Oficiální Výsledková listina Žebrácká 25 a 10
12. 8. 2018

25 km Kategorie A

# Příjmení Jméno Klub st. č.ZeměSkupina 2#2Skupina 3#3Oficiální časZtráta
1. Mwetich SilosEidoret#99#HUN01:21:47Detail
2. Ngeno Isaac KumuterEidoret #100#HUN01:23:54+00:02:07Detail
3. Hochmut MilanAK Škoda Plzeň#133#CZE01:30:43+00:08:56Detail
4. Čivrný JiříSemily#14#CZE01:31:13+00:09:26Detail
5. Šneberger JanAC Falcon Rokycany#131#CZE01:32:54+00:11:07Detail
6. Ekl TomášIronstars Beroun#132#CZE01:33:23+00:11:36Detail
7. Šťastný TomášPSK OLYMP Praha#84#CZE01:36:59+00:15:12Detail
8. Pastor PatrikPasivity Žamberk#128#CZE01:37:42+00:15:55Detail
9. Hostička JanPříbram#105#CZE01:37:54+00:16:07Detail
10. Dražan JaroslavTT Příbram#150#CZE01:39:01+00:17:14Detail
11. Pešl JosefZebrak#60#CZEMDom251.01:40:07+00:18:20Detail
12. Eliáš LukášBK Běkodo Teplice#15#CZE01:40:11+00:18:24Detail
13. Holiček StanislavLochovice#21#CZE01:41:39+00:19:52Detail
14. Müller ZdenekRokycany#52#CZE01:42:08+00:20:21Detail
15. Maryska MilosZizkovsky tygri#49#CZE01:42:22+00:20:35Detail
16. Košťálek JosefLoko Beroun#98#CZE01:44:26+00:22:39Detail
17. Goj TomášTri Loko Beroun#143#CZE01:45:50+00:24:03Detail
18. Širanec PeterKoněprusy#116#CZE01:46:56+00:25:09Detail
19. Mika TomasUSK Praha#51#CZE01:47:07+00:25:20Detail
20. Kafka LeošČeský běžecký klub#32#CZE01:47:31+00:25:44Detail
21. Vosmek LukášVyběhej se/Halex#87#CZE01:47:44+00:25:57Detail
22. Keckstein JiříSK Tlustice#127#CZE01:49:49+00:28:02Detail
23. Franěk OndřejPraha 6#17#CZE01:49:56+00:28:09Detail
24. Neumann MartinPraha#151#CZE01:49:59+00:28:12Detail
25. Šubrt DavidTT Loko Beroun#144#CZE01:51:09+00:29:22Detail
26. Vlk PavelAuthor Sedláček Příbram#86#CZE01:51:30+00:29:43Detail
27. Zick StefanLC Dosse Wittstock#95#CZE01:54:49+00:33:02Detail
28. Vondrák MartinHorní Bříza#124#CZE01:55:11+00:33:24Detail
29. Rumpík ViktorLoko Beroun#63#CZEMDom252.01:55:22+00:33:35Detail
30. Kábrt TomášBuřtojedi#139#CZE01:56:54+00:35:07Detail
31. Škrlant MartinŽebrák#82#CZEMDom253.01:57:18+00:35:31Detail
32. Bílý BohumilTempomakers#142#CZE01:58:35+00:36:48Detail
33. Hrubý RichardSpartak Žebrák#27#CZE01:58:46+00:36:59Detail
34. Charvát JanTJ Zaječov#29#CZE01:59:44+00:37:57Detail
35. Novák TomášSpartak Žebrák#149#CZE02:00:04+00:38:17Detail
36. Oulehla MichalBeroun#56#CZE02:01:07+00:39:20Detail
37. Beránek LukášTT Loko Beroun#120#CZEMDom254.02:01:15+00:39:28Detail
38. Kadlec JiříPraha 7#96#CZE02:02:40+00:40:53Detail
39. Kubín JanPraha#113#CZE02:04:01+00:42:14Detail
40. Šírek JanLany#79#CZE02:04:19+00:42:32Detail
41. Pech JindřichŽleby#58#CZE02:04:21+00:42:34Detail
42. Palan MatyášSpartak Žebrák#57#CZE02:04:38+00:42:51Detail
43. Flachs MichalZličín#16#CZE02:05:12+00:43:25Detail
44. Cibulka RadimIronstars Beroun#111#CZE02:05:38+00:43:51Detail
45. Kraus DanielCheznovice#38#CZE02:05:46+00:43:59Detail
46. Petrányi RadoslavBONBON Praha#61#SVK02:06:05+00:44:18Detail
47. Zadražil MichalNoufýr#94#CZE02:06:12+00:44:25Detail
48. Blažek Jan#9#CZE02:07:05+00:45:18Detail
49. Kovařík FrantišekCerhovice#37#CZE02:07:43+00:45:56Detail
50. Sitte DavidMT Spartak Žebrák#74#CZE02:09:00+00:47:13Detail
51. Šlapák DušanKomárov#134#CZE02:10:51+00:49:04Detail
52. Beneš MarekGenerali Investments CEE#5#CZE02:11:25+00:49:38Detail
53. Bednár PetrResidence Vyšehrad#103#CZE02:13:24+00:51:37Detail
54. Horáček TomášMuay Thai / Kickboxing Spartak Žebrák#24#CZE02:13:39+00:51:52Detail
55. Němec JindřichPříchovice#55#CZE02:21:24+00:59:37Detail
56. Kroupar JaroslavRozběháme Česko Klatovy#104#CZE02:25:46+01:03:59Detail
57. Forýtek MichalPraha#106#CZE02:27:18+01:05:31Detail
58. Hrba MartinHoražďovice#25#CZE02:27:38+01:05:51Detail
59. Bělohlávek KarelPodluhy#4#CZE02:32:21+01:10:34Detail
60. Podzemský JanCK Záluží#129#CZE02:36:23+01:14:36Detail
61. Walker JesseSolar Turbines Team#89#CZE02:37:33+01:15:46Detail
62. Sýkora FrantišekBěžci Slaný#123#CZE02:53:30+01:31:43Detail
DNF Landa Martin#45#CZEDNF Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz