Oficiální Výsledková listina Všechlapská šlapka
1. 9. 2018

hlavní

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Skupina 2#2Oficiální časZtráta
1. Pohl MílaNymburk#96#M401.01:10:42.35Detail
2. Bartoš KarelNymburk#1#M501.01:11:24.00+00:00:41.65Detail
3. Bezdička MiroslavCS Stodůlky#18#M402.01:12:20.34+00:01:37.99Detail
4. Soukup MartinOpolany#94#M502.01:12:20.34+00:01:37.99Detail
5. Ryglewicz MichalKovanice#33#M403.01:12:20.43+00:01:38.08Detail
6. Hejna PavelNymburk#100#M404.01:12:21.56+00:01:39.21Detail
7. Horyna VlastimilTJ Lokomotiva Nymburk#16#M503.01:13:29.84+00:02:47.49Detail
8. Šimeček LuděkLokomotiva#29#M504.01:13:31.05+00:02:48.70Detail
9. Janata PavelVlkava#97#M405.01:14:55.72+00:04:13.37Detail
10. Punčochář PetrCS Stodůlky#67#M406.01:15:54.37+00:05:12.02Detail
11. Zbýň MartinPřerov nad Labem#88#M301.01:16:40.58+00:05:58.23Detail
12. Horyna VlastíkTJ Lokomotiva Nymburk#15#Junioři1.01:19:45.70+00:09:03.35Detail
13. Šemlej VladimírCyklistika Nymburk#38#M505.01:19:46.28+00:09:03.93Detail
14. Maťhová AndreaTJ Lokomotiva Nymburk#65#Z351.1.01:21:06.96+00:10:24.61Detail
15. Vanický JanNymburk#44#M302.01:21:28.78+00:10:46.43Detail
16. Pavlů Dušan#79#M506.01:22:12.47+00:11:30.12Detail
17. Čihák LubomírSemice#3#M70plus1.01:22:16.18+00:11:33.83Detail
18. Salava JaroslavVšechlapy#34#M507.všechlapák1.01:22:29.66+00:11:47.31Detail
19. Horký MichalTETA TEAM#13#M303.01:22:38.65+00:11:56.30Detail
20. Michálek MiloslavSázava#90#M601.01:23:31.95+00:12:49.60Detail
21. Křena MartinLysá nad Labem#22#M407.01:23:47.35+00:13:05.00Detail
22. Dvořáková SimonaPoděbrady#93#Z451.01:23:54.70+00:13:12.35Detail
23. Mejzr JanVšechlapy#26#M304.všechlapák2.01:24:11.80+00:13:29.45Detail
24. Hodboď ZdeněkTJ Lokomotiva Nymburk #9#M508.01:25:54.83+00:15:12.48Detail
25. Sedlák MilanMladá Boleslav#36#M602.01:26:23.97+00:15:41.62Detail
26. Novák JanMTB Čilec#28#M509.01:26:56.69+00:16:14.34Detail
27. Punčochářová DitaKerberos#66#Z452.01:27:42.31+00:16:59.96Detail
28. Haba JanJoskatel Team#35#M408.01:27:42.33+00:16:59.98Detail
29. Fučík JosefCK Vinohradské šlapky#5#M70plus2.01:27:43.01+00:17:00.66Detail
30. Fliedrová IlonaTJ Lokomotiva Nymburk#4#Z46plus1.01:27:43.31+00:17:00.96Detail
31. Hora MarekVšechlapy#8#M5010.všechlapák3.01:29:02.07+00:18:19.72Detail
32. Vinš PavelLepší mrtvý, než druhý #46#M305.01:29:47.20+00:19:04.85Detail
33. Bartošová MartinaTJ Lokomotiva Nymburk#2#Juniorky1.01:30:32.57+00:19:50.22Detail
34. Michl JosefNymburk#98#M603.01:30:51.02+00:20:08.67Detail
35. Vanický MiroslavCK Nymburk#45#M604.01:33:46.83+00:23:04.48Detail
36. Hnilica JanPraha#92#M409.01:34:21.47+00:23:39.12Detail
37. Šída Libor#76#M4010.všechlapák4.01:37:11.40+00:26:29.05Detail
38. Šindelář MilošNymburk#39#M605.01:38:34.57+00:27:52.22Detail
39. Kurková NatálkaTJ Lokomotiva Nymburk#24#Juniorky2.01:39:05.12+00:28:22.77Detail
40. Kubeš OtoNymburk#23#M606.01:39:05.82+00:28:23.47Detail
41. Janeček MichalPraha#63#M4011.01:39:58.80+00:29:16.45Detail
42. Tuláček MilanKolín#43#M5011.01:40:50.10+00:30:07.75Detail
43. Horký PetrTETA TEAM#62#M607.01:40:59.79+00:30:17.44Detail
44. Horáková MichaelaLoučeň #48#Z352.01:41:15.54+00:30:33.19Detail
45. Švejdová JitkaKladno #42#Z453.01:43:15.01+00:32:32.66Detail
46. Svoboda JosefNymburk#37#M608.01:43:15.14+00:32:32.79Detail
47. Hospodka PatrikTJ Lokomotiva Nymburk#17#Junioři2.01:43:33.93+00:32:51.58Detail
48. Mejzrová MartinaNymburk#27#Z353.všechlapanda1.01:48:33.59+00:37:51.24Detail
49. Rástočný JanNymburk#32#M4012.01:50:34.66+00:39:52.31Detail
50. Kysilka MartinJíkev#64#M5012.01:55:30.39+00:44:48.04Detail
51. Šnídlová GabčaTJ LOKOMOTIVA NYMBURK#60#Juniorky3.02:12:02.70+01:01:20.35Detail
52. Šnídlů MaránekTJ LOKOMOTIVA NYMBURK#41#M4013.02:12:21.45+01:01:39.10Detail
53. Rozvoral RadekVšechlapy#7#M306.všechlapák5.02:25:26.98+01:14:44.63Detail
54. Hofman TomášVšechlapy#10#M4014.všechlapák6.02:25:27.71+01:14:45.36Detail
55. Procházka Josef#49#M4015.všechlapák7.02:25:27.91+01:14:45.56Detail
56. Procházka LukášVšechlapy#95#M4016.všechlapák8.02:25:28.57+01:14:46.22Detail
57. Trojánek VlastimilVšechlapy#72#M4017.všechlapák9.02:25:29.25+01:14:46.90Detail
DNF Procházka PavelVšechlapy#12#M40všechlapákDNF Detail
DNF Jambor MichalMěstec Králové#99#M40DNF Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz