Oficiální Výsledková listina Malíkov open 2018
18. 8. 2018

D Dětská 15 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. BLAŽEK CyrilSOS Jindřichův Hradec2027DK21.00:36:28.66Detail
2. PIVEC RosťaJH Cycling2040DK22.00:36:37.53+00:00:08.87Detail
3. ŠAŠEK MartinKamenice nad Lipou2037DK23.00:41:30.67+00:05:02.01Detail
4. BLAŽEK VojtěchSOS Jindřichův Hradec2028DK11.00:41:45.73+00:05:17.07Detail
5. VORÁČKOVÁ NatálieTJ Nová Včelnice2030DH21.00:41:46.30+00:05:17.64Detail
6. HORKÁ VeronikaŽďár2017DH22.00:41:47.11+00:05:18.45Detail
7. DVOŘÁKOVÁ AnnaOtín2006DH23.00:43:38.93+00:07:10.27Detail
8. TOMASCHKO JakubJM Cycling2021DK24.00:45:59.10+00:09:30.44Detail
9. ŠŇUPÁREK JanČZU Praha2016DK12.00:46:12.01+00:09:43.35Detail
10. GRUBER Tobiáš2038DK25.00:46:19.35+00:09:50.69Detail
11. PRANTL TomášSOS Jindřichův Hradec2033DK13.00:46:21.26+00:09:52.60Detail
12. URBAN JanDolní Žďár2019DK26.00:46:48.57+00:10:19.91Detail
13. TOMASCHKOVÁ AdélaJM Cycling2022DH11.00:47:26.70+00:10:58.04Detail
14. SMRČKA MatyášEurofoam2012DK14.00:47:27.36+00:10:58.70Detail
15. ŠÍVR MatějOkrouhlá Radouň2007DK27.00:48:10.22+00:11:41.56Detail
16. KŘÍŽ MilanKreuz2029DK15.00:49:31.53+00:13:02.87Detail
17. HANZL Tomáš2025DK28.00:50:21.88+00:13:53.22Detail
18. PARKAN TomášSOS Jindřichův Hradec2023DK29.00:50:24.00+00:13:55.34Detail
19. ŠAŠKOVÁ DanielaKamenice nad Lipou2036DH12.00:50:53.78+00:14:25.12Detail
20. DVOŘAK JanBlažejov2004DK210.00:52:13.60+00:15:44.94Detail
21. BERAN AntonínSJH2031DK16.00:53:21.00+00:16:52.34Detail
22. KALVAS Matyáš2041DK211.00:53:45.51+00:17:16.85Detail
23. BERANOVÁ MarieSJH2032DH24.00:54:16.30+00:17:47.64Detail
24. NOVÁK OndřejHorní Dolní2002DK212.00:54:32.38+00:18:03.72Detail
25. VESELÝ MatyášSOS Jindřichův Hradec2024DK17.00:55:19.07+00:18:50.41Detail
26. URBAN JakubDolní Žďár2020DK18.00:56:37.38+00:20:08.72Detail
27. HOVORKOVÁ TerezaMalíkov Smiling2003DH25.00:56:59.93+00:20:31.27Detail
28. MANGLOVÁ MarieSDH Svinaře2009DH26.00:58:01.44+00:21:32.78Detail
29. DVORSKÁ Andrea Smiling Bikers Malíkov2005DH13.00:58:28.07+00:21:59.41Detail
30. VOJTA MatějHorní Pěna2042DK19.01:03:34.68+00:27:06.02Detail
31. SCHICK David2011DK110.01:04:26.01+00:27:57.35Detail
32. HRONKOVÁ EliškaJH2035DH27.01:05:32.91+00:29:04.25Detail
33. KOVÁŘOVÁ SimonkaMalíkov Smiling2001DH14.01:08:52.01+00:32:23.35Detail
34. MANGLOVÁ KateřinaSDH Svinaře2008DH15.01:09:15.60+00:32:46.94Detail
35. NOUZA VítekSJH2039DK111.01:10:53.85+00:34:25.19Detail
36. HOUDKOVÁ BarboraMalíkov Smiling2013DH16.01:12:27.91+00:35:59.25Detail
37. PRANTL DavidSOS Jindřichův Hradec2034DK112.01:13:17.34+00:36:48.68Detail
38. ŠŇUPÁRKOVÁ BáraČZU Praha2015DH17.01:15:03.34+00:38:34.68Detail
39. BOČKOVÁ Martina2014DH18.01:17:25.04+00:40:56.38Detail
40. SCHICK Filip2010DK213.01:34:33.61+00:58:04.95Detail
DSQ HRDLIČKA HynekPlavecký klub Jindřichův Hradec2018DK2DSQ Detail
DSQ HANZLOVÁ Veronika2026DH2DSQ Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz