Oficiální Výsledková listina Pilsenman 2019
10. 8. 2019

kvadriatlon

týmová soutěž

Nejmenší počet členů týmu: 3

Nejvyšší počet členů týmu: 3

Typ soutěže: běžný součet časů

Limit započítávaných výsledků: 3

Karýkovo SOUMRAK svobody

# Příjmení Jméno St. č. M/F kategorie # v kat. body Výsledek
1.BouchalJiří #136MM191/3700:56:03.82
2.KamarytTomáš#134MM192/3700:58:31.68
3.JanoušekPetr#135MM193/3701:01:15.15

TTK Slavia VŠ Plzeň

# Příjmení Jméno St. č. M/F kategorie # v kat. body Výsledek
1.ChudáčekZdeněk#146MM401/1700:58:19.39
2.JelínekPetr#160MM402/1701:01:37.22
3.KüfnerováEva#173FZ193/1501:08:34.97

Karýkovo SOUMRAK volna

# Příjmení Jméno St. č. M/F kategorie # v kat. body Výsledek
1.RádlJakub#139MM194/3701:01:43.55
2.TošnerMichal #138MM404/1701:04:38.45
3.TyrnerDaniel#145MM1918/3701:11:55.62

Karýkovo SOUMRAK piva

# Příjmení Jméno St. č. M/F kategorie # v kat. body Výsledek
1.ČapekDaniel#143MM1910/3701:07:28.11
2.VáclavíkJan#144MM1912/3701:07:54.69
3.DoležalTomáš#137MM1922/3701:13:10.77

Safran Elite

# Příjmení Jméno St. č. M/F kategorie # v kat. body Výsledek
1.LukášOndřej#125MM1915/3701:09:18.42
2.JanouškováVendula #124FZ194/1501:09:24.53
3.SoukupDušan#123MM4010/1701:10:33.91

Karýkovo SOUMRAK běhu

# Příjmení Jméno St. č. M/F kategorie # v kat. body Výsledek
1.TyrnerováMartina#140FZ192/1501:08:09.53
2.ŽeleznýJakub#142MM1920/3701:12:36.09
3.JanoušekJan#141MM1923/3701:14:25.77

Safran Masters

# Příjmení Jméno St. č. M/F kategorie # v kat. body Výsledek
1.MatoušLadislav#128MM408/1701:09:13.68
2.KohoutMartin#127MM1921/3701:13:06.60
3.MiletinskýMartin#126MM1931/3701:18:06.78

456CÍL

# Příjmení Jméno St. č. M/F kategorie # v kat. body Výsledek
1.KofroňRadek#150MM409/1701:10:23.96
2.SpálenkaPetr#107MM4012/1701:10:41.21
3.KofroňováKateřina#149FZ1912/1501:23:49.10

Safran for Life

# Příjmení Jméno St. č. M/F kategorie # v kat. body Výsledek
1.DergachovDmytro#122MM1917/3701:11:44.87
2.MalýRoman#121MM1927/3701:17:31.13
3.MatoušekJIří#120MM50plus5/701:18:45.65

Forrest Gump Team

# Příjmení Jméno St. č. M/F kategorie # v kat. body Výsledek
1.ŠvarcPavel#187MM199/3701:06:47.10
2.ChvalMarek#194MM1932/3701:18:20.25
3.CiprovaOlu#175FZ403/601:27:14.68

Karýkovo SOUMRAK kola

# Příjmení Jméno St. č. M/F kategorie # v kat. body Výsledek
1.RauchStanislav#167MM1924/3701:16:31.40
2.TesařDaniel#168MM1934/3701:20:13.27
3.RauchTomáš#166MM1935/3701:22:01.95

Eaglovice Team

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

AC-Heating

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!