Oficiální Výsledková listina Malíkov open 2018
18. 8. 2018

B Krátká 25 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Písař VojtěchJH Cycling#1039#BM11.00:57:56.86Detail
2. Horký MiroslavŽďár#1026#BM21.01:00:22.00+00:02:25.14Detail
3. Studenovský KarelJindřichův Hradec#1083#BM12.01:01:03.10+00:03:06.24Detail
4. Kotrba Martin#1023#BMJ1.01:01:03.85+00:03:06.99Detail
5. Krejcar KamilJihlava#1007#BM22.01:01:29.02+00:03:32.16Detail
6. Stehlík MikulášJH Cycling#1044#BMJ2.01:01:29.27+00:03:32.41Detail
7. Soukup JiříUDH Číměř#1096#BM23.01:01:41.00+00:03:44.14Detail
8. Holý LadislavCT Božejov#1070#BM24.01:01:54.67+00:03:57.81Detail
9. Hroníček BohdanBogi 3#1048#BM25.01:02:19.90+00:04:23.04Detail
10. Jinek PavelDolní Pěna#1059#BM26.01:04:31.35+00:06:34.49Detail
11. Černý Jiří#1051#BM31.01:05:14.70+00:07:17.84Detail
12. Souček Filip#1058#BM13.01:05:23.14+00:07:26.28Detail
13. Pokorný JiříJ.Hradec#1073#BM41.01:05:27.39+00:07:30.53Detail
14. Činčura VáclavZ bike team Třeboň#1078#BMJ3.01:05:44.79+00:07:47.93Detail
15. Pechek Petrcykloteam Vlasenice#1011#BM32.01:07:28.27+00:09:31.41Detail
16. Řimnáč StanislavJindřichův Hradec#1080#BM14.01:07:32.01+00:09:35.15Detail
17. Dvořáková JanaDolní Pěna#1061#BZ11.01:07:34.51+00:09:37.65Detail
18. Pivcová BohunkaJH Cycling#1093#BZ21.01:07:44.76+00:09:47.90Detail
19. Krejča ZdeněkVodná#1087#BM27.01:07:55.93+00:09:59.07Detail
20. Kotrbová LenkaTJ Spartak Třebíč#1024#BZJ1.01:08:09.87+00:10:13.01Detail
21. Gráf JiříPSK Znojmo#1046#BM28.01:10:23.02+00:12:26.16Detail
22. Šašková SilvieKamenice nad Lipou#1090#BZJ2.01:12:05.14+00:14:08.28Detail
23. Hovorka VítSmiling Bikers Malíkov#1014#BMJ4.01:12:07.29+00:14:10.43Detail
24. Goby Richard CYKLO Mníšek#1066#BM15.01:12:30.91+00:14:34.05Detail
25. Štumpour Ondřej CYKLO Mníšek #1067#BM16.01:12:39.69+00:14:42.83Detail
26. Lukavský Vladimir#1071#BM29.01:13:08.57+00:15:11.71Detail
27. Parilan JiříSOS Jindřichův Hradec#1047#BM210.01:13:17.27+00:15:20.41Detail
28. Nouza MichalSJH#1092#BMJ5.01:13:22.00+00:15:25.14Detail
29. Novák MilanUduorpItorp#1082#BM211.01:13:33.05+00:15:36.19Detail
30. Pavlíček MiroslavGhost Klatovy#1028#BM212.01:13:52.49+00:15:55.63Detail
31. Horáčková SimonaTJ Nová Včelnice#1076#BZJ3.01:14:01.29+00:16:04.43Detail
32. Smíšek BohumilDomestic Kamenice#1018#BM42.01:14:14.18+00:16:17.32Detail
33. Tourková JarmilaSK K. Řečice#1037#BZ22.01:15:19.38+00:17:22.52Detail
34. Janák Jan#1063#BM17.01:15:41.70+00:17:44.84Detail
35. Žáková Trpáková LenkaRadenín#1089#BZ12.01:15:48.55+00:17:51.69Detail
36. Šiška Pavel#1033#BM18.01:15:57.17+00:18:00.31Detail
37. Tischler LuděkTCV Jindřichův Hradec#1074#BM213.01:16:48.44+00:18:51.58Detail
38. Viková HankaDukla Praha#1064#BZJ4.01:17:07.47+00:19:10.61Detail
39. Dvořák RadekOtín#1004#BM214.01:17:22.94+00:19:26.08Detail
40. Dvořáková Eliška Otín#1003#BZJ5.01:17:23.69+00:19:26.83Detail
41. Nouza PetrSJH#1091#BM33.01:18:12.76+00:20:15.90Detail
42. Smolík PetrBanner Power 2 YOU#1031#BM215.01:18:48.05+00:20:51.19Detail
43. Trkal KarelBanner Power 2 YOU#1030#BM34.01:18:48.58+00:20:51.72Detail
44. Jirsa Pavel#1005#BM216.01:19:49.66+00:21:52.80Detail
45. Pucandlová MiroslavaKamenice nad Lipou#1086#BZ13.01:21:21.73+00:23:24.87Detail
46. Krejcarová SimonaFITPEOPEL#1006#BZ23.01:21:38.17+00:23:41.31Detail
47. Rychtecky DavidTilia96#1060#BM217.01:21:38.29+00:23:41.43Detail
48. Nováková Jitka#1020#BZ24.01:22:30.92+00:24:34.06Detail
49. Karkulín JiříSSK Přezletice#1001#BM35.01:22:56.86+00:25:00.00Detail
50. Míchal st. Jiří Jindřichův Hradec#1029#BM43.01:23:11.00+00:25:14.14Detail
51. Holický ml. JiříJindřichův Hradec#1084#BM19.01:23:18.01+00:25:21.15Detail
52. Smejkal Martin#1038#BM110.01:23:35.60+00:25:38.74Detail
53. Holický JiříDataLife#1043#BM36.01:23:35.73+00:25:38.87Detail
54. Majerčík MilanCYKLO Mníšek#1068#BM218.01:24:00.63+00:26:03.77Detail
55. Houdková NatálieMalíkov Smiling#1017#BZJ6.01:24:10.96+00:26:14.10Detail
56. Kubíček VladimírSokol Lhota#1072#BM44.01:24:33.99+00:26:37.13Detail
57. Martínková Šárka#1042#BZ25.01:24:34.19+00:26:37.33Detail
58. Soudek RomanKPM JH#1040#BM219.01:24:34.45+00:26:37.59Detail
59. Kubín JanBRT Kamenice n/L#1008#BM37.01:25:57.78+00:28:00.92Detail
60. Válek Václav#1022#BM220.01:26:56.01+00:28:59.15Detail
61. Dvořáková Jana#1021#BZ14.01:26:56.14+00:28:59.28Detail
62. Pundová JaroslavaMTB Modřany#1010#BZ26.01:27:20.02+00:29:23.16Detail
63. Deraha AlešJihlavská čtyřka#1035#BM221.01:28:15.62+00:30:18.76Detail
64. Derahová Zdeňka#1034#BZ27.01:28:15.72+00:30:18.86Detail
65. Holá MonikaCT Božejov#1069#BZJ7.01:28:21.89+00:30:25.03Detail
66. Jirsa MilošKamenice nad Lipou#1079#BM222.01:28:24.02+00:30:27.16Detail
67. Havlík MilanSJH OB J.Hradec#1045#BM38.01:28:32.04+00:30:35.18Detail
68. Hájek MiroslavJindřichův Hradec#1081#BM111.01:29:34.76+00:31:37.90Detail
69. Novotná JitkaVONO#1012#BZ28.01:32:10.06+00:34:13.20Detail
70. Havlík MilanJindřichův Hradec#1002#BM39.01:32:48.84+00:34:51.98Detail
71. Tischlerova AnnaJindřichův Hradec#1075#BZ15.01:33:04.71+00:35:07.85Detail
72. Píšová Eva#1065#BZ29.01:33:40.55+00:35:43.69Detail
73. Adamová TerezaTCV J. Hradec#1056#BZJ8.01:34:20.61+00:36:23.75Detail
74. Adamová ŽanetaTCV J. Hradec#1057#BZ210.01:34:21.42+00:36:24.56Detail
75. Vondrová VeronikaVONO#1015#BZJ9.01:35:15.21+00:37:18.35Detail
76. Nezbeda LiborKPMJH#1041#BM223.01:35:24.34+00:37:27.48Detail
77. Schick Jan#1009#BM224.01:35:28.56+00:37:31.70Detail
78. Málek Josef#1054#BM225.01:36:40.40+00:38:43.54Detail
79. Paleček JakubPK Sport Jakub#1053#BMJ6.01:38:11.32+00:40:14.46Detail
80. Paleček JaromírPK sport J. Hradec#1052#BM226.01:38:12.00+00:40:15.14Detail
81. Houdek JiříMalíkov Smiling#1019#BM310.01:38:37.91+00:40:41.05Detail
82. Kolář Viktor#1098#BM227.01:38:57.62+00:41:00.76Detail
83. De Heil Kolářová MargitaOB Říčany#1097#BZ211.01:39:12.07+00:41:15.21Detail
84. Novotná BělaVONO#1016#BZJ10.01:44:45.39+00:46:48.53Detail
85. Hronek PetrJH#1088#BM228.01:45:47.51+00:47:50.65Detail
86. Vondrová RomanaVONO#1013#BZ212.01:47:47.99+00:49:51.13Detail
87. Rychtecky ZdeněkNová Včelnice#1062#BM45.01:48:02.23+00:50:05.37Detail
88. Jaroslav Fencl#1027#BM46.01:52:06.18+00:54:09.32Detail
89. Bártová Marie#1094#BZ213.02:30:57.85+01:33:00.99Detail
90. Koranda MiloslavPolíkno 70#1095#BM229.02:30:58.64+01:33:01.78Detail
91. Kozel Jaroslav#1055#BM230.02:30:59.28+01:33:02.42Detail
92. Rada FerynaSTS Chvojkovice Brod#1049#BM231.02:30:59.70+01:33:02.84Detail
93. Švácha PetrCyklon Plavsko#1050#BM232.02:30:59.75+01:33:02.89Detail
DNF Hanzl MilanCYKLO Mníšek#1032#BM4DNF Detail
DNF Hřebecký LubošHorní Olešná#1036#BM2DNF Detail
DNF Holický MartinJindřichův Hradec#1085#BM1DNF Detail
DNF Kafka OndřejZ bike team Třeboň#1077#BMJDNF Detail
DNF Kalvas Jiří#1025#BM4DNF Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz