Oficiální Výsledková listina Memoriál Jana Fryce Neratovice
26. 8. 2018

10 km Kategorie Mdo40

# Příjmení Jméno Klub st. č.Skupina 4#4Oficiální časZtráta
1. KOZLÍK LukášMělník#130Muži1.00:34:28Detail
2. MARYŠKA MilošPraha#124Muži2.00:37:13+00:02:45Detail
3. ŠONSKÝ DominikFK Neratovice#141Muži4.00:38:13+00:03:45Detail
4. TROP JakubPK Team/Praha#45Muži6.00:39:08+00:04:40Detail
5. DRAHORÁD JanNera#128Muži8.00:40:02+00:05:34Detail
6. CHLUMSKÝ TomášPraha 5#96Muži9.00:40:57+00:06:29Detail
7. RESL ZbyněkLiberec#135Muži10.00:41:28+00:07:00Detail
8. BABICKÝ JanMělník#85Muži11.00:41:33+00:07:05Detail
9. KOROTVIČKA OndřejSpořilov#1Muži14.00:42:09+00:07:41Detail
10. ŠMÍD JiříTJ Neratovice#102Muži15.00:42:13+00:07:45Detail
11. KŮLA JanNeratovice#15Muži16.00:42:43+00:08:15Detail
12. HRADEČNÝ ViktorNeratovice#2Muži17.00:42:55+00:08:27Detail
13. DUCHOSLAV MarekWolfpack Neratovice#77Muži18.00:42:55+00:08:27Detail
14. TRHOŇ JanNera#109Muži21.00:43:40+00:09:12Detail
15. MAJERCIK MiroslavF.C. Všetaty#95Muži22.00:43:46+00:09:18Detail
16. KOČÍ PavelNeratovice#16Muži23.00:44:42+00:10:14Detail
17. LÁNSKÝ MichalPříkrý#60Muži24.00:45:40+00:11:12Detail
18. ŠEVČÍK ZdenekBrandýs nad Labem#53Muži27.00:45:59+00:11:31Detail
19. ŠMÍD JáchymNeratovice#65Muži29.00:46:27+00:11:59Detail
20. BELOCH OndřejNeratovice#10Muži30.00:46:48+00:12:20Detail
21. RŮŽIČKA MartinBK Neratovice#132Muži31.00:46:55+00:12:27Detail
22. HUNČOVSKÝ MartinPSK Olymp Praha#52Muži33.00:47:05+00:12:37Detail
23. ANDRŠ PetrNera#127Muži37.00:49:01+00:14:33Detail
24. HOSPES VítězslavNeratovice#107Muži38.00:49:04+00:14:36Detail
25. MAŠTERA JanPraha 9#21Muži40.00:49:06+00:14:38Detail
26. VACÍN RadekNeratovice#98Muži42.00:49:19+00:14:51Detail
27. KAPITÁN JiříPraha#112Muži43.00:49:39+00:15:11Detail
28. PELIKÁN Albert LubošMělník#48Muži46.00:50:03+00:15:35Detail
29. BLECHA AntonínKojetice u Prahy#37Muži47.00:50:04+00:15:36Detail
30. WALA DanielNera#120Muži48.00:50:05+00:15:37Detail
31. ZADROBÍLEK PetrPraha 10#57Muži49.00:50:42+00:16:14Detail
32. FRANK JakubNera#110Muži51.00:51:06+00:16:38Detail
33. ŠENKÝŘ IvanNera#134Muži52.00:51:37+00:17:09Detail
34. BALDA PetrMladá Boleslav#30Muži53.00:51:39+00:17:11Detail
35. ŠTAMFEST DavidLobkovice#70Muži54.00:51:46+00:17:18Detail
36. SLOUP PetrObříství#3Muži57.00:52:17+00:17:49Detail
37. MAŠEK JiříHořín#69Muži59.00:52:49+00:18:21Detail
38. HOLEC MichalTJ TK Neratovice#66Muži60.00:52:56+00:18:28Detail
39. MOUDRÝ IvanLiberec#71Muži63.00:54:12+00:19:44Detail
40. LEŽAL VratislavMělník#34Muži64.00:54:41+00:20:13Detail
41. SKÁLA OndřejNeratovice#121Muži65.00:54:58+00:20:30Detail
42. DVOŘÁK JiříNeratovice#42Muži66.00:54:59+00:20:31Detail
43. KOBRLE DanielMělník#39Muži67.00:55:26+00:20:58Detail
44. DANIEL JakubNeratovice#82Muži68.00:55:44+00:21:16Detail
45. PROKOPEC VítNeratovice#84Muži70.00:56:40+00:22:12Detail
46. KOPEJSKA TomášNeratovice#47Muži72.00:56:56+00:22:28Detail
47. NOVÁK MilanNera#122Muži73.00:57:18+00:22:50Detail
48. DRAGON MiroslavŽerčice#23Muži74.00:57:51+00:23:23Detail
49. POTŮČEK JakubPraha#90Muži75.00:57:52+00:23:24Detail
50. KOPRNICKÝ JanNeratovice#25Muži76.00:57:57+00:23:29Detail
51. KOLÁŘ VojtěchNeratovice#27Muži78.00:59:56+00:25:28Detail
52. DOUSEK DavidMladá Boleslav#119Muži79.01:01:00+00:26:32Detail
53. VANÍČEK ML. MilošPoděbrady#117Muži80.01:01:52+00:27:24Detail
54. MLEJNEK PetrNera#115Muži81.01:02:23+00:27:55Detail
55. HOJNÝ TomášLiberec#14Muži82.01:02:45+00:28:17Detail
56. HANUŠ JiříLiberec#64Muži84.01:07:59+00:33:31Detail
57. ŠIGUT JakubPraha#103Muži85.01:10:19+00:35:51Detail
58. HARTMAN JanNeratovice#89Muži86.01:19:03+00:44:35Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz