Oficiální Výsledková listina Memoriál Jana Fryce Neratovice
26. 8. 2018

10 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Skupina 4#4Oficiální časZtráta
1. KOZLÍK LukášMělník#130Mdo401.Muži1.00:34:28Detail
2. MARYŠKA MilošPraha#124Mdo402.Muži2.00:37:13+00:02:45Detail
3. BRYNDA JaroslavNera#133M40-501.Muži3.00:37:48+00:03:20Detail
4. ŠONSKÝ DominikFK Neratovice#141Mdo403.Muži4.00:38:13+00:03:45Detail
5. ŠKAPA MarekMK Seitl Ostrava#76M40-502.Muži5.00:38:42+00:04:14Detail
6. TROP JakubPK Team/Praha#45Mdo404.Muži6.00:39:08+00:04:40Detail
7. DZIAM PatienceTišice#38M40-503.Muži7.00:39:14+00:04:46Detail
8. DRAHORÁD JanNera#128Mdo405.Muži8.00:40:02+00:05:34Detail
9. CHLUMSKÝ TomášPraha 5#96Mdo406.Muži9.00:40:57+00:06:29Detail
10. RESL ZbyněkLiberec#135Mdo407.Muži10.00:41:28+00:07:00Detail
11. BABICKÝ JanMělník#85Mdo408.Muži11.00:41:33+00:07:05Detail
12. SEIDL RadimZdiby#61M40-504.Muži12.00:41:37+00:07:09Detail
13. VANĚK PavelPraha#129M51plus1.Muži13.00:42:06+00:07:38Detail
14. KOROTVIČKA OndřejSpořilov#1Mdo409.Muži14.00:42:09+00:07:41Detail
15. ŠMÍD JiříTJ Neratovice#102Mdo4010.Muži15.00:42:13+00:07:45Detail
16. URBANOVÁ JohanaVšetaty#94Zdo301.Ženy1.00:42:36+00:08:08Detail
17. KŮLA JanNeratovice#15Mdo4011.Muži16.00:42:43+00:08:15Detail
18. HRADEČNÝ ViktorNeratovice#2Mdo4012.Muži17.00:42:55+00:08:27Detail
19. DUCHOSLAV MarekWolfpack Neratovice#77Mdo4013.Muži18.00:42:55+00:08:27Detail
20. ŠTAMFEST MiloslavLobkovice#80M51plus2.Muži19.00:43:11+00:08:43Detail
21. GAJDOŠÍK MiroslavDolní Beřkovice#101M51plus3.Muži20.00:43:20+00:08:52Detail
22. TRHOŇ JanNera#109Mdo4014.Muži21.00:43:40+00:09:12Detail
23. MAJERCIK MiroslavF.C. Všetaty#95Mdo4015.Muži22.00:43:46+00:09:18Detail
24. KOČÍ PavelNeratovice#16Mdo4016.Muži23.00:44:42+00:10:14Detail
25. LÁNSKÝ MichalPříkrý#60Mdo4017.Muži24.00:45:40+00:11:12Detail
26. TOCKSTEIN DavidNera#111M40-505.Muži25.00:45:43+00:11:15Detail
27. MRAČEK JanMělník#97M51plus4.Muži26.00:45:50+00:11:22Detail
28. ŠEVČÍK ZdenekBrandýs nad Labem#53Mdo4018.Muži27.00:45:59+00:11:31Detail
29. RŮŽIČKOVÁ KarolínaMělník#126Zdo302.Ženy2.00:46:03+00:11:35Detail
30. DOČEKAL JanTJ EMĚ Mělník#19M40-506.Muži28.00:46:13+00:11:45Detail
31. ŠMÍD JáchymNeratovice#65Mdo4019.Muži29.00:46:27+00:11:59Detail
32. BELOCH OndřejNeratovice#10Mdo4020.Muži30.00:46:48+00:12:20Detail
33. RŮŽIČKA MartinBK Neratovice#132Mdo4021.Muži31.00:46:55+00:12:27Detail
34. SVÁTEK LubošPraha#125M51plus5.Muži32.00:46:57+00:12:29Detail
35. HUNČOVSKÝ MartinPSK Olymp Praha#52Mdo4022.Muži33.00:47:05+00:12:37Detail
36. TROCHTA PavelVelký Borek#20M40-507.Muži34.00:47:44+00:13:16Detail
37. KAFKA MichalNera#140M40-508.Muži35.00:48:04+00:13:36Detail
38. KREJČÍ RobertMP Neratovice#18M40-509.Muži36.00:48:49+00:14:21Detail
39. ANDRŠ PetrNera#127Mdo4023.Muži37.00:49:01+00:14:33Detail
40. HOSPES VítězslavNeratovice#107Mdo4024.Muži38.00:49:04+00:14:36Detail
41. RYBA RomanNera#113M51plus6.Muži39.00:49:05+00:14:37Detail
42. MAŠTERA JanPraha 9#21Mdo4025.Muži40.00:49:06+00:14:38Detail
43. SEHNAL AdrienSC Radotín#139M51plus7.Muži41.00:49:10+00:14:42Detail
44. VOŽDOVÁ AlenaSRTG Neratovice#40Z41plus1.Ženy3.00:49:14+00:14:46Detail
45. VACÍN RadekNeratovice#98Mdo4026.Muži42.00:49:19+00:14:51Detail
46. NESVADBOVÁ EliškaŽatec#33Zdo303.Ženy4.00:49:23+00:14:55Detail
47. LARYŠOVÁ RadkaNeratovice#22Z31-401.Ženy5.00:49:32+00:15:04Detail
48. KAPITÁN JiříPraha#112Mdo4027.Muži43.00:49:39+00:15:11Detail
49. BARÁNEK JanNeratovice#4M40-5010.Muži44.00:49:47+00:15:19Detail
50. ČEJKA MartinNera#123M51plus8.Muži45.00:49:48+00:15:20Detail
51. PELIKÁN Albert LubošMělník#48Mdo4028.Muži46.00:50:03+00:15:35Detail
52. BLECHA AntonínKojetice u Prahy#37Mdo4029.Muži47.00:50:04+00:15:36Detail
53. WALA DanielNera#120Mdo4030.Muži48.00:50:05+00:15:37Detail
54. ZADROBÍLEK PetrPraha 10#57Mdo4031.Muži49.00:50:42+00:16:14Detail
55. NOVOTNÁ VeronikaNeratovice#58Z31-402.Ženy6.00:50:43+00:16:15Detail
56. ŠPORCL RadekLibiš#99M51plus9.Muži50.00:50:51+00:16:23Detail
57. FRANK JakubNera#110Mdo4032.Muži51.00:51:06+00:16:38Detail
58. ŠENKÝŘ IvanNera#134Mdo4033.Muži52.00:51:37+00:17:09Detail
59. BALDA PetrMladá Boleslav#30Mdo4034.Muži53.00:51:39+00:17:11Detail
60. ŠTAMFEST DavidLobkovice#70Mdo4035.Muži54.00:51:46+00:17:18Detail
61. JANOUŠKOVÁ ZofiePSK Olymp Praha#26Zdo304.Ženy7.00:51:50+00:17:22Detail
62. BĚLOHOUBEK Milan#108M40-5011.Muži55.00:51:57+00:17:29Detail
63. MATOUŠ VladimírNeratovice#17M40-5012.Muži56.00:51:58+00:17:30Detail
64. VYŠÍNSKÁ MichaelaNeratovice#86Z41plus2.Ženy8.00:52:07+00:17:39Detail
65. SLOUP PetrObříství#3Mdo4036.Muži57.00:52:17+00:17:49Detail
66. FOGL MilanKČT Kralupy nad Vltavou#46M51plus10.Muži58.00:52:24+00:17:56Detail
67. NEDOROSTOVÁ TerezaLobko#138Zdo305.Ženy9.00:52:33+00:18:05Detail
68. MAŠEK JiříHořín#69Mdo4037.Muži59.00:52:49+00:18:21Detail
69. HOLEC MichalTJ TK Neratovice#66Mdo4038.Muži60.00:52:56+00:18:28Detail
70. VANÍČEK ST. MilošPoděbrady#116M51plus11.Muži61.00:53:01+00:18:33Detail
71. LÍBALOVÁ MichaelaNera#137Zdo306.Ženy10.00:53:13+00:18:45Detail
72. DOBEŠOVÁ JanaLiveCross Neratovice#79Z41plus3.Ženy11.00:53:20+00:18:52Detail
73. WIESNER RichardNera#136M51plus12.Muži62.00:53:20+00:18:52Detail
74. MOUDRÝ IvanLiberec#71Mdo4039.Muži63.00:54:12+00:19:44Detail
75. LEŽAL VratislavMělník#34Mdo4040.Muži64.00:54:41+00:20:13Detail
76. KUČEROVÁ PavlaNupaky#43Z41plus4.Ženy12.00:54:53+00:20:25Detail
77. SKÁLA OndřejNeratovice#121Mdo4041.Muži65.00:54:58+00:20:30Detail
78. DVOŘÁK JiříNeratovice#42Mdo4042.Muži66.00:54:59+00:20:31Detail
79. KOČÍ JanaNeratovice#9Zdo307.Ženy13.00:55:05+00:20:37Detail
80. KOBRLE DanielMělník#39Mdo4043.Muži67.00:55:26+00:20:58Detail
81. DANIEL JakubNeratovice#82Mdo4044.Muži68.00:55:44+00:21:16Detail
82. RŮŽIČKA JosefLibiš#6M40-5013.Muži69.00:55:49+00:21:21Detail
83. PROKOPEC VítNeratovice#84Mdo4045.Muži70.00:56:40+00:22:12Detail
84. ŠIMONEK JosefMělník#62M40-5014.Muži71.00:56:44+00:22:16Detail
85. KOPEJSKA TomášNeratovice#47Mdo4046.Muži72.00:56:56+00:22:28Detail
86. NOVÁK MilanNera#122Mdo4047.Muži73.00:57:18+00:22:50Detail
87. DRAGON MiroslavŽerčice#23Mdo4048.Muži74.00:57:51+00:23:23Detail
88. POTŮČEK JakubPraha#90Mdo4049.Muži75.00:57:52+00:23:24Detail
89. SOUMAROVÁ MagdalenaKosmonosy#13Zdo308.Ženy14.00:57:55+00:23:27Detail
90. KOPRNICKÝ JanNeratovice#25Mdo4050.Muži76.00:57:57+00:23:29Detail
91. HROUDOVÁ KarolínaLiberec#74Zdo309.Ženy15.00:58:34+00:24:06Detail
92. KVĚTONOVÁ BarboraČEZ#59Zdo3010.Ženy16.00:59:49+00:25:21Detail
93. STUCHLÍKOVÁ LenkaPraha#35Z41plus5.Ženy17.00:59:53+00:25:25Detail
94. MOSTEK PetrPraha#36M40-5015.Muži77.00:59:53+00:25:25Detail
95. KOLÁŘ VojtěchNeratovice#27Mdo4051.Muži78.00:59:56+00:25:28Detail
96. DOUSEK DavidMladá Boleslav#119Mdo4052.Muži79.01:01:00+00:26:32Detail
97. LANDOVÁ MirkaMlékojedy#131Zdo3011.Ženy18.01:01:17+00:26:49Detail
98. VANÍČEK ML. MilošPoděbrady#117Mdo4053.Muži80.01:01:52+00:27:24Detail
99. MLEJNEK PetrNera#115Mdo4054.Muži81.01:02:23+00:27:55Detail
100. HOUŠTECKÁ JitkaLibiš#8Z41plus6.Ženy19.01:02:25+00:27:57Detail
101. NIESNEROVÁ AnežkaBruntál#41Zdo3012.Ženy20.01:02:39+00:28:11Detail
102. HOJNÝ TomášLiberec#14Mdo4055.Muži82.01:02:45+00:28:17Detail
103. HŮLKOVÁ LucieMladá Boleslav#29Zdo3013.Ženy21.01:02:49+00:28:21Detail
104. SIMANDLOVÁ HedvikaMladá Boleslav#11Zdo3014.Ženy22.01:02:58+00:28:30Detail
105. SIMANDL PavelMladá Boleslav#12M51plus13.Muži83.01:04:34+00:30:06Detail
106. HRADEČNÁ HelenaNeratovice#105Z31-403.Ženy23.01:05:21+00:30:53Detail
107. STIBOROVÁ MartinaNeratovice#104Z31-404.Ženy24.01:06:09+00:31:41Detail
108. ŠOFROVÁ LucieJesenice#106Zdo3015.Ženy25.01:06:37+00:32:09Detail
109. LANGROVÁ ZuzanaNeratovice#7Zdo3016.Ženy26.01:06:37+00:32:09Detail
110. ŠTAMFESTOVÁ VeronikaLobkovice#81Zdo3017.Ženy27.01:07:39+00:33:11Detail
111. MAYEROVÁ EvaPlzeň#100Zdo3018.Ženy28.01:07:58+00:33:30Detail
112. HANUŠ JiříLiberec#64Mdo4056.Muži84.01:07:59+00:33:31Detail
113. ŠIGUT JakubPraha#103Mdo4057.Muži85.01:10:19+00:35:51Detail
114. SOUKUPOVÁ HanaNeratovice#56Z41plus7.Ženy29.01:11:00+00:36:32Detail
115. KOMEŠTÍKOVÁ KarolínaNera#118Zdo3019.Ženy30.01:18:04+00:43:36Detail
116. HARTMAN JanNeratovice#89Mdo4058.Muži86.01:19:03+00:44:35Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz