Oficiální Výsledková listina Triatlon HK
15. 6. 2018

D

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtrátaplaváníD1koloD2běh
1. Lingr DanielZŠ Štefcova#59#D kluci1.00:11:05.1400:00:46.7200:00:43.3000:07:18.29 00:00:11.5900:02:05.21 Detail
2. Ulrich JanZŠ Štefcova#58#D kluci2.00:11:59.30+00:00:54.1500:01:01.4700:00:57.3700:07:44.72 00:00:15.3100:02:00.41 Detail
3. Podlešáková MonikaZŠ Bezručova#44#D holky1.00:12:11.44+00:01:06.2900:00:59.8000:00:37.5100:08:22.95 00:00:14.5900:01:56.56 Detail
4. Krátká ZuzanaZŠ Horní Ředice#111#D holky2.00:12:14.64+00:01:09.4900:01:28.6500:00:48.6600:07:24.47 00:00:14.7800:02:18.07 Detail
5. Ficenec DanielZŠ Štefcova#60#D kluci3.00:12:16.88+00:01:11.7300:00:59.3300:00:43.9600:08:28.20 00:00:14.9900:01:50.38 Detail
6. Pitrmanová EliškaZŠ SNP#26#D holky3.00:12:22.91+00:01:17.7600:00:58.4300:00:32.0700:08:38.70 00:00:16.0400:01:57.64 Detail
7. Jagerová SofieZŠ Bezručova#45#D holky4.00:12:30.74+00:01:25.5900:00:57.1900:00:58.8400:08:22.95 00:00:14.9700:01:56.78 Detail
8. Licov AdamZŠ SNP#24#D kluci4.00:12:59.06+00:01:53.9100:00:52.8200:00:51.6500:08:23.94 00:00:13.9100:02:36.71 Detail
9. Rothanzl JanZŠ Praskačka#142#D kluci5.00:13:03.33+00:01:58.1800:00:58.5700:01:04.9600:08:47.65 00:00:14.0600:01:58.07 Detail
10. Klobučar AdamBisk. gym. BB HK#62#D kluci6.00:13:27.96+00:02:22.8100:01:13.4000:00:52.0900:08:37.35 00:00:15.4100:02:29.69 Detail
11. Vosátková KláraZŠ Praskačka#143#D holky5.00:13:29.93+00:02:24.7800:01:17.7100:00:36.0800:09:20.48 00:00:11.0000:02:04.64 Detail
12. Kratochvíl JonášZŠ Pouchov#14#D kluci7.00:13:33.51+00:02:28.3600:01:10.5400:00:48.8000:08:53.48 00:00:17.2100:02:23.48 Detail
13. Rejsek MatyášZŠ SNP#53#D kluci8.00:13:39.99+00:02:34.8400:01:12.7900:01:03.9900:08:39.61 00:00:17.9200:02:25.66 Detail
14. Doležal MatyášZŠ SNP#104#D kluci9.00:13:53.71+00:02:48.5600:01:05.6000:01:16.6900:08:54.96 00:00:14.1900:02:22.26 Detail
15. Vošvrda DanielZŠ SNP#22#D kluci10.00:13:53.81+00:02:48.6600:01:36.1500:00:55.9600:08:22.14 00:00:20.6900:02:38.85 Detail
16. Houha MiroslavZŠ SNP#56#D kluci11.00:14:00.94+00:02:55.7900:01:33.0300:00:52.0000:08:52.12 00:00:12.5800:02:31.19 Detail
17. Machačková ŠárkaZŠ Pouchov#13#D holky6.00:14:05.21+00:03:00.0600:01:37.4300:00:36.3500:09:05.64 00:00:16.5900:02:29.19 Detail
18. Kučerová BarboraZŠ Herčíkova, Brno#134#D holky7.00:14:06.39+00:03:01.2400:01:57.0900:00:52.2300:08:42.81 00:00:16.2500:02:17.99 Detail
19. Jakubovits ŠtěpánZŠ SNP#106#D kluci12.00:14:14.90+00:03:09.7500:01:14.0100:00:44.1200:09:30.65 00:00:15.6200:02:30.48 Detail
20. Havelka JakubZŠ SNP#68#D kluci13.00:14:16.68+00:03:11.5300:01:53.4300:01:13.4900:08:39.42 00:00:13.3800:02:16.94 Detail
21. Netuková AnežkaZŠ SNP#69#D holky8.00:14:21.06+00:03:15.9100:01:29.7800:00:48.7200:09:22.60 00:00:13.6100:02:26.33 Detail
22. Rovenská AnitaZŠ SNP#75#D holky9.00:14:36.16+00:03:31.0100:01:38.9100:00:48.6100:09:05.67 00:00:17.9500:02:45.00 Detail
23. Stárek AntonínBisk. gym. BB HK#63#D kluci14.00:14:42.04+00:03:36.8900:01:40.0000:01:19.9800:09:08.75 00:00:15.2700:02:18.03 Detail
24. Pašek MatějZŠ SNP#66#D kluci15.00:14:42.43+00:03:37.2800:01:34.5400:01:01.5400:09:33.91 00:00:11.4500:02:20.97 Detail
25. Čáslavský MartinZŠ Praskačka#145#D kluci16.00:14:46.24+00:03:41.0900:01:38.8200:00:40.8600:09:38.84 00:00:17.6700:02:30.04 Detail
26. Chvojková VeronikaZŠ Praskačka#140#D holky10.00:14:49.67+00:03:44.5200:01:35.1000:00:50.7400:09:34.87 00:00:16.9800:02:31.96 Detail
27. Fikarová KamilaZŠ Praskačka#138#D holky11.00:14:53.56+00:03:48.4100:01:35.2500:00:45.7200:09:41.53 00:00:17.2500:02:33.79 Detail
28. Halík ŠtěpánZŠ SNP#55#D kluci17.00:14:55.73+00:03:50.5800:01:46.4700:00:53.3500:09:05.30 00:00:13.3900:02:57.21 Detail
29. Bouša JakubZŠ SNP#1#D kluci18.00:15:00.48+00:03:55.3300:01:27.7600:00:55.8800:09:20.01 00:00:16.3000:03:00.51 Detail
30. Holečková MichaelaZŠ SNP#97#D holky12.00:15:06.13+00:04:00.9800:02:01.0400:00:39.8300:08:57.27 00:00:16.3700:03:11.60 Detail
31. Kuhnová AlenaZŠ SNP#76#D holky13.00:15:17.52+00:04:12.3700:01:41.1300:00:34.8200:09:59.72 00:00:17.1000:02:44.73 Detail
32. Novák MatějZŠ SNP#5#D kluci19.00:15:24.64+00:04:19.4900:01:47.5300:01:11.5000:09:57.26 00:00:12.6100:02:15.73 Detail
33. Drapáková AdrianaZŠ SNP#19#D holky14.00:15:29.73+00:04:24.5800:01:22.1500:00:27.5200:10:08.02 00:00:19.7800:03:12.24 Detail
34. Jeřábek LukášZŠ Pouchov#15#D kluci20.00:15:39.50+00:04:34.3500:01:54.8300:00:57.1000:09:36.10 00:00:16.5500:02:54.91 Detail
35. Jedličková HanaBisk. gym. BB HK#64#D holky15.00:17:00.60+00:05:55.4500:01:43.9500:01:12.4900:10:55.63 00:00:14.2000:02:54.31 Detail
36. Kyncl JanZŠ Pouchov#16#D kluci21.00:18:20.30+00:07:15.1500:02:08.8800:00:48.7500:11:36.80 00:00:20.8100:03:25.05 Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz