Oficiální Výsledková listina Žebrácká 25 a 10
12. 8. 2018

25 km Kategorie B

# Příjmení Jméno Klub st. č.ZeměSkupina 2#2Skupina 3#3Oficiální časZtráta
1. SAJI AbdelkabirMaroko#69MAR01:22:33Detail
2. GERYCH DavidCK Kupkolo#145CZE01:29:50+00:07:17Detail
3. MINAŘÍK PetrSKP Rokycany#130CZE01:32:20+00:09:47Detail
4. BLÁHA JanAK Kroměříž#8CZE01:34:32+00:11:59Detail
5. KOVÁŘ MichalTJ Sokol Unhošť#153CZE01:38:24+00:15:51Detail
6. STANČÍK TomášPlzeň#121CZE01:43:31+00:20:58Detail
7. RATAJ PavelRokycany#137CZE01:47:24+00:24:51Detail
8. SLADECEK Jakub#75CZE01:48:07+00:25:34Detail
9. PEJŠA Jan#59CZE01:49:01+00:26:28Detail
10. VOTAVA MartinKrálův Dvůr#88CZE01:49:39+00:27:06Detail
11. SCHEU HaraldLMB#73CZE01:51:19+00:28:46Detail
12. CROSSAN WilliamOlymp#125CZE01:52:15+00:29:42Detail
13. BARÁŠEK Aleš4timing.cz#138CZE01:53:18+00:30:45Detail
14. TOMČO DušanIronstars Beroun#146CZE01:54:39+00:32:06Detail
15. LÉBL JaroslavSolar Turbines#119CZE01:55:30+00:32:57Detail
16. HORA HonzaAktuář Hořovice#23CZE01:57:15+00:34:42Detail
17. BABKA TomášTos Žebrák#3CZE01:57:52+00:35:19Detail
18. NEBESKÝ TomášVarta Žebrák#54CZE01:58:17+00:35:44Detail
19. RÁBIK JanNoufýr#65CZE01:59:14+00:36:41Detail
20. KOŠŤÁL LubošSmurfit Kappa #36CZE02:01:10+00:38:37Detail
21. HONS PavelČAU#22CZE02:01:44+00:39:11Detail
22. ŠTĚPÁNEK PetrLovršovice#118CZE02:02:34+00:40:01Detail
23. ZÁRYBNICKÝ JanBike Club Brdy#91CZE02:03:02+00:40:29Detail
24. SEIFERT PetrPraha 5#72CZE02:04:45+00:42:12Detail
25. ČERVENÝ MichalSmurfit Kappa#12CZE02:06:28+00:43:55Detail
26. HRDLIČKA DušanPraskolesy#26CZE02:06:49+00:44:16Detail
27. PŘENOSIL StanislavBřeznice#64CZE02:09:28+00:46:55Detail
28. ŠLOSAR RomanSokol Žebrák#41CZEMDom255.02:10:16+00:47:43Detail
29. REJZEK JiříTJ Sokol Medový Újezd#67CZE02:10:41+00:48:08Detail
30. KUNÍK Tomᚎebrák#70CZEMDom256.02:12:14+00:49:41Detail
31. LANDA JanSpartak Žebrák#44CZE02:12:34+00:50:01Detail
32. LITVÍK MajoPlevník-Drienové#46SVK02:12:41+00:50:08Detail
33. KOŠŤÁL JanHopman Team Žatec#35CZE02:12:59+00:50:26Detail
34. NEDĚLA TomášT. Štěpánov#122CZE02:18:58+00:56:25Detail
35. HRABÁK KarelSki Klub Žebrák#107CZE02:19:39+00:57:06Detail
36. PLAVEC HynekD. Dušníky#140CZE02:20:07+00:57:34Detail
37. KUNC PetrSokol Žebrák#90CZEMDom257.02:20:18+00:57:45Detail
38. ŠIŠKA JiříZdice#80CZE02:20:45+00:58:12Detail
39. JAROLÍM PetrBeroun#31CZE02:24:37+01:02:04Detail
40. HERZIG JanModřany#20CZE02:25:53+01:03:20Detail
41. KOLDOVSKÝ MartinZeleneč#33CZE02:25:59+01:03:26Detail
42. HUBIČKA FilipDružec#28CZE02:33:36+01:11:03Detail
43. AUBRECHT PetrBonbon#2CZE02:36:35+01:14:02Detail
44. SLÁDEK PetrPraha#148CZE02:36:36+01:14:03Detail
45. ŠOBÁŇ MiroslavSokol Kařez#83CZE02:37:09+01:14:36Detail
46. RAŠNER TomášKVS Olomouc#66CZE02:57:31+01:34:58Detail
ROOKHUYZEN ShayneAppeldorn#40CZE00:00:00Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz