Oficiální Výsledková listina MTB Horní Kruty
11. 8. 2018

hlavní


# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
Soběslav JosefLuděk Team 70#1#MM40plusDetail
Hladík OndřejPraha 5#2#MM40plusDetail
Míchal MiroslavGolčův Jeníkov#3#MM40plusDetail
Matoušková HanaBTK EURO BIKE Praha#4#FZ40plusDetail
Procházka JiříBTK EURO BIKE Praha#5#MM40plusDetail
Matoušková MichaelaBTK EURO BIKE Praha#6#FZdo40Detail
Volf PetrAgro Kolín#7#MM40plusDetail
Matoušková MarkétaBTK EURO BIKE Praha#8#FZdo40Detail
Tavoda OndřejKouřim#9#MMdo40Detail
Malinsky MartinREVITBUILD MTB Team#10#MMdo40Detail
Fuxa MartinSázava#11#MMdo40Detail
Valenta RudolfKoloradoteam#12#MM40plusDetail
Švejdová JitkaKladno #13#FZ40plusDetail
Bauer ZdeněkMTB TEAM SK Chyňava#14#MMdo40Detail
Matoušek MichalBTK EURO BIKE Praha#15#MM40plusDetail
Zábraha BorekLUDĚK-TEAM 70#16#MM40plusDetail
Priesol VladimirLUDEK-TEAM 70#17#MM40plusDetail
Štěpánek JiříLuděk Team 70#18#MM40plusDetail
Kočí MichalLuděk Team 70#19#MMdo40Detail
Zábrahová RadkaLuděk Team 70#20#FZdo40Detail
Birasová ŠárkaČakov#21#FZ40plusDetail
Barešová LenkaChoratice#22#FZdo40Detail
Novotný FrantišekSpinning HK#23#MMdo40Detail
Polesná HanaLUDEK-TEAM 70#24#FZ40plusDetail
Zahradníčková DanaLUDEK-TEAM 70#25#FZ40plusDetail
Adámek LukášLošany#26#MMdo40Detail
Marek JaroslavKostelec nad Černými lesy#27#MM40plusDetail
Kastnerová EliškaLuděk Team 70#28#FZdo40Detail
Kaftan JosefUhříněves#29#MMdo40Detail
Pekárek JiříKoloradoteam#30#MM40plusDetail
Hroch JaroslavZOO CHLUM#31#MM40plusDetail
Hroch JaroslavZOO CHLUM#32#MM40plusDetail
Hroch OndraZOO CHLUM#33#MMdo40Detail
Novák JaroslavPraha Joskatel#34#MM40plusDetail
Mašín RomanKC Slavia Praha#35#MMdo40Detail
Rezek LubošCK Vinohradské šlapky#36#MM40plusDetail
Gwozdiaková PetraPardubice#38#FZdo40Detail
Zima FilipPraha#39#MMdo40Detail
Hollge MilanČestín#40#MM40plusDetail
Šída MartinPraha#41#MM40plusDetail
Peterková KateřinaPraha 4#42#FZ40plusDetail
Peterka JiříPraha 4#43#MM40plusDetail
Komberec AlešHradecký spinning klub#44#MMdo40Detail
Kormaňák PavelNesměň#45#MM40plusDetail
Kormaňák PetrNesměň#46#MMdo40Detail
Kormaňák TomášNesměň#47#MMdo40Detail
Jůza RudolfHRX team#48#MM40plusDetail
Bartošová MartinaNymburk#50#FZdo40Detail
Sitter MirekStříbrná Skalice#51#MM40plusDetail
Pohl MiloslavTS Lokomotiva Nymburk#52#MMdo40Detail
Hervery JiříAuto combi#53#MM40plusDetail
Strnad RomanCyklo Švec team#54#MMdo40Detail
Vosecký Miloš VáclavČeský Brod#55#MM40plusDetail
Gut MarekKC Slavia#56#MM40plusDetail
Šafra PavelJoskatel team#57#MM40plusDetail
Zábraha RadekLuděk Team 70#58#MM40plusDetail
Pála VáclavJoskatel team#59#MM40plusDetail
Gregor MartinBořetice#60#MMdo40Detail
Skůček Petr#61#MMdo40Detail
Hejduk Luděk#62#MM40plusDetail
Vedral JanKrymlov#63#MMdo40Detail
Wallisch ViktorVK Blesk #64#MMdo40Detail
Malák DavidČvk praha#65#MMdo40Detail
Hujer JiříRorace Pyšely#66#MM40plusDetail
Brodil PavelČerčany#67#MM40plusDetail
Volf MartinBraník#68#MMdo40Detail
Miškovský LiborCSC klub - Český Brod#69#MM40plusDetail
Fól PavelAUTOCENTRUM Jičín#70#MMdo40Detail
Habásková MarkétaHABI team#71#FZdo40Detail
Habásková HanaHABI team#72#FZ40plusDetail
Skalicky TomasRašovice#73#MMdo40Detail
Skalicky TomasRašovice#74#MM40plusDetail
Pokorná VeronikaKolín#75#FZdo40Detail
Pokorna KarolinaUhlířské Janovice#76#FZdo40Detail
Hron MilanVavřinec č.10#77#MM40plusDetail
Král VáclavBraník #78#MMdo40Detail
Stach ZdeněkBekros#79#MM40plusDetail
Stach JiříBekros#80#MM40plusDetail
Bohata TomášÚjezdec#81#MMdo40Detail
Puncocharova DitaPraha 5#82#FZ40plusDetail
Jurka JosefJoskatel Team#83#MM40plusDetail
Hába JanJoskatel Team#84#MMdo40Detail
Buchar ZdeněkUhlířské Janovice#85#MM40plusDetail
Kocourek JiříMělník#86#MM40plusDetail
Kocourková MartinaMělník#87#FZdo40Detail
Vedral MartinBikerental.cz#88#MMdo40Detail
Strejček Pavel#89#MM40plusDetail
Rajter DanielŽdánice#90#MMdo40Detail
Hoffmann MiroslavHryzely#91#MM40plusDetail
Kurel JiříŽdánice#92#MMdo40Detail
Šuser VáclavBTK EURO BIKE Praha#93#MMdo40Detail
Pfeiferová ZuzanaBTK EURO BIKE Praha#94#FZdo40Detail
Čálková MarieUhlířské Janovice#95#FZ40plusDetail
Beneš VladimírJoskatel team#96#MM40plusDetail
Zemánek RomanVlkančice #97#MM40plusDetail
Mašín PatrikExpres CZ-Scott Team Kolín#98#MMdo40Detail
Mašín VlastimilExpres CZ-Scott Team Kolín#99#MM40plusDetail
DNF Zavadil JanSemice#37#MMdo40DNF Detail
DNF Bartoš KarelNymburk#49#MM40plusDNF Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz