Oficiální Výsledková listina Žebrácká 25 a 10
12. 8. 2018

25 km Kategorie B

# Příjmení Jméno Klub st. č.ZeměSkupina 2#2Skupina 3#3Oficiální časZtráta
1. Saji AbdelkabirMaroko#69#MAR01:22:33Detail
2. Gerych DavidCK Kupkolo#145#CZE01:29:50+00:07:17Detail
3. Minařík PetrSKP Rokycany#130#CZE01:32:20+00:09:47Detail
4. Bláha JanAK Kroměříž#8#CZE01:34:32+00:11:59Detail
5. Kovář MichalTJ Sokol Unhošť#153#CZE01:38:24+00:15:51Detail
6. Stančík TomášPlzeň#121#CZE01:43:31+00:20:58Detail
7. Rataj PavelRokycany#137#CZE01:47:24+00:24:51Detail
8. Sladecek Jakub#75#CZE01:48:07+00:25:34Detail
9. Pejša Jan#59#CZE01:49:01+00:26:28Detail
10. Votava MartinKrálův Dvůr#88#CZE01:49:39+00:27:06Detail
11. Scheu HaraldLMB#73#CZE01:51:19+00:28:46Detail
12. Crossan WilliamOlymp#125#CZE01:52:15+00:29:42Detail
13. Barášek Aleš4timing.cz#138#CZE01:53:18+00:30:45Detail
14. Tomčo DušanIronstars Beroun#146#CZE01:54:39+00:32:06Detail
15. Lébl JaroslavSolar Turbines#119#CZE01:55:30+00:32:57Detail
16. Hora HonzaAktuář Hořovice#23#CZE01:57:15+00:34:42Detail
17. Babka TomášTos Žebrák#3#CZE01:57:52+00:35:19Detail
18. Nebeský TomášVarta Žebrák#54#CZE01:58:17+00:35:44Detail
19. Rábik JanNoufýr#65#CZE01:59:14+00:36:41Detail
20. Košťál LubošSmurfit Kappa #36#CZE02:01:10+00:38:37Detail
21. Hons PavelČAU#22#CZE02:01:44+00:39:11Detail
22. Štěpánek PetrLovršovice#118#CZE02:02:34+00:40:01Detail
23. Zárybnický JanBike Club Brdy#91#CZE02:03:02+00:40:29Detail
24. Seifert PetrPraha 5#72#CZE02:04:45+00:42:12Detail
25. Červený MichalSmurfit Kappa#12#CZE02:06:28+00:43:55Detail
26. Hrdlička DušanPraskolesy#26#CZE02:06:49+00:44:16Detail
27. Přenosil StanislavBřeznice#64#CZE02:09:28+00:46:55Detail
28. Šlosar RomanSokol Žebrák#41#CZEMDom255.02:10:16+00:47:43Detail
29. Rejzek JiříTJ Sokol Medový Újezd#67#CZE02:10:41+00:48:08Detail
30. Kuník Tomᚎebrák#70#CZEMDom256.02:12:14+00:49:41Detail
31. Landa JanSpartak Žebrák#44#CZE02:12:34+00:50:01Detail
32. Litvík MajoPlevník-Drienové#46#SVK02:12:41+00:50:08Detail
33. Košťál JanHopman Team Žatec#35#CZE02:12:59+00:50:26Detail
34. Neděla TomášT. Štěpánov#122#CZE02:18:58+00:56:25Detail
35. Hrabák KarelSki Klub Žebrák#107#CZE02:19:39+00:57:06Detail
36. Plavec HynekD. Dušníky#140#CZE02:20:07+00:57:34Detail
37. Kunc PetrSokol Žebrák#90#CZEMDom257.02:20:18+00:57:45Detail
38. Šiška JiříZdice#80#CZE02:20:45+00:58:12Detail
39. Jarolím PetrBeroun#31#CZE02:24:37+01:02:04Detail
40. Herzig JanModřany#20#CZE02:25:53+01:03:20Detail
41. Koldovský MartinZeleneč#33#CZE02:25:59+01:03:26Detail
42. Hubička FilipDružec#28#CZE02:33:36+01:11:03Detail
43. Aubrecht PetrBonbon#2#CZE02:36:35+01:14:02Detail
44. Sládek PetrPraha#148#CZE02:36:36+01:14:03Detail
45. Šobáň MiroslavSokol Kařez#83#CZE02:37:09+01:14:36Detail
46. Rašner TomášKVS Olomouc#66#CZE02:57:31+01:34:58Detail
Rookhuyzen ShayneAppeldorn#40#CZE00:00:00Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz