Oficiální Výsledková listina Běh Trojzemím
13. 4. 2019

dětský závod

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Smutný NicolasHrádek nad Nisou#633#předšk. - kluci 100 m1.00:00:14Detail
2. Hroudová AdelaMultisportteam#245#předšk. - holky 100 m1.00:00:15+00:00:01.36Detail
3. Vencl MartinLiberec#747#předšk. - kluci 100 m2.00:00:15+00:00:01.36Detail
4. Račák SamuelRokytnice nad Jizerou #581#předšk. - kluci 100 m3.00:00:15+00:00:01.36Detail
5. Pěnčík Dominik Frýdlant #536#předšk. - kluci 100 m4.00:00:16+00:00:02.36Detail
6. Tichá TerezaPavoučci Liberec#722#předšk. - holky 100 m2.00:00:16+00:00:02.36Detail
7. Zůček MichaelDolní Suchá#817#předšk. - kluci 100 m5.00:00:16+00:00:02.36Detail
8. Sonntágová EmaOldřichov v Hájích#637#předšk. - holky 100 m3.00:00:17+00:00:03.36Detail
9. Ouhrabková HelenaLiberec#515#předšk. - holky 100 m4.00:00:17+00:00:03.36Detail
10. Holbová ValentýnaTJ Desná#778#předšk. - holky 100 m5.00:00:17+00:00:03.36Detail
11. Filip TomášHrádek nad Nisou#148#předšk. - kluci 100 m6.00:00:17+00:00:03.36Detail
12. Karalová LilienHrádek nad Nisou #314#batolata holky 50 m1.00:00:18+00:00:04.36Detail
13. Hornová Sofie#227#předšk. - holky 100 m6.00:00:18+00:00:04.36Detail
14. Musil DanielMultisport Team#475#předšk. - kluci 100 m7.00:00:18+00:00:04.36Detail
15. Nevečeřalová ApolenkaHrádek nad Nisou#493#předšk. - holky 100 m7.00:00:18+00:00:04.36Detail
16. Poláčková ŠárkaZŠ Lidická Hrádek nad Nisou#554#předšk. - holky 100 m8.00:00:18+00:00:04.36Detail
17. Mečířová Ella#453#batolata holky 50 m2.00:00:19+00:00:05.36Detail
18. Dolejšová MichaelaOldřichov v Hájích#106#batolata holky 50 m3.00:00:19+00:00:05.36Detail
19. Vrchovský TomášDolní Suchá#784#předšk. - kluci 100 m8.00:00:19+00:00:05.36Detail
20. Chromá Gabriela#258#batolata holky 50 m4.00:00:19+00:00:05.36Detail
21. Bielawa MajaBogatynia#33#batolata holky 50 m5.00:00:19+00:00:05.36Detail
22. Kančiová Natálie#317#předšk. - holky 100 m9.00:00:19+00:00:05.36Detail
23. Uhlir JakubLiberec#730#předšk. - kluci 100 m9.00:00:19+00:00:05.36Detail
24. Fetr Ondrej#138#předšk. - kluci 100 m10.00:00:19+00:00:05.36Detail
25. Svobodová Kristýna#316#předšk. - holky 100 m10.00:00:20+00:00:06.36Detail
26. Dumek VáclavBITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM#121#předšk. - kluci 100 m11.00:00:20+00:00:06.36Detail
27. Zemenčíková Laura Frýdlant #815#předšk. - holky 100 m11.00:00:20+00:00:06.36Detail
28. Zelenková JosefínaPražský Pepícj#812#předšk. - holky 100 m12.00:00:20+00:00:06.36Detail
29. Bujok MatějHrádek nad Nisou#55#předšk. - kluci 100 m12.00:00:20+00:00:06.36Detail
30. Durdisová KristýnaLiberec#123#předšk. - holky 100 m13.00:00:20+00:00:06.36Detail
31. Sršňová EmaMultisport Team#644#batolata holky 50 m6.00:00:21+00:00:07.36Detail
32. Veselá Nina#750#předšk. - holky 100 m14.00:00:21+00:00:07.36Detail
33. Schnierer MaxLiberec#619#předšk. - kluci 100 m13.00:00:21+00:00:07.36Detail
34. Hrdlička JanHrob #239#předšk. - kluci 100 m14.00:00:21+00:00:07.36Detail
35. Bujok OndřejHrádek nad Nisou#56#předšk. - kluci 100 m15.00:00:21+00:00:07.36Detail
36. Štruplová Nela#838#předšk. - holky 100 m15.00:00:21+00:00:07.36Detail
37. Laušmanová BeátaBílej tygřík Liberec#400#batolata holky 50 m7.00:00:22+00:00:08.36Detail
38. Mýtová LauraTurnov#479#batolata holky 50 m8.00:00:22+00:00:08.36Detail
39. Gregorová BarboraLiberec#172#předšk. - holky 100 m16.00:00:22+00:00:08.36Detail
40. Košková Ella#357#předšk. - holky 100 m17.00:00:22+00:00:08.36Detail
41. Dolejšová NatálieOldřichov v Hájích#107#předšk. - holky 100 m18.00:00:22+00:00:08.36Detail
42. Manhartová ElenMultisport Team#431#předšk. - holky 100 m19.00:00:22+00:00:08.36Detail
43. Hodaňová HanaLiberec#210#předšk. - holky 100 m20.00:00:23+00:00:09.36Detail
44. Kudrnová AnnaVratislavice nad Nisou#381#batolata holky 50 m9.00:00:23+00:00:09.36Detail
45. Šteffen ŠimonDrylock#467#předšk. - kluci 100 m16.00:00:23+00:00:09.36Detail
46. Větrovský VojtěchHrádek nad Nisou #753#předšk. - kluci 100 m17.00:00:23+00:00:09.36Detail
47. Němec Michal#490#předšk. - kluci 100 m18.00:00:23+00:00:09.36Detail
48. Sršeň JindřichMultisport Team#642#školáčci - kluci 200 m1.00:00:23+00:00:09.36Detail
49. Dvořáková ŠtěpánkaStráž nad Nisou#129#batolata holky 50 m10.00:00:24+00:00:10.36Detail
50. Machová Adéla#419#předšk. - holky 100 m21.00:00:24+00:00:10.36Detail
51. Zůčková KarolínaDolní Suchá#819#předšk. - holky 100 m22.00:00:24+00:00:10.36Detail
52. Hečko VítekHrádek nad Nisou#192#školáčci - kluci 200 m2.00:00:24+00:00:10.36Detail
53. Dumek OndřejBITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM#120#školáčci - kluci 200 m3.00:00:24+00:00:10.36Detail
54. Obajdinová LilianaHesu#508#školáčci - holky 200 m1.00:00:25+00:00:11.36Detail
55. Jindřichová ValerieRumburk#284#školáčci - holky 200 m2.00:00:25+00:00:11.36Detail
56. Bártlová EsterJablonec nad Nisou#19#předšk. - holky 100 m23.00:00:25+00:00:11.36Detail
57. Hornová Gabriela#226#batolata holky 50 m11.00:00:26+00:00:12.36Detail
58. Hlavatý Matyᚊimonovice#207#předšk. - kluci 100 m19.00:00:26+00:00:12.36Detail
59. Jiruv Ondřej #291#školáčci - kluci 200 m4.00:00:26+00:00:12.36Detail
60. Trávníček KryštofLiberec#728#školáčci - kluci 200 m5.00:00:26+00:00:12.36Detail
61. Verner MatějHrádek nad Nisou#748#předšk. - kluci 100 m20.00:00:26+00:00:12.36Detail
62. Kalašová BarboraHrádek nad Nisou#832#předšk. - holky 100 m24.00:00:27+00:00:13.36Detail
63. Kyhosova ElaHrádek nad Nisou#388#batolata holky 50 m12.00:00:27+00:00:13.36Detail
64. Vochomůrka Adam#709#školáčci - kluci 200 m6.00:00:27+00:00:13.36Detail
65. Vaněčková Viktorie#842#školáčci - holky 200 m3.00:00:27+00:00:13.36Detail
66. Hodaňová GabrielaLiberec#209#školáčci - holky 200 m4.00:00:27+00:00:13.36Detail
67. Škarohlíd Ondřej MartinStráž nad Nisou#686#školáčci - kluci 200 m7.00:00:28+00:00:14.36Detail
68. Šulcová MichaelaLiberec#379#batolata holky 50 m13.00:00:28+00:00:14.36Detail
69. Schnierer LilianaLiberec#618#školáčci - holky 200 m5.00:00:28+00:00:14.36Detail
70. Weber JanChrastava#793#školáčci - kluci 200 m8.00:00:29+00:00:15.36Detail
71. Vojáčková ViktorieLiberec#770#školáčci - holky 200 m6.00:00:29+00:00:15.36Detail
72. Vokřínek ŠimonLiberec#775#školáčci - kluci 200 m9.00:00:29+00:00:15.36Detail
73. Holba EliášTJ Desná#777#školáčci - kluci 200 m10.00:00:29+00:00:15.36Detail
74. Šaurová Adélka #676#batolata holky 50 m14.00:00:29+00:00:15.36Detail
75. Račák Denis Rokytnice nad Jizerou #580#školáčci - kluci 200 m11.00:00:29+00:00:15.36Detail
76. Němcová BeátaOK Chrastava#485#batolata holky 50 m15.00:00:29+00:00:15.36Detail
77. Kuzma Tobík#385#školáčci - kluci 200 m12.00:00:29+00:00:15.36Detail
78. Nguyenová ŠtěpánkaDD Krompach#501#školáčci - holky 200 m7.00:00:29+00:00:15.36Detail
79. Nezbeda TomášLiberec#255#školáčci - kluci 200 m13.00:00:29+00:00:15.36Detail
80. Leder MarekLoučná#401#školáčci - kluci 200 m14.00:00:30+00:00:16.36Detail
81. Machová Alice #420#školáčci - holky 200 m8.00:00:30+00:00:16.36Detail
82. Dvořáková RozálieStráž nad Nisou#128#školáčci - holky 200 m9.00:00:30+00:00:16.36Detail
83. Ouhrabková Eliška Liberec#514#školáčci - holky 200 m10.00:00:30+00:00:16.36Detail
84. Kmecík VojtěchLiberec#332#školáčci - kluci 200 m15.00:00:30+00:00:16.36Detail
85. Holec RobertFK Rynoltice#219#školáčci - kluci 200 m16.00:00:30+00:00:16.36Detail
86. Pelouch AdamJablonec nad Nisou#533#školáčci - kluci 200 m17.00:00:30+00:00:16.36Detail
87. Derfl JakubChotyně#101#předšk. - kluci 100 m21.00:00:30+00:00:16.36Detail
88. Sábl Pavel Jablonec nad Nisou#607#školáčci - kluci 200 m18.00:00:30+00:00:16.36Detail
89. Malá Josefína#425#batolata holky 50 m16.00:00:31+00:00:17.36Detail
90. Hilpert ViktorSokol Frýdštejn#200#školáčci - kluci 200 m19.00:00:31+00:00:17.36Detail
91. Mýtová ŠarlotaTurnov#480#předšk. - holky 100 m25.00:00:31+00:00:17.36Detail
92. Čadek OliverRadimovice#66#školáčci - kluci 200 m20.00:00:31+00:00:17.36Detail
93. Coufalová LindaLiberec#64#předšk. - holky 100 m26.00:00:31+00:00:17.36Detail
94. Daňková Viktorie#829#školáčci - holky 200 m11.00:00:31+00:00:17.36Detail
95. Havlíček ViktorLiberec#188#školáčci - kluci 200 m21.00:00:31+00:00:17.36Detail
96. Ulrichová NikolaGrabštejn#733#školáčci - holky 200 m12.00:00:32+00:00:18.36Detail
97. Gregor MatějLiberec#171#školáčci - kluci 200 m22.00:00:32+00:00:18.36Detail
98. Kyhosova SaraHrádek nad Nisou#389#školáčci - holky 200 m13.00:00:32+00:00:18.36Detail
99. Musilová KarolínaMultisport Team#477#školáčci - holky 200 m14.00:00:32+00:00:18.36Detail
100. Skramuska Tonička Liberec#627#školáčci - holky 200 m15.00:00:32+00:00:18.36Detail
101. Poláček Matěj ZŠ Lidická Hrádek nad Nisou#553#školáčci - kluci 200 m23.00:00:32+00:00:18.36Detail
102. Laušman JakubBílej tygřík Liberec#399#školáčci - kluci 200 m24.00:00:33+00:00:19.36Detail
103. Bártl SebastienJablonec nad Nisou#18#školáčci - kluci 200 m25.00:00:33+00:00:19.36Detail
104. Jindrová KarolínaMultisport Team#282#školáčci - holky 200 m16.00:00:33+00:00:19.36Detail
105. Vyhnal RadimSWSL Lučany#786#předšk. - kluci 100 m22.00:00:33+00:00:19.36Detail
106. Moravcová Adéla Grabštejn#465#školáčci - holky 200 m17.00:00:33+00:00:19.36Detail
107. Funkova Anička OK Chrastava#162#batolata holky 50 m17.00:00:33+00:00:19.36Detail
108. Pflégr Štěpán#547#školáčci - kluci 200 m26.00:00:33+00:00:19.36Detail
109. Pelouchová KristýnaJablonec nad Nisou#535#batolata holky 50 m18.00:00:33+00:00:19.36Detail
110. Bukáčková Veronika Varnsdorf#58#školáčci - holky 200 m18.00:00:34+00:00:20.36Detail
111. Bulín Ondřej#828#školáčci - kluci 200 m27.00:00:34+00:00:20.36Detail
112. Kadlečková DitaVlastiboř#303#školáčci - holky 200 m19.00:00:34+00:00:20.36Detail
113. Hroudová ElenaMultisportteam#246#školáčci - holky 200 m20.00:00:34+00:00:20.36Detail
114. Veselý NikolasHrádek nad NIsou#751#školáčci - kluci 200 m28.00:00:34+00:00:20.36Detail
115. Vyhnal OndřejSWSL Lučany#785#školáčci - kluci 200 m29.00:00:35+00:00:21.36Detail
116. Muschalik VictoriaChrastava#473#školáčci - holky 200 m21.00:00:35+00:00:21.36Detail
117. Kudrna VojtěchVratislavice nad Nisou#380#školáčci - kluci 200 m30.00:00:37+00:00:23.36Detail
118. Musil DavidMultisport Team#476#předšk. - kluci 100 m23.00:00:37+00:00:23.36Detail
119. Žurková Deniska Liberec#825#školáčci - holky 200 m22.00:00:37+00:00:23.36Detail
120. Richter LukášDD Krompach#589#školáčci - kluci 200 m31.00:00:37+00:00:23.36Detail
121. Hessová KláraChrastava#198#batolata holky 50 m19.00:00:38+00:00:24.36Detail
122. Funkova Markéta OK Chrastava #163#školáčci - holky 200 m23.00:00:40+00:00:26.36Detail
123. Hájek Matyáš#350#školáčci - kluci 200 m32.00:00:41+00:00:27.36Detail
124. Sonntág VáclavOlřichov v Hájích #636#batolata kluci 50 m1.00:00:42+00:00:28.36Detail
125. Dvořáková Nela Liberec#127#batolata holky 50 m20.00:00:42+00:00:28.36Detail
126. Vinklárková Mia AlexandraHrádek nad Nisou#760#školáčci - holky 200 m24.00:00:43+00:00:29.36Detail
127. Kadleček ViktorVlastiboř#302#batolata kluci 50 m2.00:00:44+00:00:30.36Detail
128. Mohr Matyáš #464#batolata kluci 50 m3.00:00:44+00:00:30.36Detail
129. Havlíček VojtěchLiberec#189#batolata kluci 50 m4.00:00:46+00:00:32.36Detail
130. Nejedlo Antonín#483#batolata kluci 50 m5.00:00:46+00:00:32.36Detail
131. Klindera BorisSolec#330#batolata kluci 50 m6.00:00:47+00:00:33.36Detail
132. Hrouda ŠimonMultisportteam#244#batolata kluci 50 m7.00:00:47+00:00:33.36Detail
133. Brožík William#51#batolata kluci 50 m8.00:00:47+00:00:33.36Detail
134. Weber VilémChrastava#794#batolata kluci 50 m9.00:00:48+00:00:34.36Detail
135. Jindřich Matyáš Rumburk#283#batolata kluci 50 m10.00:00:51+00:00:37.36Detail
136. Bernátová Beáta Musictime#30#batolata holky 50 m21.00:00:51+00:00:37.36Detail
137. Uhlíř JanLiberec#731#batolata kluci 50 m11.00:00:53+00:00:39.36Detail
138. Karpisek Jan#318#batolata kluci 50 m12.00:00:56+00:00:42.36Detail
139. Dlabola Matěj Liberec#104#batolata kluci 50 m13.00:00:57+00:00:43.36Detail
140. Tichý Tomáš Pavoučci Liberec#723#batolata kluci 50 m14.00:00:58+00:00:44.36Detail
141. Jiránek AdamAdams Family#287#batolata kluci 50 m15.00:00:59+00:00:45.36Detail
142. Křenek SebastianKřeníci#370#batolata kluci 50 m16.00:01:00+00:00:46.36Detail
143. Humburger MartinJablonec nad Nisou#248#batolata kluci 50 m17.00:01:02+00:00:48.36Detail
144. Emr VilémLiberec#134#batolata kluci 50 m18.00:01:03+00:00:49.36Detail
145. Jahodová AdélaTJ Liaz Jablonec nad Nisou#262#školačky 400 m1.00:01:14+00:01:00.36Detail
146. Šlambor MartinAtletika Jablonné#693#školáci 400 m1.00:01:17+00:01:03.36Detail
147. Mečíř Jakub#452#školáci 400 m2.00:01:18+00:01:04.36Detail
148. Vochomůrka Kryštof#708#školáci 400 m3.00:01:19+00:01:05.36Detail
149. Větrovsky JakubHrádek nad Nisou #752#školáci 400 m4.00:01:20+00:01:06.36Detail
150. Donátová Rozálie#110#školačky 400 m2.00:01:21+00:01:07.36Detail
151. Hilpert OliverSokol Frýdštejn#199#školáci 400 m5.00:01:22+00:01:08.36Detail
152. Šourková Antonie StellaSportovní klub Kristýna, z.s.#700#školačky 400 m3.00:01:22+00:01:08.36Detail
153. Holcová EmilyFK Rynoltice#215#školačky 400 m4.00:01:23+00:01:09.36Detail
154. Fiala OskarBK Semily#139#školáci 400 m6.00:01:24+00:01:10.36Detail
155. Doubek AdamHrádek nad Nisou#113#školáci 400 m7.00:01:25+00:01:11.36Detail
156. Závěta OndraHC Frydlant#802#školáci 400 m8.00:01:26+00:01:12.36Detail
157. Lajtkep KristiánRapid Liberec#390#školáci 400 m9.00:01:26+00:01:12.36Detail
158. Muschalik MaxChrastava#472#školáci 400 m10.00:01:26+00:01:12.36Detail
159. Hrouda Pavel Multisportteam#243#školáci 400 m11.00:01:27+00:01:13.36Detail
160. Bielawa DawidBogatynia#31#školáci 400 m12.00:01:28+00:01:14.36Detail
161. Lederová AnetaSKI Janov Bedřichov#403#školačky 400 m5.00:01:30+00:01:16.36Detail
162. Prokopová Magdalénaměsto#569#školačky 400 m6.00:01:31+00:01:17.36Detail
163. Richter NikolasDD Krompach#590#školáci 400 m13.00:01:31+00:01:17.36Detail
164. Forštová KristýnaFK Slovan#155#školačky 400 m7.00:01:32+00:01:18.36Detail
165. Daniel DerflChotyně#89#školáci 400 m14.00:01:32+00:01:18.36Detail
166. Pelouch Filip Jablonec nad Nisou#534#školáci 400 m15.00:01:32+00:01:18.36Detail
167. Bílá Valerie Liberec#36#školačky 400 m8.00:01:33+00:01:19.36Detail
168. Filounková EliškaTTC HRÁDEK NAD NISOU Z.S #830#školačky 400 m9.00:01:34+00:01:20.36Detail
169. Pflégrová EliškaJítrava#548#školačky 400 m10.00:01:35+00:01:21.36Detail
170. Kančiová PatrícieDD Krompach#309#školačky 400 m11.00:01:39+00:01:25.36Detail
171. Košek Štěpán#355#školáci 400 m16.00:01:43+00:01:29.36Detail
172. Zemanová AdélaHrádek nad Nisou#813#školačky 400 m12.00:01:45+00:01:31.36Detail
173. Vojáčková VanesaLiberec#769#školačky 400 m13.00:01:45+00:01:31.36Detail
174. Maršíková Štěpánka LiliLiberec 1#440#školačky 400 m14.00:01:46+00:01:32.36Detail
175. Ružičková KatrinDD Krompach#599#školačky 400 m15.00:01:46+00:01:32.36Detail
176. Kouďa OndřejLiberec#363#školáci 400 m17.00:01:46+00:01:32.36Detail
177. Ványo MarekDD Krompach#741#školáci 400 m18.00:01:53+00:01:39.36Detail
178. Vondráček JosefHrádek nad nisou#780#školáci 400 m19.00:01:56+00:01:42.36Detail
179. Peter PetrJablonec nad Nisou#542#školáci 400 m20.00:01:59+00:01:45.36Detail
180. Rácová EvaDD Krompach#577#školačky 400 m16.00:02:00+00:01:46.36Detail
181. Rácová NatašaDD Krompach#578#školačky 400 m17.00:02:07+00:01:53.36Detail
182. Jahoda VlastimilTJ Liaz Jablonec nad Nisou#261#přípravka kluci 800 m1.00:02:35+00:02:21.36Detail
183. Manhart JakubMultisport Team#429#přípravka kluci 800 m2.00:02:52+00:02:38.36Detail
184. CALETKA KRYŠTOF TJ Dukla Liberec#60#přípravka kluci 800 m3.00:02:54+00:02:40.36Detail
185. Musial AntonHSG Turbine Zittau#474#přípravka kluci 800 m4.00:03:02+00:02:48.36Detail
186. Škarohlíd Vítek MarcelStráž nad Nisou#688#přípravka kluci 800 m5.00:03:04+00:02:50.36Detail
187. Čepeláková GabrielaSlovan Varnsdorf#68#přípravka holky 800 m1.00:03:05+00:02:51.36Detail
188. Blažejová Terezie#40#přípravka holky 800 m2.00:03:06+00:02:52.36Detail
189. Šilhánová AnnaAC Turnov#679#přípravka holky 800 m3.00:03:10+00:02:56.36Detail
190. Lajtkep PetrRapid Liberec#392#přípravka kluci 800 m6.00:03:16+00:03:02.36Detail
191. Součková SimonaDD Krompach#639#přípravka holky 800 m4.00:03:21+00:03:07.36Detail
192. Vinklárek Jakub Hrádek nad Nisou - KSM Castings#757#přípravka kluci 800 m7.00:03:24+00:03:10.36Detail
193. Polma LukášChotyně#559#přípravka kluci 800 m8.00:03:29+00:03:15.36Detail
194. Šourková Danielle JulieSportovní klub Kristýna, z.s.#701#přípravka holky 800 m5.00:03:32+00:03:18.36Detail
195. Bretšnajdrová Lucie#45#přípravka holky 800 m6.00:03:32+00:03:18.36Detail
196. Rychtařík DominikChrastava#604#přípravka kluci 800 m9.00:03:32+00:03:18.36Detail
197. Kančiová PetraDD Krompach#310#přípravka holky 800 m7.00:03:46+00:03:32.36Detail
198. Daňková DanielaMultisport Team#94#přípravka holky 800 m8.00:03:46+00:03:32.36Detail
199. Veselá KarolinaHrádek nad NIsou#749#přípravka holky 800 m9.00:03:50+00:03:36.36Detail
200. Peter NikoletaJablonec#541#přípravka holky 800 m10.00:03:55+00:03:41.36Detail
201. Samšiňáková AnnaPK Nisa Liberec#610#přípravka holky 800 m11.00:03:57+00:03:43.36Detail
202. Laštůvková AdélkaŠluknov#395#přípravka holky 800 m12.00:03:57+00:03:43.36Detail
203. Němcová NikolaTJ Lokomotiva#486#přípravka holky 800 m13.00:03:57+00:03:43.36Detail
204. Haken JanRunBoTeamLiberec#177#přípravka kluci 800 m10.00:04:10+00:03:56.36Detail
205. Nováková VeronikaŠluknov#506#přípravka holky 800 m14.00:04:14+00:04:00.36Detail
206. Ványo DavidDD Krompach#740#přípravka kluci 800 m11.00:04:23+00:04:09.36Detail
207. Simm NicolasHrádek nad Nisou#620#žáci 1600 m1.00:06:45+00:06:31.36Detail
208. Martincová TerezaKSM Hrádek nad Nisou #441#dorostenky 1600 m1.00:06:50+00:06:36.36Detail
209. Čepeláková MichaelaAC Rumburk#69#žákyně 1600 m1.00:06:54+00:06:40.36Detail
210. Lajtkepová BerenikaBiatlon Liberec#393#žákyně 1600 m2.00:07:10+00:06:56.36Detail
211. Košková LeonaAc Slovan Liberec#359#žákyně 1600 m3.00:07:21+00:07:07.36Detail
212. Škarohlíd MarekStráž nad Nisou #684#žáci 1600 m2.00:07:23+00:07:09.36Detail
213. Tarant TomášTTC HRÁDEK NAD NISOU Z.S #841#žáci 1600 m3.00:07:29+00:07:15.36Detail
214. Šlamborová LucieAtletika Jablonné#695#žákyně 1600 m4.00:07:38+00:07:24.36Detail
215. Vojtek TomášRunBo Team Liberec #771#žáci 1600 m4.00:07:42+00:07:28.36Detail
216. Daňková DenisaMultisport team #96#dorostenky 1600 m2.00:07:43+00:07:29.36Detail
217. Bretšnajdr Aleš#44#dorostenci 1600 m1.00:07:46+00:07:32.36Detail
218. Vlček ViktorTTC HRÁDEK NAD NISOU Z.S #843#žáci 1600 m5.00:07:49+00:07:35.36Detail
219. Donát Kryštof#109#žáci 1600 m6.00:07:49+00:07:35.36Detail
220. Závětová Lucie#803#dorostenky 1600 m3.00:07:49+00:07:35.36Detail
221. Szajko DušanDD Krompach#670#žáci 1600 m7.00:08:02+00:07:48.36Detail
222. Okénková Kristýna Atletika Jablonné v Podještědí #511#žákyně 1600 m5.00:08:16+00:08:02.36Detail
223. Balogová LucieDD Krompach#13#žákyně 1600 m6.00:08:17+00:08:03.36Detail
224. Stránský MatyášMnichovo Hradiště#655#žáci 1600 m8.00:08:21+00:08:07.36Detail
225. Haken FilipFBC LIBEREC#176#dorostenci 1600 m2.00:08:21+00:08:07.36Detail
226. Latislavova EliBěháme s radostí #397#dorostenky 1600 m4.00:08:40+00:08:26.36Detail
227. Rydarikova AdelaFrydlant#600#žákyně 1600 m7.00:08:41+00:08:27.36Detail
228. Skřivánek JakubLiberec#629#žáci 1600 m9.00:09:02+00:08:48.36Detail
229. Šebelka QuidoAC Slovan Liberec#442#žáci 1600 m10.00:09:11+00:08:57.36Detail
230. Jiruvova Tereza #294#žákyně 1600 m8.00:09:22+00:09:08.36Detail
231. Kořínková Lucie#845#žákyně 1600 m9.00:09:23+00:09:09.36Detail
232. Martyš MichalKSM HRÁDEK#443#žáci 1600 m11.00:10:13+00:09:59.36Detail
233. Nešetřilová KateřinaDrylock#468#žákyně 1600 m10.00:11:03+00:10:49.36Detail
234. Souček Štěpán#638#žáci 1600 m12.00:11:11+00:10:57.36Detail
235. Drbola JanAC Turnov#117#dorostenci 1600 m3.00:16:57+00:16:43.36Detail
236. Procházková JankaDD Krompach#567#juniorky 3200 m1.00:17:28+00:17:14.36Detail
237. Šlechtová AdélaStráž nad Nisou#699#juniorky 3200 m2.00:23:22+00:23:08.36Detail
238. Fišerová AdrianaLiberec#150#předšk. - holky 100 m27.00:28:03+00:27:49.36Detail
Loudova MarketaStráž nad Nisou#413#00:00:00Detail
Broulík RadekKřižany#48#školáčci - kluci 200 m00:00:00Detail
Smolná AnežkaLiberec #632#batolata holky 50 m00:00:00Detail
Kopecký MikulášChrastava#351#batolata kluci 50 m00:00:00Detail
Kokta MartinFrýdlant#339#přípravka kluci 800 m00:00:00Detail
Koktová BarboraFrýdlant#340#školačky 400 m00:00:00Detail
Fijalková EliškaChotyně#146#školačky 400 m00:00:00Detail
Meglerová LuisaJablonec nad Nisou#455#žákyně 1600 m00:00:00Detail
Filipová Eliška Hrádek nad Nisou#149#batolata holky 50 m00:00:00Detail
Fialová SáraBK Semily#144#školáčci - holky 200 m00:00:00Detail
Farkašovská ŠtěpánkaLiberec#136#batolata holky 50 m00:00:00Detail
Synek RosťaHerby servis#669#školáci 400 m00:00:00Detail
Horvathova EllaHradek nad Nisou#228#batolata holky 50 m00:00:00Detail
Daňková NikolMultisport Team#97#školáčci - holky 200 m00:00:00Detail
Matoušková MayaLiberec#445#předšk. - holky 100 m00:00:00Detail
Janečková SáraSPORTTEAM Hrádek nad Nisou #267#přípravka holky 800 m00:00:00Detail
Janeček Denis SPORTTEAM Hrádek nad Nisou #265#přípravka kluci 800 m00:00:00Detail
Pěnička David Liberec#538#školáčci - kluci 200 m00:00:00Detail
Pěnička AdamLiberec#537#předšk. - kluci 100 m00:00:00Detail
Froňková ElenLiberec#161#předšk. - holky 100 m00:00:00Detail
Stezkova Eliška Liberec#650#předšk. - holky 100 m00:00:00Detail
Stezka JanLiberec#647#předšk. - kluci 100 m00:00:00Detail
Stezka JanLiberec#648#předšk. - kluci 100 m00:00:00Detail
Pacltova SáraJablonné v Podještědí#521#přípravka holky 800 m00:00:00Detail
Wieczorek MaciekBogatynia#795#školáci 400 m00:00:00Detail
Štrosová Ella#716#předšk. - holky 100 m00:00:00Detail
Štrosová Anna#715#batolata holky 50 m00:00:00Detail
Kolář JiříRumburk#344#školáčci - kluci 200 m00:00:00Detail
Kolářová JulieRumburk#347#předšk. - holky 100 m00:00:00Detail
Barková TerezaLiberec#17#školáčci - holky 200 m00:00:00Detail
Andrle JakubLiberec#10#předšk. - kluci 100 m00:00:00Detail
Javůrek Kryštof Stráž nad Nisou #271#batolata kluci 50 m00:00:00Detail
Fibikarová AnnaLiberec#145#předšk. - holky 100 m00:00:00Detail
Vachulova EliškaHradek nad Nisou#736#školáčci - holky 200 m00:00:00Detail
Brodský MaxLiberec#47#předšk. - kluci 100 m00:00:00Detail
Brodská EmaLiberec#46#batolata holky 50 m00:00:00Detail
Štrosová Nikola #717#batolata holky 50 m00:00:00Detail
Daďourková NelaLiberec#87#přípravka holky 800 m00:00:00Detail
Daďourková LenaLiberec#86#školačky 400 m00:00:00Detail
Škarvanová VeronikaJablonec nad Nisou#691#školáčci - holky 200 m00:00:00Detail
Škarvan MartinJablonec nad Nisou#690#předšk. - kluci 100 m00:00:00Detail
Paclt VitJablonné v Podještědí#519#školáčci - kluci 200 m00:00:00Detail
Lanc Ondřej Proseč pod Ještědem #394#školáčci - kluci 200 m00:00:00Detail
Kovařík JakubProseč pod Ještědem #364#školáci 400 m00:00:00Detail
Stočes FrantišekStočovi#651#školáčci - kluci 200 m00:00:00Detail
Pavlasová Terezaxxx#530#dorostenky 1600 m00:00:00Detail
Snoza DominikHrádek nad Nisou#634#školáčci - kluci 200 m00:00:00Detail
Stankulov LudvíkDD Krompach#645#žáci 1600 m00:00:00Detail
Rösler JakubSK Osečná#591#batolata kluci 50 m00:00:00Detail
Rösler Jindřich SK Osečná#593#žáci 1600 m00:00:00Detail
Hříbalová RózaFrozen Angels#247#batolata holky 50 m00:00:00Detail
Jakubec AdamBěháme s radostí Varnsdorf#263#batolata kluci 50 m00:00:00Detail
Markova JulinkaLiberec#438#žákyně 1600 m00:00:00Detail
Jelínková NikolaFrýdlant#278#dorostenky 1600 m00:00:00Detail
Jelínková NatálieFrýdlant#277#žákyně 1600 m00:00:00Detail
Jelínek DamiánFrýdlant#274#školáci 400 m00:00:00Detail
Červený Roman Liberec #74#přípravka kluci 800 m00:00:00Detail
Lodinský ŠimonRumburk#411#školáčci - kluci 200 m00:00:00Detail
Lodinská NikolRumburk#409#předšk. - holky 100 m00:00:00Detail
Malá Eliška#424#školáčci - holky 200 m00:00:00Detail
Karpiskova Anna#319#školáčci - holky 200 m00:00:00Detail
Hanzlova MichaelaLiberec#183#předšk. - holky 100 m00:00:00Detail
Daňková AnetaMultisport team #93#předšk. - holky 100 m00:00:00Detail
Mansfeldová ViktorieMníšek#434#školáčci - holky 200 m00:00:00Detail
Mansfeldová TerezieMníšek#433#předšk. - holky 100 m00:00:00Detail
Dvořan JiříTriatlon Hrádek nad Nisou#130#batolata kluci 50 m00:00:00Detail
Vinklárková KateřinaHrádek nad Nisou#759#přípravka holky 800 m00:00:00Detail
Ježková BáraChotyně#280#přípravka holky 800 m00:00:00Detail
Ježková AntonieChotyně#279#přípravka holky 800 m00:00:00Detail
Bittner AdamLiberec#38#batolata kluci 50 m00:00:00Detail
Jurek Ondřej#296#školáčci - kluci 200 m00:00:00Detail
Racek AdamLiberec #575#přípravka kluci 800 m00:00:00Detail
Prokopová Natálieměsto#570#školáčci - holky 200 m00:00:00Detail
Bukáček JanVarnsdorf#57#batolata kluci 50 m00:00:00Detail
Folprecht RichardHrádek nad Nisou#153#batolata kluci 50 m00:00:00Detail
Vekrbauerová NikolVratislavice nad Nisou#746#školáčci - holky 200 m00:00:00Detail
Jelínek MichalLiberec #275#předšk. - kluci 100 m00:00:00Detail
Vítková AdrianaChrastava#764#přípravka holky 800 m00:00:00Detail
Procházka JanChrastava#566#školáci 400 m00:00:00Detail
Soukalová VictoriaHovorčovice#641#dorostenky 1600 m00:00:00Detail
Vytásek OndřejSenohraby#789#žáci 1600 m00:00:00Detail
Vytásek LukášSenohraby#788#přípravka kluci 800 m00:00:00Detail
Ozogán FloriánLiberec#517#batolata kluci 50 m00:00:00Detail
Novotna AdrianaChvaletice#507#školáčci - holky 200 m00:00:00Detail
Matyášová MarkétaLiberec#449#žákyně 1600 m00:00:00Detail
Matyáš OliverLiberec#447#školáčci - kluci 200 m00:00:00Detail
Nimrichterova EliškaAC Slovan Liberec#502#přípravka holky 800 m00:00:00Detail
Ryšavá VendulkaAC Česká Lípa #606#juniorky 3200 m00:00:00Detail
Ryšavá Hanička Sloup v Čechách #605#batolata holky 50 m00:00:00Detail
Bulan BorisHradek nad Nisou#59#předšk. - kluci 100 m00:00:00Detail
Kacper SzajerkaBogatynia#300#přípravka kluci 800 m00:00:00Detail
Hyška VojtěchLiberec#250#předšk. - kluci 100 m00:00:00Detail
Hyšková KristýnaLiberec#251#školačky 400 m00:00:00Detail
Shuh Eduard#615#školáci 400 m00:00:00Detail
Middelkoop Caelan#457#přípravka kluci 800 m00:00:00Detail
Ortová PavlínaTTC HRÁDEK NAD NISOU Z.S #835#přípravka holky 800 m00:00:00Detail
DSQ Sedláček TomášLiberec#613#předšk. - kluci 100 mDetail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz