Oficiální Výsledková listina Karlštejnská 9
2. 9. 2018
dětské závody
# | Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | Kategorie | # v kat. | Oficiální čas | Ztráta |
1. | Nademlejnský | Pavel | Střela Žebrák | #336# | přípravka chlapci 6 – 7 | 1. | 00:01:00 | | Detail |
2. | Pergl | Lukáš | Střela Žebrák | #129# | přípravka chlapci 6 – 7 | 2. | 00:01:05 | +00:00:05 | Detail |
3. | Zindulková | Tereza | Beroun | #142# | přípravka děvčata 6 – 7 | 1. | 00:01:06 | +00:00:06 | Detail |
4. | Šnoblová | Agáta | Sport Team Dubno | #373# | přípravka děvčata 6 – 7 | 2. | 00:01:06 | +00:00:06 | Detail |
5. | Dřížďalová | Gabriela | Beroun | #364# | přípravka děvčata 6 – 7 | 3. | 00:01:07 | +00:00:07 | Detail |
6. | Bubníková | Šárka | Sřela - Žebrák | #107# | přípravka děvčata 6 – 7 | 4. | 00:01:07 | +00:00:07 | Detail |
7. | Vojtěch | Michal | Fotbalová akademie Alexe Zbůra | #141# | přípravka chlapci 6 – 7 | 3. | 00:01:08 | +00:00:08 | Detail |
8. | Duchoslav | Jakub | Sk Sporting Příbram | #110# | přípravka chlapci 6 – 7 | 4. | 00:01:09 | +00:00:09 | Detail |
9. | Řeháková | Valerie | Atletika Benešov | #133# | přípravka děvčata 6 – 7 | 5. | 00:01:10 | +00:00:10 | Detail |
10. | Sakač | Mikulaš | Beroun | #178# | přípravka chlapci 6 – 7 | 5. | 00:01:10 | +00:00:10 | Detail |
11. | Kučerová | Veronika | Zbečno | #358# | přípravka děvčata 6 – 7 | 6. | 00:01:11 | +00:00:11 | Detail |
12. | Bezrouková | Alžběta | Beroun | #309# | přípravka děvčata 6 – 7 | 7. | 00:01:11 | +00:00:11 | Detail |
13. | Pánková | Lucie | Loko Rakovník | #173# | přípravka děvčata 6 – 7 | 8. | 00:01:11 | +00:00:11 | Detail |
14. | Mandová | Eliška | Kazín | #359# | přípravka děvčata 6 – 7 | 9. | 00:01:14 | +00:00:14 | Detail |
15. | Hatinová | Magdalena | Střela Žebrák | #335# | přípravka děvčata 6 – 7 | 10. | 00:01:14 | +00:00:14 | Detail |
16. | Kiliján | Adam Tomáš | Kladno | #342# | přípravka chlapci 6 – 7 | 6. | 00:01:16 | +00:00:16 | Detail |
17. | Vojtěchová | Tereza | Kazín | #357# | přípravka děvčata 6 – 7 | 11. | 00:01:16 | +00:00:16 | Detail |
18. | Marhoul | Vojtěch | TJ Sokol Říčany | #363# | přípravka chlapci 6 – 7 | 7. | 00:01:16 | +00:00:16 | Detail |
19. | Ježek | Kašpar | Srbsko | #369# | přípravka chlapci 6 – 7 | 8. | 00:01:17 | +00:00:17 | Detail |
20. | Veselá | Viktorie | Beroun | #312# | přípravka děvčata 6 – 7 | 12. | 00:01:17 | +00:00:17 | Detail |
21. | Černý | Martin | SK Spartak Příbram | #146# | přípravka chlapci 6 – 7 | 9. | 00:01:17 | +00:00:17 | Detail |
22. | Havelka | David | AC Praha 1890 | #112# | přípravka chlapci 6 – 7 | 10. | 00:01:17 | +00:00:17 | Detail |
23. | Šinágl | Martin | Liteň | #313# | přípravka chlapci 6 – 7 | 11. | 00:01:18 | +00:00:18 | Detail |
24. | Lochman | Dominik | Naboso.cz/Praha 2 | #326# | přípravka chlapci 6 – 7 | 12. | 00:01:19 | +00:00:19 | Detail |
25. | Vojtěchová | Klára | Kazín | #361# | přípravka děvčata 6 – 7 | 13. | 00:01:23 | +00:00:23 | Detail |
26. | Ondřejka | Čeněk | MEFIS | #307# | přípravka chlapci 6 – 7 | 13. | 00:01:25 | +00:00:25 | Detail |
27. | Hradečná | Nela | Loko Beroun | #318# | přípravka děvčata 6 – 7 | 14. | 00:01:25 | +00:00:25 | Detail |
28. | Míková | Marie | Domeček Hořovice | #347# | přípravka děvčata 6 – 7 | 15. | 00:01:25 | +00:00:25 | Detail |
29. | Kilijánková | Kristina Sofie | Kladno | #343# | přípravka děvčata 6 – 7 | 16. | 00:01:28 | +00:00:28 | Detail |
30. | Klementova | Olivie | Beroun | #120# | přípravka děvčata 6 – 7 | 17. | 00:01:28 | +00:00:28 | Detail |
31. | Mach | Martin | Střela Žebrák | #124# | přípravka chlapci 6 – 7 | 14. | 00:01:32 | +00:00:32 | Detail |
32. | Brožíková | Marie | Pyšely | #105# | přípravka děvčata 6 – 7 | 18. | 00:01:36 | +00:00:36 | Detail |
33. | Večerková | Nikola | Veverky | #370# | přípravka děvčata 6 – 7 | 19. | 00:02:00 | +00:01:00 | Detail |
34. | Carmine | Nicol | Atletika Jižní Město | #108# | přípravka děvčata 8 – 9 | 1. | 00:02:21 | +00:01:21 | Detail |
35. | Šnoblová | Adéla | Sport Team Dubno | #381# | přípravka děvčata 8 – 9 | 2. | 00:02:22 | +00:01:22 | Detail |
36. | Mandík | Michal | Atletika Jižní Město | #319# | přípravka chlapci 8 – 9 | 1. | 00:02:23 | +00:01:23 | Detail |
37. | Jandurová | Veronika | Loko Beroun | #301# | přípravka děvčata 8 – 9 | 3. | 00:02:25 | +00:01:25 | Detail |
38. | Urban | Kryštof | Střela Žebrák | #138# | přípravka chlapci 8 – 9 | 2. | 00:02:26 | +00:01:26 | Detail |
39. | Krátká | Kateřina | TJ Lokomotiva Beroun | #353# | přípravka děvčata 8 – 9 | 4. | 00:02:28 | +00:01:28 | Detail |
40. | Choutka | Marek | Aktis Praha | #378# | přípravka chlapci 8 – 9 | 3. | 00:02:33 | +00:01:33 | Detail |
41. | Červenka | Jiří | Střela Žebrák | #109# | přípravka chlapci 8 – 9 | 4. | 00:02:33 | +00:01:33 | Detail |
42. | Kafka | Lukáš | TK Zdice | #350# | přípravka chlapci 8 – 9 | 5. | 00:02:34 | +00:01:34 | Detail |
43. | Babuková | Alžběta | Střela Žebrák | #316# | přípravka děvčata 8 – 9 | 5. | 00:02:35 | +00:01:35 | Detail |
44. | Pešice | Šimon | Futsal Dobřichovice | #130# | přípravka chlapci 8 – 9 | 6. | 00:02:35 | +00:01:35 | Detail |
45. | Machová | Monika | SK Sporting Příbram | #362# | přípravka děvčata 8 – 9 | 6. | 00:02:35 | +00:01:35 | Detail |
46. | Votava | Lukáš | TJ Sokol Králův Dvůr | #323# | přípravka chlapci 8 – 9 | 7. | 00:02:36 | +00:01:36 | Detail |
47. | Vykysalá | Barbora | Loko Beroun | #302# | přípravka děvčata 8 – 9 | 7. | 00:02:36 | +00:01:36 | Detail |
48. | Manda | Jakub | Kazín | #356# | přípravka chlapci 8 – 9 | 8. | 00:02:37 | +00:01:37 | Detail |
49. | Valuchová | Julie | Zš Bratří Venclíķů | #184# | přípravka děvčata 8 – 9 | 8. | 00:02:38 | +00:01:38 | Detail |
50. | Bezrouková | Anna | Loko Beroun | #310# | přípravka děvčata 8 – 9 | 9. | 00:02:40 | +00:01:40 | Detail |
51. | Placatková | Ela | SK Sporting Příbram | #374# | přípravka děvčata 8 – 9 | 10. | 00:02:40 | +00:01:40 | Detail |
52. | Kašková | Michaela | Kazín | #355# | přípravka děvčata 8 – 9 | 11. | 00:02:41 | +00:01:41 | Detail |
53. | Henč | Alexandr | Chyňava | #344# | přípravka chlapci 8 – 9 | 9. | 00:02:41 | +00:01:41 | Detail |
54. | Bertuzzi | Yanis | Praha 7 | #327# | přípravka chlapci 8 – 9 | 10. | 00:02:42 | +00:01:42 | Detail |
55. | Duchoslav | Mattias | Sk Sporting Příbram | #111# | přípravka chlapci 8 – 9 | 11. | 00:02:42 | +00:01:42 | Detail |
56. | Vokurka | Lukáš | Střela žebrák | #315# | přípravka chlapci 8 – 9 | 12. | 00:02:44 | +00:01:44 | Detail |
57. | Konopáč | Matěj | Loko Beroun | #367# | přípravka chlapci 8 – 9 | 13. | 00:02:45 | +00:01:45 | Detail |
58. | Jámborová | Ema | Adrien Elixi EliteTeam | #157# | přípravka děvčata 8 – 9 | 12. | 00:02:45 | +00:01:45 | Detail |
59. | Klementova | Anna | Loko Beroun | #119# | přípravka děvčata 8 – 9 | 13. | 00:02:45 | +00:01:45 | Detail |
60. | Pašek | Ondřej | Loko Beroun | #352# | přípravka chlapci 8 – 9 | 14. | 00:02:46 | +00:01:46 | Detail |
61. | Gregovská | Adéla | Střela Žebrák | #331# | přípravka děvčata 8 – 9 | 14. | 00:02:47 | +00:01:47 | Detail |
62. | Seidl | Filip | Beroun | #376# | přípravka chlapci 8 – 9 | 15. | 00:02:47 | +00:01:47 | Detail |
63. | Kalous | Jan | Střela Žebrák | #314# | přípravka chlapci 8 – 9 | 16. | 00:02:47 | +00:01:47 | Detail |
64. | Houžvičková | Jindřiška | FK Podesí | #382# | přípravka děvčata 8 – 9 | 15. | 00:02:48 | +00:01:48 | Detail |
65. | Šubertová | Vanesa | Střela Žebrák | #346# | přípravka děvčata 8 – 9 | 16. | 00:02:50 | +00:01:50 | Detail |
66. | Marešová | Linda | Lokomotiva Beroun | #169# | přípravka děvčata 8 – 9 | 17. | 00:02:51 | +00:01:51 | Detail |
67. | Dřížďalová | Daniela | Loko Beroun | #366# | přípravka děvčata 8 – 9 | 18. | 00:02:52 | +00:01:52 | Detail |
68. | Němcová | Karolína | Loko Beroun | #329# | přípravka děvčata 8 – 9 | 19. | 00:02:54 | +00:01:54 | Detail |
69. | Urxová | Eliška | Třebotov | #338# | přípravka děvčata 8 – 9 | 20. | 00:02:54 | +00:01:54 | Detail |
70. | Huml | Filip | Střela Žebrák | #115# | přípravka chlapci 8 – 9 | 17. | 00:02:55 | +00:01:55 | Detail |
71. | Kubáni | Matyáš Jan | Praha 7 | #328# | přípravka chlapci 8 – 9 | 18. | 00:02:55 | +00:01:55 | Detail |
72. | Hradečná | Sofia | Loko Beroun | #320# | přípravka děvčata 8 – 9 | 21. | 00:02:56 | +00:01:56 | Detail |
73. | Švihnosová | Anna | Střela Žebrák | #348# | přípravka děvčata 8 – 9 | 22. | 00:02:56 | +00:01:56 | Detail |
74. | Sojková | Dorota | Lokomotiva Beroun | #135# | přípravka děvčata 8 – 9 | 23. | 00:03:00 | +00:02:00 | Detail |
75. | Choutková | Marie | Aktis Praha | #379# | přípravka děvčata 8 – 9 | 24. | 00:03:02 | +00:02:02 | Detail |
76. | Ježková | Viky | Srbsko | #372# | přípravka děvčata 8 – 9 | 25. | 00:03:07 | +00:02:07 | Detail |
77. | Placatka | Matěj | SK Sporting Příbram | #377# | žáci 14 – 15 let | 1. | 00:04:02 | +00:03:02 | Detail |
78. | Pech | Jiří | Střela Žebrák | #390# | žáci 14 – 15 let | 2. | 00:04:03 | +00:03:03 | Detail |
79. | Vyšínský | Adam | Atletika Neratovice | #333# | žáci 14 – 15 let | 3. | 00:04:07 | +00:03:07 | Detail |
80. | Ondřejka | Kryštof | MEFIS | #305# | žáci 12 – 13 let | 1. | 00:04:14 | +00:03:14 | Detail |
81. | Míková | Barbora | Loko Beroun | #126# | žákyně 10 – 11 let | 1. | 00:04:17 | +00:03:17 | Detail |
82. | Placatková | Tereza | SK Sporting Příbram | #375# | žákyně 14 – 15 let | 1. | 00:04:18 | +00:03:18 | Detail |
83. | Hošek | Ondřej | Buková u Příbramě | #152# | žáci 12 – 13 let | 2. | 00:04:19 | +00:03:19 | Detail |
84. | Veselý | Petr | Střela Žebrák | #397# | žáci 12 – 13 let | 3. | 00:04:21 | +00:03:21 | Detail |
85. | Karasová | Daniela | Bohutín | #160# | žákyně 14 – 15 let | 2. | 00:04:23 | +00:03:23 | Detail |
86. | Urban | Matyáš | Střela Žebrák | #139# | žáci 12 – 13 let | 4. | 00:04:26 | +00:03:26 | Detail |
87. | Mandíková | Daniela | Atletika Jižní Město | #322# | žákyně 10 – 11 let | 2. | 00:04:28 | +00:03:28 | Detail |
88. | Dlabač | Václav | SK ZŠ Jeseniova | #147# | žáci 12 – 13 let | 5. | 00:04:34 | +00:03:34 | Detail |
89. | Pergl | Vojtěch | Střela Žebrák | #128# | žáci 10 – 11 let | 1. | 00:04:36 | +00:03:36 | Detail |
90. | Urx | Tomáš | Třebotov | #339# | žáci 10 – 11 let | 2. | 00:04:37 | +00:03:37 | Detail |
91. | Marhoul | Václav | TJ Sokol Říčany a Radošovice | #365# | žáci 10 – 11 let | 3. | 00:04:43 | +00:03:43 | Detail |
92. | Ondřejka | Prokop | MEFIS | #306# | žáci 10 – 11 let | 4. | 00:04:46 | +00:03:46 | Detail |
93. | Pánková | Tereza | Loko Rakovník | #174# | žákyně 10 – 11 let | 3. | 00:04:46 | +00:03:46 | Detail |
94. | Korbel | Matyáš | Loko Beroun | #386# | žáci 10 – 11 let | 5. | 00:04:48 | +00:03:48 | Detail |
95. | Joudalová | Stela | Střela Žebrák | #396# | žákyně 12 – 13 let | 1. | 00:04:49 | +00:03:49 | Detail |
96. | Horník | Marek | Loko Beroun | #383# | žáci 10 – 11 let | 6. | 00:04:49 | +00:03:49 | Detail |
97. | Karasová | Anna | Bohutín | #159# | žákyně 12 – 13 let | 2. | 00:04:49 | +00:03:49 | Detail |
98. | Jeníková | Martina | SK Sporting Příbram | #118# | žákyně 10 – 11 let | 4. | 00:04:51 | +00:03:51 | Detail |
99. | Švarcová | Tereza | Střela žebrák | #136# | žákyně 12 – 13 let | 3. | 00:04:52 | +00:03:52 | Detail |
100. | Šlosarová | Eliška | Střela Žebrák | #395# | žákyně 12 – 13 let | 4. | 00:04:52 | +00:03:52 | Detail |
101. | Gregovský | Jakub | Střela Žebrák | #330# | žáci 12 – 13 let | 6. | 00:04:56 | +00:03:56 | Detail |
102. | Havelkova | Kristina | AC Praha 1890 | #113# | žákyně 10 – 11 let | 5. | 00:04:56 | +00:03:56 | Detail |
103. | Huml | Jan | Střela Žebrák | #114# | žáci 12 – 13 let | 7. | 00:04:57 | +00:03:57 | Detail |
104. | Brožík | Ivan | Atletika Benešov | #104# | žáci 10 – 11 let | 7. | 00:04:57 | +00:03:57 | Detail |
105. | Holina | Jindřich | Střela Žebrák | #308# | žáci 12 – 13 let | 8. | 00:04:58 | +00:03:58 | Detail |
106. | Pešek | Dominik | Střela Žebrák | #385# | žáci 10 – 11 let | 8. | 00:04:58 | +00:03:58 | Detail |
107. | Humlová | Eliška | Střela Žebrák | #117# | žákyně 10 – 11 let | 6. | 00:04:58 | +00:03:58 | Detail |
108. | Diedrichová | Eliška | Střela Žebrák | #398# | žákyně 10 – 11 let | 7. | 00:05:01 | +00:04:01 | Detail |
109. | Babuka | Michal | Střela Žebrák | #317# | žáci 12 – 13 let | 9. | 00:05:02 | +00:04:02 | Detail |
110. | Šamanová | Markéta | Loko Beroun | #380# | žákyně 10 – 11 let | 8. | 00:05:02 | +00:04:02 | Detail |
111. | Valachová | Lucie Tereza | TJ lokomotiva Beroun | #140# | žákyně 12 – 13 let | 5. | 00:05:03 | +00:04:03 | Detail |
112. | Königsmarková | Petra | Střela Žebrák | #399# | žákyně 12 – 13 let | 6. | 00:05:04 | +00:04:04 | Detail |
113. | Nejedlá | Lucie | Loko Beroun | #393# | žákyně 10 – 11 let | 9. | 00:05:07 | +00:04:07 | Detail |
114. | Bubník | Lukáš | Střela - Žebrák | #106# | žáci 10 – 11 let | 9. | 00:05:10 | +00:04:10 | Detail |
115. | Schonová | Aneta | Střela Žebrák | #311# | žákyně 12 – 13 let | 7. | 00:05:10 | +00:04:10 | Detail |
116. | Řeháková | Laura | Atletika Benešov | #132# | žákyně 10 – 11 let | 10. | 00:05:12 | +00:04:12 | Detail |
117. | Nademlejnská | Šárka | Lokomotiva Beroun | #337# | žákyně 10 – 11 let | 11. | 00:05:14 | +00:04:14 | Detail |
118. | Sedláčková | Nela | Střela Žebrák | #321# | žákyně 12 – 13 let | 8. | 00:05:14 | +00:04:14 | Detail |
119. | Pech | Karel | Střela Žebrák | #388# | žáci 10 – 11 let | 10. | 00:05:14 | +00:04:14 | Detail |
120. | Vyšínská | Ema | Atletika Neratovice | #332# | žákyně 10 – 11 let | 12. | 00:05:14 | +00:04:14 | Detail |
121. | Resch | Tomáš | Střela Žebrák | #391# | žáci 10 – 11 let | 11. | 00:05:16 | +00:04:16 | Detail |
122. | Pokorná | Tereza | Loko Beroun | #392# | žákyně 10 – 11 let | 13. | 00:05:22 | +00:04:22 | Detail |
123. | Bramborová | Anna | Loko Beroun | #194# | žákyně 12 – 13 let | 9. | 00:05:24 | +00:04:24 | Detail |
124. | Šedivec | Matěj Vítek | Loko Beroun | #394# | žáci 10 – 11 let | 12. | 00:05:25 | +00:04:25 | Detail |
125. | Krátká | Helena | TJ Lokomotiva Beroun | #351# | žákyně 12 – 13 let | 10. | 00:05:25 | +00:04:25 | Detail |
126. | Švihnosová | Marie | Střela Žebrák | #349# | žákyně 12 – 13 let | 11. | 00:05:26 | +00:04:26 | Detail |
127. | Burešová | Markéta | Hlásná Třebáň | #341# | žákyně 10 – 11 let | 14. | 00:05:29 | +00:04:29 | Detail |
128. | Modr | Jakub | Karlštejn | #428# | žáci 10 – 11 let | 13. | 00:05:30 | +00:04:30 | Detail |
129. | Bishofová | Josefína | Praha | #389# | žákyně 10 – 11 let | 15. | 00:05:30 | +00:04:30 | Detail |
130. | Špírková | Karolína | Loko Beroun | #384# | žákyně 10 – 11 let | 16. | 00:05:31 | +00:04:31 | Detail |
131. | Mosler | Ignác | Příbram | #324# | žáci 12 – 13 let | 10. | 00:05:44 | +00:04:44 | Detail |
132. | Vykysalá | Anna | Loko Beroun | #303# | žákyně 10 – 11 let | 17. | 00:05:52 | +00:04:52 | Detail |
133. | Konopáčová | Magdalena | Loko Beroun | #368# | žákyně 10 – 11 let | 18. | 00:05:54 | +00:04:54 | Detail |
134. | Valuchová | Veronika | Zš Bratří Venclíķů | #185# | žákyně 10 – 11 let | 19. | 00:05:54 | +00:04:54 | Detail |
135. | Zděnovcová | Aneta | Sporting Příbram | #200# | žákyně 10 – 11 let | 20. | 00:05:57 | +00:04:57 | Detail |
136. | Jarolímková | Eliška | ZŠ Bratří Čapků | #196# | žákyně 12 – 13 let | 12. | 00:06:01 | +00:05:01 | Detail |
137. | Ježková | Rozka | Srbsko | #371# | žákyně 10 – 11 let | 21. | 00:06:03 | +00:05:03 | Detail |
138. | Hájková | Bára | Lokomotiva Beroun | #334# | žákyně 10 – 11 let | 22. | 00:06:04 | +00:05:04 | Detail |
139. | Lochman | Matěj | Naboso.cz/Praha 2 | #325# | žáci 10 – 11 let | 14. | 00:06:08 | +00:05:08 | Detail |
140. | Sýkorová | Anna | Střela Žebrák | #387# | žákyně 10 – 11 let | 23. | 00:06:13 | +00:05:13 | Detail |
141. | Pašková | Eliška | Loko Beroun | #354# | žákyně 10 – 11 let | 24. | 00:06:17 | +00:05:17 | Detail |
142. | Sojková | Anežka | Lokomotiva Beroun | #134# | žákyně 10 – 11 let | 25. | 00:06:22 | +00:05:22 | Detail |
143. | Žák | Jakub | Tachlovice | #429# | dorostenci | 1. | 00:06:27 | +00:05:27 | Detail |
144. | Novák | Lukáš | SK Sporting PB | #172# | žáci 10 – 11 let | 15. | 00:06:30 | +00:05:30 | Detail |
145. | Picková | Anna | Chramiště | #131# | dorostenky | 1. | 00:10:40 | +00:09:40 | Detail |
| Huml | Jakub | Cerhovice | #116# | přípravka kluci 3 a ml. | | 00:00:00 | | Detail |
| Mach | Maxmilián | RAC | #125# | přípravka kluci 4 – 5 | | 00:00:00 | | Detail |
| Míková | Viktorie | Hýskov | #127# | přípravka děvčata 4 – 5 | | 00:00:00 | | Detail |
| Černá | Kristýna | Příbram | #144# | přípravka děvčata 3 a ml. | | 00:00:00 | | Detail |
| Černá | Tereza | Bios Fit | #145# | přípravka děvčata 4 – 5 | | 00:00:00 | | Detail |
| Janda | Jan | Neratovice | #158# | přípravka kluci 3 a ml. | | 00:00:00 | | Detail |
| Burešová | Alžběta | Lokomotiva Beroun | #340# | přípravka děvčata 4 – 5 | | 00:00:00 | | Detail |
| Opálecká | Valerie | Střela Žebrák | #304# | přípravka děvčata 8 – 9 | | 00:00:00 | | Detail |
DNS | Henčová | Michaela | TJ Kraso Beroun | #345# | žákyně 12 – 13 let | | | | Detail |
DNS | Krtek | Ondřej | LOKO Beroun | #121# | žáci 10 – 11 let | | | | Detail |
DNS | Krtková | Michaela | Liteň | #122# | žákyně 14 – 15 let | | | | Detail |
DNS | Kyncl | Marek | SK Doubravan Újezd | #123# | dorostenci | | | | Detail |
DNS | Švarcová | Simona | Střela Žebrák | #137# | žákyně 14 – 15 let | | | | Detail |
DNS | Flor | David | Praha | #150# | přípravka chlapci 8 – 9 | | | | Detail |
DNS | Sedivec | Matej | Loko Beroun | #199# | žáci 10 – 11 let | | | | Detail |
DNS | Florová | Monika | AC Sparta Praha | #201# | žákyně 14 – 15 let | | | | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |