Oficiální Výsledková listina Malíkov open 2018
18. 8. 2018

D Dětská 15 km


# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Blažek CyrilSOS Jindřichův Hradec#2027#DK21.00:36:28.66Detail
2. Pivec RosťaJH Cycling#2040#DK22.00:36:37.53+00:00:08.87Detail
3. Šašek MartinKamenice nad Lipou#2037#DK23.00:41:30.67+00:05:02.01Detail
4. Blažek VojtěchSOS Jindřichův Hradec#2028#DK11.00:41:45.73+00:05:17.07Detail
5. Voráčková NatálieTJ Nová Včelnice#2030#DH21.00:41:46.30+00:05:17.64Detail
6. Horká VeronikaŽďár#2017#DH22.00:41:47.11+00:05:18.45Detail
7. Dvořáková AnnaOtín#2006#DH23.00:43:38.93+00:07:10.27Detail
8. Tomaschko JakubJM Cycling#2021#DK24.00:45:59.10+00:09:30.44Detail
9. Šňupárek JanČZU Praha#2016#DK12.00:46:12.01+00:09:43.35Detail
10. Gruber Tobiáš#2038#DK25.00:46:19.35+00:09:50.69Detail
11. Prantl TomášSOS Jindřichův Hradec#2033#DK13.00:46:21.26+00:09:52.60Detail
12. Urban JanDolní Žďár#2019#DK26.00:46:48.57+00:10:19.91Detail
13. Tomaschková AdélaJM Cycling#2022#DH11.00:47:26.70+00:10:58.04Detail
14. Smrčka MatyášEurofoam#2012#DK14.00:47:27.36+00:10:58.70Detail
15. Šívr MatějOkrouhlá Radouň#2007#DK27.00:48:10.22+00:11:41.56Detail
16. Kříž MilanKreuz#2029#DK15.00:49:31.53+00:13:02.87Detail
17. Hanzl Tomáš#2025#DK28.00:50:21.88+00:13:53.22Detail
18. Parkan TomášSOS Jindřichův Hradec#2023#DK29.00:50:24.00+00:13:55.34Detail
19. Šašková DanielaKamenice nad Lipou#2036#DH12.00:50:53.78+00:14:25.12Detail
20. Dvořak JanBlažejov#2004#DK210.00:52:13.60+00:15:44.94Detail
21. Beran AntonínSJH#2031#DK16.00:53:21.00+00:16:52.34Detail
22. Kalvas Matyáš#2041#DK211.00:53:45.51+00:17:16.85Detail
23. Beranová MarieSJH#2032#DH24.00:54:16.30+00:17:47.64Detail
24. Novák OndřejHorní Dolní#2002#DK212.00:54:32.38+00:18:03.72Detail
25. Veselý MatyášSOS Jindřichův Hradec#2024#DK17.00:55:19.07+00:18:50.41Detail
26. Urban JakubDolní Žďár#2020#DK18.00:56:37.38+00:20:08.72Detail
27. Hovorková TerezaMalíkov Smiling#2003#DH25.00:56:59.93+00:20:31.27Detail
28. Manglová MarieSDH Svinaře#2009#DH26.00:58:01.44+00:21:32.78Detail
29. Dvorská Andrea Smiling Bikers Malíkov#2005#DH13.00:58:28.07+00:21:59.41Detail
30. Vojta MatějHorní Pěna#2042#DK19.01:03:34.68+00:27:06.02Detail
31. Schick David#2011#DK110.01:04:26.01+00:27:57.35Detail
32. Hronková EliškaJH#2035#DH27.01:05:32.91+00:29:04.25Detail
33. Kovářová SimonkaMalíkov Smiling#2001#DH14.01:08:52.01+00:32:23.35Detail
34. Manglová KateřinaSDH Svinaře#2008#DH15.01:09:15.60+00:32:46.94Detail
35. Nouza VítekSJH#2039#DK111.01:10:53.85+00:34:25.19Detail
36. Houdková BarboraMalíkov Smiling#2013#DH16.01:12:27.91+00:35:59.25Detail
37. Prantl DavidSOS Jindřichův Hradec#2034#DK112.01:13:17.34+00:36:48.68Detail
38. Šňupárková BáraČZU Praha#2015#DH17.01:15:03.34+00:38:34.68Detail
39. Bočková Martina#2014#DH18.01:17:25.04+00:40:56.38Detail
40. Schick Filip#2010#DK213.01:34:33.61+00:58:04.95Detail
DSQ Hrdlička HynekPlavecký klub Jindřichův Hradec#2018#DK2DSQ Detail
DSQ Hanzlová Veronika#2026#DH2DSQ Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz