Výsledková listina Běh pro republiku 2018
21. 10. 2018

běh 10 km Kategorie muži

# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtráta12
1. PAZDERA RomanTJ Sokol Kolín Atletika2700:38:4500:18:55.4200:19:48.70Detail
2. VRBENSKÝ JakubKutná Hora4800:40:49+00:02:0400:19:45.0200:21:03.74Detail
3. HAVRÁNEK Lukášskautský oddíl Vydry400:41:20+00:02:3500:19:44.9800:21:34.45Detail
4. OBEŠLO MartinKutná Hora3400:42:44+00:03:5900:21:07.5700:21:35.77Detail
5. KLINGER JanKřesetice4300:43:15+00:04:3000:21:04.2200:22:09.85Detail
6. VAVÁK MichalClub deportivo Kutná Hora6100:43:36+00:04:5100:21:02.5100:22:33.05Detail
7. ANDRLE JakubKostelec n.Č.lesy7200:43:48+00:05:0300:21:55.7200:21:52.11Detail
8. SCHWARZ VáclavKutná Hora3200:44:36+00:05:5100:21:54.2300:22:40.97Detail
9. HORÁK JakubSportík Čáslav1700:45:25+00:06:4000:22:00.9500:23:23.42Detail
10. PRCHAL PavelGP Kolín2400:46:18+00:07:3300:22:54.7600:23:23.21Detail
11. SUKUP TomášVrdy 5200:46:27+00:07:4200:22:54.7400:23:31.89Detail
12. BECHYNĚ RadekSokol Kolin Atletika300:47:34+00:08:4900:23:06.1500:24:26.85Detail
13. TANDLER RomanKutná Hora2200:47:56+00:09:1100:23:38.3600:24:17.07Detail
14. GRUSZ Filip4400:48:01+00:09:1600:23:18.1400:24:42.39Detail
15. JANEČEK ZdeněkNeškaredice2100:48:22+00:09:3700:24:02.2400:24:19.08Detail
16. ČERNOVSKÝ RadekKutná Hora2300:49:17+00:10:3200:24:11.5000:25:04.87Detail
17. HYLSKÝ JosefSkáču dobře skáču rád7100:49:19+00:10:3400:24:25.2100:24:53.15Detail
18. DVOŘÁK RadekPaběnice3300:49:41+00:10:5600:23:29.3600:26:10.89Detail
19. TRNKA MichalStředisko Na Sioně6700:49:46+00:11:0100:23:24.3000:26:21.07Detail
20. DAVID LubošSRTG Kolín2900:50:10+00:11:2500:25:27.8900:24:41.95Detail
21. LOUVAR LukášČáslav4200:50:31+00:11:4600:25:04.2700:25:26.19Detail
22. VESELÝ JiříPotěhy5500:50:59+00:12:1400:25:31.9400:25:26.77Detail
23. VOSEČEK ZdeněkRychlebská Lhota5800:51:10+00:12:2500:24:55.1100:26:13.91Detail
24. KARELA VítKutná Hora4500:51:14+00:12:2900:25:01.1600:26:12.58Detail
25. KOLLNER Petr6800:51:20+00:12:3500:25:07.7000:26:11.47Detail
26. LINHART Vladimíršneci v běhu3800:51:42+00:12:5700:25:11.7500:26:29.67Detail
27. MALOCH PavelZásmuky4900:51:51+00:13:0600:25:01.8300:26:48.19Detail
28. SOBOTKA MartinWild team1000:52:51+00:14:0600:25:06.6700:27:44.00Detail
29. VALEŠ JaroslavKutná Hora6900:52:57+00:14:1200:25:36.2300:27:20.46Detail
30. RADOMĚŘSKÝ JanMiskovice2500:53:15+00:14:3000:25:54.4900:27:19.56Detail
31. JANČEV RadoslavPřerov5700:54:03+00:15:1800:26:35.7800:27:26.68Detail
32. URBAN ZdenekGolčův Jenikov4100:54:16+00:15:3100:26:41.0400:27:34.64Detail
33. POLÁK Janwildteam1800:55:00+00:16:1500:26:20.0700:28:39.39Detail
34. CIBULKA LukášKutná Hora3500:55:14+00:16:2900:27:06.7500:28:07.11Detail
35. HRČKULÁK Richard5600:55:27+00:16:4200:27:31.9800:27:54.78Detail
36. ŠRÁMEK JaroslavCzechmania.cz2600:55:28+00:16:4300:28:04.1600:27:23.73Detail
37. KUTIL LukášKutná Hora7000:56:08+00:17:2300:27:04.7500:29:02.53Detail
38. CAPOUŠEK PetrDrummers KH6200:56:12+00:17:2700:27:21.1100:28:50.11Detail
39. PLZA DavidPolanský Bike&Run1900:56:31+00:17:4600:27:43.7700:28:46.63Detail
40. BRŮJ PavelPardubice2000:56:31+00:17:4600:27:43.5100:28:46.92Detail
41. ZRZAVÝ JanSokol Kaňk5400:56:33+00:17:4800:27:19.4200:29:12.63Detail
42. FOLBERGER LadislavStarý Kolín600:58:23+00:19:3800:28:32.5700:29:49.43Detail
43. CVEŠPR OldřichKutná Hora 15000:59:07+00:20:2200:30:08.9800:28:57.42Detail
44. CHMEL MiroslavKutná Hora4701:00:35+00:21:5000:29:01.2300:31:33.72Detail
45. SIXTA Miloš1601:01:01+00:22:1600:29:50.1800:31:10.38Detail
46. OTRUBA Václav5301:01:36+00:22:5100:30:42.6600:30:52.89Detail
47. TREMMEL JakubTýnec nad Labem2801:08:38+00:29:5300:36:19.9000:32:17.67Detail
48. HAVRÁNEK TomášKutná Hora1201:09:49+00:31:0400:32:53.2900:36:54.88Detail
49. POŠÍK VítStarý Kolín901:13:51+00:35:0600:35:41.1400:38:09.43Detail
50. KOOBAS FedorKaluga6401:16:33+00:37:4800:37:19.8900:39:12.52Detail
DNF HASALA JiříKutná Hora11DNF 00:31:46.66Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz