Oficiální Výsledková listina 7 pohoří Orlické hory - Deštné
13. 7. 2019

10+ km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Skupina 2#2Oficiální časZtráta
1. Pokorný ZdeněkBEAST - OCR team#24#M40p1.01:04:54Detail
2. Linek JakubPotštejn#15#M391.01:05:09+00:00:15.80Detail
3. Kunstler Marek Ak Olomouc#17#M392.01:06:47+00:01:53.80Detail
4. Schutz PetrBěžci že soutoku#4#M40p2.01:07:46+00:02:52.80Detail
5. Kozáková DenisaHvězda Pardubice#122#Ž40plus1.Horská služba1.01:08:40+00:03:46.80Detail
6. Hloušek MartinČastolovice#20#M40p3.01:10:20+00:05:26.80Detail
7. Norocelová EvaSTG Česká Třebová#8#Ž391.01:13:25+00:08:31.80Detail
8. Uhlíř Martin#121#M393.01:15:10+00:10:16.80Detail
9. Kuča MartinPřerov#23#M40p4.01:15:36+00:10:42.80Detail
10. Teplý Jaromír#21#M394.01:15:52+00:10:58.80Detail
11. Sixta Martin#3#M395.01:16:16+00:11:22.80Detail
12. David LubošKolín#13#M396.01:16:20+00:11:26.80Detail
13. Šmída JanSpartan training group Kolín#14#M397.01:17:33+00:12:39.80Detail
14. Hornik MartinBěžci že soutoku#5#M40p5.01:17:43+00:12:49.80Detail
15. Paulus František#16#M398.01:18:22+00:13:28.80Detail
16. Červenka MilanTJ Dynamo Pardubice#9#M40p6.01:18:45+00:13:51.80Detail
17. Poslušná Anna#126#Ž392.01:18:52+00:13:58.80Detail
18. Vašíčková DominikaŠneci v běhu#30#Ž393.01:21:18+00:16:24.80Detail
19. Hudečková DanielaTrans Brdy team Lety#19#Ž394.01:21:44+00:16:50.80Detail
20. Šmídová Petra#36#Ž395.01:22:44+00:17:50.80Detail
21. Behul Branislav#38#M40p7.01:22:44+00:17:50.80Detail
22. Repáňová Lucie#39#Ž396.01:23:14+00:18:20.80Detail
23. Pavova GabrielaDobruska#29#Ž40plus2.01:23:51+00:18:57.80Detail
24. Šlauf PetrŠpinavý terárium#125#M399.01:24:54+00:20:00.80Detail
25. Petrová MagdalenaMoravská Třebová#22#Ž397.01:25:07+00:20:13.80Detail
26. Vejdělková Iva#12#Ž40plus3.01:25:29+00:20:35.80Detail
27. Vrbová IrenaTJ Sokol Deštné v O.h.#10#Ž40plus4.01:27:00+00:22:06.80Detail
28. Holibková Klára#35#Ž398.01:28:23+00:23:29.80Detail
29. Nikitinova VeraPraha#124#Ž399.01:30:44+00:25:50.80Detail
30. Černá MartaJablunkov#2#Ž40plus5.01:31:18+00:26:24.80Detail
31. Doležal MartinŠneci v běhu#26#M40p8.01:31:20+00:26:26.80Detail
32. Hruška Lukáš#32#M3910.01:32:38+00:27:44.80Detail
33. Smotlachová Petra#31#Ž3910.01:32:38+00:27:44.80Detail
34. Šmídová Miroslava#37#Ž40plus6.01:33:06+00:28:12.80Detail
35. Chovaňák PetrNeratovice#25#M40p9.01:33:19+00:28:25.80Detail
36. Rýznarová PavlaOrlické Záhoří#123#Ž3911.01:33:48+00:28:54.80Detail
37. Danihelka Oldřich Svitkovice#27#M40p10.01:35:40+00:30:46.80Detail
38. Lešinger JosefSRTG Česká Třebová#7#M3911.01:39:52+00:34:58.80Detail
39. Nováková GabrielaOpava#34#Ž40plus7.01:42:29+00:37:35.80Detail
40. Lešingerová LucieSRTG Česká Třebová#6#Ž3912.01:43:03+00:38:09.80Detail
41. Hartmanová MarcelaAC GoMango Högner #28#Ž40plus8.01:43:53+00:38:59.80Detail
42. Sikorová BernardaTřinec#1#Ž40plus9.01:44:27+00:39:33.80Detail
43. Kovářová EvaŠneci v běhu #18#Ž40plus10.01:48:59+00:44:05.80Detail
44. Šimková Lucie #127#Ž3913.01:53:31+00:48:37.80Detail
45. Montagova MichaelaOpava#33#Ž40plus11.01:55:43+00:50:49.80Detail
46. Mach JanPraha#11#M3912.02:22:47+01:17:53.80Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz