Oficiální Výsledková listina Říčkovský GOLEM 2018
21. 7. 2018

muži Kategorie veteráni

# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtrátaplaváníkoloběh
1. Pozlar TomášLázeňáci#91#01:32:19.7600:07:49.8001:01:56.5000:22:33.46Detail
2. Svoboda MarekFitness Freedom race team#53#01:32:23.28+00:00:03.5100:08:06.2501:00:25.2700:23:51.74Detail
3. Hurych AntonínLitomyšl#105#01:33:10.66+00:00:50.8900:07:50.4601:00:53.8200:24:26.36Detail
4. Vodehnal JanOMT Pardubice#64#01:34:45.03+00:02:25.2600:06:59.4701:01:54.6500:25:50.90Detail
5. Štangler DavidTJ Lokomotiva Trutnov#55#01:35:12.73+00:02:52.9600:08:47.6201:02:22.5100:24:02.59Detail
6. Lipenský MartinFort SMC#79#01:37:36.16+00:05:16.3900:08:02.2301:03:51.1500:25:42.76Detail
7. Pochobradský JanFort SMC Ústí nad Orlicí#41#01:39:15.88+00:06:56.1100:07:08.7901:04:54.2400:27:12.84Detail
8. Zdeněk TomášTriatlon Býšť#110#01:39:55.09+00:07:35.3200:07:31.1501:06:08.3800:26:15.55Detail
9. Krutílek MarekTT Pardubice#27#01:40:01.18+00:07:41.4100:07:43.8301:05:11.3400:27:06.00Detail
10. Pittner RomanSBR TRI-TEAM LITOMYŠL#40#01:40:05.51+00:07:45.7400:08:34.8100:00:17.2001:06:06.49Detail
11. Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk#11#01:40:14.76+00:07:54.9900:11:21.3401:05:09.6200:23:43.79Detail
12. Mařík Jiří3D Fitness race team#31#01:40:26.15+00:08:06.3800:08:45.4901:05:32.9800:26:07.67Detail
13. Scheuer JanLanškroun#47#01:41:07.16+00:08:47.3900:08:30.8801:06:25.5600:26:10.70Detail
14. Kynický RadekFitness Freedom Race Team#101#01:41:24.46+00:09:04.6900:10:13.2501:05:16.4300:25:54.77Detail
15. Strnad Tomáš3D Fitness Race Team#51#01:42:41.18+00:10:21.4100:08:11.5601:06:43.2400:27:46.37Detail
16. Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice#15#01:42:52.71+00:10:32.9400:08:57.1901:08:34.5900:25:20.93Detail
17. Beran PetrCafe Racers#127#01:43:58.59+00:11:38.8200:07:53.8301:07:32.6600:28:32.08Detail
18. Capoušek Mirek3D FITNESS RT#3#01:44:25.02+00:12:05.2500:06:33.4601:10:25.2200:27:26.32Detail
19. Suchdol Josef3D Fitness Race Team#94#01:44:36.81+00:12:17.0400:08:36.9301:07:48.4600:28:11.41Detail
20. Soukup MartinTria Klub Poděbrady#90#01:44:50.28+00:12:30.5100:09:01.6601:07:26.5300:28:22.09Detail
21. Krejčí Jaromírski club Pastviny#26#01:45:01.06+00:12:41.2900:08:32.2501:09:28.3900:27:00.42Detail
22. Rejda JanOMT Pardubice#44#01:47:25.79+00:15:06.0200:07:48.7901:10:07.0300:29:29.96Detail
23. Šafář LiborSport Bárt#76#01:48:28.57+00:16:08.8000:08:21.8201:09:34.2300:30:32.52Detail
24. Králík Michal ZajdaTJ Lokomotiva Trutnov#24#01:48:46.85+00:16:27.0800:09:08.1301:08:08.4300:31:30.27Detail
25. Samek PavelFort SMC#72#01:50:31.90+00:18:12.1300:09:23.6101:10:23.1300:30:45.14Detail
26. Liška PavelFort SMC Ústí nad Orlicí#29#01:50:52.47+00:18:32.7000:08:19.6301:10:58.6500:31:34.19Detail
27. Vopršálek MiroslavBrück team#66#01:51:47.05+00:19:27.2800:07:01.2501:14:25.3300:30:20.46Detail
28. Horáček DavidCST ČT#104#01:52:16.69+00:19:56.9200:08:35.8601:16:58.4700:26:42.36Detail
29. Hruban JanČ. Třebová#102#01:52:26.81+00:20:07.0400:10:08.1701:10:45.0600:31:33.57Detail
30. Čtvrtečka PavelTJ Lokomotiva Trutnov#50#01:52:41.68+00:20:21.9100:07:44.6801:16:49.4800:28:07.50Detail
31. Svoboda FilipSMC Ford Ústí nad Orlicí#52#01:53:12.41+00:20:52.6400:09:25.0301:13:40.2700:30:07.09Detail
32. Novotný Luděk3D Fitness RT#36#01:54:22.82+00:22:03.0500:09:13.8701:15:07.5900:30:01.36Detail
33. Vencl JiříVencl - Serus Žamberk#122#01:55:02.74+00:22:42.9700:09:48.5501:14:58.6600:30:15.52Detail
34. Odvážka LiborFitness Freedom Race Team#97#01:55:14.81+00:22:55.0400:10:12.3101:15:33.0200:29:29.47Detail
35. Beran FrantišekBerani#1#01:57:00.42+00:24:40.6500:09:35.3101:12:39.9700:34:45.14Detail
36. Šilar TomášSK Staročensko #132#01:57:28.87+00:25:09.1000:11:18.6801:15:52.9900:30:17.18Detail
37. Černý AlešJKF Jaroměř#6#01:59:41.15+00:27:21.3800:11:55.9401:14:50.9300:32:54.26Detail
38. Horha Radek#120#02:01:12.78+00:28:53.0100:10:34.7401:19:22.5000:31:15.53Detail
39. Votava VladimírVOTAVOVI TEAM#67#02:02:18.29+00:29:58.5200:11:25.6001:16:34.8400:34:17.84Detail
40. Fabián JaroslavČastolovice#10#02:04:18.19+00:31:58.4200:13:27.0301:14:16.3000:36:34.86Detail
41. Morávek IvanDlouhoňovice#33#02:04:41.00+00:32:21.2300:12:00.4601:18:36.8600:34:03.68Detail
42. Fajt JanSMC Fort#130#02:05:03.19+00:32:43.4200:12:28.7701:13:43.6100:38:50.81Detail
43. Štěrba PetrÚO#78#02:06:01.43+00:33:41.6600:11:43.1201:18:18.7500:35:59.55Detail
44. Lebeda MartinFort SMC #28#02:07:20.45+00:35:00.6800:11:56.7201:23:11.4800:32:12.24Detail
45. Janovský Marcel#17#02:08:26.94+00:36:07.1700:12:12.2301:20:12.7300:36:01.97Detail
46. Jindra JiříKunvald#113#02:10:01.68+00:37:41.9100:13:19.2001:22:23.4000:34:19.07Detail
47. Šebek JindřichFort SMC#98#02:10:46.30+00:38:26.5300:09:51.2501:23:11.6800:37:43.35Detail
48. Štěpánek MartinLetohrad#56#02:14:10.08+00:41:50.3100:10:45.3701:26:30.4600:36:54.23Detail
49. Čejka PavelPardubice#96#02:15:32.15+00:43:12.3800:07:51.0201:23:32.4500:44:08.67Detail
50. Koníř Miloslav#22#02:19:35.65+00:47:15.8800:13:59.1701:28:50.1100:36:46.36Detail
51. Hovorka TomášFort SMC#74#02:19:36.71+00:47:16.9400:11:57.4701:27:24.5400:40:14.68Detail
52. Hofman OldaTri Club Dobruška#77#02:20:46.60+00:48:26.8300:11:16.6701:30:45.7900:38:44.13Detail
53. Fáber Viliam3D Fitness Race Team#87#02:22:29.83+00:50:10.0600:10:07.5001:41:23.4700:30:58.85Detail
54. Čech DanielVM Cross#4#02:24:34.09+00:52:14.3200:11:27.1201:30:52.1200:42:14.84Detail
55. Černý VladimírCAPART#5#02:32:33.76+01:00:13.9900:11:29.0801:36:49.3400:44:15.33Detail
56. Josefy Danielbruck#21#02:34:06.85+01:01:47.0800:10:35.8201:32:32.7400:50:58.28Detail
57. Weihrauch RadekŽamberk#68#02:44:16.12+01:11:56.3500:15:42.7601:40:59.5400:47:33.81Detail
58. Novotný Přemysl3D Fitness Race Team#108#02:48:06.93+01:15:47.1600:13:31.8401:43:45.0700:50:50.00Detail
DNF Hrdina Jaroslav#82#00:09:15.2302:23:37.79Detail
DNF Sedláček RomanActivity Lanškroun#95#00:08:09.15Detail
DNF Kručina Luboš#109#00:12:17.19Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz