Oficiální Výsledková listina Karlštejnská 9
2. 9. 2018

hlavní 9 km Kategorie M18-39

# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtráta
1. Vokrouhlík MichalPraha#98#00:32:22Detail
2. Šneberger JanFalcon Rokycany#203#00:33:04+00:00:42Detail
3. Semenchukov MaximRunning Cheff#68#00:35:00+00:02:38Detail
4. Větrovský Jan#187#00:35:02+00:02:40Detail
5. Sedláček MiroslavHořovice#64#00:36:33+00:04:11Detail
6. Franěk OndřejPraha#221#00:37:01+00:04:39Detail
7. Vosmek LukášVyběhej se / Halex#99#00:37:11+00:04:49Detail
8. Širanec PeterKoněprusy#88#00:37:44+00:05:22Detail
9. Vlk PavelAuthor Sedláček Příbram#97#00:37:46+00:05:24Detail
10. Polák MarekHCT Atlet#54#00:38:36+00:06:14Detail
11. Kiliján TomášKladno#213#00:39:22+00:07:00Detail
12. Roberts Shaun#61#00:40:03+00:07:41Detail
13. Brož LubomírNarysov#7#00:40:06+00:07:44Detail
14. Ryvola VojtěchKarlštejn#62#00:40:17+00:07:55Detail
15. Beránek LukášLoko Beroun#5#00:40:26+00:08:04Detail
16. Flachs MichalZličín#15#00:40:53+00:08:31Detail
17. Kopecký JiříKladno#163#00:41:23+00:09:01Detail
18. Hrubý RichardFbc Spartak Žebrák#25#00:41:31+00:09:09Detail
19. Macík OndřejBykoš#38#00:42:17+00:09:55Detail
20. Štrobl VítězslavTachov#181#00:43:18+00:10:56Detail
21. Zoulek AlesDobrichovice#192#00:45:03+00:12:41Detail
22. Kolařík LukášKarlštejn#33#00:45:33+00:13:11Detail
23. Skalický JanVorvani#73#00:46:57+00:14:35Detail
24. Sladký LukášVorvani#76#00:47:04+00:14:42Detail
25. Hudač PeterHumpolecke střely #26#00:47:33+00:15:11Detail
26. Hurt LukášHorní Počernice#153#00:47:40+00:15:18Detail
27. Šilar MichaelLiberec 25#87#00:48:15+00:15:53Detail
28. Staněk KamilPraha#225#00:48:48+00:16:26Detail
29. Picka JanFIT#151#00:50:38+00:18:16Detail
30. Korytář JiříValachiarun.cz#34#00:50:54+00:18:32Detail
31. Smrž Martin#79#00:51:21+00:18:59Detail
32. Dintar JosefKingdžaj z Mnišku pod Brdy #10#00:52:55+00:20:33Detail
33. Sirůček KamilPříbram#71#00:53:10+00:20:48Detail
34. Šedivý JanLegolas z Mníšku pod Brdy#86#00:53:37+00:21:15Detail
35. Kuskov IgorPrsha#37#00:53:44+00:21:22Detail
DNS Dohnal FrantišekLovosice#12#DNS Detail
DNS Maryska MilosŽižkovský Tygři#40#DNS Detail
DNS Schwarz MarekBěžecká parta Žižkov#69#DNS Detail
DNS Zindulka Robert#102#DNS Detail
DNS Král VáclavRozběháme Česko#166#DNS Detail
DNS Pondělíček MichalHorovice#175#DNS Detail
DNS Franěk OndřejPraha#195#DNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz