Oficiální Výsledková listina Čendův Běh v Petrově 81. ročník
27. 3. 2016

500 m

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. MÍKOVÁ BarčaLoko Beroun#172holky1.00:01:38.89Detail
2. ŠTĚRBA AdrianHradiště pod Medníkem#186kluci1.00:01:40.47+00:00:01.58Detail
3. KAŠE KryštofPetrov#179kluci2.00:01:40.56+00:00:01.67Detail
4. VOJTĚCH LukášKazín#184kluci3.00:01:42.29+00:00:03.40Detail
5. KŘESŤAN KryštofSK Jeseniova#93kluci4.00:01:42.76+00:00:03.87Detail
6. VAČKÁŘ JanŠtěchovice#187kluci5.00:01:44.26+00:00:05.37Detail
7. ZAVADILOVÁ EmaHradišťko#85holky2.00:01:45.94+00:00:07.05Detail
8. PROCHÁZKA TomášAtipic OS#163kluci6.00:01:47.08+00:00:08.19Detail
9. BLOUDKOVÁ VeronikaAtipic#178holky3.00:01:47.90+00:00:09.01Detail
10. PAVLIŠČOVÁ MarieAtipic OS#162holky4.00:01:53.55+00:00:14.66Detail
11. AJM MatoušLOK#153kluci7.00:01:55.28+00:00:16.39Detail
12. UNGEROVÁ EliškaAtipic o.s.#160holky5.00:01:56.52+00:00:17.63Detail
13. BABCZYNSKI DanPetrov#177kluci8.00:01:56.98+00:00:18.09Detail
14. BARTOŠ LukášFK Kobylisy#86kluci9.00:01:57.39+00:00:18.50Detail
15. ŽIŽKA JakubPraha#195kluci10.00:01:57.60+00:00:18.71Detail
16. MAŠKOVÁ ZuzanaAtipic o.s.#161holky6.00:01:59.94+00:00:21.05Detail
17. MILCOVÁ KarolínaOsada Hřebena#157holky7.00:02:01.09+00:00:22.20Detail
18. FLEGROVÁ FredyPetrov#176holky8.00:02:02.09+00:00:23.20Detail
19. AJM MarekLOK#152kluci11.00:02:02.36+00:00:23.47Detail
20. HIRŠNEROVÁ EliškaLhýšov#100holky9.00:02:03.65+00:00:24.76Detail
21. KŘESŤAN TomášSK Jeseniova#94kluci12.00:02:05.65+00:00:26.76Detail
22. HUBÍNEK KimiPetrov#84kluci13.00:02:06.06+00:00:27.17Detail
23. CHALOUPKA Michal#170kluci14.00:02:08.43+00:00:29.54Detail
24. ŠOLTÉSOVÁ NikolMladá Vožice#200holky10.00:02:09.43+00:00:30.54Detail
25. ĎOPAN Jakub#95kluci15.00:02:09.74+00:00:30.85Detail
26. VINECKÁ JohanaPetrov#174holky11.00:02:10.75+00:00:31.86Detail
27. SRB JakubPraha Spořilov#81kluci16.00:02:12.18+00:00:33.29Detail
28. HÖFNEROVÁ NikolPraha#198holky12.00:02:13.42+00:00:34.53Detail
29. MISERA VojtěchHřebena#154kluci17.00:02:13.76+00:00:34.87Detail
30. MÁLA TomášJesenice#183kluci18.00:02:14.82+00:00:35.93Detail
31. WOLFOVÁ Šárka#92holky13.00:02:16.13+00:00:37.24Detail
32. VALEŠ Tadeáš#171kluci19.00:02:16.73+00:00:37.84Detail
33. DOVOLIL JakubDukla#159kluci20.00:02:17.32+00:00:38.43Detail
34. NOVÁK MatějHřebena#155kluci21.00:02:19.22+00:00:40.33Detail
35. TŮMA Vítek#190kluci22.00:02:20.70+00:00:41.81Detail
36. HIRŠNEROVÁ MichaelaLhýšov#99holky14.00:02:20.94+00:00:42.05Detail
37. HAVLÍČKOVÁ JulieLíbeznice#193holky15.00:02:23.44+00:00:44.55Detail
38. LINHART LukášPetrov#168kluci23.00:02:23.49+00:00:44.60Detail
39. MARTINCOVÁ Lucie#82holky16.00:02:25.94+00:00:47.05Detail
40. MOTLOVÁ JulčaLOK#158holky17.00:02:26.83+00:00:47.94Detail
41. ŠTVERÁKOVÁ AnnaPraha 4#96holky18.00:02:27.75+00:00:48.86Detail
42. NOVÁ KájaÚsvit#83holky19.00:02:30.08+00:00:51.19Detail
43. MENCLOVÁ MichaelaHřebena#156holky20.00:02:30.90+00:00:52.01Detail
44. ŠTORSOVÁ SáraChlomek#88holky21.00:02:32.28+00:00:53.39Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz