Oficiální Výsledková listina Běh Trojzemím
13. 4. 2019

5 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Karko JanAC Česká Lípa#315#M391.00:17:13Detail
2. Tomčo TomášSvijany#727#M392.00:18:32+00:01:19.95Detail
3. Vitouš PavelPraha#765#M393.00:18:40+00:01:27.95Detail
4. Vodička PavelBK Varnsdorf#766#M394.00:18:44+00:01:31.95Detail
5. Šlégl JanRunBo Team Liberec#696#M40-491.00:18:55+00:01:42.95Detail
6. Loula JanEndorfin Factory#833#M395.00:18:57+00:01:44.95Detail
7. Kolář VladimírRunBo#345#M40-492.00:19:00+00:01:47.95Detail
8. Mohr AlešChrastava#463#M396.00:19:08+00:01:55.95Detail
9. Malík TomášSvijany#427#M397.00:19:23+00:02:10.95Detail
10. Polák TomášBK Varnsdorf#555#M40-493.00:19:45+00:02:32.95Detail
11. Kaňka AdamŽižkovský tygři#311#M398.00:19:59+00:02:46.95Detail
12. Sajdl MartinŽižkovský tygři#608#M399.00:19:59+00:02:46.95Detail
13. Švarc PetrŽižkovský tygři#719#M50p1.00:20:00+00:02:47.95Detail
14. Francke MichalŽižkovský tygři#157#M3910.00:20:00+00:02:47.95Detail
15. Ženich Žižkovský tygři#444#M3911.00:20:00+00:02:47.95Detail
16. Kálal Tomᚎižkovský tygři#305#M3912.00:20:02+00:02:49.95Detail
17. Mika Pavel KSM Hrádek#460#M40-494.00:20:17+00:03:04.95Detail
18. Friese TomášVarnsdorf#159#M3913.00:20:41+00:03:28.95Detail
19. Dratovník KarelSK Alzheimers#114#M3914.00:21:05+00:03:52.95Detail
20. Gtiler Vladislav#623#M50p2.00:21:27+00:04:14.95Detail
21. Dědeček JanSvijany#100#M3915.00:21:31+00:04:18.95Detail
22. Hujer OndřejSportteam Hrádek#745#M40-495.00:21:43+00:04:30.95Detail
23. Harasimovič VladimírJablonec n.N.#185#M40-496.00:21:53+00:04:40.95Detail
24. Štajner JakubŽižkovský tygři#703#M3916.00:22:03+00:04:50.95Detail
25. Kapras JaroslavHrádek nad Nisou#312#M3917.00:22:11+00:04:58.95Detail
26. Banszel JakubLiberec #14#M3918.00:22:19+00:05:06.95Detail
27. Košková BarboraAc Slovan Liberec#356#Z391.00:22:31+00:05:18.95Detail
28. Schlechter VojtěchŽižkovský tygři#616#M3919.00:22:42+00:05:29.95Detail
29. Kyhos OndrejHrádek nad Nisou#387#M3920.00:22:53+00:05:40.95Detail
30. Hrnčířová KateřinaLiberec 5#242#Z392.00:23:01+00:05:48.95Detail
31. Nevyhoštěný Vladimír#834#M3921.00:23:15+00:06:02.95Detail
32. Podlipný MatějHrádek nad Nisou#552#M3922.00:23:30+00:06:17.95Detail
33. Jarošová JanaKSM Hrádek#269#Z40-491.00:23:34+00:06:21.95Detail
34. Fiala TomášBK Semily#140#M40-497.00:23:44+00:06:31.95Detail
35. Račák Adam Rokytnice nad Jizerou #579#M40-498.00:23:45+00:06:32.95Detail
36. Dostál FrantisekSK Alzheimers#112#M3923.00:23:46+00:06:33.95Detail
37. Hurt MartinSK Alzheimers#249#M3924.00:23:54+00:06:41.95Detail
38. Vávra VítězslavSportteam Hrádek#744#M3925.00:23:59+00:06:46.95Detail
39. Vávra JaromírSportteam Hrádek#743#M40-499.00:23:59+00:06:46.95Detail
40. Uhlířová Zuzana Liberec#732#Z393.00:24:01+00:06:48.95Detail
41. Taibrová Monika#840#Z50p1.00:24:04+00:06:51.95Detail
42. Svobodová KláraPajp team#667#Z394.00:24:05+00:06:52.95Detail
43. Šulíková Kateřina#839#Z395.00:24:12+00:06:59.95Detail
44. Fokt JosefPeppa pig#151#M3926.00:24:19+00:07:06.95Detail
45. Barková Kateřina Liberec#16#Z396.00:24:24+00:07:11.95Detail
46. Votoček Adam#783#M3927.00:24:27+00:07:14.95Detail
47. Hradcová ZuzanaOK Chrastava#236#Z397.00:24:34+00:07:21.95Detail
48. Pěnkavová LenkaStrážský běhny#539#Z40-492.00:24:40+00:07:27.95Detail
49. Dvořáková LenkaBootcamp Team#126#Z398.00:24:43+00:07:30.95Detail
50. Latislavová EvaBěháme s radostí #398#Z40-493.00:24:48+00:07:35.95Detail
51. Jindřichová Veronika Rumburk#285#Z399.00:24:54+00:07:41.95Detail
52. Pelák MartinSK Alzheimers#532#M3928.00:24:57+00:07:44.95Detail
53. Potocký PetrSK Alzheimers#562#M3929.00:25:03+00:07:50.95Detail
54. Bartůněk KarelSK Alzheimers#24#M3930.00:25:05+00:07:52.95Detail
55. Račáková Eva Rokytnice nad Jizerou #582#Z3910.00:25:18+00:08:05.95Detail
56. Kidalowski KacperBogatynia#325#M3931.00:25:20+00:08:07.95Detail
57. Hořák MilanSK Alzheimers#229#M3932.00:25:21+00:08:08.95Detail
58. Špínová MonikaRadvánovice #702#Z40-494.00:25:22+00:08:09.95Detail
59. Vondrková Tereza#781#Z3911.00:25:25+00:08:12.95Detail
60. Štruplová Kateřina#782#Z3912.00:25:26+00:08:13.95Detail
61. Cendelínová HankaKSM Hrádek#208#Z3913.00:25:29+00:08:16.95Detail
62. Baran LukášLiberec#15#M3933.00:25:36+00:08:23.95Detail
63. Albrecht PetrMaxtri Liberec#6#M50p3.00:25:39+00:08:26.95Detail
64. Bláhová PavlaKSM HRÁDEK#39#Z40-495.00:25:43+00:08:30.95Detail
65. Paulus JiříLiberec#527#M50p4.00:25:45+00:08:32.95Detail
66. Škarohlíd MarekStráž nad Nisou#685#M3934.00:25:58+00:08:45.95Detail
67. Šlamborová LucieAtletika Jablonné#694#Z3914.00:26:01+00:08:48.95Detail
68. Gittlerová JitkaBiatlon Liberec#169#Z3915.00:26:11+00:08:58.95Detail
69. Škarohlíd Vítek MarcelStráž nad Nisou#687#M3935.00:26:24+00:09:11.95Detail
70. Viková Petra#755#Z3916.00:26:29+00:09:16.95Detail
71. Brožová MarkétaTurnov#53#Z3917.00:26:34+00:09:21.95Detail
72. Svoboda TomášKolín#665#M3936.00:26:36+00:09:23.95Detail
73. Rapčan LadislavPajp tým#585#M3937.00:26:44+00:09:31.95Detail
74. Holeček MilanLiberec#221#M40-4910.00:26:54+00:09:41.95Detail
75. Čemusová TerezaFrýdlant#67#Z3918.00:26:57+00:09:44.95Detail
76. Svoboda MarekLiberec#663#M3938.00:26:59+00:09:46.95Detail
77. Maradona DiegoVratislavice#435#M3939.00:26:59+00:09:46.95Detail
78. Matoušková NikolaJiříkov#446#Z3919.00:27:11+00:09:58.95Detail
79. Haken Milan#178#M40-4911.00:27:19+00:10:06.95Detail
80. Skramusky Antonín SkramuskyLiberec#628#M3940.00:27:25+00:10:12.95Detail
81. Dienelt Jan#346#M3941.00:27:26+00:10:13.95Detail
82. Trojan TomášSK Alzheimers#729#M40-4912.00:27:31+00:10:18.95Detail
83. Futó Lukáš#164#M3942.00:27:33+00:10:20.95Detail
84. Jínová Vladimíra BK Varnsdorf#286#Z50p2.00:27:33+00:10:20.95Detail
85. Čermák LukasSK Alzheimers#70#M3943.00:27:35+00:10:22.95Detail
86. Zelenková AnetaLiberec#809#Z3920.00:27:39+00:10:26.95Detail
87. Cikacz Zbigniew Bratkow#62#M40-4913.00:27:40+00:10:27.95Detail
88. Němcová AndreaOK Chrastava#484#Z3921.00:27:41+00:10:28.95Detail
89. Horvát JuliusČelenka#557#M3944.00:27:47+00:10:34.95Detail
90. Kordíková Monika#352#Z3922.00:27:52+00:10:39.95Detail
91. Šubrt VojtaZastav a nepřežiješ!#718#M3945.00:28:00+00:10:47.95Detail
92. Kučerová Marie#336#Z3923.00:28:10+00:10:57.95Detail
93. Macounová DrahomíraRumburk#416#Z40-496.00:28:11+00:10:58.95Detail
94. Horák LukášSK Alzheimers#223#M3946.00:28:14+00:11:01.95Detail
95. Farkašovská LucieLiberec#135#Z3924.00:28:24+00:11:11.95Detail
96. Pihrt TomášLiberec#549#M3947.00:28:25+00:11:12.95Detail
97. Ivaničová MichaelaSokol Velké Hamry#260#Z3925.00:28:40+00:11:27.95Detail
98. Vyhnalová Jana#456#Z3926.00:28:44+00:11:31.95Detail
99. Koktová HanaFrýdlant#341#Z40-497.00:28:48+00:11:35.95Detail
100. Jankovcová JitkaMissi - Run#268#Z40-498.00:28:54+00:11:41.95Detail
101. Kubica Zdeněk Superchlív#374#M40-4914.00:28:57+00:11:44.95Detail
102. Zalabáková PetraFrýdlant #801#Z40-499.00:28:57+00:11:44.95Detail
103. Prošková MarieLiberec#571#Z3927.00:28:58+00:11:45.95Detail
104. Jarošová SimonaLiberec#270#Z3928.00:28:58+00:11:45.95Detail
105. Jindra LadislavMultisport Team#281#M3948.00:29:09+00:11:56.95Detail
106. Šlégl Jr. Jan RunBo Team Liberec#697#M3949.00:29:10+00:11:57.95Detail
107. Vítek JaroslavChrastava#763#M40-4915.00:29:13+00:12:00.95Detail
108. Odnohová DanielaKosmorunners#510#Z40-4910.00:29:28+00:12:15.95Detail
109. Durdisová EvaLiberec#122#Z3929.00:29:37+00:12:24.95Detail
110. Vojtíšková AnetaLiberec#773#Z3930.00:29:51+00:12:38.95Detail
111. Křenková Geislerová BlankaLOK-o Liberec#371#Z3931.00:29:55+00:12:42.95Detail
112. Honzíková LucieLiberec#222#Z3932.00:30:08+00:12:55.95Detail
113. Caletková IvaLiberec#61#Z3933.00:30:11+00:12:58.95Detail
114. Janeček DenisSPORTTEAM Hrádek nad Nisou #264#M3950.00:30:13+00:13:00.95Detail
115. Staszczuk SławomirSieniawka#646#M40-4916.00:30:13+00:13:00.95Detail
116. Fritschová MichaelaSportteam Hrádek#160#Z3934.00:30:14+00:13:01.95Detail
117. Nešetřilová DrahomíraDrylock#266#Z40-4911.00:30:32+00:13:19.95Detail
118. Šebelková Markéta #677#Z40-4912.00:30:36+00:13:23.95Detail
119. Polzerová PetraHejnice#561#Z40-4913.00:30:36+00:13:23.95Detail
120. Skramuska MarketaLiberec#626#Z3935.00:30:46+00:13:33.95Detail
121. Strnádková Radka#659#Z3936.00:30:54+00:13:41.95Detail
122. Jiruvova Nikola #293#Z40-4914.00:31:11+00:13:58.95Detail
123. Nejedlá TerezaLiberec#482#Z3937.00:31:19+00:14:06.95Detail
124. Macháček Jan#417#M3951.00:31:22+00:14:09.95Detail
125. Rýgl MichalTurnov#601#M40-4917.00:31:27+00:14:14.95Detail
126. Kohoutová BarboraTeam CykloTrener#337#Z3938.00:32:00+00:14:47.95Detail
127. Bitmanová YwonaCvikov#37#Z50p3.00:32:20+00:15:07.95Detail
128. Hozdecká PavlínaTurnov#235#Z3939.00:32:58+00:15:45.95Detail
129. Hozáková MichalaHlavice#234#Z3940.00:33:17+00:16:04.95Detail
130. Aulová Lenka Liberec#12#Z3941.00:33:18+00:16:05.95Detail
131. Juklíčková JitkaLiberec#295#Z50p4.00:33:23+00:16:10.95Detail
132. Malcová Andrea Liberec #426#Z3942.00:33:32+00:16:19.95Detail
133. Soldánová PetraLiberec#635#Z3943.00:34:11+00:16:58.95Detail
134. Prokophová KateřinaLiberec#568#Z3944.00:34:12+00:16:59.95Detail
135. Mališová MichalaStráž podRalskem#428#Z3945.00:34:18+00:17:05.95Detail
136. Chovancová MartinaHrádek nad Nisou #257#Z3946.00:34:23+00:17:10.95Detail
137. Němec HynekLiberec#488#M40-4918.00:34:24+00:17:11.95Detail
138. Adamec JosefSněhový obláček#4#M50p5.00:34:26+00:17:13.95Detail
139. Slavíková VeronikaBenešov u Semil#631#Z3947.00:34:47+00:17:34.95Detail
140. Paldusová PavlaAdams Family#522#Z3948.00:35:02+00:17:49.95Detail
141. Jiránek MartinAdams Family#288#M3952.00:35:02+00:17:49.95Detail
142. Šléglová AndreaRunBo Team Liberec#698#Z3949.00:35:06+00:17:53.95Detail
143. Housová Denisa #231#Z3950.00:35:11+00:17:58.95Detail
144. Laštůvková IvetaŠluknov#396#Z40-4915.00:35:17+00:18:04.95Detail
145. Karalová EvaHrádek nad Nisou #313#Z3951.00:35:27+00:18:14.95Detail
146. Adamcová MilenaSněhový obláček#1#Z50p5.00:35:28+00:18:15.95Detail
147. Vojtíšková MilenaLiberec#774#Z40-4916.00:36:31+00:19:18.95Detail
148. Volavková VendulaTJ Autotrend#494#Z3952.00:36:45+00:19:32.95Detail
149. Skálová JitkaNový Bor#624#Z40-4917.00:37:14+00:20:01.95Detail
150. Dusil VladimírPenzion Krásná#124#M40-4919.00:37:26+00:20:13.95Detail
151. Svědíková PetraLiberec#661#Z3953.00:37:33+00:20:20.95Detail
152. Brychová PetraLiberec#54#Z3954.00:37:34+00:20:21.95Detail
153. Hečková Romana#193#Z40-4918.00:40:32+00:23:19.95Detail
154. Schnierer Kateřina Liberec#617#Z3955.00:40:46+00:23:33.95Detail
155. Černík Martin#72#M3953.01:14:13+00:57:00.95Detail
Linke Libor#406#M40-4900:00:00Detail
Samšiňáková MarkétaLiberec#612#Z40-4900:00:00Detail
Filip JanLiberec#147#M3900:00:00Detail
Skála JanAC Rumburk#622#M3900:00:00Detail
Skálová KateřinaAC Rumburk#625#Z3900:00:00Detail
Krutská KateřinaLiberec#368#Z40-4900:00:00Detail
Křemenová Natálie#369#Z3900:00:00Detail
Svoboda Jan#662#M3900:00:00Detail
Dohnalová MonikaLiberec#105#Z3900:00:00Detail
Pacltova LucieJablonné v Podještědí#520#Z3900:00:00Detail
Wieczorek MartaBogatynia#796#Z3900:00:00Detail
Wieczorek NorbertBogatynia#797#M40-4900:00:00Detail
Wieczorek ZuzannaBogatynia#798#M3900:00:00Detail
Kolář JiříRumburk#343#M3900:00:00Detail
Nováková SoňaJablonecké Mattonky#505#Z40-4900:00:00Detail
Jirásek Radim#289#M40-4900:00:00Detail
Jirásková Věra#290#Z40-4900:00:00Detail
Dittrich Aleš#102#M3900:00:00Detail
Röslerová KateřinaOsecna #594#Z40-4900:00:00Detail
Rösler JaroslavSK Osečná#592#M40-4900:00:00Detail
Jelínková Hana Frýdlant#276#Z40-4900:00:00Detail
Bečvarovská PetraLiberec 30#27#Z40-4900:00:00Detail
Lehmannová AnnaKB Liberec #405#Z3900:00:00Detail
Habel MiroslavRunBo Team Liberec#174#M50p00:00:00Detail
Kabelková AlenaHrádek nad Nisou#299#Z40-4900:00:00Detail
Jelenová JarmilaDolní Podluží#273#Z40-4900:00:00Detail
Jehličková AndreaLiberec 1#272#Z3900:00:00Detail
Bartoš MartinNové Město pod Smrkem#23#M40-4900:00:00Detail
Hanzlova MonikaLiberec#184#Z3900:00:00Detail
Kalousek Premysl#308#M3900:00:00Detail
Racková Jana Liberec #576#Z3900:00:00Detail
Droznová Zdeňka Liberec#118#Z50p00:00:00Detail
Minařík PetrRunBo Team#461#M40-4900:00:00Detail
Novák LukášEPS running team#504#M3900:00:00Detail
Panacheda LeszekBogatynia#523#M50p00:00:00Detail
Oragvelidze GiorgiDynamo Batumi#513#M3900:00:00Detail
Thiel Mirek#720#M50p00:00:00Detail
Soukalová HelenaHovorčovice#640#Z40-4900:00:00Detail
Hartmanova RadkaGladiator race team#186#Z50p00:00:00Detail
Bielawa EwaBogatynia#32#Z3900:00:00Detail
Choja AniaBogatynia#256#Z3900:00:00Detail
Chudoba JosefSK Alzheimers#259#M3900:00:00Detail
DNS Walczak PaulinaBogatynia #792#Z39Detail
DNS Wajer MariaBogatynia#791#Z39Detail
DNS Brož DominikTurnov#50#M39Detail
DNS Šťastná MartinaTurnov#704#Z40-49Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz