Oficiální Výsledková listina Dobřichovická míle 2019
13. 4. 2019
Kluci starší
# | Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | Oficiální čas | Ztráta |
1. | Skřidlovský | Matyáš | 3.A | #45# | 00:01:34.00 | | Detail |
2. | Šťastný | Martin | 3.C - Futsal Dobřichovice | #202# | 00:01:34.00 | +00:00:00.00 | Detail |
3. | Hilbert | Alex | Futsal Dobřichovice | #200# | 00:01:35.00 | +00:00:01.00 | Detail |
4. | Hubner | Krystof | | #211# | 00:01:35.00 | +00:00:01.00 | Detail |
5. | Frelich | Rudolf | 3.C - Futsal Dobřichovice | #217# | 00:01:36.00 | +00:00:02.00 | Detail |
6. | Snopek | Matěj | 3.B - ASK Černošice z.s. | #79# | 00:01:36.00 | +00:00:02.00 | Detail |
7. | Šín | Hynek | 3.B | #204# | 00:01:38.00 | +00:00:04.00 | Detail |
8. | Skřidlovský | Jáchym | 1.B | #46# | 00:01:40.00 | +00:00:06.00 | Detail |
9. | Kubát | David | | #218# | 00:01:40.00 | +00:00:06.00 | Detail |
10. | Staněk | Miroslav | 1.A | #104# | 00:01:42.00 | +00:00:08.00 | Detail |
11. | Šantora | Petr | 1.A | #177# | 00:01:43.00 | +00:00:09.00 | Detail |
12. | Stočes | Václav | 1.A - SK Černošice | #62# | 00:01:44.00 | +00:00:10.00 | Detail |
13. | Česák | Tomáš | 2.C | #194# | 00:01:44.00 | +00:00:10.00 | Detail |
14. | Vojtěch | Michal | | #198# | 00:01:45.00 | +00:00:11.00 | Detail |
15. | Bohm | Matěj | 2.C - ASK Dipoli | #48# | 00:01:47.00 | +00:00:13.00 | Detail |
16. | Vobořil | Marek | SK Portos | #205# | 00:01:48.00 | +00:00:14.00 | Detail |
17. | Marhoul | Antonín | 2.C | #159# | 00:01:49.00 | +00:00:15.00 | Detail |
18. | Grygar | Jonáš | 2.A | #189# | 00:01:49.00 | +00:00:15.00 | Detail |
19. | Bařinka | Vít | 2.A - ASK Černošice z.s. | #129# | 00:01:51.00 | +00:00:17.00 | Detail |
20. | Jandourek | Jáchym | 3.A - Futsal Dobřichovice | #212# | 00:01:51.00 | +00:00:17.00 | Detail |
21. | Vinař | Tomáš | 2.B | #41# | 00:01:53.00 | +00:00:19.00 | Detail |
22. | Malina | Matěj | 2.C | #203# | 00:01:54.00 | +00:00:20.00 | Detail |
23. | Verbeek | Adrian | 3.B - Futsal Dobřichovice | #216# | 00:01:55.00 | +00:00:21.00 | Detail |
24. | Čapek | Filip | 1.A | #171# | 00:01:59.00 | +00:00:25.00 | Detail |
25. | Bednář | Jan | 1.A - ASK Dipoli | #210# | 00:02:01.00 | +00:00:27.00 | Detail |
26. | Doležal | Štěpán | 1.B | #96# | 00:02:01.00 | +00:00:27.00 | Detail |
27. | Kavka | Daniel | 2.C - ASK Černošice z.s. | #153# | 00:02:02.00 | +00:00:28.00 | Detail |
28. | Šťastný | Matěj | 1.B | #183# | 00:02:07.00 | +00:00:33.00 | Detail |
29. | Daňa | Matěj | 3.A | #69# | 00:02:11.00 | +00:00:37.00 | Detail |
30. | Žůrek | Šimon | | #116# | 00:02:22.00 | +00:00:48.00 | Detail |
31. | Květoň | Jan | 1.A | #199# | 00:02:26.00 | +00:00:52.00 | Detail |
32. | Mistoler | Jakub | 1.B | #142# | 00:02:29.00 | +00:00:55.00 | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |