Oficiální Výsledková listina 7 pohoří Orlické hory - Deštné
13. 7. 2019

20+ km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Skupina 2#2Oficiální časZtráta
1. Benko JanLitomyšl#71#M40plus1.01:56:44Detail
2. Pleskot OndřejPardubice#73#M391.01:58:11+00:01:27.83Detail
3. Blacar MichalRun-sport team#88#M392.02:00:53+00:04:09.83Detail
4. TVRDÍK JANSPONA TEPLICE#41#M40plus2.02:02:39+00:05:55.83Detail
5. Honegr Tomáš Hořice #51#M40plus3.02:03:20+00:06:36.83Detail
6. Horáček DavidSudislav nad Orlicí#93#M40plus4.02:05:19+00:08:35.83Detail
7. Eliáš LukášBK Běkodo Teplice#40#M393.02:07:03+00:10:19.83Detail
8. Cieciuh Maciej#97#M40plus5.02:08:13+00:11:29.83Detail
9. Polák MarekDěkanka Group#101#M394.02:09:58+00:13:14.83Detail
10. Barcal Richarddos amigos#44#M395.02:10:23+00:13:39.83Detail
11. Růžička LukášRunsport Team#110#M396.02:11:12+00:14:28.83Detail
12. Nováková Barbora Sokol Kunvald#80#Ž391.02:13:04+00:16:20.83Detail
13. Dolejška LubošHZS Kolín#90#M397.02:13:08+00:16:24.83Detail
14. Rambová MarcelaAC Gomango Hogner#105#Ž40plus1.02:13:38+00:16:54.83Detail
15. Vyhnálková BarboraOB Říčany#95#Ž392.02:15:31+00:18:47.83Detail
16. Vlčková YvetaSK Babice#85#Ž393.02:16:06+00:19:22.83Detail
17. Pavlík Davidšneci v běhu#92#M398.02:17:28+00:20:44.83Detail
18. Pavel BažantSlečinky Napajedla#63#M399.02:18:24+00:21:40.83Detail
19. Machačová IvanaDoudleby nad Orlicí#89#Ž394.02:18:51+00:22:07.83Detail
20. Stych JanAmigos de Colombia#107#M3910.02:19:02+00:22:18.83Detail
21. Mirvaldová KláraSportRaces-ISAAC Team#55#Ž395.02:19:17+00:22:33.83Detail
22. Uherová JanaPřibyslav#62#Ž40plus2.02:19:39+00:22:55.83Detail
23. Pechač JanPraha#102#M3911.02:20:02+00:23:18.83Detail
24. Schneider JakubKramolna #60#M3912.02:21:35+00:24:51.83Detail
25. Schejbal JanRun-sport team#87#M40plus6.02:23:49+00:27:05.83Detail
26. Chvalovská LeaPraha#59#Ž396.02:25:48+00:29:04.83Detail
27. Mrklovský Miroslav#42#M40plus7.02:26:00+00:29:16.83Detail
28. Táborský PetrČáslav#103#M3913.02:26:11+00:29:27.83Detail
29. Kaška Radek#81#M40plus8.02:30:12+00:33:28.83Detail
30. Žabčík MarekPardubice#61#M3914.02:30:42+00:33:58.83Detail
31. Dušan Marek#69#M40plus9.02:31:06+00:34:22.83Detail
32. Klučka ZdeněkŠumperk#48#M40plus10.02:32:12+00:35:28.83Detail
33. Müllerová SImona#96#Ž397.02:32:21+00:35:37.83Detail
34. Čovbanová Martina#104#Ž398.02:32:42+00:35:58.83Detail
35. Karal PavelLuže#43#M40plus11.02:33:21+00:36:37.83Detail
36. Belobrad Ivan#100#M40plus12.02:35:00+00:38:16.83Detail
37. Veselý LukášVestec#109#M3915.02:35:09+00:38:25.83Detail
38. Srnec Peter#64#M3916.02:37:07+00:40:23.83Detail
39. Čermáková Alena#74#Ž399.02:37:52+00:41:08.83Detail
40. Morávek Jan#76#M3917.02:37:53+00:41:09.83Detail
41. Poslušný Roman#108#M40plus13.02:38:17+00:41:33.83Detail
42. Švecová LuciaŠpinavý terárium#106#Ž3910.02:39:35+00:42:51.83Detail
43. Smejkal PavelKamenice u Prahy#91#M3918.02:40:17+00:43:33.83Detail
44. Benková RomanaLitomyšl#72#Ž40plus3.02:40:45+00:44:01.83Detail
45. Hakl MartinSK Babice#86#M3919.02:44:38+00:47:54.83Detail
46. Jirova KaterinaOpava#50#Ž3911.02:45:34+00:48:50.83Detail
47. Kubicek JaroslavKiwi.com runners#57#M3920.02:45:40+00:48:56.83Detail
48. Boubelíková JitkaTuláci na cestách#84#Ž40plus4.02:45:45+00:49:01.83Detail
49. Kantor RomanDomašín#79#M40plus14.02:48:32+00:51:48.83Detail
50. Smejkalová PetraSportRaces#54#Ž3912.02:48:56+00:52:12.83Detail
51. Klimešová BlankaOpava#94#Ž40plus5.02:50:08+00:53:24.83Detail
52. Sobotka VlastimilVysoké Mýto#67#M3921.02:56:10+00:59:26.83Detail
53. Kalousová HanaVysoké Mýto#66#Ž40plus6.02:56:10+00:59:26.83Detail
54. Jirout Bohumil GoMango#68#M40plus15.02:56:10+00:59:26.83Detail
55. Tesař MilanGoMango#65#M40plus16.02:56:10+00:59:26.83Detail
56. Jánský DavidBrno#70#M40plus17.02:56:32+00:59:48.83Detail
57. Trantová KateřinaNové Město nad Metují#46#Ž3913.02:57:27+01:00:43.83Detail
58. Srnec LukášSportobchod.cz#58#M3922.02:58:54+01:02:10.83Detail
59. Hartmanová PavlínaDobruška#83#Ž40plus7.02:59:15+01:02:31.83Detail
60. Kafka JosefTeam RaidLight#112#M3923.02:59:39+01:02:55.83Detail
61. Kurková MartinaŠtěpánkovice#49#Ž40plus8.03:01:36+01:04:52.83Detail
62. Ondracek HynekH.E.A.T. Heroes race team #52#M40plus18.03:04:11+01:07:27.83Detail
63. Kalusová SabinaH.E.A.T Heroes race team#53#Ž3914.03:04:11+01:07:27.83Detail
64. Šípek MartinGladiator training#56#M40plus19.03:05:42+01:08:58.83Detail
65. Kňavová MartinaNové Město nad Metují#75#Ž3915.03:20:55+01:24:11.83Detail
66. Dohnal OndřejVysoká#45#M40plus20.03:20:56+01:24:12.83Detail
67. Hepnarová Lenka#82#Ž40plus9.03:21:39+01:24:55.83Detail
68. Klimešová ZuzanaGoMango#98#Ž40plus10.03:29:13+01:32:29.83Detail
69. Trousil DavidAC GoMango Högner#99#M3924.03:29:13+01:32:29.83Detail
70. Tomiška RadekTo dáš#78#M40plus21.03:46:01+01:49:17.83Detail
71. Stříteská Petra#77#Ž40plus11.03:46:02+01:49:18.83Detail
DNF Koubek JenikCARE.cz#111#M40plusDetail
DNF Šlechtová MarieLanžov u Dvora Králové#47#Ž40plusDetail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz