Oficiální Výsledková listina Karlštejnská 9
2. 9. 2018
hlavní 9 km Kategorie M40-49
# | Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | Oficiální čas | Ztráta |
1. | Havelka | Petr | ELEVEN RUN TEAM | #21# | 00:34:25 | | Detail |
2. | Rosol | Jiří | LOKO BEROUN | #176# | 00:34:46 | +00:00:21 | Detail |
3. | Pejša | Jan | smí být prázdné | #49# | 00:35:21 | +00:00:56 | Detail |
4. | Lochman | Petr | Naboso.cz/Praha 2 | #219# | 00:35:45 | +00:01:20 | Detail |
5. | Rataj | Pavel | Rokycany | #59# | 00:36:43 | +00:02:18 | Detail |
6. | Votava | Martin | Králův Dvůr | #100# | 00:37:06 | +00:02:41 | Detail |
7. | Sládeček | Jakub | senešnice | #75# | 00:37:17 | +00:02:52 | Detail |
8. | Urx | Radek | Třebotov | #216# | 00:38:50 | +00:04:25 | Detail |
9. | Mejzr | Dušan | Veverky | #223# | 00:38:51 | +00:04:26 | Detail |
10. | Vyšínský | Martin | MP Praha | #214# | 00:39:02 | +00:04:37 | Detail |
11. | Svoboda | Miroslav | Bodo Team | #83# | 00:40:47 | +00:06:22 | Detail |
12. | Sklenář | Jan | Řevnice | #74# | 00:40:51 | +00:06:26 | Detail |
13. | Druzescu | Filip | Lety | #148# | 00:40:53 | +00:06:28 | Detail |
14. | Mitterwald | Martin | Lety | #44# | 00:40:57 | +00:06:32 | Detail |
15. | Halounek | Jan | Dobřichovice | #19# | 00:40:58 | +00:06:33 | Detail |
16. | Klán | Lukáš | Hlásná Třebaň | #161# | 00:41:58 | +00:07:33 | Detail |
17. | Dvořák | Pavel | Beroun | #208# | 00:42:06 | +00:07:41 | Detail |
18. | Vykysalý | Petr | Loko Beroun | #101# | 00:43:16 | +00:08:51 | Detail |
19. | Knýbel | Pavel | Řevnice | #32# | 00:43:28 | +00:09:03 | Detail |
20. | Bureš | Michal | | #217# | 00:44:10 | +00:09:45 | Detail |
21. | Kubálek | Petr | Korejský Sršni | #168# | 00:45:16 | +00:10:51 | Detail |
22. | Pavlišen | Alexandr | Bezděkov pod Třemšínem | #48# | 00:45:45 | +00:11:20 | Detail |
23. | Plavec | Hynek | D. Dušníky | #53# | 00:45:56 | +00:11:31 | Detail |
24. | Jelínek | Jaromír | Beroun | #206# | 00:46:07 | +00:11:42 | Detail |
25. | Bauer | Martin | Chlustina | #210# | 00:46:15 | +00:11:50 | Detail |
26. | Sojka | Karel | Zbečno | #80# | 00:48:25 | +00:14:00 | Detail |
27. | Krátký | Martin | Nelahozeves | #220# | 00:48:58 | +00:14:33 | Detail |
28. | Teichman | Viktor | Ritka | #182# | 00:49:46 | +00:15:21 | Detail |
29. | Procházka | Aleš | Chrustenice | #57# | 00:50:12 | +00:15:47 | Detail |
30. | Pavlíček | Rudolf | srtg strupčice | #47# | 00:50:42 | +00:16:17 | Detail |
31. | Hřídel | Radek | Příbram | #212# | 00:51:54 | +00:17:29 | Detail |
32. | Švarc | Miloslav | Žebrák | #91# | 00:53:36 | +00:19:11 | Detail |
33. | Bares | Michal | Lety | #3# | 00:54:32 | +00:20:07 | Detail |
34. | Staněk | Valdemar | Praha | #81# | 00:59:48 | +00:25:23 | Detail |
DNS | North | Shaun | Praha | #45# | | | Detail |
DNS | Prenosil | Stanislav | Breznice | #56# | | | Detail |
DNS | Jiri | Jiri | Hlásná Třebaň | #197# | | | Detail |
DNS | Rendl | Pepa | tj packa praha | #198# | | | Detail |
DNS | Vyšínský | Martin | MP Praha | #204# | | | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |