Oficiální Výsledková listina Říčanský běh
28. 10. 2018

Hlavní závod 9 km (2 okruhy)

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Skupina 4#4Oficiální časZtráta
1. Franz Jiří#82#M1.Muži1.00:34:56Detail
2. Hrdina TomášAC Moravská Slávie#40#Mvet1.Muži2.00:39:17+00:04:21.27Detail
3. Králík Luděk#67#M2.Muži3.00:39:19+00:04:23.27Detail
4. Pospíšil RadekSkalmeni#76#Mvet2.Muži4.00:40:17+00:05:21.27Detail
5. Štěpánek RadekRSFK#73#M3.Muži5.00:40:42+00:05:46.27Detail
6. Páviš RichardRUN magazine team#55#Mvet3.Muži6.00:41:33+00:06:37.27Detail
7. Pořízek LiborVysočina cycling#74#Mvet4.Muži7.00:42:06+00:07:10.27Detail
8. Bednář Zbynek#70#Mvet5.Muži8.00:42:11+00:07:15.27Detail
9. Pavloušek RobertOleška#44#M4.Muži9.00:42:47+00:07:51.27Detail
10. Kropáček Jaroslav#50#Mvet6.Muži10.00:43:04+00:08:08.27Detail
11. Stoklásková OlgaBiatlonklub Říčany#79#dorostenky1.Ženy1.00:43:21+00:08:25.27Detail
12. Bláha MichalBT Velká Bíteš#57#M5.Muži11.00:43:38+00:08:42.27Detail
13. Nováček JosefSDH Čučice#47#Mmasters1.Muži12.00:44:57+00:10:01.27Detail
14. Hauck OttoMattoni Free Run Mariánské údolí#65#Mvet7.Muži13.00:45:01+00:10:05.27Detail
15. Králík St. Luděk#68#Mmasters2.Muži14.00:45:26+00:10:30.27Detail
16. Borecký Petr#52#Mvet8.Muži15.00:47:09+00:12:13.27Detail
17. Hořínková DitaStřelka Brno#58#Z1.Ženy2.00:47:17+00:12:21.27Detail
18. Hort Jindřich#60#Mvet9.Muži16.00:47:37+00:12:41.27Detail
19. Des KamilSkalmeni#48#Mvet10.Muži17.00:48:35+00:13:39.27Detail
20. Jura LubošŘíčky#53#Mvet11.Muži18.00:48:40+00:13:44.27Detail
21. Novotná LucieRSFK Veverské Kninice#54#Zvet1.Ženy3.00:48:49+00:13:53.27Detail
22. Urban JiříLesní Hluboké#75#M6.Muži19.00:49:18+00:14:22.27Detail
23. Durna VojtěchRSFK#29#Mvet12.Muži20.00:49:54+00:14:58.27Detail
24. Végh OndrejÚjezd u Brna#56#Mmasters3.Muži21.00:51:09+00:16:13.27Detail
25. Studený JanSkalmeni#49#M7.Muži22.00:51:12+00:16:16.27Detail
26. Holacka Zuzana8 - 21#80#Zvet2.Ženy4.00:51:15+00:16:19.27Detail
27. Smrčková JanaRSFK - Lesní Hluboké#12#Zmasters1.Ženy5.00:51:31+00:16:35.27Detail
28. Škvařilová EvaRSFK - Říčany u Brna#14#Zvet3.Ženy6.00:53:14+00:18:18.27Detail
29. Růžičková LenkaDDB #81#Zvet4.Ženy7.00:53:45+00:18:49.27Detail
30. Kvarda Miroslav#84#Mvet13.Muži23.00:54:27+00:19:31.27Detail
31. Zavřel Martin#51#Mvet14.Muži24.00:54:38+00:19:42.27Detail
32. Horký TomášKOS TJ Tesla Brno#66#Mmasters4.Muži25.00:55:53+00:20:57.27Detail
33. Zavřelová RenataKlub biatlonu Říčany#46#Mvet15.Muži26.00:56:00+00:21:04.27Detail
34. Blaha Martin#61#Mmasters5.Muži27.00:56:17+00:21:21.27Detail
35. Hořínková JanaStřelka Brno#59#Zmasters2.Ženy8.00:56:33+00:21:37.27Detail
36. Hotárek Jan#69#Mvet16.Muži28.00:57:07+00:22:11.27Detail
37. Sedláčková EvaMattoni Free Run Mariánské údolí#64#Zvet5.Ženy9.00:58:18+00:23:22.27Detail
38. Kokojanová BlankaRSFK Říčany u Brna#43#Zvet6.Ženy10.01:01:01+00:26:05.27Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz