Oficiální Výsledková listina Běh pro Paměť národa Praha
9. 6. 2018

5 km Kategorie M39

# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtrátaČipový čas
1. Fochler PetrAK Drnovice#64#00:18:31Detail
2. Režič ZvonimirPraha#422#00:20:31+00:02:00Detail
3. Sedláček Pavel#291#00:20:51+00:02:2000:20:46.54Detail
4. Trlifaj DanielGJK#359#00:20:53+00:02:2200:20:50.43Detail
5. Lelek MiroslavHarrachov#604#00:21:43+00:03:1200:21:41.75Detail
6. Voseček Václav#377#00:21:48+00:03:17Detail
7. Horsky PetrLEGO#98#00:21:51+00:03:2000:21:41.65Detail
8. Chlad Jan#116#00:22:39+00:04:0800:22:35.86Detail
9. Dumalas Andreas#53#00:23:08+00:04:3700:23:05.67Detail
10. Bartoš ErikNové Mesto nad Váhom#439#00:23:19+00:04:4800:23:18.24Detail
11. Říha ViktorPraha#510#00:24:09+00:05:3800:24:07.05Detail
12. Kučera PetrTOP 09/TOP tým#194#00:24:20+00:05:4900:24:14.65Detail
13. Potapov Viacheslav#263#00:24:43+00:06:1200:24:36.05Detail
14. Fazekaš MichalGENNET#59#00:24:51+00:06:2000:24:47.09Detail
15. Očka Petr#426#00:25:12+00:06:4100:25:04.27Detail
16. Janda AntonínPraha#415#00:25:22+00:06:5100:25:12.41Detail
17. Köhler Jan#165#00:26:06+00:07:3500:26:03.34Detail
18. Novák Jan#241#00:26:11+00:07:40Detail
19. Kubín JanDiagnostický ústav pro mládež, Praha 2#192#00:26:40+00:08:0900:26:35.80Detail
20. Pojsl Jan#259#00:26:45+00:08:1400:26:40.56Detail
21. Bernard JáchymTentočky Votočky#12#00:26:46+00:08:1500:26:43.83Detail
22. Vozábal MatějCZAKOF#379#00:26:47+00:08:1600:26:42.76Detail
23. Culka MartinAZ Hujer#27#00:26:50+00:08:1900:26:27.96Detail
24. Černý MatějVeselá škola, Soukenicka 10, Praha 1#35#00:26:51+00:08:2000:26:47.74Detail
25. Mudra Ondřej#236#00:27:25+00:08:54Detail
26. Velfl TomášPraha#425#00:27:33+00:09:0200:27:28.83Detail
27. Najman JiříVodochody#606#00:27:44+00:09:1300:27:40.83Detail
28. Synek AlešDiagnostický ústav pro mládež, Praha 2#323#00:27:45+00:09:1400:27:37.55Detail
29. Kiezler FilipDiagnostický ústav pro mládež, Praha 2#151#00:27:54+00:09:2300:27:49.22Detail
30. Kořínek Lukáš#171#00:28:18+00:09:4700:28:12.57Detail
31. Werenyckyj VojtěchPexeso#384#00:28:18+00:09:4700:28:15.16Detail
32. Janda Ondrej#122#00:28:19+00:09:4800:28:12.68Detail
33. Hošek JakubISŠ MB#101#00:28:33+00:10:0200:28:17.19Detail
34. Žižka IvanAZ Hujer#399#00:28:35+00:10:0400:28:12.93Detail
35. Kořínek Zdeněk#172#00:28:39+00:10:0800:28:37.08Detail
36. Šimek Jakub#329#00:28:40+00:10:0900:28:36.46Detail
37. Růžička Šimon#281#00:28:46+00:10:15Detail
38. Hlaváček LukářPraha#427#00:28:47+00:10:1600:28:34.95Detail
39. Milner FrantišekPraha#476#00:28:49+00:10:1800:28:44.26Detail
40. Dolejší Martin#46#00:28:52+00:10:2100:28:48.45Detail
41. Kadeřábek MartinDiagnostický ústav pro mládež, Praha 2#138#00:29:04+00:10:3300:28:55.75Detail
42. Staněk Karel#313#00:29:06+00:10:3500:29:00.34Detail
43. Kopťár MichalČeské dráhy, a.s.#169#00:29:18+00:10:4700:29:00.93Detail
44. Mašín Marek#219#00:30:00+00:11:2900:29:48.92Detail
45. Starý Jan#317#00:30:12+00:11:4100:29:51.62Detail
46. Kočí Petr#164#00:30:19+00:11:4800:30:05.27Detail
47. Trčka Stanislav#357#00:30:49+00:12:1800:30:30.61Detail
48. Lukeš AdamPraha#431#00:30:57+00:12:2600:30:53.33Detail
49. Votrubec LukasTJ Sokol Lakros Zbraslav#378#00:31:00+00:12:2900:30:32.86Detail
50. Kalhous JanSKP Ústí nad Labem#139#00:31:13+00:12:4200:31:06.05Detail
51. Šír Jakub#331#00:31:39+00:13:0800:31:19.69Detail
52. Horčic Martin#97#00:32:10+00:13:3900:31:58.22Detail
53. Valkoun PetrHvezdy v Lese, lesni klub#367#00:32:15+00:13:4400:31:54.55Detail
54. Werenyckyj ŠtěpánPexeso#383#00:32:49+00:14:1800:32:45.55Detail
55. Kalina Michal#434#00:32:49+00:14:1800:32:14.12Detail
56. Šubrt David#344#00:32:54+00:14:2300:32:33.24Detail
57. Rychtar Jakub#286#00:33:45+00:15:1400:33:27.36Detail
58. Ryant Filip#282#00:34:29+00:15:5800:34:12.16Detail
59. Hron Jiří#106#00:34:46+00:16:1500:34:23.71Detail
60. Kabátník PetrTým Tynek#135#00:35:44+00:17:1300:35:34.50Detail
61. Kroupa AdamPraha#607#00:35:48+00:17:1700:35:33.53Detail
62. Kroupa Jakub#185#00:35:49+00:17:1800:35:34.24Detail
63. Číž Martin#37#00:36:08+00:17:3700:36:00.57Detail
64. Hampl Jan#81#00:36:26+00:17:5500:35:59.34Detail
65. Minařík Adam#226#00:36:40+00:18:0900:36:20.98Detail
66. Kacerovský Jiří#137#00:36:46+00:18:1500:36:23.98Detail
67. Holt AnthonyZS Brana jazyku Uhelny trh#92#00:37:16+00:18:4500:36:53.22Detail
68. Hirič Dalibor#87#00:37:55+00:19:2400:37:25.74Detail
69. Havel Milan#83#00:37:59+00:19:2800:37:39.82Detail
70. Janulik David#129#00:38:50+00:20:1900:38:29.38Detail
71. Dvořák Vladimír#55#00:40:31+00:22:0000:40:08.35Detail
72. Šimon HlinovskýPraha#432#00:40:59+00:22:28Detail
73. Ditrich Robert#43#00:43:14+00:24:4300:42:52.41Detail
74. Huta Filip#112#00:43:56+00:25:2500:43:37.29Detail
75. Burda JirkaArmáda české republiky#21#00:45:47+00:27:1600:45:22.73Detail
Barda Lukáš#4#00:00:00Detail
Kilian Vojtěch#152#00:00:00Detail
Mára Michal#212#00:00:00Detail
Marek Jan#213#00:00:00Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz