka33AM223.02:34:41.52+00:53:03.82Detail
41. TOMASCHKOVA ZuzanaJH cycling25AZ13.02:39:29.53+00:57:51.83Detail
42. MATOUŠEK PavelJindřichův Hradec36AM224.02:44:07.93+01:02:30.23Detail
43. JIRSOVÁ OlgaKamenice nad Lipou49AZ14.02:49:20.76+01:07:43.06Detail
44. VALDOVÁ MarieSK K. Řečice27AZ15.02:55:59.87+01:14:22.17Detail
45. BÍLEK MichalUličník39AM16.03:10:06.70+01:28:29.00Detail
46. HOLICKÝ MilanJindřichův Hradec53AM37.03:18:49.72+01:37:12.02Detail
47. FLEURY FleuryPohoda bike team8AM225.03:43:30.95+02:01:53.25Detail
BĚHAL JanTelč3AM2Detail
DVOŘÁK PetrVelo - Dvořák58AM2Detail
PÍŠA VÁCLAVCykloklub Cirkl České Budějovice47AM2Detail
DNF PECHEK JanKola Bakus16AM1DNF Detail
DNF BUZEK LubošJoma JH37AM3DNF Detail
DNF PRŮCHA JosefCBC Team9AM2DNF Detail
DNF CHOCHOLE Věroslav23AM3DNF Detail
DNF REITERMANN JiříPohoda bike team12AM2DNF Detail
DNF MAŘÍK RaimundBS JOMA Jindřichův Hradec14AM3DNF Detail
DNF MÍKOVÁ MíšaBS Joma57AZ1DNF Detail
DNF HOŘEJŠÍ LadislavJindřiš48AM2DNF Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz