Oficiální Výsledková listina Běháme pro děti
9. 9. 2018

1 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. NIKODIM JakubPraha57muži1.00:03:13Detail
2. DAVTYAN EmilPraha11muži2.00:03:17+00:00:04Detail
3. TAŠKE JakubSokol Zlíchov143muži3.00:03:20+00:00:07Detail
4. HERBST JarmilaDo Háje run team101ženy1.00:03:27+00:00:14Detail
5. HAKEN ZdeněkPraha 4120muži4.00:03:27+00:00:14Detail
6. HYLSKÝ SlavomírPraha22muži5.00:03:28+00:00:15Detail
7. HERBST LubošDoHájeRun Team, Praha 11, Háje102muži6.00:03:30+00:00:17Detail
8. CHOVANEC SamuelPraha25muži7.00:03:42+00:00:29Detail
9. POHLADKO VlastimilDD Česká Lípa87muži8.00:03:46+00:00:33Detail
10. PÁNEK Jonáš146muži9.00:03:47+00:00:34Detail
11. SARGSYAN Vahan64muži10.00:03:47+00:00:34Detail
12. LOPRAISOVÁ EvaPraha46muži11.00:03:52+00:00:39Detail
13. JANOUŠEK RobinPraha103muži12.00:03:57+00:00:44Detail
14. JEDLIČKOVÁ KláraNový porg139ženy2.00:04:10+00:00:57Detail
15. VACKOVÁ EmmaPraha145ženy3.00:04:15+00:01:02Detail
16. MARTÍNEK ViktorSC JÚ Praha96muži13.00:04:16+00:01:03Detail
17. KRAUS Jakub124muži14.00:04:16+00:01:03Detail
18. JEDLIČKOVÁ MarikaNový Porg140ženy4.00:04:20+00:01:07Detail
19. MÜLLEROVÁ KateřinaČelákovice56ženy5.00:04:27+00:01:14Detail
20. MÜLLER VítPraha54muži15.00:04:40+00:01:27Detail
21. KRČKOVÁ Adéla112ženy6.00:04:48+00:01:35Detail
22. BALLAY WilliamPraha 4125muži16.00:04:50+00:01:37Detail
23. STANOVSKÁ HanaPraha 4130ženy7.00:05:02+00:01:49Detail
24. VACKA František75muži17.00:05:07+00:01:54Detail
25. PETROVÁ Annie134ženy8.00:05:10+00:01:57Detail
26. KAVKA Martin136muži18.00:05:12+00:01:59Detail
27. KOZLOVÁ MichaelaDD Česká Lípa92ženy9.00:05:16+00:02:03Detail
28. HORÁČKOVÁ MichaelaPraha 4100ženy10.00:05:18+00:02:05Detail
29. KOZEL JaroslavDD Česká Lípa89muži19.00:05:18+00:02:05Detail
30. ŠAFROVÁ SofiePraha 468ženy11.00:05:19+00:02:06Detail
31. STIBŮREK PetrTrustWorthy Investment CZ a.s.66muži20.00:05:19+00:02:06Detail
32. BALOG JakubDD Žatec2muži21.00:05:28+00:02:15Detail
33. JANDA ŠtěpánPraha138muži22.00:05:34+00:02:21Detail
34. KRČEK Jan114muži23.00:05:37+00:02:24Detail
35. KRČKOVÁ Michaela111ženy12.00:05:37+00:02:24Detail
36. KRČEK David113muži24.00:05:38+00:02:25Detail
37. BALOGOVÁ AnetaDD Žatec3ženy13.00:05:43+00:02:30Detail
38. KLOCOVÁ AnetaDD Žatec34ženy14.00:05:43+00:02:30Detail
39. MIKA TomášDD Žatec50muži25.00:05:53+00:02:40Detail
40. MIRVALD AlešDD Žatec51muži26.00:05:53+00:02:40Detail
41. SINUOVÁ VanesaDD Žatec65ženy15.00:05:53+00:02:40Detail
42. JANDOVÁ ZuzanaPraha137ženy16.00:06:08+00:02:55Detail
43. MÜLLEROVÁ JitkaČelákovice55ženy17.00:06:09+00:02:56Detail
44. FÜRBACHEROVÁ Martina117ženy18.00:06:13+00:03:00Detail
45. FURBACHEROVÁ Michaela116ženy19.00:06:13+00:03:00Detail
46. BALŠÁNOVÁ VeronikaTrustWorthy Investment CZ a.s.5ženy20.00:06:17+00:03:04Detail
47. DUDOVÁ Denisa127ženy21.00:06:18+00:03:05Detail
48. HAKENOVÁ MarikaPraha 4122ženy22.00:06:22+00:03:09Detail
49. HAKENOVÁ SofiePraha 4123ženy23.00:06:22+00:03:09Detail
50. KOZÁK JiříPraha 4144muži27.00:06:35+00:03:22Detail
51. LERCH JindřichPraha43ženy24.00:06:45+00:03:32Detail
52. LERCHOVÁ JanaPraha44ženy25.00:06:46+00:03:33Detail
53. ULLRICHOVÁ IvaDD Žatec74ženy26.00:06:58+00:03:45Detail
54. BALOGOVÁ PetraDD Žatec4ženy27.00:06:58+00:03:45Detail
55. HORÁČKOVÁ EmaPraha 499ženy28.00:07:00+00:03:47Detail
56. MIRVALDOVÁ Martina Žatec - Dětský domov86ženy29.00:07:02+00:03:49Detail
57. VOLKOVÁ RenataPraha 480ženy30.00:07:14+00:04:01Detail
58. PRIEČINSKÁ Nella MonikaPraha 5147ženy31.00:07:35+00:04:22Detail
59. PELCOVÁ BarboraPraha84ženy32.00:08:33+00:05:20Detail
60. PELC JaroslavPraha85muži28.00:08:39+00:05:26Detail
61. DUCHOSLAV JanTrustWorthy Investment CZ a.s.13muži29.00:08:40+00:05:27Detail
62. HAKEN KryštofPraha 4121muži30.00:10:23+00:07:10Detail
63. STANOVSKÝ JanPraha 4128muži31.00:26:19+00:23:06Detail
64. STANOVSKÝ LukášPraha 4129muži32.00:26:28+00:23:15Detail
DNS VAVŘIČKA PetrPraha 1577mužiDNS Detail
DNS VAVŘIČKOVÁ KvětušePraha 1576ženyDNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz