Oficiální Výsledková listina Běh Trojzemím
13. 4. 2019

10 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Skupina 4#4Oficiální časZtráta12
1. Petr OndřejTeam CykloTrener#543#M391.Muži1.00:33:3800:16:33.9900:17:03.25Detail
2. Galáč VojtěchAC Slovan Liberec#167#M392.Muži2.00:34:43+00:01:05.7400:16:48.6600:17:53.88Detail
3. Hradec PavelOOB TJ Turnov#238#M393.Muži3.00:35:34+00:01:56.7400:17:36.4000:17:57.02Detail
4. Zeman David#844#M394.Muži4.00:36:20+00:02:42.7400:17:54.2000:18:25.47Detail
5. Čížek JanAC Slovan Liberec#78#M395.Muži5.00:37:24+00:03:46.7400:17:56.8100:19:26.90Detail
6. Němec Jan OK Chrastava#489#M396.Muži6.00:37:47+00:04:09.7400:18:36.1000:19:09.98Detail
7. Lajtkep PetrAC Slovan Liberec#391#M40-491.Muži7.00:38:18+00:04:40.7400:18:40.0900:19:36.98Detail
8. Dvořan StanislavTriatlon Hrádek nad Nisou#131#M397.Muži8.00:38:34+00:04:56.7400:18:55.1400:19:38.80Detail
9. Bielawa MarcinBogatynia#34#M398.Muži9.00:38:42+00:05:04.7400:19:18.6700:19:22.64Detail
10. Slavata Tomáš#630#M399.Muži10.00:39:06+00:05:28.7400:19:16.3200:19:49.55Detail
11. Vachula PavelHradek nad Nisou#735#M40-492.Muži11.00:39:14+00:05:36.7400:19:18.0000:19:55.66Detail
12. Mrazek PavelSportteam Hrádek#469#M3910.Muži12.00:40:06+00:06:28.7400:19:28.0400:20:36.99Detail
13. Zelenka JaroslavKSM HRÁDEK#807#M3911.Muži13.00:41:18+00:07:40.7400:19:53.4400:21:24.05Detail
14. Kučera Jiří Sport Future Team #378#M3912.Muži14.00:41:39+00:08:01.7400:20:25.2100:21:13.57Detail
15. Machek IvoKSM Hrádek#418#M40-493.Muži15.00:41:40+00:08:02.7400:19:57.5500:21:41.76Detail
16. Lipták Adam#407#M3913.Muži16.00:42:10+00:08:32.7400:20:17.2600:21:51.76Detail
17. Vojteková Michaela RunBo Team Liberec #772#Z391.Ženy1.00:42:12+00:08:34.7400:20:54.6200:21:17.16Detail
18. Vochomůrka JiříPařezová chaloupka#767#M3914.Muži17.00:42:24+00:08:46.7400:20:54.9500:21:28.59Detail
19. Stezka MartinTáta dvojčat#649#M3915.Muži18.00:42:47+00:09:09.7400:21:17.4200:21:29.08Detail
20. Císař MichalMáslovice#63#M3916.Muži19.00:42:51+00:09:13.7400:21:22.5800:21:28.21Detail
21. Hofman JaroslavAC Rumburk#212#M40-494.Muži20.00:43:08+00:09:30.7400:20:39.7600:22:27.99Detail
22. Vytinová MonikaSychrov#790#Z392.Ženy2.00:43:08+00:09:30.7400:20:55.8400:22:12.11Detail
23. Kokta MartinFrýdlant#338#M3917.Muži21.00:43:56+00:10:18.7400:20:53.2300:23:02.70Detail
24. Pavlík PetrFrýdlant#531#M3918.Muži22.00:44:14+00:10:36.7400:21:50.0500:22:23.02Detail
25. Hess MarcelVarnsdorf #197#M3919.Muži23.00:44:54+00:11:16.7400:21:51.0500:23:01.95Detail
26. Moravcová KoletaHorní Kruty, Kolín#466#Z393.Ženy3.00:44:59+00:11:21.7400:21:50.4000:23:07.84Detail
27. Friese PetrVarnsdorf#158#M50-591.Muži24.00:45:05+00:11:27.7400:21:52.8900:23:11.94Detail
28. Bašta Jan#26#M3920.Muži25.00:45:26+00:11:48.7400:21:52.9300:23:32.90Detail
29. Kučera Jiří Rumburk #377#M3921.Muži26.00:45:38+00:12:00.7400:22:24.2200:23:12.82Detail
30. Klásek TomášLužičtí vrchaři#328#M3922.Muži27.00:45:51+00:12:13.7400:22:05.2100:23:45.59Detail
31. Viščur LadislavVarnsdorf#762#M3923.Muži28.00:46:05+00:12:27.7400:22:45.7200:23:18.39Detail
32. Škarohlíd MarcelStráž nad Nisou#683#M40-495.Muži29.00:46:25+00:12:47.7400:22:32.7000:23:52.27Detail
33. Prchlík VojtěchHrádek nad Nisou#565#M3924.Muži30.00:46:29+00:12:51.7400:22:22.0100:24:06.94Detail
34. Drbohlav BohumilDrbani Jbc#115#M50-592.Muži31.00:46:30+00:12:52.7400:23:05.4600:23:23.79Detail
35. Andrle AlešLiberec#9#M40-496.Muži32.00:46:34+00:12:56.7400:23:07.9300:23:25.43Detail
36. Radová ZuzanaAC Rumburk#583#Z394.Ženy4.00:46:46+00:13:08.7400:22:49.1900:23:56.10Detail
37. Kotek Aleš Liberec #362#M40-497.Muži33.00:48:17+00:14:39.7400:23:26.0600:24:50.73Detail
38. Pešková Lenka#540#Z395.Ženy5.00:48:20+00:14:42.7400:23:23.4100:24:56.07Detail
39. Ptáček VladimírFoglové v běhu#572#M40-498.Muži34.00:48:21+00:14:43.7400:24:07.7400:24:12.67Detail
40. Bartoníček PetrBělá pod Bezdězem#21#M3925.Muži35.00:48:22+00:14:44.7400:24:10.5000:24:11.37Detail
41. Forman OttoSK ZŠ Jablonné v Podještědí#154#M50-593.Muži36.00:48:30+00:14:52.7400:24:34.2100:23:55.43Detail
42. Houserová RadkaRunBoTeamLiberec#230#Z40-491.Ženy6.00:48:48+00:15:10.7400:24:01.8100:24:45.58Detail
43. Klásek PavelLužičtí vrchaři#327#M3926.Muži37.00:49:10+00:15:32.7400:23:49.7000:25:19.30Detail
44. Kadlečková PetraVlastiboř#304#Z396.Ženy7.00:49:21+00:15:43.7400:24:49.5000:24:30.64Detail
45. Mayer ŠimonHrádek Nad Nisou#451#M3927.Muži38.00:49:22+00:15:44.7400:24:09.4900:25:11.64Detail
46. Hriagyel JiříShaft stavby Praha s.r.o.#241#M40-499.Muži39.00:49:25+00:15:47.7400:24:27.5900:24:57.07Detail
47. Dankanič DanielLiberec#92#M3928.Muži40.00:49:29+00:15:51.7400:24:00.8400:25:27.20Detail
48. Prchlík TomášHradek Nad Nisou#564#M3929.Muži41.00:49:31+00:15:53.7400:24:14.0000:25:16.33Detail
49. Farská Markéta Biatlon Liberec#137#Z397.Ženy8.00:49:31+00:15:53.7400:24:41.7700:24:48.64Detail
50. Voldřich OndřejLiberec#776#M40-4910.Muži42.00:49:34+00:15:56.7400:24:08.4200:25:25.39Detail
51. Holba TomášTJ Desná#831#M40-4911.Muži43.00:49:35+00:15:57.7400:24:07.2600:25:27.52Detail
52. Čmelíková JolanaMattoni Free Run#79#Z50-591.Ženy9.00:49:48+00:16:10.7400:24:44.3600:25:02.95Detail
53. Chládková PetraSolec#252#Z40-492.Ženy10.00:49:54+00:16:16.7400:24:59.2900:24:54.36Detail
54. Škarohlídová LucieStráž nad Nisou#689#Z398.Ženy11.00:49:56+00:16:18.7400:24:34.6700:25:21.05Detail
55. Gregorová LenkaLiberec#173#Z399.Ženy12.00:50:26+00:16:48.7400:25:21.7600:25:03.69Detail
56. Kačerovský JanMladá Boleslav#301#M40-4912.Muži44.00:50:32+00:16:54.7400:25:33.6300:24:57.51Detail
57. Odnoha DavidKosmorunners#509#M40-4913.Muži45.00:50:32+00:16:54.7400:25:33.9500:24:57.66Detail
58. Hlaváček JiříSK Hoštice#202#M40-4914.Muži46.00:50:40+00:17:02.7400:24:51.8200:25:48.07Detail
59. Danicek StanislavVarnsdorf#88#M50-594.Muži47.00:50:42+00:17:04.7400:25:22.8700:25:18.40Detail
60. Žáková OlgaALPIN CLUB AŠ#823#Z3910.Ženy13.00:50:43+00:17:05.7400:24:30.2000:26:11.83Detail
61. Folprecht PavelKSM HRÁDEK#152#M40-4915.Muži48.00:51:06+00:17:28.7400:24:58.7500:26:06.83Detail
62. Zavřel JiříMattonii FREE RUN Liberec#805#M40-4916.Muži49.00:51:21+00:17:43.7400:26:37.4000:24:42.83Detail
63. Košková MartinaKORA#360#Z40-493.Ženy14.00:51:22+00:17:44.7400:24:51.0100:26:30.23Detail
64. Blažková IvaDolní Sedlo#41#Z40-494.Ženy15.00:51:42+00:18:04.7400:25:27.3900:26:13.95Detail
65. Kéda MartinRadvánovice#324#M40-4917.Muži50.00:51:42+00:18:04.7400:26:12.5600:25:28.83Detail
66. Patka OndřejMOLS Team#836#M40-4918.Muži51.00:51:43+00:18:05.7400:25:09.0100:26:33.91Detail
67. Kalašová JanaHrádek nad Nisou#306#Z3911.Ženy16.00:51:45+00:18:07.7400:26:26.2200:25:18.34Detail
68. Drbohlavova ZuzanaDrbani Jbc#116#Z3912.Ženy17.00:51:47+00:18:09.7400:26:27.0400:25:19.90Detail
69. Tomanica VojtěchOK Chrastava#725#M40-4919.Muži52.00:52:04+00:18:26.7400:25:03.4300:26:59.66Detail
70. Pavlasová MartinaMattoni Free Run#529#Z40-495.Ženy18.00:52:05+00:18:27.7400:26:37.4500:25:26.61Detail
71. Stránská ZlataMnichovo Hradiště#654#Z40-496.Ženy19.00:52:10+00:18:32.7400:25:36.0300:26:33.29Detail
72. Knýřová JitkaSK MAXTRI Liberec#658#Z50-592.Ženy20.00:52:28+00:18:50.7400:25:30.1900:26:57.72Detail
73. Maudrová DenisaČeská Lípa#450#Z3913.Ženy21.00:52:41+00:19:03.7400:25:58.7000:26:42.22Detail
74. Hoffmannová KláraRunBo Team Liberec #211#Z3914.Ženy22.00:52:48+00:19:10.7400:25:52.2000:26:55.17Detail
75. Nováček JozefRunbo Team Liberec#503#M3930.Muži53.00:52:48+00:19:10.7400:25:52.5300:26:55.10Detail
76. Makariv Štefan xxx#422#M3931.Muži54.00:53:21+00:19:43.7400:26:32.9500:26:47.17Detail
77. Ozogán PetrChotyně#518#M60p1.Muži55.00:53:22+00:19:44.7400:26:21.0600:27:00.45Detail
78. Svobodová Petra Báječné ženy v běhu LBC#668#Z3915.Ženy23.00:54:09+00:20:31.7400:26:14.0600:27:54.60Detail
79. Pavlasová EliškaMattoni Free Run Liberec#528#Z3916.Ženy24.00:54:13+00:20:35.7400:26:38.0500:27:34.09Detail
80. Fialová MarcelaLiberec#143#Z40-497.Ženy25.00:54:13+00:20:35.7400:26:37.8700:27:34.80Detail
81. Růžička PavelRumburk#597#M40-4920.Muži56.00:54:40+00:21:02.7400:27:33.5900:27:05.56Detail
82. Šťastný ZděnekPřední Lhota u Poděbrad#707#M40-4921.Muži57.00:55:11+00:21:33.7400:28:18.1500:26:52.84Detail
83. Kockova HelenaHaratice#335#Z3917.Ženy26.00:55:14+00:21:36.7400:27:03.5600:28:09.57Detail
84. Kocka LukášHaratice#334#M3932.Muži58.00:55:14+00:21:36.7400:27:03.1200:28:10.39Detail
85. Šlaisova RenataBáječné ženy v behu#692#Z3918.Ženy27.00:55:25+00:21:47.7400:28:18.7900:27:05.45Detail
86. Tománek JanŠneči v běhu #724#M40-4922.Muži59.00:55:28+00:21:50.7400:27:10.9600:28:16.67Detail
87. Jůza DavidFreedlant#297#M3933.Muži60.00:55:35+00:21:57.7400:28:21.6800:27:12.31Detail
88. Strassová MichalaLiberec#656#Z3919.Ženy28.00:55:35+00:21:57.7400:27:26.6300:28:08.29Detail
89. Svoboda MichalBáječné ženy v běhu LBC#664#M40-4923.Muži61.00:55:45+00:22:07.7400:27:20.0500:28:24.15Detail
90. Boor OndřejLiberec#42#M3934.Muži62.00:56:19+00:22:41.7400:27:35.5300:28:42.69Detail
91. Brabec MartinČeská Lípa#43#M3935.Muži63.00:57:01+00:23:23.7400:28:12.3100:28:47.86Detail
92. Bartoš Erik#22#M3936.Muži64.00:57:13+00:23:35.7400:30:49.6500:26:22.50Detail
93. Hečko PetrHrádek nad Nisou#191#M40-4924.Muži65.00:57:17+00:23:39.7400:28:12.5400:29:03.52Detail
94. Rýgl RichardRunBo Team Liberec#602#M40-4925.Muži66.00:57:19+00:23:41.7400:28:22.5000:28:56.28Detail
95. Kras Klaudiusz#366#M40-4926.Muži67.00:57:35+00:23:57.7400:29:08.0400:28:26.17Detail
96. Mydlilová JanaPraha 7#478#Z3920.Ženy29.00:57:40+00:24:02.7400:35:49.6500:21:50.02Detail
97. Bělocká JanaMattoniFreeRun Liberec#29#Z40-498.Ženy30.00:57:56+00:24:18.7400:28:23.7500:29:31.78Detail
98. Bašová BlankaDycky Most#25#Z50-593.Ženy31.00:58:03+00:24:25.7400:28:32.4700:29:29.71Detail
99. Zelenková HanaHrádek nad Nisou#810#Z50-594.Ženy32.00:58:10+00:24:32.7400:28:38.0000:29:31.02Detail
100. Pasecká IvaJablonec n,N,#526#Z50-595.Ženy33.00:58:10+00:24:32.7400:29:13.3600:28:56.56Detail
101. Šimáčková Agáta#837#Z3921.Ženy34.00:58:25+00:24:47.7400:30:34.7600:27:49.92Detail
102. Maršíková ŠtěpánkaLiberec 1#439#Z3922.Ženy35.00:58:26+00:24:48.7400:28:38.0300:29:47.02Detail
103. Šimonová MagdalenaLiberec#681#Z40-499.Ženy36.00:58:27+00:24:49.7400:29:07.0000:29:19.83Detail
104. Dusilová HedvikaŠneci v běhu#125#Z50-596.Ženy37.00:58:31+00:24:53.7400:29:14.3500:29:15.64Detail
105. Nedeliaková Andrea#481#Z40-4910.Ženy38.00:58:43+00:25:05.7400:29:06.8100:29:35.32Detail
106. Ehrlichová HanaStružnice#133#Z3923.Ženy39.00:58:44+00:25:06.7400:29:14.5100:29:29.11Detail
107. Korytářová DominikaFrýdlant#353#Z3924.Ženy40.00:58:54+00:25:16.7400:29:15.0000:29:38.52Detail
108. Šťastná Veronika Děčín#705#Z3925.Ženy41.00:59:23+00:25:45.7400:30:06.6400:29:16.20Detail
109. Fialová GabrielaLiberec#142#Z40-4911.Ženy42.00:59:29+00:25:51.7400:28:51.7600:30:36.56Detail
110. Korytářová Romana#354#Z3926.Ženy43.00:59:34+00:25:56.7400:29:47.5500:29:46.12Detail
111. Zerzubova SáraLiberec#816#Z3927.Ženy44.01:00:10+00:26:32.7400:28:31.8700:31:37.96Detail
112. Zelenková IvanaLiberec#811#Z50-597.Ženy45.01:00:15+00:26:37.7400:29:45.8900:30:28.67Detail
113. Rozborová AndreaVarnsdorf#595#Z3928.Ženy46.01:00:23+00:26:45.7400:30:42.2200:29:39.87Detail
114. Amrichová Kateřina Jablonné v Podještědí #8#Z3929.Ženy47.01:00:43+00:27:05.7400:30:57.3500:29:45.52Detail
115. Amrichová JanaJablonné v Podještědí #7#Z3930.Ženy48.01:00:44+00:27:06.7400:30:57.6200:29:45.44Detail
116. Tomášová HanaSobákov#726#Z40-4912.Ženy49.01:01:04+00:27:26.7400:29:53.6900:31:09.49Detail
117. Čmuchálek LukášHrádek nad Nisou#81#M3937.Muži68.01:01:28+00:27:50.7400:30:16.6500:31:10.75Detail
118. Nemergutova Nikola Hrádek nad Nisou #492#Z3931.Ženy50.01:01:28+00:27:50.7400:30:18.6000:31:09.23Detail
119. Kmecík StanislavLiberec#331#M3938.Muži69.01:01:37+00:27:59.7400:30:25.8400:31:10.33Detail
120. Pasecká IvaJablonec n,N,#525#Z3932.Ženy51.01:01:38+00:28:00.7400:30:58.4800:30:38.53Detail
121. Křížová LucieStrážské běhny #372#Z40-4913.Ženy52.01:02:57+00:29:19.7400:31:00.6500:31:55.59Detail
122. Mihočková MartinaBěžím pro radost #458#Z40-4914.Ženy53.01:02:57+00:29:19.7400:30:59.3800:31:57.21Detail
123. Leder ZdeněkSKI Janov Bedřichov#402#M40-4927.Muži70.01:03:39+00:30:01.7401:01:30.2600:02:07.91Detail
124. Rozborová JitkaVarnsdorf#596#Z50-598.Ženy54.01:03:57+00:30:19.7400:30:41.8100:33:14.55Detail
125. Ehrlichová AlenaČeská Lípa#132#Z40-4915.Ženy55.01:05:18+00:31:40.7400:32:31.4200:32:46.46Detail
126. Mihulková Jiřina Liberec #459#Z60p1.Ženy56.01:05:19+00:31:41.7400:31:43.7700:33:35.07Detail
127. Bártlová KláraJablonec nad Nisou#20#Z3933.Ženy57.01:05:45+00:32:07.7401:02:41.3800:03:03.03Detail
128. Šťastná Vlasta Děčín#706#Z40-4916.Ženy58.01:06:12+00:32:34.7400:31:45.9000:34:25.60Detail
129. Klímová LenkaJiřetín pod Bukovou#329#Z3934.Ženy59.01:08:03+00:34:25.7400:33:52.6300:34:09.72Detail
130. Matyášová AndreaLiberec#448#Z3935.Ženy60.01:08:04+00:34:26.7400:33:54.9600:34:08.46Detail
131. Kopecká KarolinaLiberec#349#Z3936.Ženy61.01:08:18+00:34:40.7400:32:12.9400:36:04.74Detail
132. Krpatová KláraLiberec#367#Z3937.Ženy62.01:08:18+00:34:40.7400:32:12.6000:36:05.14Detail
133. Knillová TerezaPraha#333#Z3938.Ženy63.01:09:37+00:35:59.7400:33:30.4900:36:06.33Detail
134. Lukešová Barbora Liberec#414#Z3939.Ženy64.01:09:38+00:36:00.7400:33:31.0200:36:06.35Detail
135. Hrdlička LiborHrob #240#M40-4928.Muži71.01:13:46+00:40:08.7400:37:37.3500:36:07.73Detail
Polma RobertLiberec#560#M40-49Muži00:00:0000:24:58.00Detail
Makariv Štefan#423#M40-49Muži00:00:0000:33:22.13Detail
Samšiňák PřemyslLiberec#609#M40-49Muži00:00:00Detail
Čmuchálková PetraHrádek nad Nisou#82#Z40-49Ženy00:00:00Detail
Čmuchálek LubošHrádek nad Nisou#80#M40-49Muži00:00:00Detail
Panoška PetrLiberec#524#M39Muži00:00:00Detail
Heller JakubMladá Boleslav#195#M39Muži00:00:00Detail
Kalfeřt Martin #307#M39Muži00:00:00Detail
Kabelka AlešHrádek nad Nisou#298#M40-49Muži00:00:00Detail
Hanzl MartinLiberec#182#M39Muži00:00:00Detail
Ransdorf JiříUsměvavý makak#584#M60pMuži00:00:00Detail
Petráček PavelLiberec#544#M40-49Muži00:00:00Detail
Winkler Michal Liberec#799#M39Muži00:00:00Detail
Veverka JiříLiberec#754#M39Muži00:00:00Detail
Coufalová MarkétaLiberec#65#Z39Ženy00:00:00Detail
Divácká JanaVratislavice nad Nisou#103#Z39Ženy00:00:00Detail
Preislerová KarolínaSportRaces Team#563#Z39Ženy00:00:00Detail
Meislová Tereza Iron fighters#454#Z39Ženy00:00:00Detail
Vytásek JaroslavSenohraby#787#M40-49Muži00:00:00Detail
Redlichová AdélaČeská Lípa#586#Z39Ženy00:00:00Detail
Lederová MarkétaLoučná#404#Z40-49Ženy00:00:00Detail
Valečko MarekLiberec#738#M39Muži00:00:00Detail
Kot Piotrbogatynia#361#M40-49Muži00:00:00Detail
Marhulova Pavla Jablonec nad nisou #436#Z39Ženy00:00:00Detail
Dědeček JanHruboskalský canicross#99#M39Muži00:00:00Detail
Gregor JanLiberec#170#M39Muži00:00:00Detail
Hála PavelRumburk#181#M39Muži00:00:00Detail
DNS Jiruv Petr#292#M40-49Muži00:12:08.3800:00:24.30Detail
DNS Závětová MarijaFrydlant#804#Z40-49Ženy00:03:26.9600:00:07.30Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz