Oficiální Výsledková listina Triatlon HK
15. 6. 2018

A,B,C

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtrátaplaváníD1koloD2běh
1. Klubal ŠimonZŠ SNP#18#C kluci1.00:10:06.1500:00:27.4600:00:31.9600:07:25.68 00:00:16.5400:01:24.48 Detail
2. Šinták VojtěchZŠ SNP#74#A kluci1.00:10:13.15+00:00:06.9900:00:26.5000:00:25.1900:07:39.62 00:00:14.1900:01:27.63 Detail
3. Křoustková NelaZŠ SNP#39#C holky1.00:10:13.62+00:00:07.4600:00:24.0300:00:26.6200:07:47.66 00:00:14.4800:01:20.82 Detail
4. Fondrnaj MaxZŠ SNP#98#C kluci2.00:10:14.45+00:00:08.2900:00:27.3800:00:49.0900:07:25.37 00:00:09.4400:01:23.14 Detail
5. Marek FilipZŠ SNP#51#B kluci1.00:10:14.80+00:00:08.6400:00:28.3700:00:40.2500:07:35.54 00:00:12.1000:01:18.53 Detail
6. Dus MatějZŠ SNP#7#B kluci2.00:10:28.43+00:00:22.2700:00:35.2300:00:51.1200:07:13.20 00:00:14.3300:01:34.52 Detail
7. Biedermann AlexZŠ SNP#73#C kluci3.00:10:32.34+00:00:26.1800:00:31.5200:00:47.6800:07:21.57 00:00:18.9600:01:32.59 Detail
8. Bittner MarekZŠ SNP#29#C kluci4.00:10:36.54+00:00:30.3800:00:28.2400:00:30.0000:07:50.26 00:00:21.2900:01:26.73 Detail
9. Dusová VeronikaZŠ SNP#6#A holky1.00:10:37.47+00:00:31.3100:00:29.3800:00:37.5100:07:52.16 00:00:14.3300:01:24.07 Detail
10. Šrámek DavidZŠ Pouchov#10#B kluci3.00:10:38.18+00:00:32.0200:00:23.3900:00:58.6200:07:32.98 00:00:16.2400:01:26.92 Detail
11. Vacek OttoZŠ Pouchov#9#A kluci2.00:10:38.94+00:00:32.7800:00:29.8700:00:54.2900:07:32.19 00:00:12.7100:01:29.85 Detail
12. Croftová AmeliaZŠ SNP#127#C holky2.00:10:40.77+00:00:34.6100:00:30.8000:00:37.0000:07:42.76 00:00:13.6600:01:36.54 Detail
13. Špačková TerezaZŠ SNP#52#C holky3.00:10:45.75+00:00:39.5900:00:29.2600:00:47.0000:07:45.91 00:00:14.1400:01:29.42 Detail
14. Korečková MarkétaZŠ Pouchov#12#B holky1.00:10:45.76+00:00:39.6000:00:34.4300:00:40.3700:07:36.41 00:00:15.0600:01:39.47 Detail
15. Kuchařová EmmaZŠ SNP#27#C holky4.00:10:46.20+00:00:40.0400:00:32.0300:00:42.6700:07:48.50 00:00:12.4800:01:30.50 Detail
16. Tomáš DavidZŠ SNP#32#C kluci5.00:10:53.95+00:00:47.7900:00:40.7500:00:57.2800:07:27.37 00:00:17.2400:01:31.28 Detail
17. Holeček MatyasZŠ SNP#96#B kluci4.00:10:55.59+00:00:49.4300:00:32.2500:00:51.6300:07:44.29 00:00:19.2700:01:28.14 Detail
18. Novotná DorotaZŠ SNP#8#C holky5.00:10:57.62+00:00:51.4600:00:30.1800:00:43.6300:08:04.26 00:00:17.2000:01:22.33 Detail
19. Dvořáková AnetaZŠ Masarykova Rychnov nad Kněžnou#30#C holky6.00:11:05.26+00:00:59.1000:00:29.5400:00:40.3600:08:05.33 00:00:18.6500:01:31.36 Detail
20. Lilge Šimon AlexZŠ SNP#95#B kluci5.00:11:09.60+00:01:03.4400:00:28.6100:00:43.5900:08:15.22 00:00:17.7600:01:24.40 Detail
21. Hornychová KvětoslavaZŠ SNP#31#C holky7.00:11:17.38+00:01:11.2200:00:28.7100:00:38.2700:08:09.72 00:00:18.2500:01:42.41 Detail
22. Lorencová LucieZŠ SNP#3#B holky2.00:11:19.12+00:01:12.9600:00:24.1300:00:48.6400:08:18.07 00:00:16.2800:01:31.96 Detail
23. Koreček JakubZŠ Pouchov#11#B kluci6.00:11:19.20+00:01:13.0400:00:29.0300:00:56.8100:07:40.59 00:00:13.7200:01:59.03 Detail
24. Nosková DenisaZŠ Praskačka#141#C holky8.00:11:31.57+00:01:25.4100:00:33.8300:00:51.5900:07:56.09 00:00:21.8000:01:48.24 Detail
25. Fikar BořekZŠ Praskačka#139#C kluci6.00:11:52.36+00:01:46.2000:00:29.7700:01:01.5000:08:18.93 00:00:19.2700:01:42.86 Detail
26. Kopečný DanielZŠ SNP#72#C kluci7.00:12:06.95+00:02:00.7900:00:33.3700:00:53.0000:08:53.67 00:00:16.4700:01:30.42 Detail
27. Pastuszek RudolfBisk. gym. BB HK#65#A kluci3.00:17:25.91+00:07:19.7500:00:27.6700:01:05.3900:12:33.11 00:00:08.9300:03:10.80 Detail
28. Šumpíková EliškaZŠ Praskačka#137#B holky3.00:25:41.31+00:15:35.1500:00:33.5300:01:14.8500:22:08.21 00:00:15.6200:01:29.07 Detail
29. Myslíková AnnaZŠ Praskačka#146#A holky2.00:26:02.82+00:15:56.6600:00:44.0100:00:56.9600:22:30.08 00:00:18.8400:01:32.90 Detail
30. Smažil VáclavZŠ SNP#71#A kluci4.00:27:09.63+00:17:03.4700:00:45.4600:01:04.5500:22:23.90 00:00:17.9400:02:37.76 Detail
DNF Čermáková EvaZŠ SNP#129#A holky00:00:34.4100:00:45.42Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz