Oficiální Výsledková listina Kros Zdiby Klecany
23. 6. 2018

hlavní závod

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Vokrouhlík Michal#99#Mdo391.00:26:35Detail
2. Havelka PetrELEVEN RUN TEAM#20#M40-591.00:28:29+00:01:54Detail
3. Churaňová RadkaTJ Lokomotiva Trutnov#62#Z35plus1.00:29:16+00:02:41Detail
4. Píša OndřejSK Svěrák#95#Mdo392.00:29:41+00:03:06Detail
5. Linhart MartinPraha 7#87#M40-592.00:30:21+00:03:46Detail
6. Hanousek JakubPraha#84#Mdo393.00:32:00+00:05:25Detail
7. Hrstková VladěnaKerteam#104#Zdo351.00:32:08+00:05:33Detail
8. Pražák PetrSlévárna Suchomel#89#M40-593.00:32:19+00:05:44Detail
9. Minchev IvanJust#75#M60plus1.00:32:35+00:06:00Detail
10. Mojžiš RadovanPCKL - Klecany#16#M40-594.00:32:45+00:06:10Detail
11. Vondra DavidLetohrad#96#Mdo394.00:33:13+00:06:38Detail
12. Malý FilipKlecany#57#Mdo395.00:33:46+00:07:11Detail
13. Třísková KatarínaPraha 6#98#Z35plus2.00:34:04+00:07:29Detail
14. Rada PetrAC Obora Hvězda Praha#105#M40-595.00:35:04+00:08:29Detail
15. Vrlová JanaAC Praha 1890#88#Z35plus3.00:35:07+00:08:32Detail
16. Šír VáclavKlecany#93#M40-596.00:35:48+00:09:13Detail
17. Kotěšovcová PavlaSK Jeseniova#77#Zdo352.00:36:37+00:10:02Detail
18. Kohoutová VěraTrailpoint#79#Z35plus4.00:37:12+00:10:37Detail
19. Kolář František#71#M40-597.00:37:31+00:10:56Detail
20. Kovalovský JanPatria#85#M40-598.00:37:37+00:11:02Detail
21. Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou#91#M60plus2.00:38:10+00:11:35Detail
22. Šafránková KlaraJenštejn#100#Z35plus5.00:39:02+00:12:27Detail
23. Kotěšovcová AnnaTriSki Horní Počernice#76#Zdo353.00:40:43+00:14:08Detail
24. Mokoš PavolPatria#86#Mdo396.00:41:33+00:14:58Detail
25. Zima JroslavČeská Lípa#83#Mdo397.00:42:41+00:16:06Detail
26. Ulipová VeronikaTeplice#73#Zdo354.00:43:37+00:17:02Detail
27. Herren BarboraČernošice#90#Zdo355.00:44:09+00:17:34Detail
28. Ge EvženMaratonské vrány#80#M60plus3.00:44:28+00:17:53Detail
29. Melichar DavidLitoměřice#65#M40-599.00:44:34+00:17:59Detail
30. Zimová SimonaČeská Lípa#81#Z35plus6.00:44:49+00:18:14Detail
31. Břehovská Barbora#74#Z35plus7.00:45:17+00:18:42Detail
32. Jelínková MartinaZdiby#67#Z35plus8.00:46:10+00:19:35Detail
33. Rock JanACOH Praha#106#M60plus4.00:47:03+00:20:28Detail
34. Frýdl LukášTeplice#72#Mdo398.00:48:49+00:22:14Detail
35. Vrbová LucieZdiby#37#Z35plus9.00:49:31+00:22:56Detail
36. Zsellérová MonikaBrnky#78#Z35plus10.00:53:06+00:26:31Detail
DNF Pecánek RichardPraha#24#Mdo39DNF Detail
DNF Bělohlávková DagmarLitoměřice#66#Z35plusDNF Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz