Oficiální Výsledková listina Triatlon Trutnov Dolce
25. 7. 2018

Hlavní závod

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Skupina 2#2Oficiální časZtrátaplaváníD1koloD2běh
1. Cogan RudolfAEROTEC#196#Muži1.00:51:20.4100:07:15.9800:00:21.4200:28:26.2700:00:29.1400:14:47.58Detail
2. Kubina MatějHSK Benecko#166#Muži2.00:51:25.96+00:00:05.5400:08:03.6700:01:00.0000:27:58.5800:00:32.9000:13:50.80Detail
3. Štangler DavidLoko Trutnov#209#Muži3.00:52:12.60+00:00:52.1800:08:05.8700:00:38.6600:28:19.7200:00:32.9100:14:35.41Detail
4. Pásler KryštofLoko Trutnov#91#Dorostenci a junioři1.00:52:42.89+00:01:22.4700:06:24.6900:00:25.9000:30:19.6600:00:22.7200:15:09.90Detail
5. Táslar MarekLoko Trutnov TRI TEAM#113#Muži4.00:52:44.15+00:01:23.7300:06:19.1100:00:33.0400:30:11.2500:00:26.1300:15:14.60Detail
6. Kašpar JiříCTC Fort Ústí nad Orlicí#18#Muži5.00:53:07.74+00:01:47.3200:08:30.5700:00:45.9600:28:45.1700:00:35.9500:14:30.07Detail
7. Pochobradský JanFort SMC#168#Muži6.00:53:57.32+00:02:36.9000:07:14.6200:00:38.4000:30:03.9000:00:33.9800:15:26.41Detail
8. Hurník MichalPraha #130#Muži7.00:54:08.13+00:02:47.7100:06:16.5400:00:40.9900:30:17.8700:00:36.1100:16:16.61Detail
9. Dostál JanVella Team Náchod#161#Muži8.00:54:31.98+00:03:11.5600:06:22.2800:00:46.4000:31:47.7500:00:37.9100:14:57.62Detail
10. Melša ZdeněkOlfin Trutnov#157#Muži9.00:54:41.63+00:03:21.2100:09:16.2600:01:39.9900:28:49.5700:00:51.6300:14:04.16Detail
11. Štěpánský JanLoko Trutnov#107#Muži10.00:55:00.87+00:03:40.4500:08:38.8900:00:40.6400:30:33.4100:00:31.5600:14:36.35Detail
12. Rypl MartinSK NMNMET#183#Muži11.00:55:07.09+00:03:46.6700:06:37.1200:00:51.6500:31:10.5000:00:19.1400:16:08.66Detail
13. Polej JiříHronov#194#Muži12.00:55:23.19+00:04:02.7700:08:18.7900:00:42.8600:30:56.5700:00:38.9900:14:45.95Detail
14. Dražan TomášDobruška#207#Muži13.00:56:10.48+00:04:50.0600:09:49.6500:00:54.5900:29:03.8600:00:57.7900:15:24.58Detail
15. Moravec PavelTC Dobruška#208#Muži14.00:56:12.83+00:04:52.4100:08:54.2600:00:45.2100:30:27.8700:00:33.4700:15:31.99Detail
16. Vondra Tomáš Loko Trutnov Triatlon Team#45#Muži15.00:56:13.69+00:04:53.2700:06:48.6300:00:44.1800:32:21.0700:00:36.1200:15:43.67Detail
17. Opočenský JakubKasper Swix Team#182#Muži16.00:56:21.28+00:05:00.8600:08:13.7600:00:51.7000:30:13.2300:00:43.4400:16:19.12Detail
18. Augusta ČeněkSK Nové Město nad Metují#158#Muži17.00:56:26.40+00:05:05.9800:08:07.0000:00:40.8600:32:18.9700:00:36.3600:14:43.19Detail
19. Vít PavelVella Team Náchod#162#Muži18.00:56:34.29+00:05:13.8700:10:07.4400:00:54.0100:29:27.7400:00:35.0900:15:30.00Detail
20. Fiedler VojtěchHnátnice#129#Muži19.00:57:10.24+00:05:49.8200:09:09.5000:01:05.7000:30:30.3000:00:31.6200:15:53.10Detail
21. Kašpar TomášLoko Trutnov#167#Muži20.00:57:40.60+00:06:20.1800:09:20.2200:00:51.9100:30:59.6400:00:44.4700:15:44.34Detail
22. Korecek RichardNepasicky cyklo tym#27#Muži21.00:57:43.48+00:06:23.0600:10:15.3500:01:00.0000:29:40.4000:00:49.7200:15:58.00Detail
23. Mojžíš JosefApache LOKO Trutnov#171#Dorostenci a junioři2.00:57:47.49+00:06:27.0700:11:26.7000:01:27.8300:27:46.6800:00:53.5100:16:12.75Detail
24. Prášek AdamKasper - Swix Team#121#Dorostenci a junioři3.00:57:50.90+00:06:30.4800:07:42.8700:00:38.7800:33:12.9200:00:33.7000:15:42.60Detail
25. Veselka Zdeněk#186#Muži22.00:58:10.49+00:06:50.0700:09:28.2400:00:34.0200:29:58.6600:00:38.1500:17:31.40Detail
26. Opočenský MatejKasper Swix Team#134#Muži23.00:58:16.97+00:06:56.5500:08:29.1100:00:49.5900:31:06.1400:00:47.8800:17:04.23Detail
27. Kužel MartinKasper - Swix Team#204#Muži24.00:58:23.05+00:07:02.6300:08:37.9200:01:03.2700:31:55.1200:01:01.3700:15:45.36Detail
28. Šupich MartinPítrs bikes#135#Muži25.00:58:41.95+00:07:21.5300:11:16.0700:01:02.6500:29:24.4400:00:53.3500:16:05.41Detail
29. Ryzák DavidTrutnov#122#Dorostenci a junioři4.00:58:51.10+00:07:30.6800:08:09.6900:00:36.7700:32:49.0700:00:28.9400:16:46.62Detail
30. Pýcha JanChlastana#160#Muži26.00:58:56.39+00:07:35.9700:10:14.0700:01:04.7100:30:37.8500:00:55.3300:16:04.41Detail
31. Kábrt LukášLoko Trutnov#44#Dorostenci a junioři5.00:59:03.18+00:07:42.7600:06:47.1100:00:33.9900:35:27.8900:00:20.1900:15:53.98Detail
32. Doležal LubošCyklotony#201#Muži27.00:59:21.81+00:08:01.3900:09:57.6000:00:49.1800:31:24.7500:01:02.1000:16:08.16Detail
33. Remeš ŠtěpánNové Město nad Metují#117#Muži28.00:59:28.26+00:08:07.8400:06:13.3600:01:22.4700:34:59.4500:00:22.5600:16:30.41Detail
34. Hejl DušanSKI Police#193#Muži29.00:59:33.15+00:08:12.7300:10:34.6700:01:10.0000:31:06.1900:00:52.1600:15:50.12Detail
35. Papež MichalLoko Trutnov#46#Dorostenci a junioři6.00:59:37.02+00:08:16.6000:06:43.7500:00:38.3200:35:48.4600:00:24.6700:16:01.80Detail
36. Komdáš FilipElkov Author#143#Dorostenci a junioři7.00:59:53.56+00:08:33.1400:09:48.7900:01:05.2600:31:53.1900:00:33.9400:16:32.36Detail
37. Králík MichalLoko Trutnov Triatlon#112#Muži30.01:00:07.35+00:08:46.9300:08:35.4200:00:42.0000:31:58.7600:00:54.8300:17:56.31Detail
38. Benešová NikolRedpoint Eleven Team#149#Dorostenky a juniorky1.01:00:08.67+00:08:48.2500:08:43.7700:00:34.6400:33:00.0000:00:34.8500:17:15.40Detail
39. Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice#202#Muži31.01:00:25.16+00:09:04.7400:09:29.7000:01:01.8700:33:40.5600:00:41.8900:15:31.11Detail
40. Havelka DanielZPA Smart Energy#144#Muži32.01:00:29.18+00:09:08.7600:10:28.7500:00:56.7900:31:27.2200:00:51.8700:16:18.67Detail
41. Skořepa AdamLoko Trutnov#90#Dorostenci a junioři8.01:01:00.14+00:09:39.7200:06:44.8300:00:46.0500:36:14.2800:00:37.3700:16:37.58Detail
42. Horák OndřejÚpice#155#Muži33.01:01:10.65+00:09:50.2300:07:04.4900:00:37.3900:36:59.1000:00:34.2400:15:55.40Detail
43. Štěpánský AdamBK Loko Trutnov#108#Dorostenci a junioři9.01:01:13.61+00:09:53.1900:10:00.2900:00:43.8500:33:27.2300:00:48.5600:16:13.66Detail
44. Čiperka RadekRadvanice#110#Muži34.01:01:20.97+00:10:00.5500:11:06.2200:01:13.6800:32:16.1100:00:47.8000:15:57.14Detail
45. Drygalski HendrykTriatlon Trutnov#50#Muži35.01:01:26.23+00:10:05.8100:09:22.7400:01:00.6400:33:42.8700:00:35.8700:16:44.08Detail
46. Šimek PavelTrutnov#154#Muži36.01:01:48.96+00:10:28.5400:10:12.2000:02:09.9100:31:47.9400:01:01.1800:16:37.70Detail
47. Havel LukášOlfin Trutnov#123#Muži37.01:01:49.08+00:10:28.6600:09:48.2200:01:01.4100:32:52.7800:00:46.1800:17:20.47Detail
48. Mikšovský Matěj#198#Dorostenci a junioři10.01:01:58.47+00:10:38.0500:08:32.8500:02:12.1700:33:28.9000:01:08.5000:16:36.04Detail
49. Kuře TomášBIKO Adventures #151#Muži38.01:02:06.25+00:10:45.8300:10:20.5900:01:15.9800:32:31.5000:00:41.2900:17:16.87Detail
50. Buka TomášElektrárna Poříčí#140#Muži39.01:02:10.45+00:10:50.0300:08:49.2400:01:45.7400:33:10.8600:00:34.0200:17:50.55Detail
51. Zeisková MarkétaRakbas klub Náchod#165#Ženy1.01:02:15.42+00:10:55.0000:08:41.2300:01:06.6700:35:13.7200:00:47.1300:16:26.66Detail
52. Vícha JanHradec Králové#199#Muži40.01:02:42.59+00:11:22.1700:10:03.9100:00:51.1900:34:18.5700:00:57.9700:16:30.92Detail
53. Janoušek MartinNová Paka#212#Dorostenci a junioři11.01:03:01.98+00:11:41.5600:06:43.3600:02:16.5200:32:05.9800:00:46.2300:21:09.87Detail
54. Jahelka AdamLoko Trutnov#92#Dorostenci a junioři12.01:03:08.47+00:11:48.0500:09:23.5000:00:49.2200:34:31.3900:00:44.3700:17:39.97Detail
55. Škoda AlešOlfin Trutnov#118#Muži41.01:03:39.16+00:12:18.7400:10:13.0400:01:27.3800:35:26.9400:00:27.6700:16:04.11Detail
56. Mráz VítINS Ateliér Náchod#190#Muži42.01:03:40.62+00:12:20.2000:10:31.1500:01:59.9800:31:43.9900:00:58.4000:18:27.08Detail
57. Žižková EliškaNever give up#115#Dorostenky a juniorky2.01:03:55.58+00:12:35.1600:09:32.2200:00:44.1100:35:17.1700:00:37.5700:17:44.48Detail
58. Škoda OndřejOlfin Trutno#131#Dorostenci a junioři13.01:04:01.50+00:12:41.0800:10:34.4800:01:53.3100:33:32.3000:00:45.6400:17:15.76Detail
59. Kábrt DanielSokol Studnice#181#Muži43.01:04:37.21+00:13:16.7900:16:54.7100:01:33.3300:29:49.8800:01:04.8800:15:14.39Detail
60. Filip LukášSportStyl HK#120#Muži44.01:04:38.45+00:13:18.0300:09:36.1000:01:04.4500:35:18.7700:00:54.1200:17:44.98Detail
61. Tylšová DanielaTriatlon Team Trutnov#127#Ženy2.01:05:00.77+00:13:40.3500:08:51.4700:00:48.5600:36:02.0900:00:54.2500:18:24.37Detail
62. Víchová EvaHradec Králové#200#Ženy3.01:05:14.98+00:13:54.5600:10:18.5800:00:41.9700:36:14.4600:00:41.3200:17:18.63Detail
63. Syrovátka PetrTrutnov#147#Muži45.01:05:26.17+00:14:05.7500:09:01.9900:01:40.9000:37:07.9800:00:38.4700:16:56.81Detail
64. Drabík Radek#141#Muži46.01:05:37.49+00:14:17.0700:11:28.0400:01:19.0500:34:20.9500:01:46.8100:16:42.62Detail
65. Kirsch RadomírLoko Trutnov#19#Dorostenci a junioři14.01:05:39.23+00:14:18.8100:08:32.4200:01:05.5500:37:10.7200:00:57.8300:17:52.70Detail
66. Vlček LukášRtyně v Podkrkonoší#191#Muži47.01:05:41.33+00:14:20.9100:10:43.0900:01:15.4900:34:14.1400:00:52.8200:18:35.78Detail
67. Žák MichalŽ3 Sport#163#Muži48.01:06:03.89+00:14:43.4700:10:01.7800:01:51.9200:36:31.4500:00:51.7100:07:58.92Detail
68. Hrneček PavelCrnci#104#Muži49.01:06:06.26+00:14:45.8400:10:27.6300:01:09.4400:36:02.2700:01:27.3500:16:59.55Detail
69. Kábrt IvoLoko Trutnov#111#Muži50.01:06:10.19+00:14:49.7700:11:00.5600:00:48.8600:35:59.4700:00:23.1000:17:58.17Detail
70. Santini AnnaKasper Swix Team#126#Dorostenky a juniorky3.01:06:35.33+00:15:14.9100:08:40.2100:01:38.7000:38:40.5700:00:22.8000:17:13.03Detail
71. Tyrychtr TomášNKT Kablo Cycling Team#185#Muži51.01:06:44.79+00:15:24.3700:09:37.8900:01:20.9400:33:45.0400:01:11.8000:20:49.09Detail
72. Turek LukášContinental#114#Muži52.01:06:45.68+00:15:25.2600:08:07.7900:00:48.7200:37:17.5400:00:32.5600:19:59.04Detail
73. Šípková PetraKasper Swix Team#125#Ženy4.01:07:21.47+00:16:01.0500:10:16.1100:01:09.9000:35:47.6000:00:54.7600:19:13.09Detail
74. Popelka pavelTrutnov#159#Muži53.01:07:25.85+00:16:05.4300:10:46.2100:01:17.7800:34:11.6400:00:32.5800:19:43.09Detail
75. Kašpar LukášLoko Trutnov#43#Dorostenci a junioři15.01:08:16.28+00:16:55.8600:08:00.6800:00:41.9700:38:55.7300:01:10.1600:19:27.71Detail
76. Vácha LukášHC Trutnov#132#Muži54.01:08:24.28+00:17:03.8600:09:46.4500:00:51.0200:39:07.9900:01:01.7500:17:37.06Detail
77. Nováček OndřejBike Stars Vrchlabí#138#Muži55.01:08:33.62+00:17:13.2000:10:21.8100:01:46.5800:34:55.5500:01:13.7100:20:15.95Detail
78. Hrneček JanAplomo s.r.o.#103#Muži56.01:09:04.26+00:17:43.8400:10:26.4500:01:15.8900:38:18.5900:01:07.4100:17:55.89Detail
79. Šimon PavelDvůr Králové nad Labem#116#Muži57.01:10:09.34+00:18:48.9200:11:59.9200:01:42.4100:36:20.6400:00:41.9400:19:24.41Detail
80. Pekárková VendulaJanské Lázně#137#Ženy5.01:10:26.88+00:19:06.4600:09:42.7700:00:50.0800:36:26.0100:00:49.3200:22:38.68Detail
81. Fábor HynekKasper Swix Team#136#Muži58.01:10:59.42+00:19:39.0000:09:33.8800:01:13.0800:39:57.4900:01:36.4500:18:38.50Detail
82. Pražák TobiášLoko Trutnov#42#Dorostenci a junioři16.01:11:15.95+00:19:55.5300:07:19.3300:00:56.4800:40:23.5900:00:41.7900:21:54.74Detail
83. Fajt JanSMC Fort#169#Muži59.01:11:21.56+00:20:01.1400:12:08.0300:01:31.7600:35:41.6800:01:29.7900:20:30.28Detail
84. Hofman OldaTri Club Dobruška#109#Muži60.nad 100 kg1.01:11:21.95+00:20:01.5300:11:10.4800:00:52.1300:38:05.3500:01:02.9000:20:11.07Detail
85. Horáková TerezaSvoboda N/Ú#15#Ženy6.01:11:25.60+00:20:05.1800:10:47.7000:01:18.3400:40:14.4900:00:34.3900:18:30.67Detail
86. Trnka JanVikingové Trutnov#205#Muži61.nad 100 kg2.01:11:51.49+00:20:31.0700:11:33.3800:01:15.1400:37:23.6500:01:09.5400:20:29.76Detail
87. Jančovič RomanFRKOVOKO#197#Muži62.01:11:59.22+00:20:38.8000:11:36.7000:01:24.8100:37:22.8400:01:23.4500:20:11.40Detail
88. Šilar Martin#133#Muži63.01:12:27.62+00:21:07.2000:12:32.9800:01:50.8400:39:06.9100:00:35.8000:18:21.07Detail
89. Tomšík ZdeněkTrutnov#139#Muži64.01:13:04.22+00:21:43.8000:12:33.5900:01:57.3900:39:35.6100:00:26.2700:18:31.35Detail
90. Plecháč JiříNKT Kablo Cycling Team#142#Muži65.01:15:04.10+00:23:43.6800:10:44.4300:01:20.5400:40:17.5500:00:56.1600:21:45.39Detail
91. Hák VojtěchTrutnov#150#Muži66.01:15:09.33+00:23:48.9100:09:08.1300:02:22.6900:40:37.4400:01:11.8000:21:49.25Detail
92. Holub DavidBezedos#211#Muži67.01:15:31.90+00:24:11.4800:11:42.5100:01:42.2400:40:53.6800:00:22.4500:20:51.00Detail
93. Macháček PetrJaroměř#192#Muži68.01:17:28.23+00:26:07.8100:09:30.0900:02:02.5700:41:51.6600:00:42.8500:23:21.04Detail
94. Horák RadekHIGHLANDERS SPARTAK Trutnov#98#Muži69.nad 100 kg3.01:18:17.50+00:26:57.0800:07:01.7300:01:15.8400:44:18.3800:01:16.2100:24:25.33Detail
95. Dostálková Kateřina#187#Ženy7.01:19:00.04+00:27:39.6200:11:24.1600:01:00.7000:40:42.1300:01:00.7400:24:52.30Detail
96. Silvan TomášBezedos#210#Muži70.01:19:10.08+00:27:49.6600:11:58.8400:01:44.8900:42:29.8400:00:54.0100:22:02.48Detail
97. Tomšíková LenkaŠneček Team Trutnov#153#Ženy8.01:19:25.18+00:28:04.7600:12:56.8800:02:27.9000:44:47.2000:00:26.4500:18:46.74Detail
98. Götz JanBohemia Bike Trutnov#100#Muži71.01:19:28.52+00:28:08.1000:10:30.5800:02:30.2100:42:44.2400:01:25.3400:22:18.12Detail
99. Novák MartinNikita#164#Muži72.01:19:42.64+00:28:22.2200:10:23.1400:02:26.6800:44:54.8100:00:37.2100:21:20.79Detail
100. Suková ZdeňkaBrdo#195#Ženy9.01:19:46.24+00:28:25.8200:09:42.1600:01:00.0000:45:58.8200:01:10.4900:21:54.75Detail
101. Kirschová EvaLoko Trutnov#10#Ženy10.01:20:18.45+00:28:58.0300:11:03.6400:00:54.1500:46:36.9300:00:43.2800:21:00.42Detail
102. Bieleš TomášPhantom Gym#174#Muži73.01:21:54.77+00:30:34.3500:13:38.5000:01:49.2900:46:05.1900:00:19.5000:20:02.28Detail
103. Dvořák DavidVikingové Trutnov#206#Muži74.01:23:39.98+00:32:19.5600:10:40.9200:02:27.3300:49:51.4700:00:32.0700:20:08.17Detail
104. Bohuněk TomášNáchod#99#Muži75.01:25:01.55+00:33:41.1300:11:18.9000:01:37.4100:44:08.8700:01:07.0900:26:49.26Detail
105. Sadílek ŠimonZPA Smart Energy#146#Dorostenci a junioři17.01:25:29.35+00:34:08.9300:11:50.0900:03:51.8500:48:53.3700:01:09.4600:19:44.56Detail
106. Sadílek RadovanZPA Smart Energy#145#Muži76.01:25:29.58+00:34:09.1600:12:35.5400:03:07.8000:48:53.6800:01:10.0700:19:42.47Detail
107. Štěpánská HelenaVOCODE#128#Ženy11.01:25:55.21+00:34:34.7900:10:57.8000:01:00.0000:48:43.1600:01:24.6000:23:49.63Detail
108. Hurdálek LadislavNNN#173#Muži77.01:26:47.12+00:35:26.7000:08:27.6700:01:19.1300:55:16.1800:00:51.4200:20:52.70Detail
109. Řadová IvanaTrutnov#20#Ženy12.01:26:47.61+00:35:27.1900:11:43.5600:01:07.5400:49:29.2000:00:38.2300:23:49.05Detail
110. Köhlerová ZuzanaFitness Spektrum#175#Ženy13.01:36:50.46+00:45:30.0400:13:45.9200:01:38.5400:54:17.0300:00:50.0500:26:18.89Detail
DNF Cogan JanNová Paka#216#Dorostenci a juniořiDNF 00:09:31.6600:01:26.5500:38:19.5200:00:38.98Detail
DNF Hošek PavelStaré Buky#119#MužiDNF 00:09:41.2100:01:11.7200:05:00.70Detail
DNF Benešová JolanaRedpoint Eleven Team#148#ŽenyDNF 00:11:21.1800:01:08.47Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz