Oficiální Výsledková listina Běh Trojzemím
13. 4. 2019

Mix Dvojice

Nejmenší počet členů týmu: 2

Nejvyšší počet členů týmu: 2

Typ soutěže: běžný součet časů

1. Hakenová&Wolf - 00:42:11

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.WolfTomáš#800M00:18:01.43
2.HakenováJana#179F00:24:10.58

2. Daďourková&Pulda - 00:43:05

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.PuldaŠtěpán#574M00:20:56.90
2.DaďourkováHelena#85F00:22:09.88

3. Gittlerová&Regner - 00:44:49

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.RegnerTomáš#587M00:20:47.32
2.GittlerováJana#168F00:24:02.70

4. Červinková&Mariusz - 00:45:02

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.ŽurekMariusz#824M00:21:20.06
2.ČervinkováHana#75F00:23:42.11

5. Futó - 00:49:55

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.FutóMichal#165M00:20:55.43
2.FutóTereza#166F00:29:00.34

6. Hádková&Miščuk - 00:49:57

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.HádkováKristýna#175F00:24:58.92
2.MiščukDimitrij#462M00:24:59.89

7. Szczotkovi - 00:53:51

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.SzczotkaPawel#672M00:25:35.30
2.SzczotkaOlga#671F00:28:16.15

8. Hečlová&Holec - 00:54:46

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.HolecPavel#218M00:25:07.84
2.HečlováMarie#194F00:29:39.95

9. Chlupáčová&Sehnoutek - 00:55:10

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.ChlupáčováZlata#253F00:27:35.26
2.SehnoutekPavel#614M00:27:35.29

10. Němec&Šírová - 00:57:02

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.ŠírováVeronika#682F00:26:18.73
2.NěmecVítězslav#491M00:30:44.72

11. Čílovi - 00:58:20

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.ČílaMartin#76M00:29:02.96
2.ČílováVeronika#77F00:29:18.55

12. Kazdovi - 00:59:30

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.KazdaFilip#322M00:28:42.15
2.KazdováPetra#323F00:30:48.12

13. Vinklárková& Vondráček - 01:05:53

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.VinklárkováNikola#761F00:32:56.96
2.VondráčekJiří#779M00:32:57.12

Červená&Fráňa

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.FráňaTomáš#156M00:19:50.78
ČervenáZuzana#73FDNF00:00:00.00

Hlaváčkovi

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
HlaváčkováIlona#206F00:00:00.00
HlaváčekVojtěch#205M00:00:00.00

Karpiskova

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
KarpiskovaLucie#321F00:00:00.00
VáňoJosef#739M00:00:00.00

Manhartovi

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
ManhartováEva#432F00:00:00.00
ManhartJakub#430M00:00:00.00

Ondruchová

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
OndruchováAdéla#512F00:00:00.00
PlechatýJakub#551M00:00:00.00

Vachtlová&Pikart

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
VachtlováLenka#734F00:00:00.00
PikartFrantišek#550M00:00:00.00

Stočesovi

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
StočesováIlona#653F00:00:00.00
StočesJosef#652M00:00:00.00

Šarochovi

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
ŠarochováLucie#673F00:00:00.00
ŠarochováRomana#674F00:00:00.00