Oficiální Výsledková listina Žebrácká 25 a 10
12. 8. 2018

25 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.ZeměKategorie# v kat.Skupina 2#2Skupina 3#3Oficiální časZtráta
1. Mwetich SilosEidoret#99#HUNA1.01:21:47Detail
2. Saji AbdelkabirMaroko#69#MARB1.01:22:33+00:00:46Detail
3. Ngeno Isaac KumuterEidoret #100#HUNA2.01:23:54+00:02:07Detail
4. Gerych DavidCK Kupkolo#145#CZEB2.01:29:50+00:08:03Detail
5. Hochmut MilanAK Škoda Plzeň#133#CZEA3.01:30:43+00:08:56Detail
6. Čivrný JiříSemily#14#CZEA4.01:31:13+00:09:26Detail
7. Minařík PetrSKP Rokycany#130#CZEB3.01:32:20+00:10:33Detail
8. Šneberger JanAC Falcon Rokycany#131#CZEA5.01:32:54+00:11:07Detail
9. Ekl TomášIronstars Beroun#132#CZEA6.01:33:23+00:11:36Detail
10. Bláha JanAK Kroměříž#8#CZEB4.01:34:32+00:12:45Detail
11. Smrčka MilošBěžecký klub Říčany#76#CZED1.01:34:53+00:13:06Detail
12. Šťastný TomášPSK OLYMP Praha#84#CZEA7.01:36:59+00:15:12Detail
13. Pastor PatrikPasivity Žamberk#128#CZEA8.01:37:42+00:15:55Detail
14. Hostička JanPříbram#105#CZEA9.01:37:54+00:16:07Detail
15. Beshir ErvinZdice#7#CZEC1.01:38:01+00:16:14Detail
16. Kovář MichalTJ Sokol Unhošť#153#CZEB5.01:38:24+00:16:37Detail
17. Dražan JaroslavTT Příbram#150#CZEA10.01:39:01+00:17:14Detail
18. Gerychová MichaelaCK Kupkolo#232#CZEF1.01:39:43+00:17:56Detail
19. Pešl JosefZebrak#60#CZEA11.MDom251.01:40:07+00:18:20Detail
20. Eliáš LukášBK Běkodo Teplice#15#CZEA12.01:40:11+00:18:24Detail
21. Churáňová RadkaTJ Lokomotiva Trutnov#233#CZEG1.01:40:25+00:18:38Detail
22. Mikula MiroslavIronstars Beroun#147#CZEC2.01:41:05+00:19:18Detail
23. Holiček StanislavLochovice#21#CZEA13.01:41:39+00:19:52Detail
24. Müller ZdenekRokycany#52#CZEA14.01:42:08+00:20:21Detail
25. Maryska MilosZizkovsky tygri#49#CZEA15.01:42:22+00:20:35Detail
26. Raboch IvanStřela Žebrák#141#CZEC3.01:43:12+00:21:25Detail
27. Stančík TomášPlzeň#121#CZEB6.01:43:31+00:21:44Detail
28. Pastorová PetraKilpi Racing Team#235#CZEG2.01:44:06+00:22:19Detail
29. Košťálek JosefLoko Beroun#98#CZEA16.01:44:26+00:22:39Detail
30. Goj TomášTri Loko Beroun#143#CZEA17.01:45:50+00:24:03Detail
31. Širanec PeterKoněprusy#116#CZEA18.01:46:56+00:25:09Detail
32. Mika TomasUSK Praha#51#CZEA19.01:47:07+00:25:20Detail
33. Rataj PavelRokycany#137#CZEB7.01:47:24+00:25:37Detail
34. Kafka LeošČeský běžecký klub#32#CZEA20.01:47:31+00:25:44Detail
35. Vosmek LukášVyběhej se/Halex#87#CZEA21.01:47:44+00:25:57Detail
36. Sladecek Jakub#75#CZEB8.01:48:07+00:26:20Detail
37. Pejša Jan#59#CZEB9.01:49:01+00:27:14Detail
38. Votava MartinKrálův Dvůr#88#CZEB10.01:49:39+00:27:52Detail
39. Keckstein JiříSK Tlustice#127#CZEA22.01:49:49+00:28:02Detail
40. Franěk OndřejPraha 6#17#CZEA23.01:49:56+00:28:09Detail
41. Neumann MartinPraha#151#CZEA24.01:49:59+00:28:12Detail
42. Bufka ZdeněkAC Česká Lípa#11#CZED2.01:50:10+00:28:23Detail
43. Kašparová KateřinaMK Kladno#230#CZEF2.01:50:25+00:28:38Detail
44. Šubrt DavidTT Loko Beroun#144#CZEA25.01:51:09+00:29:22Detail
45. Scheu HaraldLMB#73#CZEB11.01:51:19+00:29:32Detail
46. Vlk PavelAuthor Sedláček Příbram#86#CZEA26.01:51:30+00:29:43Detail
47. Crossan WilliamOlymp#125#CZEB12.01:52:15+00:30:28Detail
48. Houfková KateřinaForrest Gump Team#201#CZEF3.01:52:38+00:30:51Detail
49. Barášek Aleš4timing.cz#138#CZEB13.01:53:18+00:31:31Detail
50. Eichler IvoUSK Praha#110#CZEC4.01:54:01+00:32:14Detail
51. Tomčo DušanIronstars Beroun#146#CZEB14.01:54:39+00:32:52Detail
52. Zick StefanLC Dosse Wittstock#95#CZEA27.01:54:49+00:33:02Detail
53. Vondrák MartinHorní Bříza#124#CZEA28.01:55:11+00:33:24Detail
54. Rumpík ViktorLoko Beroun#63#CZEA29.MDom252.01:55:22+00:33:35Detail
55. Lébl JaroslavSolar Turbines#119#CZEB15.01:55:30+00:33:43Detail
56. Havlíček IvoLánov#152#CZEC5.01:55:36+00:33:49Detail
57. Bubla DanielPIM BK Divoká Šárka#97#CZEC6.01:56:11+00:34:24Detail
58. Pur VáclavŠumperk#114#CZED3.01:56:12+00:34:25Detail
59. Kábrt TomášBuřtojedi#139#CZEA30.01:56:54+00:35:07Detail
60. Hora HonzaAktuář Hořovice#23#CZEB16.01:57:15+00:35:28Detail
61. Škrlant MartinŽebrák#82#CZEA31.MDom253.01:57:18+00:35:31Detail
62. Babka TomášTos Žebrák#3#CZEB17.01:57:52+00:36:05Detail
63. Nebeský TomášVarta Žebrák#54#CZEB18.01:58:17+00:36:30Detail
64. Bílý BohumilTempomakers#142#CZEA32.01:58:35+00:36:48Detail
65. Hrubý RichardSpartak Žebrák#27#CZEA33.01:58:46+00:36:59Detail
66. Rábik JanNoufýr#65#CZEB19.01:59:14+00:37:27Detail
67. Charvát JanTJ Zaječov#29#CZEA34.01:59:44+00:37:57Detail
68. Novák TomášSpartak Žebrák#149#CZEA35.02:00:04+00:38:17Detail
69. Živný MichalPraha 7#93#CZEC7.02:00:21+00:38:34Detail
70. Mašek JiříSvět běhu#50#CZEC8.02:00:43+00:38:56Detail
71. Oulehla MichalBeroun#56#CZEA36.02:01:07+00:39:20Detail
72. Košťál LubošSmurfit Kappa #36#CZEB20.02:01:10+00:39:23Detail
73. Beránek LukášTT Loko Beroun#120#CZEA37.MDom254.02:01:15+00:39:28Detail
74. Skalinová KamilaSK Babice#222#CZEG3.02:01:34+00:39:47Detail
75. Hons PavelČAU#22#CZEB21.02:01:44+00:39:57Detail
76. Dettlef BenLC Dosse Wittstock#42#CZEC9.02:02:27+00:40:40Detail
77. Štěpánek PetrLovršovice#118#CZEB22.02:02:34+00:40:47Detail
78. Kadlec JiříPraha 7#96#CZEA38.02:02:40+00:40:53Detail
79. Beránek JosefMK Kladno#6#CZED4.02:02:47+00:41:00Detail
80. Zárybnický JanBike Club Brdy#91#CZEB23.02:03:02+00:41:15Detail
81. Jindra ŠtěpánYentac praha#136#CZEC10.02:03:05+00:41:18Detail
82. Brabec MiloslavTJ RND Rokycany#10#CZED5.02:03:23+00:41:36Detail
83. Hrdina VilémBohunice#102#CZED6.02:03:33+00:41:46Detail
84. Kubín JanPraha#113#CZEA39.02:04:01+00:42:14Detail
85. Šnobl JiříPříbram#126#CZEC11.02:04:05+00:42:18Detail
86. Šírek JanLany#79#CZEA40.02:04:19+00:42:32Detail
87. Pech JindřichŽleby#58#CZEA41.02:04:21+00:42:34Detail
88. Honzáková JiřinaBřevnov#208#CZEH1.02:04:25+00:42:38Detail
89. Korytár JánAC FALCON ROKYCANY#34#CZED7.02:04:28+00:42:41Detail
90. Palan MatyášSpartak Žebrák#57#CZEA42.02:04:38+00:42:51Detail
91. Seifert PetrPraha 5#72#CZEB24.02:04:45+00:42:58Detail
92. Flachs MichalZličín#16#CZEA43.02:05:12+00:43:25Detail
93. Medová IvanaZbečno#215#CZEG4.02:05:24+00:43:37Detail
94. Cibulka RadimIronstars Beroun#111#CZEA44.02:05:38+00:43:51Detail
95. Kraus DanielCheznovice#38#CZEA45.02:05:46+00:43:59Detail
96. Petrányi RadoslavBONBON Praha#61#SVKA46.02:06:05+00:44:18Detail
97. Jandečka IvanSAK Radotín#112#CZEC12.02:06:11+00:44:24Detail
98. Zadražil MichalNoufýr#94#CZEA47.02:06:12+00:44:25Detail
99. Červený MichalSmurfit Kappa#12#CZEB25.02:06:28+00:44:41Detail
100. Mališová KarlaPraha#214#CZEH2.02:06:39+00:44:52Detail
101. Holíková DanaAC - Falcon Rokycany#207#CZEF4.02:06:44+00:44:57Detail
102. Hrdlička DušanPraskolesy#26#CZEB26.02:06:49+00:45:02Detail
103. Blažek Jan#9#CZEA48.02:07:05+00:45:18Detail
104. Bayerová LenkaTJ Sokol Unhošť#205#CZEH3.02:07:25+00:45:38Detail
105. Marek VáclavSherpa#47#CZED8.02:07:26+00:45:39Detail
106. Kovařík FrantišekCerhovice#37#CZEA49.02:07:43+00:45:56Detail
107. Veselá Miloslava ErikaOutdoor Outsiders#225#CZEF5.02:08:15+00:46:28Detail
108. Sehnal AdrienSC Radotín#71#CZED9.02:08:30+00:46:43Detail
109. Kramářová VladimíraRSáci#211#CZEF6.02:08:43+00:46:56Detail
110. Sitte DavidMT Spartak Žebrák#74#CZEA50.02:09:00+00:47:13Detail
111. Přenosil StanislavBřeznice#64#CZEB27.02:09:28+00:47:41Detail
112. Šlosar RomanSokol Žebrák#41#CZEB28.MDom255.02:10:16+00:48:29Detail
113. Lukášková ZlataAC Falcon Rokycany#213#CZEH4.02:10:20+00:48:33Detail
114. Rejzek JiříTJ Sokol Medový Újezd#67#CZEB29.02:10:41+00:48:54Detail
115. Šlapák DušanKomárov#134#CZEA51.02:10:51+00:49:04Detail
116. Beneš MarekGenerali Investments CEE#5#CZEA52.02:11:25+00:49:38Detail
117. Nádhera PetrHradec Králové#53#CZEC13.02:11:26+00:49:39Detail
118. Ševčík MartinHopman Team Žatec#78#CZEC14.02:11:32+00:49:45Detail
119. Stárková AlenaSK Babice#223#CZEG5.02:11:51+00:50:04Detail
120. Kuník Tomᚎebrák#70#CZEB30.MDom256.02:12:14+00:50:27Detail
121. Landa JanSpartak Žebrák#44#CZEB31.02:12:34+00:50:47Detail
122. Litvík MajoPlevník-Drienové#46#SVKB32.02:12:41+00:50:54Detail
123. Košťál JanHopman Team Žatec#35#CZEB33.02:12:59+00:51:12Detail
124. Bednár PetrResidence Vyšehrad#103#CZEA53.02:13:24+00:51:37Detail
125. Flašarová LenkaNáchod#228#CZEG6.02:13:26+00:51:39Detail
126. Divišová BarboraAC Falcon Rokycany#229#CZEG7.02:13:32+00:51:45Detail
127. Horáček TomášMuay Thai / Kickboxing Spartak Žebrák#24#CZEA54.02:13:39+00:51:52Detail
128. Žákovec PavelSokol Kolín#117#CZEC15.02:15:46+00:53:59Detail
129. Škarda MilanAC Falcon Rokycany#81#CZEC16.02:17:01+00:55:14Detail
130. Turek JiříMT Žebrák#155#CZEC17.02:18:29+00:56:42Detail
131. Povalova Eva#220#CZEF7.02:18:30+00:56:43Detail
132. Neděla TomášT. Štěpánov#122#CZEB34.02:18:58+00:57:11Detail
133. Hrabák KarelSki Klub Žebrák#107#CZEB35.02:19:39+00:57:52Detail
134. Plavec HynekD. Dušníky#140#CZEB36.02:20:07+00:58:20Detail
135. Kunc PetrSokol Žebrák#90#CZEB37.MDom257.02:20:18+00:58:31Detail
136. Kučera OtakarSokol Přeštice#108#CZEE1.02:20:43+00:58:56Detail
137. Šiška JiříZdice#80#CZEB38.02:20:45+00:58:58Detail
138. Janový PetrAC- TRIAL PLZEŇ#30#CZEE2.02:21:09+00:59:22Detail
139. Šedivý MichalPodluhy#77#CZEC18.02:21:10+00:59:23Detail
140. Němec JindřichPříchovice#55#CZEA55.02:21:24+00:59:37Detail
141. Gehm AlešIronstars Beroun#154#CZEC19.02:21:44+00:59:57Detail
142. Krofta JiříLiga 100 Praha#39#CZED10.02:24:30+01:02:43Detail
143. Kroupova PetraPribram#212#CZEF8.02:24:30+01:02:43Detail
144. Jarolím PetrBeroun#31#CZEB39.02:24:37+01:02:50Detail
145. Kroupar JaroslavRozběháme Česko Klatovy#104#CZEA56.02:25:46+01:03:59Detail
146. Matthies GabiWildstock#227#CZEG8.02:25:48+01:04:01Detail
147. Herzig JanModřany#20#CZEB40.02:25:53+01:04:06Detail
148. Koldovský MartinZeleneč#33#CZEB41.02:25:59+01:04:12Detail
149. Žežulková LenkaŽebrák#203#CZEF9.ZDom251.02:26:23+01:04:36Detail
150. Pavlisová AdélaSpartak Žebrák#231#CZEF10.ZDom252.02:27:17+01:05:30Detail
151. Forýtek MichalPraha#106#CZEA57.02:27:18+01:05:31Detail
152. Hrba MartinHoražďovice#25#CZEA58.02:27:38+01:05:51Detail
153. Kyselý PetrTJ Zduchovice#43#CZEC20.02:27:45+01:05:58Detail
154. Winkelhőferová DanaZruč-Senec#226#CZEF11.02:27:48+01:06:01Detail
155. Bařtipánová IvanaBonbon#204#CZEG9.02:28:14+01:06:27Detail
156. Najbrtová SoňaNymburk#234#CZEF12.02:31:15+01:09:28Detail
157. Kuník JosefŽebrák#1#CZEC21.MDom258.02:31:51+01:10:04Detail
158. Bělohlávek KarelPodluhy#4#CZEA59.02:32:21+01:10:34Detail
159. Houžvičková KateřinaPříbram#236#CZEF13.02:33:15+01:11:28Detail
160. Hubička FilipDružec#28#CZEB42.02:33:36+01:11:49Detail
161. Podzemský JanCK Záluží#129#CZEA60.02:36:23+01:14:36Detail
162. Aubrecht PetrBonbon#2#CZEB43.02:36:35+01:14:48Detail
163. Sládek PetrPraha#148#CZEB44.02:36:36+01:14:49Detail
164. Šobáň MiroslavSokol Kařez#83#CZEB45.02:37:09+01:15:22Detail
165. Hron MichalRokycany#109#CZEC22.02:37:27+01:15:40Detail
166. Walker JesseSolar Turbines Team#89#CZEA61.02:37:33+01:15:46Detail
167. Picková JanaChramiště#219#CZEG10.02:38:02+01:16:15Detail
168. Nucová MagdalenaSolar Turbines Team#218#CZEF14.02:38:28+01:16:41Detail
169. Lemfeld TomášPraha 8#115#CZEC23.MDom259.02:42:45+01:20:58Detail
170. Kolářová PavlaSK Vlaška#210#CZEG11.02:44:46+01:22:59Detail
171. Mareš MartinZruč-Senec#48#CZEC24.02:46:06+01:24:19Detail
172. Šůcha VáclavSV Stříbro#85#CZEE3.02:50:55+01:29:08Detail
173. Ge EvženMaratonské vrány#18#CZED11.02:52:11+01:30:24Detail
174. Říha VladimírŽebrák#68#CZED12.MDom2510.02:52:19+01:30:32Detail
175. Sýkora FrantišekBěžci Slaný#123#CZEA62.02:53:30+01:31:43Detail
176. Rašner TomášKVS Olomouc#66#CZEB46.02:57:31+01:35:44Detail
177. Kinclová NikolaSK Doubravan Újezd#209#CZEF15.03:01:07+01:39:20Detail
178. Míšek JanBonbon#135#CZEC25.03:04:01+01:42:14Detail
179. Nováková LenkaDobříš#217#CZEG12.03:07:37+01:45:50Detail
180. Kohout PavelSK-Modřany#101#CZEE4.03:15:07+01:53:20Detail
181. Nádherová HanaHradec Králové#216#CZEH5.03:41:22+02:19:35Detail
Rookhuyzen ShayneAppeldorn#40#CZEB00:00:00Detail
Rybáčková SoňaMK Kladno#221#CZEF00:00:00Detail
Šimonová AndreaSabris CZ#224#SVKG00:00:00Detail
DNF Landa Martin#45#CZEADNF Detail
DNF Šloufová PavlínaAK Škoda Plzeň#202#CZEFDNF Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz