Výsledková listina Běh Mrázovkou
3. 11. 2018

předškoláci 100 m

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Falta Jan#1149#Předškoláci hoši1.00:00:20Detail
2. Komers FerdinadSokol Smíchov#1047#Předškoláci hoši2.00:00:20+00:00:00Detail
3. Bednár ŠimonPraha#1100#Předškoláci hoši3.00:00:20+00:00:00Detail
4. Jeleneková Anna#1103#Předškoláci dívky1.00:00:21+00:00:01Detail
5. Vaňková Klára#1114#Předškoláci dívky2.00:00:22+00:00:02Detail
6. Hudcová OlgaSK Aktis Praha 5#1121#Předškoláci dívky3.00:00:22+00:00:02Detail
7. Šíma PetrAtletika človíček#1110#Předškoláci hoši4.00:00:23+00:00:03Detail
8. Sačková ViktorieSokol Smíchov#1135#Předškoláci dívky4.00:00:25+00:00:05Detail
9. Míčková KarolínaTýnec nad Sázavou#1123#Předškoláci dívky5.00:00:26+00:00:06Detail
10. Macák David#1112#Předškoláci hoši5.00:00:26+00:00:06Detail
11. Dohnalová Tereza#1143#Předškoláci dívky6.00:00:27+00:00:07Detail
12. Mitrolios BaltazarPraha#1156#Předškoláci hoši6.00:00:27+00:00:07Detail
13. Novák OtoSokol I. Smíchov#1001#Předškoláci hoši7.00:00:28+00:00:08Detail
14. Jandečka KryštofS.O..Pišišvorové#1105#Předškoláci hoši8.00:00:28+00:00:08Detail
15. Dostál Daniel#1141#Předškoláci hoši9.00:00:28+00:00:08Detail
16. Saček JáchymSokol Smíchov#1136#Předškoláci hoši10.00:00:28+00:00:08Detail
17. Jirsík Tomáš#1106#Předškoláci hoši11.00:00:28+00:00:08Detail
18. Bureš JakubČernošice#1152#Předškoláci hoši12.00:00:28+00:00:08Detail
19. Radová EliškaBikeclinic junior team#1101#Předškoláci dívky7.00:00:29+00:00:09Detail
20. Žalud EduardPraha #1120#Předškoláci hoši13.00:00:29+00:00:09Detail
21. Ráth Lukáš#1002#Předškoláci hoši13.00:00:29+00:00:09Detail
22. Babická Žofie#1134#Předškoláci dívky8.00:00:29+00:00:09Detail
23. Němec Ondřej#1153#Předškoláci hoši15.00:00:29+00:00:09Detail
24. Fanta PaulTj Sokol 1 Smíchov#1144#Předškoláci hoši16.00:00:29+00:00:09Detail
25. Včelák Šimon#1111#Předškoláci hoši17.00:00:29+00:00:09Detail
26. Šíma VojtěchAtletika človíček#1109#Předškoláci hoši18.00:00:29+00:00:09Detail
27. Jarůšek Jakub#1128#Předškoláci hoši19.00:00:29+00:00:09Detail
28. Kot EliášKoťáci#1124#Předškoláci hoši20.00:00:30+00:00:10Detail
29. Simmons NickolasHerink#1113#Předškoláci hoši21.00:00:30+00:00:10Detail
30. Rezna AmálieSokol Smichov#1132#Předškoláci dívky9.00:00:31+00:00:11Detail
31. Lehnerová NikolTj SIS#1138#Předškoláci dívky10.00:00:32+00:00:12Detail
32. Rezna AntonieSokol Smichov#1133#Předškoláci dívky11.00:00:33+00:00:13Detail
33. Jirsíková Klára#1107#Předškoláci dívky12.00:00:34+00:00:14Detail
34. Klirova MarketaSokol Smichov#1145#Předškoláci dívky13.00:00:34+00:00:14Detail
35. Jandečková AlžbětaS.O..Pišišvorové#1104#Předškoláci dívky14.00:00:36+00:00:16Detail
36. Faltová Julie#1148#Předškoláci dívky15.00:00:37+00:00:17Detail
37. Dontová Magdaléna#1154#Předškoláci dívky16.00:00:39+00:00:19Detail
38. Pochmanová Johana#1146#Předškoláci dívky17.00:00:39+00:00:19Detail
39. Vendlová Rebeka#1155#Předškoláci dívky18.00:00:40+00:00:20Detail
40. Vojtěchová Eliška#1119#Předškoláci dívky19.00:00:40+00:00:20Detail
DNF Vaňková Nela#1118#Předškoláci dívkyDNF Detail
DNS Jirsík Kryštof#1108#Předškoláci hošiDNS Detail
DNS Kot TobiášKoťáci#1127#Předškoláci hošiDNS Detail
DNS Čapek Ondřej#1147#Předškoláci hošiDNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz